Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzja serwerów o dużej ilości graczy. - Info o ankiecie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Fuzja serwerów o dużej ilości graczy. - Info o ankiecie 37 Ankieta - średnia ocena: 5,73
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Turb0
Triple Ace


Data rejestracji: 24-09-2016
Postów: 165
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Do kiedy potrwa ankieta? Można podejrzeć szczatkowe wyniki?

__________________
R3 Przewodnik
01-11-2017 00:33 Turb0 jest offline Szukaj postów użytkownika: Turb0 Dodaj Turb0 do Listy kontaktów
Balti
Member


Data rejestracji: 13-02-2017
Postów: 28

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Balti napisał(a)
Nie chce mi się cenzurować pojedynczych słów, szczególnie że jest tego sporo, w nagrodę otrzymujesz +1 za spam i wulgarne zachowanie.
//MasterOfPuppets



Jesteś od tego jak [ciach] ! Nie chce się wykonywać swoich obowiązków tylko idziesz na łatwiznę ? To oddaj stołek komus innemu.

Wyraziłem swoją opinie o łączeniu w sposób dosadny bo spokojnie do Was się już nie da pisać i to jest spam tak ? To Ty jesteś cofnięty w rozwoju.

Widzę że nie zrozumiałeś przesłania; dla tego teraz otrzymujesz +1 za spam i drugie +1 za offence.

Konstruktywna krytyka jest zawsze mile widziana, niestety twój post po cenzurze konstruktywną krytyką by nie był, może też dla tego, że niewiele by z niego zostało...
//MasterOfPuppets


Przeczytałem skargę na decyzję mojego kolegi z działu, niestety w zupełności zgadzam się z jego decyzją.
Przysługuje już tylko skarga do Super Operatora.
//Moderator Unger

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Unger: 20-11-2017 23:31.

01-11-2017 07:49 Balti jest offline Szukaj postów użytkownika: Balti Dodaj Balti do Listy kontaktów
Złota Rybka
Lord


images/avatars/avatar-18359.jpg

Data rejestracji: 27-05-2010
Postów: 459
Kraina: Moria V
Skąd: wiedziałeś?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widzę, że temat gorący, ale tak logicznie myśląc to o fuzji mają zadecydować gracze na serwerach, więc zamiast tu wylewać swoje żale i pretensje starajcie się namówić graczy na swoich serwerach by głosowali na nie, skoro ten temat tak Wam nie odpowiada.

__________________
Chcesz premię +100 do szczęścia w wyprawach, usunięcia denerwującego operatora, odblokowania konta?
Już dziś Złota Rybka może pomóc Ci w spełnieniu marzeń.

rotfl

01-11-2017 08:14 Złota Rybka jest offline Strona domowa Złota Rybka Szukaj postów użytkownika: Złota Rybka Dodaj Złota Rybka do Listy kontaktów
Alveanerle1
Lord


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 442

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

patrzac na zmiany fuzja bedzie potrzebnaSmile Po patchu juz kilka osób które znam zapowiada kasacjeSmile


Jeszcze z 1-2 dobre patche wprowadz SM, to tyle graczy sie pokasuje, że fuzje trzeba bedzie robic

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Alveanerle1: 01-11-2017 09:59.

01-11-2017 09:03 Alveanerle1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alveanerle1 Dodaj Alveanerle1 do Listy kontaktów
Khal Drogo
Junior Member


Data rejestracji: 01-11-2017
Postów: 10
Skąd: Kraina Oz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Czy jesteś za udziałem TEGO serwera w fuzji dużych serwerów na zasadach opisanych w tym
temacie na forum?

Tak, chcę by mój serwer wziął udział w fuzji dużych serwerów.
Nie, nie chcę by mój serwer wziął udział w fuzji dużych serwerów.
Nie mam zdania/mam inne zdanie.


W trzecim punkcie dajecie: MAM INNE ZDANIE to należy dodać ramkę, w której będzie można wpisać swoje zdanie na temat fuzji żeby nie latać jak kot z pęcherzem na Forum i dalej tutaj się rozkminiać.

A swoją drogą wypadałoby po tylu latach dopiąć grę przynajmniej na 90%. SM napisałeś, że po waszej stronie jest więcej kosztów - zgadza się, utrzymanie serwerów, łączy itd jest bardzo kosztowne więc w oczach wielu z nas FUZJA jest sposobem na zaoszczędzenie Waszych pieniędzy - rozumiem to ale nie pisz, że wtedy będziecie nadal mieć tyle samo serwerów.
Kilka lat wstecz pamiętam jak pisałeś, że musicie postawić nowe serwery bo już przy tylu MORIACH I NEKRO stare nie wyrabiają więc FUZJE mają Wam zmniejszyć koszty - ilość serwerów. Jeśli my gracze na tym zyskamy przez poprawienie docelowo (w krótkim czasie bo od lat nie możecie poprawić/naprawić wielu rzeczy, o których cały czas gracze piszą) to jestem za FUZJAMI ale w przeciwnym razie sądzę, że nadal będzie to samo co do tej pory, a dla Ciebie po prostu będzie mniej kosztów. Za chwilę zaoszczędzisz jeszcze więcej, bo gracze zaczną kasować się ale tym samym zaczniesz mieć coraz mniej złotówek na swoim koncie.

Zrób/zróbcie najpierw porządek z grą, jej mechaniką, rasami itd, a później możecie łączyć nawet po cztery serwery.

__________________
Gram dla zabawy, ale jak zabiera się zabawki to gra traci sens więc szanuj gracza swego jak siebie samego...
01-11-2017 11:16 Khal Drogo jest offline Szukaj postów użytkownika: Khal Drogo Dodaj Khal Drogo do Listy kontaktów
ochlejus
Newbie


Data rejestracji: 31-01-2008
Postów: 9
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fuzji mówię nie... nic to nie zmieni. przybędzie zombich na s5, a pomiędzy nimi paru żywych graczy czekających na nie wiadomo co. zamiast kolejnej fuzji wolałbym np:
- teleporty na inne serwery, gdzie by czekały zadanka z extra zarobkiem i przygody z extra oblami autochtonów (jest ryzyko, jest zabawa). teleporty oczywiście płatne zamiennie pyrami, ludźmi lub kasą. czasami bowiem nie wiadomo, po kiego mi np 20 mln litrów krwi i 7 baniek ludzi. tyle, że farmerzy mają krotkie orgazmy po zassaniu z czyichś zasobówSmile
- ulepszanie itemów zamiast skostniałego systemu talizmanów. nawet jeśli dorobię się talków na 4 lvl, to rozwój staje w miejscu. to samo z evo...
- aby niektórzy nie stanęli przy takich rozwiązaniach wobec nieskończoności, dodałbym reset postaci po dobiciu do jakiegoś poziomu, ale nie wyzerowanie stató itd tylko trwałe podbicie wybranycch przez gracza elementów - statów, poziomu evo, talizmanów - rzecz do przemyślenia. i dalsza gra od 1 lvl ale wyższego poziomu startowego.
- przywrócić rynek poprzez przynajmniej handel epikiem. system aukcyjny można zostawić...mniej roboty przy śledzeniu puszu.
takie i inne pomysły przyciągńęłyby graczy, a gra zdynamizowana z wieloma nowymi możliwościami cieszyła by bardziej (taki prosty przykład - nic nie dropię, ale za to wzmacniam dobry nóż zwinności do siły epi demo korby z sufem. cóż za uciecha dla graczaWink ).
pozdrawiam SM i pozostałych adminów i modów z prośbą: ludziom będzie obojętne czy śpią wśród 200 czy 2000 śpiących... lepiej obudzić tych 200:>

__________________
R6+R10: Soliterius
01-11-2017 17:01 ochlejus jest offline Szukaj postów użytkownika: ochlejus Dodaj ochlejus do Listy kontaktów
UriBoyka_
Full Member


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 63
Klan: Kiedyś BD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Czy jesteś za udziałem TEGO serwera w fuzji dużych serwerów na zasadach opisanych w tym temacie na forum?
2. Nie, nie chcę by mój serwer wziął udział w fuzji dużych serwerów.



Już sie naprodukowaliście Panowie administratorzy i nakombinowaliście bez tołku .. a podejrzewam, że i tak zrobicie co chcecie pomimo ankiet... zamiast coraz lepiej to coraz gorzej.


cytat:
Alveanerle1 napisał(a)
patrzac na zmiany fuzja bedzie potrzebnaSmile Po patchu juz kilka osób które znam zapowiada kasacjeSmile


Jeszcze z 1-2 dobre patche wprowadz SM, to tyle graczy sie pokasuje, że fuzje trzeba bedzie robic



Zgodzę się z tym .. A że sakwy próbujecie zalepić to przy nieskutecznym kolejnym działaniu będzie buka na obchodzie.

__________________
r14/18 MiToMan / J o r d a n

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez UriBoyka_: 02-11-2017 10:52.

02-11-2017 10:50 UriBoyka_ jest offline Szukaj postów użytkownika: UriBoyka_ Dodaj UriBoyka_ do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
UriBoyka_ napisał(a)
1. Czy jesteś za udziałem TEGO serwera w fuzji dużych serwerów na zasadach opisanych w tym temacie na forum?
2. Nie, nie chcę by mój serwer wziął udział w fuzji dużych serwerów.



Już sie naprodukowaliście Panowie administratorzy i nakombinowaliście bez tołku .. a podejrzewam, że i tak zrobicie co chcecie pomimo ankiet... zamiast coraz lepiej to coraz gorzej.


cytat:
Alveanerle1 napisał(a)
patrzac na zmiany fuzja bedzie potrzebnaSmile Po patchu juz kilka osób które znam zapowiada kasacjeSmile


Jeszcze z 1-2 dobre patche wprowadz SM, to tyle graczy sie pokasuje, że fuzje trzeba bedzie robic



Zgodzę się z tym .. A że sakwy próbujecie zalepić to przy nieskutecznym kolejnym działaniu będzie buka na obchodzie.


cytat:
SushiMaker napisał(a)

W związku z tym, że robimy obecnie balans pod speed serwery to jest to jeden z jego etapów.

To, że komuś się nie podoba, przykro mi, ale na pewno nie przestanę rozwijać BW tylko dlatego, że Grax33 płacze.
Amen.

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

02-11-2017 10:59 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Turb0
Triple Ace


Data rejestracji: 24-09-2016
Postów: 165
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ma co piać. Poczekajmy na wyniki

__________________
R3 Przewodnik
03-11-2017 11:28 Turb0 jest offline Szukaj postów użytkownika: Turb0 Dodaj Turb0 do Listy kontaktów
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I kiedy pokażecie oficjalne wyniki serwer po serwerze? Najlepiej ilościowo ale jak się nie da to chociaż %

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16
05-11-2017 14:14 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
SPFY
Lord


images/avatars/avatar-25631.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 322
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

SM kiedy będą wyniki?

__________________
MaMeLoT- ostatni gej w tej grze
Koniec gry.
09-11-2017 15:18 SPFY jest offline Szukaj postów użytkownika: SPFY Dodaj SPFY do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fuzja dużych serwerów - Wyniki oraz TERMIN

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


10-11-2017 13:39 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzja serwerów o dużej ilości graczy. - Info o ankiecie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH