Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY KOLEJNY Spam » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony KOLEJNY Spam 3 Ankieta - średnia ocena: 4,003 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kalosz
Junior Member


Data rejestracji: 21-09-2017
Postów: 18

KOLEJNY Spam Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam

Id zgłaszane = 10090
id zgłaszającego = 10235

Pomimo kolejnych prosb o nie pisanie do mnie - kolejne wiadomosci .

https://r3.bloodwars.interia.pl/?a=msg&d...=4717575&type=1
01-11-2017 22:01 kalosz jest offline Szukaj postów użytkownika: kalosz Dodaj kalosz do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 10090
Postać Falconrid

24h - prosiłem, aby więcej się nie kontaktować z tym graczem.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

01-11-2017 23:12 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Falconrid
Junior Member


Data rejestracji: 19-10-2017
Postów: 24
Klan: Krwawy Zwierzyniec
Kraina: Necropolia II

osoba ta uprzykrza mi grę Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciągle zakłąda na mnie oblegi, jak mogłeś przeczytać w wiadomości uprzejmie poprosiłem o zaprzestanie, nie był to spam ani prowokacja...

__________________
Woof woof! No bo co tu więcej mówić :3
01-11-2017 23:49 Falconrid jest offline Szukaj postów użytkownika: Falconrid Dodaj Falconrid do Listy kontaktów
Falconrid
Junior Member


Data rejestracji: 19-10-2017
Postów: 24
Klan: Krwawy Zwierzyniec
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"prosiłem, aby więcej się nie kontaktować z tym graczem"

więc jeśli ciągłe utrudnianie mi gry, i zakładanie na mnie oblegów nie jest formą kontaktowania się ze mną, to nie wiem jak bym to nazwał...

kulturalnie poprosiłem o zaprzestanie, i teraz zastanawiam się czy wgl spojrzałeś do tej wiadomości...

__________________
Woof woof! No bo co tu więcej mówić :3
01-11-2017 23:51 Falconrid jest offline Szukaj postów użytkownika: Falconrid Dodaj Falconrid do Listy kontaktów
Falconrid
Junior Member


Data rejestracji: 19-10-2017
Postów: 24
Klan: Krwawy Zwierzyniec
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Szeszej
ID 10090
Postać Falconrid

24h - prosiłem, aby więcej się nie kontaktować z tym graczem.



poza tym ani to nie jest spam, ani obraza, ani groźba, nie podpada to pod żaden podpunkt regulaminu.... naprawdę zwątpiłem w tej chwili w administracje...

__________________
Woof woof! No bo co tu więcej mówić :3
01-11-2017 23:54 Falconrid jest offline Szukaj postów użytkownika: Falconrid Dodaj Falconrid do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W poprzednim wątku prosiłem i nie komunikowanie się z tym graczem. Nie mamy niestety kategorii "niestosowanie się do poleceń administracji".

Co do oblegów - dzięki za info. Zobaczymy, czy rzeczywiście jest to utrudnianie gry.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

02-11-2017 08:24 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Falconrid
Junior Member


Data rejestracji: 19-10-2017
Postów: 24
Klan: Krwawy Zwierzyniec
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiesz no uznałem że bez sensu to zgłaszać skoro jest to opcja która ma każdy w grze... Ale dlatego wlansie napisałem to pw... I była to jedna wiadomość po tygodniu? Czy dwuch? Z prośbą o przestanie...

__________________
Woof woof! No bo co tu więcej mówić :3
02-11-2017 09:20 Falconrid jest offline Szukaj postów użytkownika: Falconrid Dodaj Falconrid do Listy kontaktów
kalosz
Junior Member


Data rejestracji: 21-09-2017
Postów: 18

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kalosz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szanowny Panie operatorze gry Szeszej , nie ma mowy o żadnym utrudnianiu gry gdyż po pierwsze jest to dostępna "możliwość" w grze z ograniczeniem przypisanym a więc nie widzę powodów by uważac iż jest to jakiekolwiek nękanie czy utrudnianie gry .. Idąc tokiem myślenia iż jednak to jest to utrudnianie gry to tak samo można powiedzieć że ataki od innych graczy to identyczne "utrudnianie" a co za tym idzie dochodzimy do całkowitego bezsensu .

Jako że jest to Necro 2 to 2 faza oblężenia trwa max 1h - Nie ma mowy o przypięciu się do utrudniania gry z głośnych oblegów z R1.

Faza druga oblężenia
Długość drugiej fazy zależy od odległości między graczem oblegającym a graczem obleganym. Faza druga trwa od 10 minut do ok. 6 godzin w krainie Necropolia, zaś w przypadku krain Moria(wyjątek wśród tego typu serwerów stanowi serwer R2, na którym, do odwołania, druga faza trwa do ok. 6h) i Necropolia II od 10 minut do maksymalnie 1 godziny.

To tak tylko informacyjnie dla przypomnienia Smile

Ps.
Oblężenia na CAŁY KLAN pana falconrid BĘDĄ ZAKŁADANE do czasu aż nie znudzi mi się logowanie na konto .

Pozdrawiam
Wasza cudowna Madzia Smile )
02-11-2017 10:26 kalosz jest offline Szukaj postów użytkownika: kalosz Dodaj kalosz do Listy kontaktów
Aqq.r12R3
Triple Ace


images/avatars/avatar-23481.jpg

Data rejestracji: 17-03-2010
Postów: 209
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kalosz napisał(a)
Szanowny Panie operatorze gry Szeszej , nie ma mowy o żadnym utrudnianiu gry gdyż po pierwsze jest to dostępna "możliwość" w grze z ograniczeniem przypisanym a więc nie widzę powodów by uważac iż jest to jakiekolwiek nękanie czy utrudnianie gry .. Idąc tokiem myślenia iż jednak to jest to utrudnianie gry to tak samo można powiedzieć że ataki od innych graczy to identyczne "utrudnianie" a co za tym idzie dochodzimy do całkowitego bezsensu .

Jako że jest to Necro 2 to 2 faza oblężenia trwa max 1h - Nie ma mowy o przypięciu się do utrudniania gry z głośnych oblegów z R1.

Faza druga oblężenia
Długość drugiej fazy zależy od odległości między graczem oblegającym a graczem obleganym. Faza druga trwa od 10 minut do ok. 6 godzin w krainie Necropolia, zaś w przypadku krain Moria(wyjątek wśród tego typu serwerów stanowi serwer R2, na którym, do odwołania, druga faza trwa do ok. 6h) i Necropolia II od 10 minut do maksymalnie 1 godziny.

To tak tylko informacyjnie dla przypomnienia Smile

Ps.
Oblężenia na CAŁY KLAN pana falconrid BĘDĄ ZAKŁADANE do czasu aż nie znudzi mi się logowanie na konto .

Pozdrawiam
Wasza cudowna Madzia Smile )



Obecnie trwa na mnie kolejne oblężenie, jak widać w odpowiedzi tej osoby, nie robi tego w celu jakiejkolwiek korzyści płynącej w wygranej oblężenia a ma to jedynie za zadanie utrudnić, bądź zniechęcić do gry innych graczy, mimo że oblężenie i tak dla niej jest nie do wygrania ze względu na taktyki, to w ten sposób blokuje mi możliwość założenia obla na nieaktywnego gracza po zasoby, od ostatniego bana tej osoby codziennie z jej strony pojawiają się oble na Gracza, któremu obecnie szanowny adminie dałeś bana, za samą prośbę o zaprzestanie, nie napisał nic wulgarnego a ze strony administracji nie doprosił sie pomocy, bo skończyło się na 2 banach po 24h, które nic nie wniosły.

__________________

02-11-2017 10:36 Aqq.r12R3 jest offline Szukaj postów użytkownika: Aqq.r12R3 Dodaj Aqq.r12R3 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Aqq.r12R3: brak YIM Account Name of Aqq.r12R3: brak
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nawet opcjami w grze można grę utrudniać używając ich niezgodnie z przeznaczeniem. W każdym razie wysłałem PW i czekam na więcej informacji.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

02-11-2017 10:36 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
kalosz
Junior Member


Data rejestracji: 21-09-2017
Postów: 18

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kalosz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro można utrudniać grę "opcjami" to proszę wziąć pod uwagę iż "po" że tak powiem "Dziwnej" decyzji o zabronieniu oblegania kogokolwiek będę pisała skargi za każdym razem gdy będę atakowana przez kogokolwiek - utrudnia mi to zbieranie surowców ?
Chore ale cóż wciąż jest to utrudnianie gry ..
02-11-2017 10:50 kalosz jest offline Szukaj postów użytkownika: kalosz Dodaj kalosz do Listy kontaktów
Falconrid
Junior Member


Data rejestracji: 19-10-2017
Postów: 24
Klan: Krwawy Zwierzyniec
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by kalosz

Ps.
Oblężenia na CAŁY KLAN pana falconrid BĘDĄ ZAKŁADANE do czasu aż nie znudzi mi się logowanie na konto .

Pozdrawiam
Wasza cudowna Madzia Smile )


O tym właśnie mówię, codziennie oblegi na mnie jak tylko jest możliwość :/
Sama przyznała się że robi to tylko po to żeby utrudnić mi grę w tym poście....

__________________
Woof woof! No bo co tu więcej mówić :3
02-11-2017 10:57 Falconrid jest offline Szukaj postów użytkownika: Falconrid Dodaj Falconrid do Listy kontaktów
kalosz
Junior Member


Data rejestracji: 21-09-2017
Postów: 18

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kalosz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pan Falconrid znowu dostał "znak" od swojego Ojca Rydza znak iż jest to jakiekolwiek przyznanie się do bezsensownego oblegania Big Grin D
Otóż OBLEGAM w celu przejęcia klocka , czy mam szanse ? Mało mnie to interesuje Smile )
Jest możliwość - może się uda ..

Zresztą można w logach sprawdzić iż NIE MAJĄC szans na wygraną już raz mi się udało zabrać temu Panu klocka Smile ))
Zapewne zaraz stwierdzi iż tak miało być .. no cóż może i tak chciałeś ale jednak mimo wszystko wygrałam a więc oblegi na ciebie kolego mają "ZAWSZE" sens Smile )

Amen
02-11-2017 11:01 kalosz jest offline Szukaj postów użytkownika: kalosz Dodaj kalosz do Listy kontaktów
Falconrid
Junior Member


Data rejestracji: 19-10-2017
Postów: 24
Klan: Krwawy Zwierzyniec
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by kalosz
Pan Falconrid znowu dostał "znak" od swojego Ojca Rydza znak iż jest to jakiekolwiek przyznanie się do bezsensownego oblegania Big Grin D
Otóż OBLEGAM w celu przejęcia klocka , czy mam szanse ? Mało mnie to interesuje Smile )
Jest możliwość - może się uda ..

Zresztą można w logach sprawdzić iż NIE MAJĄC szans na wygraną już raz mi się udało zabrać temu Panu klocka Smile ))
Zapewne zaraz stwierdzi iż tak miało być .. no cóż może i tak chciałeś ale jednak mimo wszystko wygrałam a więc oblegi na ciebie kolego mają "ZAWSZE" sens Smile )

Amen


Próba prowokowanie mnie.... Nie udana.

__________________
Woof woof! No bo co tu więcej mówić :3
02-11-2017 11:13 Falconrid jest offline Szukaj postów użytkownika: Falconrid Dodaj Falconrid do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zamykam do wyjaśnienia, bo się spamowisko robi.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

02-11-2017 11:23 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY KOLEJNY Spam

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH