Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzja dużych serwerów - Wyniki oraz TERMIN » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (7): « pierwszy ... « poprzednie 5 6 [7] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Fuzja dużych serwerów - Wyniki oraz TERMIN 35 Ankieta - średnia ocena: 6,6635 Ankieta - średnia ocena: 6,66
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
daczol
Junior Member


Data rejestracji: 02-05-2008
Postów: 20
Kraina: Necropolia IV; Moria III; Moria IV; Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też mam problem z zalogowaniem się po fuzji R2 R5 R9.... wyskakuje mi brak użytkownika.... .naprawcie to bo mi premium ucieka....
07-12-2017 16:53 daczol jest offline Szukaj postów użytkownika: daczol Dodaj daczol do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up odpowiedź masz dosłownie 4 posty wstecz.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


07-12-2017 16:58 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W zawiązku z fuzją na r2 i skasowaniem przez administrację mojej przepełnionej zbrojowni
rezygnuje z gry w bw, tym co zostają życze co najlepszego i do zobaczenia może w innej grze
Pozdrawiam
Darkshu

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
07-12-2017 18:38 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
ZiomekZBl0kóF
Forum Ace


Data rejestracji: 08-11-2017
Postów: 87

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Darkshu napisał(a)
W zawiązku z fuzją na r2 i skasowaniem przez administrację mojej przepełnionej zbrojowni
rezygnuje z gry w bw, tym co zostają życze co najlepszego i do zobaczenia może w innej grze
Pozdrawiam
Darkshu


Był miesiąc na czyszczenie zbrojowni.


Nic, papapapapapa
07-12-2017 18:50 ZiomekZBl0kóF jest offline Szukaj postów użytkownika: ZiomekZBl0kóF Dodaj ZiomekZBl0kóF do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co z serwerem R7? Jako jedyny ze starych nie został połączony z innymi.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

08-12-2017 11:07 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
guess_who?
Member


Data rejestracji: 23-09-2016
Postów: 48
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Darkshu napisał(a)
W zawiązku z fuzją na r2 i skasowaniem przez administrację mojej przepełnionej zbrojowni
rezygnuje z gry w bw, tym co zostają życze co najlepszego i do zobaczenia może w innej grze
Pozdrawiam
Darkshu



pretensje tylko do siebie mozesz miec . byl temat odnosnie fuzji i na jakich warunkach. 1k przedmiotow przechodzilo jestnapsane wystaczy przeczytac.
08-12-2017 16:17 guess_who? jest offline Szukaj postów użytkownika: guess_who? Dodaj guess_who? do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ZiomekZBl0kóF napisał(a)
cytat:
Darkshu napisał(a)
W zawiązku z fuzją na r2 i skasowaniem przez administrację mojej przepełnionej zbrojowni
rezygnuje z gry w bw, tym co zostają życze co najlepszego i do zobaczenia może w innej grze
Pozdrawiam
Darkshu


Był miesiąc na czyszczenie zbrojowni.


Nic, papapapapapa


cytat:
guess_who? napisał(a)
cytat:
Darkshu napisał(a)
W zawiązku z fuzją na r2 i skasowaniem przez administrację mojej przepełnionej zbrojowni
rezygnuje z gry w bw, tym co zostają życze co najlepszego i do zobaczenia może w innej grze
Pozdrawiam
Darkshu



pretensje tylko do siebie mozesz miec . byl temat odnosnie fuzji i na jakich warunkach. 1k przedmiotow przechodzilo jestnapsane wystaczy przeczytac.


A wpadliście może na taki pomysł, że nie każdy musi mieć czas (bądź ochotę) żeby siedzieć przed BW 24/7?
Zdajecie sobie sprawę z tego, że za firewallem jest prawdziwy świat, w którym ludzie mogą mieć pracę/żonę/dzieci/rodziny/hobby etc.?
Bo zakładam (być może na wyrost), że pojęcie priorytetów raczej ogarniacie?chytry

---

EDYTA DÓŁ
Gdzie ja napisałem choć słowo o tym, jakobym odnosił się do przespania przez kogoś info o fuzji?chytry
Bo ja mam przeczucie graniczące niemal z pewnością, że miałem na myśli to, że ktoś mógł nie mieć akurat czasu na kompresowanie zbrojowni do liczby 1k itemów, szczególnie gdy tych miał -naście lub -dziesiąt tysięcy... Serio miałbyś ochotę spędzać ileś godzin dziennie na czyszczeniu i klejeniu itemów, zwłaszcza wtedy gdy mógłbyś mieć bardziej pilne sprawy na głowie?

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 18-12-2017 15:47.

08-12-2017 17:01 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
NaSiR
Lord


images/avatars/avatar-13096.gif

Data rejestracji: 04-04-2007
Postów: 370
Klan: r1: LeT, AD | r4: PHX, LeT
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Preussisch Holland

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co to za gracz, ktory nie ogarnia tak fundamentalnych rzeczy jak fuzja?
Bebnilo sie o tym wszedzie: w klanie, na SB, na forum, byly ankiety, wisialy info na belce i
jesli niektorzy na prawde budza sie po fuzji zdziwieni tzn ze tak na prawde
wisi im tak gra i nie rozumiem skad te zale.

Nikt nikomu nie karze siedziec 24h na dobe i czytac wszystkich postow na forum, ale
zeby nie przeczytac choc pobiezenie informacji odnosnie fuzji?! Rozumiem ze ktos
ominie event, nie skorzysta z paru premii za logowanie, ale kurde - przespac info o fuzji?!
Wszystko bylo opisane, a nawet jesli niesprecyzowane to mozna bylo podpytac, a tu
codziennie pojawiaja sie tematy ze nie moze sie zalogowac, ze skasowala mu sie zbrojka
albo ze stracil klocka bo sie nie przeprowadzil na czas.

BTW. Skoro ktos w TO gra tyle lat to juz wiadomo ze cos z tymi priprytetami jest nie tak Tongue
I mowie to majac konto na forum od 2007 chytry

__________________
..:: r4: NaSiR (zloz oferte) ::..
08-12-2017 19:58 NaSiR jest offline Szukaj postów użytkownika: NaSiR Dodaj NaSiR do Listy kontaktów
tomi1974
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
Co z serwerem R7? Jako jedyny ze starych nie został połączony z innymi.


podpinam się również do tego pytania, jako ze gram na owym serwerze
09-12-2017 05:51
ZiomekZBl0kóF
Forum Ace


Data rejestracji: 08-11-2017
Postów: 87

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tomi1974 napisał(a)
cytat:
Buc napisał(a)
Co z serwerem R7? Jako jedyny ze starych nie został połączony z innymi.


podpinam się również do tego pytania, jako ze gram na owym serwerze



R3+R4 Necropolia II 10.06.2007
R6+R10 Necropolia IV 14.01.2008
R7 Necropolia V 3.03.2008


Połaczył bym w ogole te 5 w jedno .
Aby znów za kilka chwil nie było pojedynczych łączeń i strat klocków itp.


Może 56,6% to było za mało.
Ogolnie reszta serverów też miała słaby % na "tak"
więc podejrzewam że będzie jeszcze jedna "ankieta"
"po" świętach(oby tegorocznych)
09-12-2017 09:11 ZiomekZBl0kóF jest offline Szukaj postów użytkownika: ZiomekZBl0kóF Dodaj ZiomekZBl0kóF do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na chwilę obecną nie ma planów odnośnie fuzji R7

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


12-12-2017 15:43 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Można prosić o wyjaśnienie, dlaczego nie ma tego w planach?
12-12-2017 16:37 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
tomi1974
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wełen napisał(a)
Można prosić o wyjaśnienie, dlaczego nie ma tego w planach?


No właśnie...... DLACZEGO?

Prosimy o podanie racjonalnych powodów
12-12-2017 19:14
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wystarczy przeczytać tematy o fuzjach. zbyt mało osób na waszym serwerze jej chciało, aby administracja wprowadziła ją w życie.

__________________
r18: Asmiran
12-12-2017 23:06 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
Balthazar
Junior Member


Data rejestracji: 13-09-2012
Postów: 17
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale to logiki się nie trzyma. skoro mało osób gra na r7 , no to w jaki sposób zrobić , żeby dużo osób głosowało za fuzją itd.
gram na r 7 i delikatnie mówiąc , no szału nie ma. serwer może troszkę bardziej aktywny niż znane mi skądinąd r11 , sprzed fuzji rzecz jasna . dziwi mnie, że jest pomijane przy okazji fuzji.
13-12-2017 22:38 Balthazar jest offline Szukaj postów użytkownika: Balthazar Dodaj Balthazar do Listy kontaktów
DeineSchwester
Forum Ace


Data rejestracji: 21-03-2012
Postów: 84
Klan: SALUBRI
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Balthazar napisał(a)
ale to logiki się nie trzyma. skoro mało osób gra na r7 , no to w jaki sposób zrobić , żeby dużo osób głosowało za fuzją itd.
gram na r 7 i delikatnie mówiąc , no szału nie ma. serwer może troszkę bardziej aktywny niż znane mi skądinąd r11 , sprzed fuzji rzecz jasna . dziwi mnie, że jest pomijane przy okazji fuzji.


To właśnie bardzo logiki się trzyma,tylko nie zrozumiałeś postu kolegi wyżej.

Jeśli gra u Was przyjmijmy 100 graczy, a 53 opowiedziało się że chce fuzji, 47 że nie,to znaczy ze praktycznie połowa nie chce. Tu nie chodzi o ilości graczy sama w sobie ale procent z serwera. Widocznie musicie sami siebie przekonać że warto. Pewnie i tak Was dorzuca gdzieś za jakiś czas.

__________________
R4 Freya
15-12-2017 09:10 DeineSchwester jest offline Szukaj postów użytkownika: DeineSchwester Dodaj DeineSchwester do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedy fuzja r7 z innymi serwerami? Pomijając r18, które gra na nowych zasadach, to r7 zostało jedynym serwerem, który został pominięty przy fuzji. Kiedyś byliśmy jednym z aktywniejszych serwerów, natomiast obecnie nawet klan top1 ma problem z zebraniem składu 50/50 i żeby nie łapanie kogokolwiek, to jakby był stan 40/50 to byłby szał. Pomijając już fakt, że przez to r7 zaczęło odstawać na arenach, bo inne klany mogły się dokoksić ludźmi z innych serwerów i coś, co kiedyś było dla nas rutyną w kvk z innymi serwerami, tak teraz jest rutyną dla pozostałych. Argument, że to zależy od tego, czy serwery pofuzyjne będą tego chciały do mnie nie trafia. R7 to obecnie umieralnia, pokasowały się albo pooddawali konta najstarsi klanowicze, włącznie z dziką, założycielką dropsów. Inne klany to kostnica, klan top2 ma 48/50 ludzi, ale większość ledwo co aktywna, reszta zaś klanów to nie istnieje, są bo są z przyzwyczajenia.

KIEDY FUZJA R7.
28-01-2018 22:25 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
dziki jaj
Full Member


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 64

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fuzja r7 będzie wczoraj
połączyć z r1 Tongue

pzdr


+1 za spam
//MasterOfPuppets


__________________
r7 bamberpmi
r9 Bamberpmi

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 29-01-2018 13:25.

28-01-2018 23:21 dziki jaj jest offline Szukaj postów użytkownika: dziki jaj Dodaj dziki jaj do Listy kontaktów
RimmoN
Double Ace


Data rejestracji: 01-01-2008
Postów: 103

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wełna ma rację. Po fuzji r14 z r16, r7 nie ma szansy nawiązać walki z tym serwerem. Po prostu, brakuje ludzi u nas. Aktywny serwer zaczyna powoli umierać. Czas na fuzję. Najlepiej z r14/16.

__________________
ex Tmod
29-01-2018 06:40 RimmoN jest offline Szukaj postów użytkownika: RimmoN Dodaj RimmoN do Listy kontaktów
Strony (7): « pierwszy ... « poprzednie 5 6 [7] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzja dużych serwerów - Wyniki oraz TERMIN

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH