Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzja dużych serwerów - Wyniki oraz TERMIN » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (7): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Fuzja dużych serwerów - Wyniki oraz TERMIN 35 Ankieta - średnia ocena: 6,6635 Ankieta - średnia ocena: 6,66
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Fuzja dużych serwerów - Wyniki oraz TERMIN Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

Które serwery zostaną połączone, podsumowanie wyników:
W związku z tym, że Necro i Moria uzyskały praktycznie identyczne wyniki postanowiliśmy przeprowadzić dwie fuzje, po jednej dla danego typu serwerów.

R14+R16 - 63,43

R2+R9 - 63,285

R2+R5+R9 - 62,263

W związku z tym, że R5 jest najmniejszym z serwerów i raczej prędzej niż później będzie potrzebował fuzji postanowiliśmy, że także zostanie w niej uwzględniony.

Jak było to policzone:
R14 - 65,77% oraz R16 - 61,51% razem daje to 65,77 + 61,09 = 126,86/2 = 63,43
R2 - 63,3% oraz R9 63,27% razem daje to 63,3 + 63,27 = 126,57/2 = 63,285
R2+R5+R9 63,3 + 63,27 + 60,22 = 186,79/3 = 62,263


Terminy fuzji:
Data fuzji: 5.12.2017 R14+R16 w godzinach 9:00 - 12:00
Data fuzji: 7.12.2017 R2+R5+R9 w godzinach 8:30 - 14:00


Zmiany w porównaniu do dotychczasowych fuzji:
Korzystając z czasu między fuzjami dopracowaliśmy kilka z elementów:

- Przeniesionych zostanie 1000 pierwszych przedmiotów
- AUTOMATYCZNIE zakończone zostaną akcje: budowy budynków, ataków, wypraw oraz karawany.
Oznacza to, że jeżeli ktoś ZACZNIE budowę PRZED fuzją, po jej zakończeniu będzie miał AUTOMATYCZNIE WYBUDOWANY budynek.

Natomiast: Archiwa Zbrojowni nie zostaną wydane przed fuzją. Pojawią się dopiero w grudniowym "content patchu". Spowodowane jest to m.in. koniecznością dodatkowych testów związanych z łączeniem nie dwóch, a trzech serwerów.

Podstawowe informacje o tym jak wyglądają fuzje znajdziecie w temacie: Fuzja serwerów 09.2017 - PL: R6, R10, R11, R12, R13, R15; FR: R1, R2, R3, R4, R5, R6

poniżej znajdziecie wyniki głosowania na poszczególnych serwerach oraz listę osób wylosowanych i nagrodzonych kontem premium.

Pozdrawiam
SM / BWTeam



Serwer: R2PL Moria

Statystyki ogólne
1. Czy jesteś za udziałem TEGO serwera w fuzji dużych serwerów na zasadach opisanych w tym temacie na forum?
63.3% 1. Tak, chcę by mój serwer wziął udział w fuzji dużych serwerów.
28.44% 2. Nie, nie chcę by mój serwer wziął udział w fuzji dużych serwerów.
8.26% 3. Nie mam zdania/mam inne zdanie.


Serwer: R2PL Moria
  • Shaks (id: 430)
  • Harlot (id: 141026)


___

Serwer: R3PL R3+R4 Necropolia II

Statystyki ogólne
1. Czy jesteś za udziałem TEGO serwera w fuzji dużych serwerów na zasadach opisanych w tym temacie na forum?
50.16% 1. Tak, chcę by mój serwer wziął udział w fuzji dużych serwerów.
45.25% 2. Nie, nie chcę by mój serwer wziął udział w fuzji dużych serwerów.
4.59% 3. Nie mam zdania/mam inne zdanie.


Serwer: R3PL R3+R4 Necropolia II
  • Julia Wspaniala (id: 8373)
  • Ferero (id: 9281)


___

Serwer: R5PL Moria II

Statystyki ogólne
1. Czy jesteś za udziałem TEGO serwera w fuzji dużych serwerów na zasadach opisanych w tym temacie na forum?
60.22% 1. Tak, chcę by mój serwer wziął udział w fuzji dużych serwerów.
33.87% 2. Nie, nie chcę by mój serwer wziął udział w fuzji dużych serwerów.
5.91% 3. Nie mam zdania/mam inne zdanie.


Serwer: R5PL Moria II
  • panjabolek (id: 8869)
  • poa (id: 68225)


___

Serwer: R6PL Necropolia IV

Statystyki ogólne
1. Czy jesteś za udziałem TEGO serwera w fuzji dużych serwerów na zasadach opisanych w tym temacie na forum?
39.49% 1. Tak, chcę by mój serwer wziął udział w fuzji dużych serwerów.
54.46% 2. Nie, nie chcę by mój serwer wziął udział w fuzji dużych serwerów.
6.05% 3. Nie mam zdania/mam inne zdanie.


Serwer: R6PL Necropolia IV
  • SK1964 (id: 1374)
  • Paciulok Plugawy (id: 5465)


___

Serwer: R7PL Necropolia V

Statystyki ogólne
1. Czy jesteś za udziałem TEGO serwera w fuzji dużych serwerów na zasadach opisanych w tym temacie na forum?
56.68% 1. Tak, chcę by mój serwer wziął udział w fuzji dużych serwerów.
34.56% 2. Nie, nie chcę by mój serwer wziął udział w fuzji dużych serwerów.
8.76% 3. Nie mam zdania/mam inne zdanie.


Serwer: R7PL Necropolia V
  • EXTAZI (id: 43303)
  • Lauris (id: 59266)


____

Serwer: R9PL Moria III

Statystyki ogólne
1. Czy jesteś za udziałem TEGO serwera w fuzji dużych serwerów na zasadach opisanych w tym temacie na forum?
63.27% 1. Tak, chcę by mój serwer wziął udział w fuzji dużych serwerów.
32.3% 2. Nie, nie chcę by mój serwer wziął udział w fuzji dużych serwerów.
4.42% 3. Nie mam zdania/mam inne zdanie.


Serwer: R9PL Moria III
  • Gumis (id: 45472)
  • Ifrit (id: 63834)


____

Serwer: R11PL Necropolia VII

Statystyki ogólne
1. Czy jesteś za udziałem TEGO serwera w fuzji dużych serwerów na zasadach opisanych w tym temacie na forum?
44.96% 1. Tak, chcę by mój serwer wziął udział w fuzji dużych serwerów.
49.58% 2. Nie, nie chcę by mój serwer wziął udział w fuzji dużych serwerów.
5.46% 3. Nie mam zdania/mam inne zdanie.


Serwer: R11PL Necropolia VII
  • Minionek (id: 5848)
  • drooopcia (id: 11730)


___

Serwer: R13PL Moria IV

Statystyki ogólne
1. Czy jesteś za udziałem TEGO serwera w fuzji dużych serwerów na zasadach opisanych w tym temacie na forum?
56.36% 1. Tak, chcę by mój serwer wziął udział w fuzji dużych serwerów.
36.86% 2. Nie, nie chcę by mój serwer wziął udział w fuzji dużych serwerów.
6.78% 3. Nie mam zdania/mam inne zdanie.


Serwer: R13PL Moria IV
  • Alukard (id: 36)
  • Gumis (id: 6253)


___

Serwer: R14PL Necropolia IX

Statystyki ogólne
1. Czy jesteś za udziałem TEGO serwera w fuzji dużych serwerów na zasadach opisanych w tym temacie na forum?
65.77% 1. Tak, chcę by mój serwer wziął udział w fuzji dużych serwerów.
30.77% 2. Nie, nie chcę by mój serwer wziął udział w fuzji dużych serwerów.
3.46% 3. Nie mam zdania/mam inne zdanie.


Serwer: R14PL Necropolia IX
  • Ryslind (id: 11911)
  • cerebrum (id: 96128)


___

Serwer: R16PL Necropolia X

Statystyki ogólne
1. Czy jesteś za udziałem TEGO serwera w fuzji dużych serwerów na zasadach opisanych w tym temacie na forum?
61.51% 1. Tak, chcę by mój serwer wziął udział w fuzji dużych serwerów.
30.96% 2. Nie, nie chcę by mój serwer wziął udział w fuzji dużych serwerów.
7.53% 3. Nie mam zdania/mam inne zdanie.


Serwer: R16PL Necropolia X
  • Mitsuki (id: 23871)
  • Mikatzura (id: 24863)


___

Serwer: R17PL Moria VI

Statystyki ogólne
1. Czy jesteś za udziałem TEGO serwera w fuzji dużych serwerów na zasadach opisanych w tym temacie na forum?
61.09% 1. Tak, chcę by mój serwer wziął udział w fuzji dużych serwerów.
27.99% 2. Nie, nie chcę by mój serwer wziął udział w fuzji dużych serwerów.
10.92% 3. Nie mam zdania/mam inne zdanie.


Serwer: R17PL Moria VI
  • Liii (id: 18087)
  • Shakalaka (id: 20447)


___

Serwer: R19PL Moria VII

Statystyki ogólne
1. Czy jesteś za udziałem TEGO serwera w fuzji dużych serwerów na zasadach opisanych w tym temacie na forum?
48.56% 1. Tak, chcę by mój serwer wziął udział w fuzji dużych serwerów.
40.97% 2. Nie, nie chcę by mój serwer wziął udział w fuzji dużych serwerów.
10.47% 3. Nie mam zdania/mam inne zdanie.


Serwer: R19PL Moria VII
  • Porta (id: 264)
  • axelle (id: 4460)


__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


10-11-2017 13:39 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wylaczenie handlu tradycyjnego

co z handlem na r14 i r8? po tej fuzji tylko r8 będzie miało możliwość pożyczenia sprzętu czy pr przed areną, a z tego co konrad pisał mi na pw, póki co nie będą one odłączane od innych "ex-handlowych" na arenach

r14+16 będzie walczyć na arenach z necro handlowymi, czy aukcyjnymi?

@na dole: masz rację, pomyliło mi się z r8, które od niedawna nie wiedzieć czemu również walczy z pozostałymi handlowymi. poprawiłem powyższe na r8

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Szerlok: 10-11-2017 14:30.

10-11-2017 14:23 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Akurat r7 to pierwszy serwer AUKCYJNY jaki otworzyli, wiec jakie pozyczanie eq za prki Big Grin . A serwer 14+16 tez bedzie aukcyjny, wiec problemu nie ma.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 10-11-2017 14:29.

10-11-2017 14:27 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Ma_Jae_Hoon
Viking


Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 666
Klan: Czeka2
Kraina: Necropolia V
Skąd: r7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm 3 morie w jedno - będzie się do końca roku działo - nie wiem jak z liczebnością r9 ale s2-3 nie starczy dla wszystkich.

__________________
-----------------------
Audaces fortuna iuvat
-----------------------

r2 - NATIVE
10-11-2017 14:38 Ma_Jae_Hoon jest offline Szukaj postów użytkownika: Ma_Jae_Hoon Dodaj Ma_Jae_Hoon do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi, pominąłeś r18 na liście Smile
10-11-2017 14:38 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bo r18 nie ma z kim zostać połączone

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
10-11-2017 14:39 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
rb79
Full Member


Data rejestracji: 20-06-2015
Postów: 64

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak juz wiadomo dokladnie kiedy nastapi fuzja to jak dokladnie bedzie wygladala sytuacja z kwadratami z wyzszych stref (2-3) ?
10-11-2017 14:51 rb79 jest offline Szukaj postów użytkownika: rb79 Dodaj rb79 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

144x s3, 12x s2 i 1x s1. Kto pierwszy ten lepszy a po tygodniu wojna rotfl

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
10-11-2017 14:56 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciekawe, że serwery fuzyjne Necro są prawie 50/50 (R11,R3) lub nawet bardziej na nie (R6).


cytat:
rb79 napisał(a)
jak juz wiadomo dokladnie kiedy nastapi fuzja to jak dokladnie bedzie wygladala sytuacja z kwadratami z wyzszych stref (2-3) ?


Sytuacja będzie wyglądała dokładnie tak samo.

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
10-11-2017 14:57 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
rb79
Full Member


Data rejestracji: 20-06-2015
Postów: 64

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. zaczynam z s5 i nie udaje mi sie zajac zadnego kwadratu na s3 (gdzie obecnie jestem z jakimis budynkami), chce zrobic obleg na s3 ale wszystkie sa juz obegane, czekam na moment zeby wykonac obleg na kwadrat ktory juz byl oblegany i pytanie.

Czy jak go wygram to bede mial budynki na s3 o takich samych lvl i jaki okres czasu jest przetrzymywana informacja o wartosci budynkow sprzed fuzji ?

Czy tylko pierwszy obleg daje mozliwosc "odzyskania" lvl budynkow ze strefy zajmowanej przed fuzja ?

bo jezeli tak to jets pytanie 2.

2. teoretycznie ktos przed fuzja jest na s5 i udaje mu sie zajac s1, nigdy nie byl na s1 wiec rozumiem ze klocek s1 zostaje "spalony" ?
10-11-2017 15:11 rb79 jest offline Szukaj postów użytkownika: rb79 Dodaj rb79 do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1 - nie założysz obla na gracza w okresie ochronnym, a wtedy tylko twoje budynki chodzą za tobą
każdy obleg w okersie ochronnym

2 - tak

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
10-11-2017 15:14 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przez tydzien "okresu przejsciowego". Mozesz 7 razy zmienic klocka, ale tylko na pustego, z tym, ze budynki ida razem z Toba (te co miales przed fuzja).

Nie mozesz przez ten tydzien oblegac.

Jesli osoba z 5s przejmie 1s, to tak, w pewien sposob 1s bedzie spalona.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
10-11-2017 15:14 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
rb79
Full Member


Data rejestracji: 20-06-2015
Postów: 64

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli mowiac wprost BW robiac fuzje legalnie pozbawia mnie funduszu ktore zainwestowalem w budynki na danej strefie ?

Super rozwiazanie Smile
10-11-2017 15:24 rb79 jest offline Szukaj postów użytkownika: rb79 Dodaj rb79 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak moze Cie ktos czegos pozbawic jak to nigdy nie bylo Twoje?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
10-11-2017 15:25 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
rb79
Full Member


Data rejestracji: 20-06-2015
Postów: 64

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fundusze byly moje

Czas takze byl moj Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez rb79: 10-11-2017 15:28.

10-11-2017 15:25 rb79 jest offline Szukaj postów użytkownika: rb79 Dodaj rb79 do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 637
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

r13 i r15 przeżyły to i wy przeżyjecie, kto nie ogarnie klocka to jego problem
10-11-2017 15:27 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
dziki_waz
Double Ace


Data rejestracji: 09-12-2007
Postów: 113
Kraina: Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam rozumieć, że skasujecie mi większość dropów?
PRZEDMIOTÓW W ZBROJOWNI: 15713 / 80

__________________
Złóż ofertę:
R3 - dzikuska
R6 - Laylla
10-11-2017 15:29 dziki_waz jest offline Szukaj postów użytkownika: dziki_waz Dodaj dziki_waz do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak zaczniesz dzisiaj to sie do grudnia wyrobisz. A po drugie... jakbys mial tam dropy to bys nie mial takiego smietnika Big Grin

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
10-11-2017 15:31 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
wylaczenie handlu tradycyjnego

co z handlem na r14 i r8? po tej fuzji tylko r8 będzie miało możliwość pożyczenia sprzętu czy pr przed areną, a z tego co konrad pisał mi na pw, póki co nie będą one odłączane od innych "ex-handlowych" na arenach

r14+16 będzie walczyć na arenach z necro handlowymi, czy aukcyjnymi?

@na dole: masz rację, pomyliło mi się z r8, które od niedawna nie wiedzieć czemu również walczy z pozostałymi handlowymi. poprawiłem powyższe na r8


R8 walczy jako samarytanin i tak pozostanie.

Jeżeli wszędzie zniknie handel bezpośredni to także na R8 kiedyś może zostać wyłączony ale nie mamy konkretnych planów w tej sprawie.

R14 i R16 staną się aukcyjne i bez patcha anty N

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


10-11-2017 15:54 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Alveanerle1
Lord


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 442

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Serwer: R13PL Moria IV

Statystyki ogólne
1. Czy jesteś za udziałem TEGO serwera w fuzji dużych serwerów na zasadach opisanych w tym temacie na forum?
56.36% 1. Tak, chcę by mój serwer wziął udział w fuzji dużych serwerów.


R13 też jest za fuzją? Kiedy dołaczanie r13 do połaczonego r2/5/9??
10-11-2017 16:14 Alveanerle1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alveanerle1 Dodaj Alveanerle1 do Listy kontaktów
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Alveanerle1 napisał(a)
Serwer: R13PL Moria IV

Statystyki ogólne
1. Czy jesteś za udziałem TEGO serwera w fuzji dużych serwerów na zasadach opisanych w tym temacie na forum?
56.36% 1. Tak, chcę by mój serwer wziął udział w fuzji dużych serwerów.


R13 też jest za fuzją? Kiedy dołaczanie r13 do połaczonego r2/5/9??


13 zostala polaczona z 15 dopiero co

jak polacza r2 r5 r9 to pewnie z rok minie

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile
10-11-2017 16:50 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
baznik
Junior Member


Data rejestracji: 10-02-2011
Postów: 18
Kraina: Necropolia IX

RE: Fuzja dużych serwerów - Wyniki oraz TERMIN Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co ze sprzetem klanowym i skladkami na r14 ??
i jak bedzie z logowaniem
mam ten sam login na 14 i 16???

__________________
R1,R14-baz
R16- baźnik

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez baznik: 10-11-2017 17:04.

10-11-2017 17:03 baznik jest offline Szukaj postów użytkownika: baznik Dodaj baznik do Listy kontaktów
Gabryjel
Triple Ace


images/avatars/avatar-485.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 193
Klan: [3Misie]
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia X
Skąd: Jasło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Sushimaker

Mam pytanie:

gram na R16

Po fuzji zrobie obleg na s4 i zostaną WYBUDOWANE wszystkie budynki które miałem na starym klocku..

ok.

Mam niezaliczone zadania z budynkami s4 i pośredniakiem/schroniskiem

czy zostaną mi one ZALICZONE?

No wszak powinno tak się stać zgodnie z logiką?

Dodam oczywiście, że spełniam wymogi zaliczenia tych zadań Tongue

__________________

Skala wszechświata.. ! Czadowa Smile Klikajcie na obrazkach !
- KLIK -

>> R 1 - Gebriel <<
>> R 16 - Gebriel <<
10-11-2017 17:03 Gabryjel jest offline Strona domowa Gabryjel Szukaj postów użytkownika: Gabryjel Dodaj Gabryjel do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sil123 napisał(a)
Ciekawe, że serwery fuzyjne Necro są prawie 50/50 (R11,R3) lub nawet bardziej na nie (R6).


cytat:
rb79 napisał(a)
jak juz wiadomo dokladnie kiedy nastapi fuzja to jak dokladnie bedzie wygladala sytuacja z kwadratami z wyzszych stref (2-3) ?


Sytuacja będzie wyglądała dokładnie tak samo.

Normalne. R11 przed chwilą niemalże miało fuzję z r12. Chłopaki i parę dziewczyn chce sobie jeszcze podropić we względnym spokoju. Myślę, że dla tego serwera wyniki będą wyglądały inaczej za circa pół roku.
Cieszy ujednolicanie serwerów na aukcyjne. A na łączonej morii będzie sie działo Shocked

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez KR33P: 10-11-2017 17:09.

10-11-2017 17:07 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

RE: Fuzja dużych serwerów - Wyniki oraz TERMIN Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
baznik napisał(a)
a co ze sprzetem klanowym i skladkami na r14 ??
i jak bedzie z logowaniem
mam ten sam login na 14 i 16???


Poczytaj tematy o wcześniejszych fuzjach, tam wszystko jest
10-11-2017 17:07 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poprzez obleg nie zalicza zadan z budynkami, wiec tu tez pewnie nie.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
10-11-2017 17:08 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Gabryjel
Triple Ace


images/avatars/avatar-485.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 193
Klan: [3Misie]
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia X
Skąd: Jasło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niom ale to jest (jeżeli logika ma zostać zachowana) napisane wyraźnie -

oblegamy PUSTY kwadrat, na którym zostaną WYBUDOWANE wszystkie budynki jakie mieliśmy..

__________________

Skala wszechświata.. ! Czadowa Smile Klikajcie na obrazkach !
- KLIK -

>> R 1 - Gebriel <<
>> R 16 - Gebriel <<
10-11-2017 17:11 Gabryjel jest offline Strona domowa Gabryjel Szukaj postów użytkownika: Gabryjel Dodaj Gabryjel do Listy kontaktów
DeineSchwester
Forum Ace


Data rejestracji: 21-03-2012
Postów: 84
Klan: SALUBRI
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Gabryjel napisał(a)
Niom ale to jest (jeżeli logika ma zostać zachowana) napisane wyraźnie -

oblegamy PUSTY kwadrat, na którym zostaną WYBUDOWANE wszystkie budynki jakie mieliśmy..


Budynki będą jakoby przepisane z pamięci podręcznej na nowy kwadrat. Wątpię,żeby zaliczyło zadanie bo akcja jest inna. Co to zresztą za problem? zaliczysz zadanie najwyżej po fuzji jeśli do tej pory go nie zrobiłeś. Albo klepnij budowę jakiegoś budynku,by zaliczyło zadanie.I tyle.

__________________
R4 Freya
10-11-2017 17:16 DeineSchwester jest offline Szukaj postów użytkownika: DeineSchwester Dodaj DeineSchwester do Listy kontaktów
Sancho
Junior Member


Data rejestracji: 07-10-2008
Postów: 16
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak się będzie nazywać ten "moloch" Morii?

Łączenie trzech serwerów wprowadzi niewspółmierny, do łączenia dwóch, chaos. Oby nie okazało się że efekt końcowy będzie "niezadowalający" Wink


EDIT:
https://www.youtube.com/watch?v=NV7JR-maCvk

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sancho: 10-11-2017 17:35.

10-11-2017 17:23 Sancho jest offline Szukaj postów użytkownika: Sancho Dodaj Sancho do Listy kontaktów
r14Lookas
Member


Data rejestracji: 29-01-2014
Postów: 34
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

RE: Fuzja dużych serwerów - Wyniki oraz TERMIN Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dlaczego r14 było serwerem ze zwykłym handlem przez tyle lat a teraz zmienia się w aukcyjny?

__________________
Lookas
10-11-2017 17:26 r14Lookas jest offline Szukaj postów użytkownika: r14Lookas Dodaj r14Lookas do Listy kontaktów
Strony (7): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzja dużych serwerów - Wyniki oraz TERMIN

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH