Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzja dużych serwerów - Wyniki oraz TERMIN » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (7): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Fuzja dużych serwerów - Wyniki oraz TERMIN 35 Ankieta - średnia ocena: 6,6635 Ankieta - średnia ocena: 6,66
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Dat Man Szit
Member


Data rejestracji: 23-08-2017
Postów: 34

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Idziecie w bardzo dobrą stronę, zdecydowanie popieram ten kierunek rozwoju. Za rok jeszcze tylko R2 + R13, R17 + R19 i otwierać nowy serwer...brawo! Smile

__________________
emerytura na R19: Mothay

Smile "ja tę wojnę już wygrałem" Smile

forum od 2006
[/center]
parawany kominkowe
11-11-2017 11:09 Dat Man Szit jest offline Szukaj postów użytkownika: Dat Man Szit Dodaj Dat Man Szit do Listy kontaktów YIM Account Name of Dat Man Szit: Sebastian
Zekordasz
Full Member


Data rejestracji: 10-11-2007
Postów: 63
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Macie zamiar zwiększyć ilość 3s-2s-1s? Bo jakoś fuzji nie widzę bez tego aspektu.

Łączycie 3 serwery gdzie są 1s zamieszkałe. Podobnie jest z 2s i 3s. One nie są zapuszczone i grają na nich ludziska.

Wywołacie wojnę o klocki. R9 nie dawno skończyło wojnę, R2 już o niej zapomniało.

Zwiększyć ilość 1sx3, 2sx3, 3sx3 lub po prostu przeskakujemy wszyscy na swoje klocki bo to skończy się ogólnie jedną wielką zadymą.
11-11-2017 14:04 Zekordasz jest offline Szukaj postów użytkownika: Zekordasz Dodaj Zekordasz do Listy kontaktów
ZiomekZBl0kóF
Forum Ace


Data rejestracji: 08-11-2017
Postów: 87

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ebenezum napisał(a)
W temacie tych s3 i liczenia ... Poklikajcie sobie w konkretne osoby siedzące na s3 .. i sprawdźcie kiedy się ostatnio logowali ....
Mam wgląd TYLKO w R2 - co trzecia s3 jest zasiedlona przez delikwenta którego nie było na BW rok ... dwa lata ... czasem i dłużej. Skoro sam SM mówi, że R5 jeszcze bardziej kiepsko stoi, to tam musi być jeszcze więcej "zombi". R9 pewnie bardziej aktywne jest ... Nie demonizowałbym aż tak bardzo tego trój-połączenia. To nie ejst tak, że nagle 288 osób z 3 serwerów będzie poszkodowanych na fuzji, bo nie będzie mogło dobić się do s3 ...



Nie neguję całkowicie że fuzja to zła idea.

umarlaki typu r2/3/4/5/6 to nie ma problemu dla mnie bo kto tam gra?

ale teraz łaczą (prawie) najaktywniejsze necro ze sobą? gdzie gra 80% stref 3 i 10x stref 2 o jedynce nie wspominam.

O to się rozchodzi że to zbyt szybko
11-11-2017 14:26 ZiomekZBl0kóF jest offline Szukaj postów użytkownika: ZiomekZBl0kóF Dodaj ZiomekZBl0kóF do Listy kontaktów
raszu1
Triple Ace


images/avatars/avatar-7574.jpg

Data rejestracji: 04-01-2008
Postów: 157
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

RE: Fuzja dużych serwerów - Wyniki oraz TERMIN Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jezeli mam konta na r14 i 16 o takim samym nicku to co ja mam zrobic po tej durnej fuzji? Zrezygnowac z jednego ? Zmieniac nicki i tracic premke? Parodia.

__________________

11-11-2017 15:33 raszu1 jest offline Szukaj postów użytkownika: raszu1 Dodaj raszu1 do Listy kontaktów
Ma_Jae_Hoon
Viking


Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 666
Klan: Czeka2
Kraina: Necropolia V
Skąd: r7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Takie pytanie ... klany też się przenoszą czy trzeba od nowa budynki klanowe stawiać ?

__________________
-----------------------
Audaces fortuna iuvat
-----------------------

r2 - NATIVE
11-11-2017 15:35 Ma_Jae_Hoon jest offline Szukaj postów użytkownika: Ma_Jae_Hoon Dodaj Ma_Jae_Hoon do Listy kontaktów
ja-lucky
Triple Ace


images/avatars/avatar-24149.jpg

Data rejestracji: 25-07-2009
Postów: 173
Klan: Parias
Kraina: Necropolia

RE: Fuzja dużych serwerów - Wyniki oraz TERMIN Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nick ci samo zmieni, automatycznie doda r14 do nicku

__________________


r1-NIELUCKY, r10-GRINGO, r14-TERRAMOTO
11-11-2017 15:36 ja-lucky jest offline Szukaj postów użytkownika: ja-lucky Dodaj ja-lucky do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zanim po raz kolejny zadacie pytania, na które od dawna jest odpowiedź, sprawdźcie link z pierwszego posta, lub użyjcie tego przycisku:

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
11-11-2017 16:29 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Ma_Jae_Hoon
Viking


Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 666
Klan: Czeka2
Kraina: Necropolia V
Skąd: r7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Faktycznie przeoczyłem ten 8 punkcik chociaż czytałem ... Dzieki Szerloku Smile

Sushimaker napisal : Nie można połączyć 3ch na raz.

Popatrzyłem na statystyki i realnie można by zrobić F r2 i r5 natomiast r9 jest z nich najbardziej liczne.

Łączenie wszystkich 3ch w jeden, ... może w przyszłości na chwilę obecną by to na 90% doprowadziło do wojny. Za dużo osób za mała przestrzeń życiowa, a nie każdy na starych serwerach chce czegoś takiego."

Co się zmienilo od 22 sierpnia ? Smile

__________________
-----------------------
Audaces fortuna iuvat
-----------------------

r2 - NATIVE

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ma_Jae_Hoon: 11-11-2017 19:02.

11-11-2017 17:05 Ma_Jae_Hoon jest offline Szukaj postów użytkownika: Ma_Jae_Hoon Dodaj Ma_Jae_Hoon do Listy kontaktów
vroeN
Ex-Team


images/avatars/avatar-25634.jpg

Data rejestracji: 11-09-2010
Postów: 444
Klan: DM
Kraina: Moria V
Skąd: Kraków

RE: Fuzja dużych serwerów - Wyniki oraz TERMIN Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
raszu1 napisał(a)
Jezeli mam konta na r14 i 16 o takim samym nicku to co ja mam zrobic po tej durnej fuzji? Zrezygnowac z jednego ? Zmieniac nicki i tracić premke? Parodia.


Luźne poślady, przez tydzień jest darmowa opcja zmiany nicka.
System automatycznie zmienić nick postaci z młodszego serwera na TwojStaryNickXX (gdzie XX to losowa liczba 00-99), natomiast potem jest tydzień na aklimatyzacje.

Darmowa zmiana nocki, maila, nazwy klanu. Wszyscy startują na pustym s5. Przy przenoszeniu sie na niezamieszkany kwadrat, budynki ida z Toba. Nie mozna sie oblegać, mozna wyłącznie przejmować puste kwadraty.

Aha - jeśli na dwóch serwerach masz taki sam login (np. Arbuz), to po fuzji na starszym serwie nic sie nie zmienia (Arbuz), a na nowszym będzie zmiana (ArbuzrXX, gdzie XX to numer serwera). To o tyle ważne, ze część ludzi zapomniała o swoich kontach na starszym serwie, agle sie na nie zalogują, i będzie zdziwienie - jak u mnie Big Grin co prawda każdy dostanie PW z wyjaśnieniami, ale chyba warto jeszcze raz o tym wspomnieć Wink

EDIT:
Czyli tak. Przed fuzja:
r14: Arbuz
r16: Arbuz

Po fuzji:
r14: Arbuz
r16: Arbuzr16

__________________


r15
r19
- ODDANE


T-Moderator - Kupię ;
Wyceny - Necropolia VII, IX, XI, Moria


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez vroeN: 12-11-2017 07:53.

12-11-2017 07:51 vroeN jest offline Szukaj postów użytkownika: vroeN Dodaj vroeN do Listy kontaktów
kawa
Member


Data rejestracji: 22-03-2011
Postów: 38
Klan: MASS
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Czarne Wielkie

RE: Fuzja dużych serwerów - Wyniki oraz TERMIN Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Więc połączenie serwow 14 z 16 wcale mi się nie podoba że względu na to że gram na obydwu serwach .


I co z takimi graczami bo nie uśmiecha mi się gra 2 postaciami na 1 serwis (po fuzji) ale też nie chce kasować i wybierać postaci którą będę grał a tym bardziej oddać jedną z nich bo za dużo czasu im poświęciłem i wladowalem w nie pieniedzy.

I co macie do zaoferowania takim graczom ?? (A serwer "rodzinny" mnie nie przekonuje, jak bym chciał na takim zagrać to bym założył postać na rodzinnym serwerze.

__________________
Wujek Wojtek - 10/16

12-11-2017 09:14 kawa jest offline Szukaj postów użytkownika: kawa Dodaj kawa do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kawa up@
fuzje sa niezbedne bo w tym momencie gra po 100-200 osob na serwerze znaczy bardziej na umieralni
mozesz dalej grac dwoma postaciami nawet nie musisz grac w jednym klanie i dalej bedziesz mial podobna liczbe interakcji jak grajac dwoma na dwoch serwerach
zwiekszenie ilosci graczy poprzez fuzje dziala bardzo pozytywnie na ozywienie serwera i wzrost ilosci sprzetu na aukcjach

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
12-11-2017 09:30 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi: rozumiem, że przed fuzją nie będą gotowe archiwa zbrojowni na tydzień przed nie dacie czegoś czego nie ma ( imho bez tego nie powinno być fuzji na moriach )

Czy w ramach rekompensaty rozważacie uruchomienie maksymalnego powiększenia zbrojowni na tydzień przed planowaną fuzją ? ( imho a może by tak opóźnić fuzję i jednak najpierw wprowadzić archiwa ? )

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
12-11-2017 09:32 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
kawa
Member


Data rejestracji: 22-03-2011
Postów: 38
Klan: MASS
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Czarne Wielkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przeczytaj jeszcze raz mój post może. Jakie 100-200 osób. Z kad takie statystyki i na którym serwie bo napewno nie na 16 i 14 fakt nie ma szału z aktywnością ale ta liczba którą pisałeś jest lekko przesadzona i zanirzona

__________________
Wujek Wojtek - 10/16

12-11-2017 09:51 kawa jest offline Szukaj postów użytkownika: kawa Dodaj kawa do Listy kontaktów
Indywidualista
Triple Ace


Data rejestracji: 04-10-2012
Postów: 167
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: PDM

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jaki but o strefy... W dobie gdy epiki są bezstrefowe tak płaczecie o strefy? Bezsensu kompletnie czy po prostu się boicie, że nie poradzicie sobie w nowych warunkach? W napływie bardzo dużej ilości graczy na jeden serwer. Więcej osób większe możliwości walki. 1 VS 1, ewentualne wojny jak komuś jednak na siłę tej strefy zabraknie...

Ludzie więcej pomyślunku i ogarnięcia.

__________________
1..50 - brak minimum
50..100 - min 5
100..500 - 20
500..1k - 50
1k..5k - 100
5k..10k - 500
10k..50k - 1K
50k..100k - 5K
100k..500k - 10K
500k..1kk - 50K
1kk..5kk - 100K
5kk... - 500K
12-11-2017 09:51 Indywidualista jest offline Szukaj postów użytkownika: Indywidualista Dodaj Indywidualista do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by kawa
przeczytaj jeszcze raz mój post może. Jakie 100-200 osób. Z kad takie statystyki i na którym serwie bo napewno nie na 16 i 14 fakt nie ma szału z aktywnością ale ta liczba którą pisałeś jest lekko przesadzona i zanirzona


jelsi na r17 jest max 300 osob faktycznie grajacych (z czego pewnie z 20% bez premki albo i wiecej) to sadzisz ze na r14/16 masz wiecej niz 200 osob? watpie...

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
12-11-2017 10:23 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Alveanerle1 napisał(a)
Jedyny problem jaki jest to tylko ze strefami, przy takiej ilosci ludzi i top klanów ilośc s1/s2 i s3 jest śmieszna


niby czemu? Chcesz lepsza s to musisz byc lepszy + dorwac miejsce w lepszym klanie

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile
12-11-2017 15:06 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
Mirabeth
Ex-Team


images/avatars/avatar-25644.jpg

Data rejestracji: 06-07-2013
Postów: 387
Klan: Misie
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no i nie znalazlem jednoznacznej odpowiedzi co so klockow. mam teraz s4 z przykladowym lombardem na 33 lvl. po fuzji dostane s5 a na tym s5 beda te poziomy budynkow z s5 ktore obecnie mam na s4, tak? mozna oblegac puste kwadraty na zasadzie kto pierwszy ten lepszy - ale czy to oznacza ze WSZYSTKIE klocki powyzej s4 beda kompletnie puste? czyli jak po fuzji zaloze obla na puste s4 to z automatu przeniesie mnie na totalnie pusty klocek?

__________________
R14+16 Mesjasz

Tmod:
Kupię - Moria
Sprzedam - Moria
Wymiana kont

12-11-2017 18:44 Mirabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Mirabeth Dodaj Mirabeth do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie znalazles bo nie szukales. Jesli przed fuzja siedziales na 4s to po fuzji system zapamieta poziomy twoich budynkow. Po fuzji startujesz z 5s jak wszyscy... mozesz sie od razu przeniesc na 1/2/3/4s. Do jakiej strefy sie nie przeniesiesz, bedziesz mial tam takie budynki jakie miales przed fuzja, jesli tylko one tam wystepuja.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
12-11-2017 18:48 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
ZiomekZBl0kóF
Forum Ace


Data rejestracji: 08-11-2017
Postów: 87

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i tak wygladalo wlasnie glosowanie. Watpie aby w tych 60% bylo chociaz 40% ktore wiedza co to "fuzja"



I czytanie ze zrozumieniem jak na tak niskim poziomie że az szkoda gadać...


//Edit

Argument że będzie więcej sprzętu na aukcjach na NECRO jest śmiesznym argumentem.
na palcach policzysz co jest warte więcej niż 200k

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ZiomekZBl0kóF: 12-11-2017 19:46.

12-11-2017 19:43 ZiomekZBl0kóF jest offline Szukaj postów użytkownika: ZiomekZBl0kóF Dodaj ZiomekZBl0kóF do Listy kontaktów
rb79
Full Member


Data rejestracji: 20-06-2015
Postów: 64

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Co z zablokowanymi i nieaktywnymi graczami ?

Jedni i drudzy nie zaloguja sie po fuzji.

Zablokowani biora udzial na arenach 1v1 a nieaktywni sa farma.

2. Czy ZK bedzie musialo zostac po fuzji ponownie uzupelnione przedmiotami przez graczy ?

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez rb79: 13-11-2017 11:02.

13-11-2017 10:36 rb79 jest offline Szukaj postów użytkownika: rb79 Dodaj rb79 do Listy kontaktów
Ma_Jae_Hoon
Viking


Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 666
Klan: Czeka2
Kraina: Necropolia V
Skąd: r7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szerlok już pisał, że odpowiedzi na podstawowe pytanie znajdują się tutaj :

Fuzja serwerów 09.2017 - PL: R6, R10, R11, R12, R13, R15; FR: R1, R2, R3, R4, R5, R6

__________________
-----------------------
Audaces fortuna iuvat
-----------------------

r2 - NATIVE
13-11-2017 12:43 Ma_Jae_Hoon jest offline Szukaj postów użytkownika: Ma_Jae_Hoon Dodaj Ma_Jae_Hoon do Listy kontaktów
rb79
Full Member


Data rejestracji: 20-06-2015
Postów: 64

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale z tego co widze to na to pytanie nie ma tam odpowiedzi Smile
13-11-2017 12:57 rb79 jest offline Szukaj postów użytkownika: rb79 Dodaj rb79 do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
rb79 napisał(a)
1. Co z zablokowanymi i nieaktywnymi graczami ?

Jedni i drudzy nie zaloguja sie po fuzji.

Zablokowani biora udzial na arenach 1v1 a nieaktywni sa farma.

2. Czy ZK bedzie musialo zostac po fuzji ponownie uzupelnione przedmiotami przez graczy ?


" 10. Przedmioty klanowe zostaną usunięte z ZK i trafią do graczy, którzy je w niej umieścili."

To słabo czytasz w takim razie.

A co do pierwszego pytania, co ma być z nimi? Zbanowanych wina, że są zbanowani, z nieaktywnymi też nic nie jest robione.

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
13-11-2017 13:14 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
rb79
Full Member


Data rejestracji: 20-06-2015
Postów: 64

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to raczej Ty nie za dobrze Smile

"ale z tego co widze to na to pytanie nie ma tam odpowiedzi"

widziales tam gdzies "pytania" ?

Jezeli na 2. byla w tamtym wątku odpowiedz logiczne jest ze chodzilo o pytanie 1. Smile

Odpowiedzi na 1. pytanie nie ma - nadal.
13-11-2017 13:23 rb79 jest offline Szukaj postów użytkownika: rb79 Dodaj rb79 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z tego co widze na r11/r12 mozna znalezc zablokowanych ludzi. Populacja ~12k

Miejsce w rankingu 11851 [ZNAJDŹ]
STATUS SŁABSZY
Data dołączenia 2009-12-24 00:15:01
Ostatnie logowanie 2010-04-24 21:41:11

Niekatywni tez sa jak widac, jesli pytasz o szczegolowe informacje w jakis sposob sa wybierani gracze do przeniesienia... to nie wiem, Administracja pewnie wie a czy sie podzieli?

¯\_(ツ)_/¯

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
13-11-2017 13:46 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
rb79
Full Member


Data rejestracji: 20-06-2015
Postów: 64

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzieki za info, to jest jakas konkretna odpowiedz

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez rb79: 13-11-2017 14:09.

13-11-2017 13:53 rb79 jest offline Szukaj postów użytkownika: rb79 Dodaj rb79 do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na r6 został cały klan zbanowanych przeniesiony Big Grin

Jak mówiłem, nic z nimi nie robią, dalej są.


Lepiej dać populację 12k i skasować większość 1. poziomowych postaci, by ewentualni nowy gracze mieli cholernie ciężko na początek Wink

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
13-11-2017 14:04 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
RE: Fuzja dużych serwerów - Wyniki oraz TERMIN Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
baznik napisał(a)
a co ze sprzetem klanowym i skladkami na r14 ??
i jak bedzie z logowaniem
mam ten sam login na 14 i 16???


Na dokładnie takich samych zasadach jak poprzednio. Wszystko jest pod załączonym linkiem.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


13-11-2017 15:13 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Gabryjel napisał(a)
@Sushimaker

Mam pytanie:

gram na R16

Po fuzji zrobie obleg na s4 i zostaną WYBUDOWANE wszystkie budynki które miałem na starym klocku..

ok.

Mam niezaliczone zadania z budynkami s4 i pośredniakiem/schroniskiem

czy zostaną mi one ZALICZONE?

No wszak powinno tak się stać zgodnie z logiką?

Dodam oczywiście, że spełniam wymogi zaliczenia tych zadań Tongue


Przecież zawsze działało to tak samo. Musisz wybudować kolejny poziom

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


13-11-2017 15:14 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co do przenoszenia nieaktywnych kont; na r13+15 oraz na r6+10 po fuzji populacja wynosiła 12k (więc pewnie po 6k z każdego serwera?). pisałem parę dni temu pw do konrada z pytaniem, czy są oni jakoś wybierani, czy losowani, ale jak na razie nie odczytał

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szerlok: 13-11-2017 15:17.

13-11-2017 15:17 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Strony (7): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzja dużych serwerów - Wyniki oraz TERMIN

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH