Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Przedmioty Legendarne, a ZK + S5 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Przedmioty Legendarne, a ZK + S5 23 Ankieta - średnia ocena: 6,8723 Ankieta - średnia ocena: 6,87
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
lib66
Lord


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Przedmioty Legendarne, a ZK + S5 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzień dobry, witam serdecznie. Jako iż zbliza się 2018, postanowiłem skrobnąć coś tam na forum.

Może nieco ważniejsze i naglejsze. Droga Administracjo ( rotfl ), mysleliście rozwiązać jakoś problem kwadratów s5 graczy, którzy fuzje nieco przespali? Uważam, że przenosiny z s5 na s4 powinny zostać wprowadzone do gry na stałe w sposób taki, by emigrować z budynkami.

Zważywszy wlaśnie na to, że sporo osób wrociło do gry trochę po fuzji i muszą/musieli zacząć budować domek od nowa. A nowy gracz (tak, ja zawsze bede walkowac ten temat) nie ma w sumie żadnej możliwości zdobyć swojego pierwszego lepszego, badz bardziej sredniego domku - a tak działalo to latami, teraz trzeba budować sobie samodzielnie, co w sumie wiąze się z jeszcze większą niechecią do zaczynania gry. Szukanie domku po nieaktywnym graczu w sumie bylo bardziej elementem gry już.

Edit mały: Fuzji będzie więcej, więc i problem sie nieco pogłebi na pewno


Druga sprawą jest brak możliwości wrzucania legend do zk na Morii. Bw istnieje 11 lat, a nikt do tej pory nie wyjaśnił tego w logiczny sposób, wiec może zaapeluje. Zakodowanie tego jak mniemam nie zajmie więcej niż 15 minut, a ułatwi to trochę NO ZNOWU - MNIEJSZYM graczom. Po prostu sporo osób ma elementy wypkowego w legendzie i nie może się nimi podzielić. Np ja, czasem wpadając do mniejszego klanu, gdzie tego wypkowego nie ma nie mogę zrobić z tego użytku, mimo, że w sumie nic nie stoi na przeszkodzie.


Temat trochę luźny, ale mam nadzieje, że zawarałem w nieco spójny sposób, wiec nie będzie problemu ze zrozumieniem

__________________
ZosiA

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez lib66: 14-11-2017 10:38.

14-11-2017 10:36 lib66 jest offline Szukaj postów użytkownika: lib66 Dodaj lib66 do Listy kontaktów
ZiomekZBl0kóF
Forum Ace


Data rejestracji: 08-11-2017
Postów: 87

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na Tak wszystko dla nowych i małych!
14-11-2017 20:00 ZiomekZBl0kóF jest offline Szukaj postów użytkownika: ZiomekZBl0kóF Dodaj ZiomekZBl0kóF do Listy kontaktów
Tregon
Member


images/avatars/avatar-24850.jpg

Data rejestracji: 14-10-2009
Postów: 40
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Popieram wracajac po 5 latach do gry na low lvl cos uniesc z ZK jest ciezko a legendy pomagaja w tym . A a czemu w zk ma nie byc legend na mori i tak nie mozna w nich walczyc a eq na pielgi ma wymagania na dsk +5 174 lvl to troszke poczekam .
15-11-2017 00:11 Tregon jest offline Szukaj postów użytkownika: Tregon Dodaj Tregon do Listy kontaktów
lib66
Lord


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez lib66
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chętnie zapoznam się z jakimikolwiek argumentami "przeciw" Tongue

ostrzeżenie Spam Kylin

__________________
ZosiA

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 08-12-2017 06:50.

07-12-2017 23:47 lib66 jest offline Szukaj postów użytkownika: lib66 Dodaj lib66 do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmmm

a ja znow na nie
oznacza to kolejne splycenie gry
dlatego legendy sa zazwyczaj tansze ze nie mozna ich wrzucac do zk (nie wszystkie ale spora czesc)
dlategoze wlasnie w klanach z mixem leveli spowoduje to kolejny placz o poszerzanie zk i pewnie jeszcze czegos im sie przy okazji zachce
kazdy wiedzial ze jak klei leg to tego nie da do zk i tyle

s5>s4 budynki - znow na nie - kolejne splycenie gry...
macie antypustakowanie i wiecej nie trzeba
zabierz nieaktywnemu 4 strefe czesciowi wybudowana i tyle
nawet po fuzjach jest ich troche

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
08-12-2017 09:26 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
lib66
Lord


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez lib66
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

Kacik, przecież napisałem wyraźnie, że na myśli mam argumenty. Ty uzasadniasz swoje farmozony w taki sposob, że prościej i jakże łatwiej byłoby napisać "nie, bo nie", bo nie ma potrzeby spojrzec na cokolwiek z logicznej strony Roll Eyes

__________________
ZosiA
08-12-2017 13:32 lib66 jest offline Szukaj postów użytkownika: lib66 Dodaj lib66 do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmmm

Podalem 2 argumenty
To ze sie one tobie noe podobaja i ich nie uznajesz to twoje zdanie ale noe neguj ze ospowiedziale. Argumentami

Jestem czesto przeciw pomyslom bo duza ich czesc splyca gre jeszce bardzie - i tak tyle zmian co zostalo wyplakanych spowodowalo ze az za bardzo sie zrobila tego doslowna klikanka
Wekdz ustaw kw ekspe posc karawane
Wejdz znow zrob ataki ubierz sie na ekspe
Koniec
Nawet dyskusje na sb czesto od 18 wieczorem do poludnia nie znikaja z hostorii bo jest ich az tyle
A wy chcecie zeby byloJESZCZE larwiej
Normalnie zeby wam zrobic ebd postac na 200 lcl i wtedy mozecie taka postacia grac
Nie chce mi sie z wami gadac normalnie

Ps z kom i nie chce mi sie literowek poprawiac...

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 08-12-2017 14:25.

08-12-2017 14:23 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
ill2
Lord


Data rejestracji: 01-06-2015
Postów: 337

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do problemu wracajacych graczy to fuzjoi to rozwiazanie jest proste.
Dla tych osob ktote przespaly czas na przeniesienie sie niech bedzie wprowadzona opcka, ze pierwszy obleg ma wyzsza strefe ( na pustaka) zaowocuje przeniesienoem wszystkich budynkow jakie miala dana osoba na swoi klocku przed fuzja.
08-12-2017 16:46 ill2 jest offline Szukaj postów użytkownika: ill2 Dodaj ill2 do Listy kontaktów
ZiomekZBl0kóF
Forum Ace


Data rejestracji: 08-11-2017
Postów: 87

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie rozumiem, co ma do tego klikanka.
Od lat jest klikanka, i to nie jest argument aby blokować zmiany.

Od kiedy pamiętam, klikanka była jest i będzie.
To że są zmiany, muszą być.

A pustki na SB to nie wina spłycania gry a zmieniania gier przeglądarkowych, w to się juz nie gra
zostali tylko Ci z sentymentu, i jakiś wspomnień.

Przypomnę że kiedyś nie było KW, nie było można dołączać do exp więcej niż 1.
Nie było samarytanina itp.

Ogolnie uważam że gra jest bardziej atrakcyjna niż była.
I zdecydowanie bardziej trzeba mysleć jeśli chce się chociażby zrobić Duo Wendola.

Tej gry nie uratujesz, paplając wszędzie o spłycaniu, bo to jest bez zasadne.

Zmiany muszą być, wszelakie, i każde będą na +.

Dla mnie spłycanie oznacza chociażby dążenie do tych samych buildów, talków, ras, tatków.
Ta zbrojownia naprawdę wiele nie zmieni, a może pomóc, niczego nie zniszczy.

(może troche chaotyczne bo na kacu)


// Tak mnie urzekło wrzucanie tutaj SB, że aż mi się coś przypomniało.
Nie będę Ci cytował ale to co się odwala na SB to czasem żyć się nie chce, służy jedynie do dobrego trollingu niczego innego.
a i że przypomnę - Kiedyś SB nie było.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ZiomekZBl0kóF: 09-12-2017 08:20.

09-12-2017 08:18 ZiomekZBl0kóF jest offline Szukaj postów użytkownika: ZiomekZBl0kóF Dodaj ZiomekZBl0kóF do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja przypomne ze poza argumentem ze spowoduje to kolejne splycenie - bo teraz leg traktuje sie inaczej niz normalne itemy wlasnie przez to ze nei da ich sie wrzucicc do zk a po proponowanej zminie i leg i nieleg sie zrownaja - podalem tez argument roznic cenowych tych itemow i ze znow wplynie to ze niektorzy straca niektorzy zyskaja na tym (tak klejenie czasem moze i bylo dluzsze ale w wiekszosci przypadkow tansze)
co do pojemnosci zk - zaraz klany beda robic leg sety krwi do zk (bo daje dodatkowy % do krwi) i sie okaze ze i 100 miejsc w zk to za malo bo sa w klanach ludzie co leg nie moga uniesc i bedzie wtedy placz zeby leg mozna bylo wczesniej unosic (ciekawe czy wlasnie nie mas zporobionych jakis leg setow i dlatego tak zabiegasz o zmiane...)
zmiana poprostu spowoduje za duzo kolejnych zbednych zmian...

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 09-12-2017 10:39.

09-12-2017 10:38 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
mordeczka
Member


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 45
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kacik ja na Twoim miejscu bym się skasował. Stary Ty sie ty męczysz/spłycasz.
Co do pomyslu Zosi jestem na tak. Im więcej zmian tym chętniej sie hra. Przyznasz chyba ze co najmniej 50% graczy jest tu jeszcze z przyzwyczajenia lub dla znajomych.
Ja bym poszedł dalej i zaproponował zestawy umagów na wzór talizmanów. Duzo ludI ma zapasowe umagi ale każdorazowe klikanie i zmiana (na chwilę) umaga a później spowrotem (np. +do krwi) odechciewa sie. Grajac np. z kom imposybilizm.
09-12-2017 21:51 mordeczka jest offline Szukaj postów użytkownika: mordeczka Dodaj mordeczka do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up@
chcesz to podam ci linka do kasacji
a ja taka decyzje podejme jak mi sie kompletnie odechce juz grac
jako gracz mam prawo sie wypowiadac wiec .... gon sie z twoimi komentarzami

co do zestawu umagow - WYRAZNIE BYLO POWIEDZIANE ZE DRUGI SLOT NIE JEST DO ZMIAN TYLKO DO SZUKANIA NOWEGO
to ze ty i wiekszosc graczy korzysta z tej furtki do podmianek umagow nie znaczy ze maja wam to ulatwiac

inna rzezcz jesli admini zmienia koncepcje ale na to sie raczej nie zanosi (bardziej bym liczyl na jakies ograniczenie bo w tym momencie wlasnie wplyw zmienianych umagow do krwi powoduje za duzy dysbalans pomiedzy talizmanami i rasami)

imposybilizm - ja !"£$%^ co to za slowo??? czy to pochodna od thebilizm?

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
09-12-2017 22:10 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
mordeczka
Member


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 45
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie Kacik nie masz racji. Piczytaj doksztalc się to podyskutujemy. Juz nie jeden moj pomysl byl zjechany ze nie mozliwe a później tadam i jesnakSmile . Ty masz problem wiesz.... ale to da sie leczyć
09-12-2017 22:21 mordeczka jest offline Szukaj postów użytkownika: mordeczka Dodaj mordeczka do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up

a gdzie ja napisalem ze niemozliwe do wprowadzenia
ja napisalem ze jest zbedne bo splyca gre

co do wykrztalcenia ( powaznie ?) to mam wystarczajace :-)

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
09-12-2017 22:28 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
mordeczka
Member


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 45
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Możesz mówić co chcesz. Prawda jest taka że bez nowości /zmian ta gra nie ma sensu. Gry przeglądarkowe przy mnogości tego w sieci muszą czymś przyciągnąć gracza i jego pieniądze. Noe oszukujmy sie. Łączenie serwerów jest niczym innym niz ratowaniem gry. Jedynie nowości urozmaicenia dadzą nam dalszą chęć do przebywania tu. Wiec BW TEAM. Do dzieła bo zaraz kolejne serwery będzie trzeba łączyć.
09-12-2017 22:54 mordeczka jest offline Szukaj postów użytkownika: mordeczka Dodaj mordeczka do Listy kontaktów
Bańka
King


Data rejestracji: 24-10-2017
Postów: 766

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na nie, taka "nowosc" nie wniesie polotu ani nie odswiezy niczego. Po za tym jest to zbyt duza ingerencja w rynek, legendy szczegolnie bizu krwi sa duzo tansze ze wzgledu na solowy uzytek(czy tam osobisty).
09-12-2017 22:56 Bańka jest offline Szukaj postów użytkownika: Bańka Dodaj Bańka do Listy kontaktów
lib66
Lord


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez lib66
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bańka napisał(a)
Na nie, taka "nowosc" nie wniesie polotu ani nie odswiezy niczego. Po za tym jest to zbyt duza ingerencja w rynek, legendy szczegolnie bizu krwi sa duzo tansze ze wzgledu na solowy uzytek(czy tam osobisty).


Co? Widziales gdzieś zestawy krwi w legendzie? Ja nie, wiec czemu wyceniać coś, czego nie ma?
Chyba, że te z dropów - których prawieże nie ma, a jak są, to i tak idą na składniki. Co Ty piszesz? Big Grin

cytat:
kacik napisał(a)
co do wykrztalcenia ( powaznie ?) to mam wystarczajace :-)

cytat:
kacik napisał(a)
co do pojemnosci zk - zaraz klany beda robic leg sety krwi do zk (bo daje dodatkowy % do krwi) i sie .


Nie chce mi się, bedę udawać, że nic nie pisaleś

__________________
ZosiA

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez lib66: 09-12-2017 23:46.

09-12-2017 23:41 lib66 jest offline Szukaj postów użytkownika: lib66 Dodaj lib66 do Listy kontaktów
lib66
Lord


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez lib66
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat troche stary, ale padło podobne pytanie i na tle poprzednich dwóch paczy jest w tym odrobine wiecej sensu rotfl


Upne sobie, może ktoś z góry zechce odpowiedzieć Big Grin



WAAWAWAAARNRNRNRN

W zasadzie jedyny "argument" przeciw
cytat:
Bańka napisał(a)
Na nie, taka "nowosc" nie wniesie polotu ani nie odswiezy niczego. Po za tym jest to zbyt duza ingerencja w rynek, legendy szczegolnie bizu krwi sa duzo tansze ze wzgledu na solowy uzytek(czy tam osobisty).


Nie ma już najmniejszego uzasadnienia. Legendy są bardziej pożądane i cenniejsze Tongue


spam + multipost ostrzeżenie Kylin

__________________
ZosiA

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 21-02-2018 10:10.

20-02-2018 13:18 lib66 jest offline Szukaj postów użytkownika: lib66 Dodaj lib66 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Przedmioty Legendarne, a ZK + S5

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH