Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / OBRAZA / GROŹBY Skarga na Panią OP » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Skarga na Panią OP 6 Ankieta - średnia ocena: 7,006 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
YogSothoth
Double Ace


images/avatars/avatar-22365.jpg

Data rejestracji: 06-11-2011
Postów: 102
Klan: nieCzerwona
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia IX
Skąd: tylkoPolskaNarodowa

Skarga na Panią OP Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Groźba - dlaczego ? Pani OP mi grozi, szczegóły poniżej.

Proszę o ustalenie, jaki jest status mojej sprawy vs Pani Sephiroth, w odniesieniu do zakwestionowanej aukcji:

Legendarny Dobry Niedźwiedzi Sygnet Lisa (+1) 1
90 000
( 0 / 0 / 0 / 0 / 750 )
2017-11-16
18:21:24 Aukcja zgłoszona do operatora

CM dla tej aukcji ustaliłem na podstawie:

Niedźwiedzia Bransoleta Lisa (+3) 26
96 000
( 0 / 0 / 0 / 1600 / 0 )
2017-04-15
20:26:39 Aukcja zgłoszona do operatora

Zaznaczam, że powyższą aukcję JA zgłosiłem do operatora PO szykanach od Pani OP.

Pani OP nie chce (korespondencja) rozpatrzeć powyższej aukcji w kontekście mojej - czyli ukarać obu sprawców za pull/push, jak rozumiem. Aukcja jeest zgłoszona, zatem podlega rozpatrzeniu, nieprawdaż ?

Dziś rano przedmiot licytacji pojawił się w mej zbrojowni, ale status aukcji nadal nie jest że cofnięta.

Nie zostały mi podane oficjalne warunki, jakie mam spełnić.

Pani OP w pierwszej wiadomości oznajmiła iż: "Aukcja została zgłoszona jako omyłkowa(systemowo i na pw). Przy zgłoszeniu aukcji gracz jest zobowiązany trzymać kamienie/przemdiot przez 3 dni."

Moje kolejne pytanie jest, skąd miałem wiedzieć że aukcja jest zgłoszona, skoro pw z tej okazji nie otrzymałem ?
Kamienie zużyłem więc na podbicie lucka.

Nadmienię, iż CM dałem w dobrej wierze i nie przyszło mi do głowy iż moze być to zakwestionowane.

Reasumując proszę o odniesienie się do pytań powyżej.
Moja ocena działalności Pani OP jest negatywna.
Uważam, że zostałem wrobiony przez Panią OP i nieuczciwego oferenta.

W tej sytuacji sugerowanie przez Panią OP, żebym za wrzucony mi bezprawnie item płacił kamieniami pozyskanymi z licytacji mego ekwipunku jest śmieszne.
Dlaczego ktoś rozsądny ma ponosić konsekwencje czyjejś prowokacji ?

Osoby postronne proszę o niewypowiadanie się w wątku.

__________________

R1: HELENA
i inne...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez YogSothoth: 20-11-2017 16:53.

20-11-2017 16:52 YogSothoth jest offline Szukaj postów użytkownika: YogSothoth Dodaj YogSothoth do Listy kontaktów
BAGHEERA
Triple Ace


images/avatars/avatar-807.jpg

Data rejestracji: 01-12-2006
Postów: 154
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja zalicytowalem ten Twoj przedmiot, pospiesznie kliknalem CM niezupelnie przyjrzawszy sie jaka ona jest, moje gapiostwo, nie bylem uwazny. Dopiero po chwili zauważyłem co zrobilem, napisalem do Pani Operator o zaistniałej sytuacji i to ja zglosilem ta aukcję.
Aukcja zgloszona jako pomylka, mysle ze Pani Operator zareagowala prawidłowo. To zadna prowokacja, nie doszukuj sie jakichs teorii spiskowych.

__________________


21-11-2017 16:22 BAGHEERA jest offline Szukaj postów użytkownika: BAGHEERA Dodaj BAGHEERA do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Skargi na operatora składa sie na PW do SUPEROPERATORA.

2. CW w dobrej czy niedobrej wierze - nikt tego nie udowodni (i nie będzie się wykłócał), jednakże CW, które dałeś na przedmiot legendarny (sugerując się nielegendarnymi niedźwiedziami) jest pushem. Moja dobra wiara to to, że nie banuję od razu tylko wyjaśniłam ci gdzie jest błąd i poprosiłam o danie jakiegoś rozsądnego czasu na uzbieranie kamieni. To, że gracz nie wie po ile chodzą przedmioty nie jest niczyją inną winą poza gracza. Może być jedynie okolicznością łagodzącą - co zostało zastosowane - nie dostałeś bana za ustawianie aukcji i doprowadzenie do pushu.

3. Jeżeli gracz nie umie konkretnie odpowiedzieć operatorowi, tylko doszukuje się od razu teorii spiskowych, winy operatora, etc to podejmuję inne kroki. Transakcję odręciłam ręcznie zwracając przedmioty stronom (kupujący nie będzie czekał 3 miesięcy na swoje kamienie, które utopił niechcący w twojej zawyżonej prawie dwukrotnie aukcji), dalej idąc sprzedającemu na rękę, co za tym idzie, sprzedający może ponownie wystawić item, tyle że z ceną bardziej adekwatną (mniejsza ilość kamieni do uzbierania), oraz dozbierać ew sprzedać część ekwipunku. Administracja założyła za ciebie kamienie które zużyłeś. Niezaleznie od tego czy odkręcałabym ją ręcznie czy też czekała by cofnąć systemowo - dalej musiałbyś mieć kamienie.Dałam też termin 2 tygodni.

4. Co do uregulowania aukcji - zgłosiłeś aukcję przedmiotu nielegendarnego! Tłumaczyłam już, że ceny przedmiotów nielegendarnych nijak mają się do cen biżu legendarnej (w sumie mając taki staż, powinieneś raczej to wiedzieć). W związku z czym twoje zgłoszenie tamtej aukcji z kwietnia nijak się ma do sprawy.
Twoja aukcja zaś zostanie uregulowana systemowo w momencie kiedy będą mogły zostać zabrać kamienie - czyli kiedy będziesz miał ich wymaganą ilość na koncie.

5. Moja dobra wola przejawia się chociażby w tym, że za coś takiego powinnam przestać z tobą współpracować, tylko wlepić bana i nie przejmować się.


"Nadawca: Harlot
Tytuł wiadomości: Re: INFO OD OPERATORA: aukcja!
Data wysłania: 2017-11-19 17:39:09
ok więc znając realia tutaj, 90k moge zebrać w jakieś 1/2 roku.
czy to jest akceptowalne ? nie bede przeciez wyprzedawał swego ekwipunku by zaspokajać czyjeś absurdalne roszczenia.

może by jakiś drop żeby szybciej to poszło ?"

Pozostawię bez komentarza....

REASUMUJĄC, GDYBY KTOŚ NIE ZGŁOSIŁ POMYŁKI:


- DALEJ JEST TO PUSH.
- DALEJ GROZIŁABY CI BLOKADA ZA POWYŻSZE (NA SPÓŁKĘ Z KUPUJĄCYM)
- DALEJ AUKCJA KWALIFIKOWAŁABY SIĘ DO COFNIĘCIA
- DALEJ MUSIAŁBYŚ ZWRÓCIĆ WYDANE KAMIENIE NA KONTO ADMINISTRACYJNE
- DALEJ OTRZYMAŁBYŚ TAKIE SAMO PYTANIE (czy to z czy bez blokady konta) O TERMIN UZBIERANIA KAMIENI, JEŚLI NIE BYŁOBY ICH NA KONCIE.



Nic w sumie by się nie zmieniło.... Zgłoszenie pomyłki tylko pomogło w natychmiastowym wychwyceniu nieprawidłowości w aukcji oraz zabezpieczyło kupującego przed podejrzeniem o celowy PUSH TWOJEGO KONTA.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

21-11-2017 19:38 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
YogSothoth
Double Ace


images/avatars/avatar-22365.jpg

Data rejestracji: 06-11-2011
Postów: 102
Klan: nieCzerwona
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia IX
Skąd: tylkoPolskaNarodowa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez YogSothoth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Terminu 2 tyg. mogłem dotrzymać tylko dzięki dropowi, który akurat wtedy mi się trafił i mogłem go zbyć a konto zasądzonych kosztów.

Cóż, nie mogę się zgodzić z faktem, iż wystawienie przedmiotu z nieprawidłowym CM jest pushem. Pushem jest dopiero zaakceptowanie takiej ceny,
Vide wystawiane są przedmioty po 99999999 (nieprawidłowe CM jak się wydaje) i wtedy OP nie reaguje.

Zwracając uwagę na powyższą niekonsekwencję, pozostaję z szacunkiem.

__________________

R1: HELENA
i inne...

26-07-2018 10:39 YogSothoth jest offline Szukaj postów użytkownika: YogSothoth Dodaj YogSothoth do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skargi to nie śmietnik

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

27-07-2018 08:23 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / OBRAZA / GROŹBY Skarga na Panią OP

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH