Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WŁAMANIE NA KONTO Nie mogę zalogować się na konto, » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Nie mogę zalogować się na konto, 7 Ankieta - średnia ocena: 3,577 Ankieta - średnia ocena: 3,57
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
klefas
Full Member


Data rejestracji: 03-02-2008
Postów: 73
Skąd: Warszawa

Nie mogę zalogować się na konto, Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dnia 20.11 wymieniłem konto r11 za r3
R11+R12 130lvl Łapacz

mineło 5 dni a ja nie mogę zalogować się na konto, nie zdązyłem doładować premki aby zmienić adres email.

proszę o szybką reakcje.
25-11-2017 06:08 klefas jest offline Szukaj postów użytkownika: klefas Dodaj klefas do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

10165
Postać Diabeł Tasmański

"włamanie"
ban stały


4695
Postać Shadowstep

blokada do czasu odzyskania hasła

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
25-11-2017 10:33 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
klefas
Full Member


Data rejestracji: 03-02-2008
Postów: 73
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez klefas
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

proszę o pomoc, nie otrzymałem żadnej informacji od poprzedniego właściciela, chce odzyskać konto, dzisiaj areny....
26-11-2017 05:53 klefas jest offline Szukaj postów użytkownika: klefas Dodaj klefas do Listy kontaktów
szaryPL
Forum Ace


Data rejestracji: 15-02-2010
Postów: 75
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: ślask

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Minęło 30 dni ponad jeden op odesłał do innego...
Prosiłbym o unban tak jak to bywało w wielu przypadkach na r3+r4.
Z automatu się zalogowałem z powodu podobnego loginu i autouupelniania, a pogubilem się z mejlami i hasłami przy tej rotacji kont.

__________________
dawne dzieje

50-100- 5pkt
100-500- 20pkt
500-1000- 50pkt
1000-5000- 100pkt
5000-10.000- 500pkt
10.000-50.000- 1000pkt
50.000-100.000- 5000pkt
100.000-500.000- 10.000pkt
500.000- 50.000pkt

27-12-2017 13:36 szaryPL jest offline Szukaj postów użytkownika: szaryPL Dodaj szaryPL do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zalogowałeś się z automatu... mimo, że hasło nie było takie samo jak miałeś.
Wszedłeś na konto po odzyskaniu hasła przez e-mail.

Nie próbowałeś też wytłumaczyć sytuacji czy też pomóc właścicielowi konta (a to by mocno zadziałało na twoją korzyść).

Nie ma żadnego powodu, aby dawać ci szansę na tym koncie

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
27-12-2017 17:46 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
szaryPL
Forum Ace


Data rejestracji: 15-02-2010
Postów: 75
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: ślask

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo nie ma sensu się tłumaczyć na początku. Ile razy ludzie się tłumaczyli i nic to nie dało, np jason vhoores jak miał dropa i aukcja była ucieta,
Ile razy terax miała unbany...
Zwróć uwagę że włączyłem urlop wtedy na tym koncie "Shadowstep" po moim błędnym zalogowaniu. A na forum często nie zaglądalem. Dużo miałem na głowie. A zawsze jakiś OP jest żeby zadziałać.


Konto przekazałem w ogóle innej osobie a inna zgłosiła włamanie, nie dostałem żadnego PW na forum, wtedy bym dostał mejla z z powiadomieniem o PW. Dlatego też proszę o amnestie.


Mogłem się pogubić bo przez pewien czas miałem 7 konto na które się logowalem a jak coookie wyczyścilem to hasła musiałem na nowo.

Edit literówki t9

__________________
dawne dzieje

50-100- 5pkt
100-500- 20pkt
500-1000- 50pkt
1000-5000- 100pkt
5000-10.000- 500pkt
10.000-50.000- 1000pkt
50.000-100.000- 5000pkt
100.000-500.000- 10.000pkt
500.000- 50.000pkt

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez szaryPL: 27-12-2017 21:15.

27-12-2017 21:05 szaryPL jest offline Szukaj postów użytkownika: szaryPL Dodaj szaryPL do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Włączenie urlopu na nieswoim koncie ma być okolicznością łagodzącą?
Jeśli włączyłeś go bo zauważyłeś, że to jednak nie twoje to powinieneś pisać do operatora lub do osoby, której oddałeś konto (a to by pomogło, mimo że konto znowu zmieniło właściciela)

Albo to, że ciągle wymieniasz się kontami i nie pamiętasz, które są twoje też ma działać na twoją korzyść?

Nie zrobiłeś NIC, aby pomóc przy odzyskaniu konta.
Włamanie to nie jest jakaś obraza gracza czy nawet próba pushingu, to poważniejsza sprawa.
Konto nie zostanie odblokowane.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
28-12-2017 10:53 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po ponownym przeanalizowaniu sytuacji, wziąwszy pod uwagę brak działania na szkodę właściciela (nie licząc zmiany hasła) i minięcie dużej ilości czasu bana, konto 10165 zostaje odblokowane.

Przy kolejnej podobnej sytuacji szansy już nie będzie.


Przypominam też graczom, aby zawsze zmieniali e-mail po przejęciu konta.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
08-01-2019 13:13 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WŁAMANIE NA KONTO Nie mogę zalogować się na konto,

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH