Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Wyrownanie defa w itemach "plciowych" » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wyrownanie defa w itemach "plciowych" 9 Ankieta - średnia ocena: 3,009 Ankieta - średnia ocena: 3,009 Ankieta - średnia ocena: 3,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Rikku
Viking


Data rejestracji: 30-12-2006
Postów: 659
Klan: Kraina: Moria FR, Rasa: ŁM
Kraina: Moria; Moria II; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jestem na nie. Pewne buildy są lepsze na kobiecie a inne na mężczyźnie i tak powinno być. Inne pytanie czy powinna być możliwa zmiana płci - patrząc po tym co się dzieje na świecie ostatnio to chyba płeć łatwiej zmienić niż rasę, a zmiana rasy jest możliwa w BW Smile
Większym problemem jest wysyp ŁS Ssaków - bo to dość mocne, proste i grywalne połączenie, którego olbrzymią zaletą jest ilość szczęścia na wyprawkach - dlatego jest taki urodzaj ssaków i ŁS. Ja nie przepadam za dystansem, ale zanim nie skompletuję kompletnego end game sprzętu dla innego tatka, to się nie przerobię. Nie dlatego, że ssak jest najmocniejszy, ani dlatego, że ŁS jest super, tylko dlatego, że na wyprawkach mam 350+ szczęścia w śmieciach z własnej zbrojowni.
19-01-2018 16:06 Rikku jest offline Szukaj postów użytkownika: Rikku Dodaj Rikku do Listy kontaktów
Toxic
King


images/avatars/avatar-1373.jpg

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 936

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z jednej strony zdała by się też zmiana płci, z drugiej zmiana tatka w chwili obecnej to strzał w kolano.
Z trzeciej, gra z tylko dwoma płciami? Istny brak tolerancji, co z mniejszościami? Gdzie gender? Gdzie możliwości dla osób nie utożsamiających się z żadną płcią? xD

Fakt jest taki, że ludzie wybierając płeć postaci liczyli się z tym jakie bonusy niosą przedmioty. Wprowadzające epiki, zmienia się dużo statystyk... Tu się robi duża rozbieżność w dmg, tam w defie no i się rodzi problem.

Trudno mi jednak zgodzić się na proponowane zmiany, bo każda komuś odpowiadać nie będzie. Sytuacja bardzo patowa.

__________________
NA WIECZNYM URLOPIE
19-01-2018 16:55 Toxic jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxic Dodaj Toxic do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakie buildy maja sens na facecie? Jakie buildy nie maja sensu na kobiecie?
Fakt jest taki, ze ludzie, wybierajac plec, nie sugerowali sie statami (za pierwszym razem, potem kazdy wiedzial ze kobieta oplaca sie bardziej). Ludzie sugerowali sie tym, ze w kreatorze jest napisane, iz nie ma roznic miedzy plciami. Ludzie wybierali plec, zeby polepszyc immersje (albo popatrzec na kobiete). Dopiero kiedy ogarneli, ze kobieta ma lepsze itemy i buildy, to na kolejnych kontach inaczej dobierali plcie. Ja wciaz gram dla immersji i choc wiem, ze bardziej oplacalo by sie zmienic plec, immersja jest dla mnie wazniejsza.
19-01-2018 22:27 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
Yrdrasil
Viking


Data rejestracji: 02-12-2007
Postów: 600

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro sytuacja patowa jest to moze zwyczajnie powywalac wymogi plci na NIEKTORYCH itemkach tam gdzie ma to sens?

opaska i bandana to imo idealny przyklad gdzie doszlo do arbitralnego podzialu na plec.

wywalilbym jeszcze podzialy na bizu (sygnety i apaszki)

reszta (kilt, spodnica, smoking, gorset, naszyjnik) zostawilbym jak jest i tylko te itemki bym rebalansowal jesli to konieczne

__________________
r9 Gandarin Darangar
19-01-2018 22:31 Yrdrasil jest offline Szukaj postów użytkownika: Yrdrasil Dodaj Yrdrasil do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sygnety i apaszki bym zostawil, to dodaje smaczku i nie jest przesadzone.
Gorset i smoking tez bym zostawil, sa dobrze zbalansowane - tak samo bezuzyteczne.
Opaska i bandana powinny byc bez podzialu na plec.
20-01-2018 13:48 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
Yrdrasil
Viking


Data rejestracji: 02-12-2007
Postów: 600

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jesli zostawimy apaszki i sygnety to facet znow wyjdzie na prowadzenie bo nikt mi nie powie ze apaszka jest lepsza od sygnetow. Dysbalans nie bedzie taki duzy jak teraz ale bedzie. Jedynie kilt bedzie sprawial problemy ale tylko czesci tatkow to dotyczy i jesli trzeba to mozna rebalansowac a sygnety dotkna kazdego.

Dlatego imo jesli wywalic podzial na bandanie i opasce to razem z apaszka i sygnetami

__________________
r9 Gandarin Darangar

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Yrdrasil: 20-01-2018 14:30.

20-01-2018 14:27 Yrdrasil jest offline Szukaj postów użytkownika: Yrdrasil Dodaj Yrdrasil do Listy kontaktów
Alveanerle1
Lord


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 442

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Yrdrasil napisał(a)
Jesli zostawimy apaszki i sygnety to facet znow wyjdzie na prowadzenie bo nikt mi nie powie ze apaszka jest lepsza od sygnetow. Dysbalans nie bedzie taki duzy jak teraz ale bedzie. Jedynie kilt bedzie sprawial problemy ale tylko czesci tatkow to dotyczy i jesli trzeba to mozna rebalansowac a sygnety dotkna kazdego.

Dlatego imo jesli wywalic podzial na bandanie i opasce to razem z apaszka i sygnetami

apaszka jest o niebo lepsza w defie od sygnetów. O NIEBO. więc mówie Ci że się mlisz
20-01-2018 17:30 Alveanerle1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alveanerle1 Dodaj Alveanerle1 do Listy kontaktów
Yrdrasil
Viking


Data rejestracji: 02-12-2007
Postów: 600

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W defie tak ale nie w ataku a chyba wiekszosci interesuja w pierwszej kolejnosci ataki bo to na nich masz evo i lepszy efekt NB

__________________
r9 Gandarin Darangar
20-01-2018 18:10 Yrdrasil jest offline Szukaj postów użytkownika: Yrdrasil Dodaj Yrdrasil do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Wyrownanie defa w itemach "plciowych"

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH