Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » wiedzmin 3 na pc i granie padem » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony wiedzmin 3 na pc i granie padem
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
gob
Triple Ace


Data rejestracji: 13-10-2006
Postów: 222

wiedzmin 3 na pc i granie padem Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam problem tego pokroju ze zachcialo mi sie grania padem w w3 ale mam problem taki ze sie nie da. wyswietla mi wykryto mysz i klawiature i przelaczenie kontrolera i dupa, tyle z grania padem, wie ktos jak temu zaradzic

__________________
http://rtoip.ovh.org/trash/ktl.swf
07-12-2017 19:08 gob jest offline Szukaj postów użytkownika: gob Dodaj gob do Listy kontaktów
xReNeGaTx
Member


Data rejestracji: 20-10-2017
Postów: 32
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak z ciekawosci - pojdzie mi w3 na gp72vr leopard pro msi laptop na full detalach ,bo zastanawiam sie nad zakupem tejze wlasnie gry?
07-12-2017 22:38 xReNeGaTx jest offline Szukaj postów użytkownika: xReNeGaTx Dodaj xReNeGaTx do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jaki masz gamepad?

@up: na full może nie, ale bardzo blisko

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 07-12-2017 23:12.

07-12-2017 23:11 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@up: na full może nie, ale bardzo blisko

No co Ty, pójść pójdzie, tylko kwestia ile FPS wyciągnie;]
Ale z tego co widzę w specyfikacji, to jest tam zapakowany GTX 1060 3GB, więc problemów raczej chyba być nie powinno... Chociaż mi osobiście szkoda by było tak "wygrzewać" lapkaBig Grin

Na takim R9 270 2GB w 720p na full detalach wyciągał mi jakieś 30-40 FPS... W ww. lapku jest co prawda matryca FHD, ale karta jest ~2x wydajniejsza od rzeczonego R9 (Wiesiek w rekomendowanych ma bodaj GTX 770)...
Kiedyś z ciekawości odpaliłem W3 na full detalach w 1280x1024 na GTS 450 OC 1GB - ruszył, ale szczyt możliwości kończył się na max 10 FPSBig Grin

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

07-12-2017 23:28 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
gob
Triple Ace


Data rejestracji: 13-10-2006
Postów: 222

Autor tematu Temat rozpoczęty przez gob
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mi sie problem rozwiązał, mysialem zainstalowac emulator pada xbox 360 i podmienic pliki w grze, teraz smiga na galowo.

A pad jakis parchowy tracer za 50 pln.

__________________
http://rtoip.ovh.org/trash/ktl.swf
12-12-2017 11:46 gob jest offline Szukaj postów użytkownika: gob Dodaj gob do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właśnie dla tego nie działał.
Jeśli kiedyś będziesz kupował nowy, sprawdź czy ma xinput, aktualnie gry obsługują wyłącznie takie.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


12-12-2017 14:18 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » wiedzmin 3 na pc i granie padem

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH