Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY ograniczenie ilosci zmian umagow » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony ograniczenie ilosci zmian umagow 74 Ankieta - średnia ocena: 2,3574 Ankieta - średnia ocena: 2,3574 Ankieta - średnia ocena: 2,3574 Ankieta - średnia ocena: 2,35
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I zamiast zbudować wszystko, co się chce w przeciągu tygodnie(np. handlarz), to rozciągnąć to na miesiąc albo i dłużej, chyba że ktoś chce nagle zostawić postać totalnie bez bojowych umagów albo mocno osłabioną? A jak ktoś ma jakieś umagi pod wyprawki to też będzie uwalony. 2 slot jest pod szukanie, ale czasem jest tak, że ma się już 2 fajne umagi na danej lokacji i się niczego nie szuka, bo i po co.


Ok, Szerlok. Jeśli jest tak, jak piszesz, to tym bardziej propozycja w tym temacie jest słaba, bo jak się atakuje w krwi, to nie podmieni się umaga, więc po co to, a na ekspy czy oble to szkoda zachodu by robić takie sztuczne ograniczenie.
10-12-2017 16:33 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kacik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up@

Welen prosze cie
o jakich ty poziomach piszesz ze chcesz handlarza w tydzien zbudowac?
Czas budowy: 34 d. 5 godz. 34 min. 3 sek.
przy posredniaku na 37 poziomie idajacym skraca czas budowy wszystkich budynków o 76 %

nie pisz mi ze budujac pierwsze poziomy bedziesz mial podwojne umagi i je wymienial...

edit 2 ale wlasnie to krzyk jest o ekspy i wykorzystanie ssakow dodatkowych pktow krwi przez co maja super hiper easy mod pod duety astrate....
i dalej twierdze ze specjal astrate jest dobry tylko jedna rasa jest za mocna...

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 10-12-2017 17:05.

10-12-2017 17:04 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
SPFY
Lord


images/avatars/avatar-25631.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 322
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kacik czy ty myślisz?
Załóż umagi do budowy a potem atakuj w nich przez tydzień. Przemyślałeś na pewno ten swój durny pomysł?
Wg mnie na pewno nie.

__________________
MaMeLoT- ostatni gej w tej grze
Koniec gry.
10-12-2017 17:18 SPFY jest offline Szukaj postów użytkownika: SPFY Dodaj SPFY do Listy kontaktów
ill2
Lord


Data rejestracji: 01-06-2015
Postów: 337

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ssacze maja teraz latwiej to uwalmy wszystkich!!!! a jak na nastepnej lokacji inna rasa bedzie op to tez znajdziemy powod do placzu i uwalimy wszystkich bo czemu nie! i tak do konca az wszyscy zostana z niczym!!!!!!! TAK ZROBMY
10-12-2017 17:32 ill2 jest offline Szukaj postów użytkownika: ill2 Dodaj ill2 do Listy kontaktów
delordione
Lord


Data rejestracji: 03-08-2015
Postów: 358

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale nie jestes w stanie farmic innych lokacji, a sa znane i ludzie mieli blaszki, astarte to praktycznie pewniak w zasadzie na speed serwerach, na starej morii nie do zrobienia (duo)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez delordione: 10-12-2017 18:08.

10-12-2017 18:07 delordione jest offline Szukaj postów użytkownika: delordione Dodaj delordione do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kacik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up@ SPFY

moze nie do precyzowalem 1 zmiana powrotna (na tydzien - czyli w ciagu tyg mozna w obie strony zrobic wymiane czyli wsumie dwie)
a wogole to propozycja wiec chodzi bardziej o poroszunie tematu

i pomimo tego ze duza czesc graczy jednak jest przeciwna (ciekawe czym oni graja...) to jest i czesc ktora widzi problem ktory musi byc jakos rozwiazany

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
10-12-2017 18:12 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
SpeedPL
Viking


images/avatars/avatar-4471.gif

Data rejestracji: 12-05-2007
Postów: 588
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak juz powstal tak durny temat to dodaj ze chodzi tu o Morie

A jesli dotyczyc ma to wszystkich to jestem.zdecydowanie na nie.

Bo nie po to szukam umagow do krwi by teraz przez taki durny pomysl podzlo wszystko w pierony
10-12-2017 18:19 SpeedPL jest offline Szukaj postów użytkownika: SpeedPL Dodaj SpeedPL do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kacik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

speed ale przeciez wszyscy a przynajmniej ci co choc troche czytaja forum wiedzieli ze drugie sloty umagow sa tylko do szukania nowego umaga a nie do wymianek pod kref itd
speed serwery beda i na morri i na necro wiec nei widze powodu czemu ma byc tylko na morii
ja wiem ze narazie porzucili pomysl przeliczenia starych serwerow ale albo wkoncu to zrobia albo polacza wszystkie necro2 w 1 serwer i wszystkie morie1 rowniez w jeden serwer tak ze bedzie to taka sobie wymieralnia grajaca sama z soba bo nowe serwery wg tego co admini pisali beda speed serwerami

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
10-12-2017 18:35 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Zwierz°
Junior Member


Data rejestracji: 09-10-2016
Postów: 20
Klan: NM
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kacik napisał(a)
speed ale przeciez wszyscy a przynajmniej ci co choc troche czytaja forum wiedzieli ze drugie sloty umagow sa tylko do szukania nowego umaga a nie do wymianek pod kref itd
speed serwery beda i na morri i na necro wiec nei widze powodu czemu ma byc tylko na morii
ja wiem ze narazie porzucili pomysl przeliczenia starych serwerow ale albo wkoncu to zrobia albo polacza wszystkie necro2 w 1 serwer i wszystkie morie1 rowniez w jeden serwer tak ze bedzie to taka sobie wymieralnia grajaca sama z soba bo nowe serwery wg tego co admini pisali beda speed serwerami


A czyli Twoim zdaniem drugi slot w kazdej lokacji ma byc wolny a ja z nudów sobie wybiore gdzie chce sobie repe zdobyć? Co to za idiotyzm?
A po drugie.. co my na necro(nie speed) zwinkujemy moby ? A ssaki dają moc krwi? A luck wcale nie został 4 krotnie w trafieniu oalabiony.. kacik co ty za heretyzm tu uprawiasz.. to jak porównanie nekro do morii.. bez sensu
10-12-2017 21:43 Zwierz° jest offline Szukaj postów użytkownika: Zwierz° Dodaj Zwierz° do Listy kontaktów
TUROK
Viking


images/avatars/avatar-206.gif

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 537
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jęczycie i jęczycie .. ciekawe czy komukolwiek z administracji chce się to czytać ..
drugi slot umagów jest już takim elementem gry i modyfikacji że jego zablokowanie wydaje się kompletnie bez sensu .. jaka zmiana raz na tydzień ? zmieniam dzisiaj a jutro trafiam fajnego umaga na drugim slocie i co ? mam czekać tydzień żeby go założyć ? jak tak wam bardzo ta krew nie pasuje to proście o jej usunięcie z umagów .. niech zamienią na coś fajnego .. np każdy kto ma krew będzie mógł sobie wybrać coś innego ;P
11-12-2017 08:20 TUROK jest offline Szukaj postów użytkownika: TUROK Dodaj TUROK do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co np. z ignorem defa? jednym patchem który dał mnóstwo ignora defa zniszczyliście większość broni palnej na r1.

niedość ze teraz jest cienka w pvp to niegrywalna na expach.

mnie się też to nie podoba, że każda postać ma teraz mnóstwo umagów do ignora defa, a mój palnik zdefowany jest do kosza. a składałem go 2 lata. jednym patchem go zniszczono. może by tak usunąć ignor defa? przecież jest przegięty

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

11-12-2017 15:00 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
Siewca
Double Ace


Data rejestracji: 19-09-2007
Postów: 105
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gralem lala 2h z defem kiedy jeszcze niewielu o tym myslalo .... wydalem na eq i ustawienie postaci duzo kasy .... ujeb....... rozwalili mi cala postac .

Brak dropa zmusil mnie do grania palna a jedynym sensownym palniakiem byl lapacz z majkiem ... ustawilem wszystko nawet wygrywalem co trzecia arene czasem co zrobili ? Tak macie racje ujeb...... majka .

Dobra temat zamkniety .... chcac byc orginalnym a nie isc z moda zmienilem sie na potemka ... wygrywam co dziesiata arene 1v1 jak mam szczescie ale za to ekspy wychodza mi dobrze dzieki krwi moge dawac grozy i wzmacniac sile i zasieg ... co chce zrobic kacik ? Uje.......

Pyta nie za 1000 pkt dlaczego ?

Bo jak wiekszosc ludzi placzacych na forum nie potrafi grac !! Latwiej wyplakac zmiany u opow niz nauczyc sie uzywac mozliwosci gry.

JA NIE ZBIERAM KRWI TO JAKIM PRAWEM ROBIA TO ONI ?

To jest typowe podejscie w temacie takich ludzi.
A uzasadnienie ?

Bo jest nierowno ? Niesprawiedliwie ? Niezbalansowane ?

Powiedzcie mi cos ... jak moze byc niezbalansowane cos do czego ma kazdy dostep ?
Upi...... majestat ale to nie starczylo zeby wygrywac na luzie to co znerwicie teraz krew ?

Kacik puknij sie w mozg o ile taki masz choc watpie w to bardzo .

A co do opow ... robcie tak dalej i bedziecie w koncu mieli dziesiatki Kacikow biegajacych w tym samym eq i stosujacych ta sama taktyke .... i stracicie wtedy reszte graczy bo gra bedzie przypominala kolko i krzyzyk i mniej wiecej bedzie tak samo pasjonujaca.

Z tego co widze kazda proba nieszablonowego ustawienia w tej grze jest od razu psuta przez rozwrzeszczane bahory ktore z zazdrosci az sie pienia ze ktos potrafi myslec ! Maaamooooo a on ma a ja nieeeeeee !!!!!

I mama przyjdzie i zrobi za dziecko zeby przypadkiem myslec nie musialo .... ehhhh szkoda slow.

__________________
R4: Archangel id: 491

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Siewca: 11-12-2017 21:06.

11-12-2017 21:05 Siewca jest offline Szukaj postów użytkownika: Siewca Dodaj Siewca do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kacik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up @ siewca

mialem juz nic nie pisac ale jak widze takie teksty to sie cos we mnie gotuje

cytuje:

JA NIE ZBIERAM KRWI TO JAKIM PRAWEM ROBIA TO ONI ?
To jest typowe podejscie w temacie takich ludzi.
A uzasadnienie ?
Bo jest nierowno ? Niesprawiedliwie ? Niezbalansowane ?

odp
chyba nie czytales pisalem ze powoduje to duzy dysbalans zwlaszcza na speed serwerach pomiedzy rasami - dodatkowe 800-1000 pkt krwi tworzy dodatkowa przepasc pomiedzy srednimi i dobrymi arkanami/talizmanami

cytuje:
Powiedzcie mi cos ... jak moze byc niezbalansowane cos do czego ma kazdy dostep ?
Upi...... majestat ale to nie starczylo zeby wygrywac na luzie to co znerwicie teraz krew ?
Kacik puknij sie w mozg o ile taki masz choc watpie w to bardzo .

odp
niezbalansowane sa rasy a uzywanie krwi na drugich slotach umagow powoduje poglebienie dysbalansu

cytuje:
Z tego co widze kazda proba nieszablonowego ustawienia w tej grze jest od razu psuta przez rozwrzeszczane bahory ktore z zazdrosci az sie pienia ze ktos potrafi myslec ! Maaamooooo a on ma a ja nieeeeeee !!!!!

odp
chyba nie czytasz wiekszosci moich postow bo przewaznie jestem przeciwny jakimkolwiek pochopnym zmianom wyplakanym przez krzykaczy na forum

ps r1 niestety to kompletnie nieporownywalny serwer ani do necro 2/3 ani do morii wiec nie wiem czy tam taki pomysl jest dobry

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
11-12-2017 23:01 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
lib66
Lord


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

xDD

Zobaczyłem nick założyciela tematu, wiec domyslilem sie, że temat będzie dotyczyć nerfa ssaka xD
Czemu zaczynasz od d. strony ze wszystkim, gdzie sie wypowiesz na temat ssaka(a robisz to w kazdym temacie, gdzie padnie słowo "ssak"..)? Może to astarte wymaga zmian, nie ssak? Przeszło Ci to przez myśl, w tej Twojej wyuczonej głowie?

Wlasnie przez takich jak Ty buców dochodzi do idiotycznych zmian, po których jest płakane bardziej, niz było przed. Szukasz problemu tam, gdzie go nie ma, a jak znajdziesz COŚ, CO CI NIE PASUJE, to i tak podajesz najmniej rozsądne rozwiązaine, o ile można to tak nazywać w ogóle.
Ja podkresle - nikt Ci nie broni zbierac umagow do krwi. Grasz kultkiem? Możesz sobie lepsza dopałke do dmg dać, łmem wiecej hp, wzetem rownież wiecej dmg, a ssakiem - wiecej szczescia. Nikt tu nie traci, a kazdy zyskuje. Tylko jednak trzeba pozbierać, a nie plakać, bo inni pozbierali rotfl rotfl rotfl rotfl

Zreszta, sam napisałeś coś dosyć podobnego wyżej, chyba moglbyś się wypowiadac w temacie sam, a po pewnym czasie doszloby do samozaorania rotfl

__________________
ZosiA

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez lib66: 11-12-2017 23:29.

11-12-2017 23:27 lib66 jest offline Szukaj postów użytkownika: lib66 Dodaj lib66 do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kacik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czesc zosia

ktos u gory podal przyklad ilosci ssakow w top 100 czy 50 aren, a wiec co do niessakow - zgadnij ilu ich bylo i napisz mi ze MAMY BALANS W RASACH

ps a ze obecnie tematy co powstaja sa albo o lucku albo o astrate albo o wlasnie ssakach to nie ma co sie dziwic ze wspominam ssaka

a krew na drugich slotach nie dotyczy tylko ssakow ale akurat ich koksuje najbardziej

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 11-12-2017 23:48.

11-12-2017 23:46 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
lib66
Lord


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ma balansu w rasach dlatego, że ssak zawsze był na pvp albo neutralny, albo lepszy. Albo wychodzil na zero, albo na plus - nie dlatego, ze ma super kozak busta jak łapacz, czy kultek - po prostu tego "kopa" niwelował albo podkradał.

Pisałem gdzieś. Starczy zablokować wyssanie na ataki specjalne, albo wprowadzić opcje tego, by pierw wysysano arkana podstawowe, a potem specjalne, po prostu można by temu przeciwdziałać. Nie wiem co za idiota wpadł na pomysł tego, żeby wyssanie podkradało każde arkano po równo, ale pozdrawiam

Drugą strona jest szczescie - kto chciał podropic, brał ssaka. I nic to nie zmieniało, do płaczu o Astarte

__________________
ZosiA
12-12-2017 00:11 lib66 jest offline Szukaj postów użytkownika: lib66 Dodaj lib66 do Listy kontaktów
Wilku2222
Lord


Data rejestracji: 15-01-2014
Postów: 454

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Vuko zadam Ci jedno pytanie jak to jest ze walczysz z umagami i tym podobnym?A nie napisales zadnego posta ze wszystkie kv mozesz robic solo?Czemy nie napisales zadnego tematu?
A rescie co Kacika jedzie on czase pisze by miec z Was bekeSmile Ale duzo ma tez racji,jestesmy robieni w konia przez ta cala temowa gildie BW.Wy walczycie a Kacik wie ze oni i tak tego nie zmieniaSmile i ma z Was bekeSmile


Edit:teraz zadajcie sobie pytanie zrobili byscie cytke solo.Wiec jaki jest ten nasz Kacik taki jesy ale gracz to on jest chyba nawet dobrym umie sie szybko dostosowac do realiowSmile nawey nie wiedzialem ze to jeszcze dziala zamiana umagow bo byl jakis tam pach.

__________________
Ten post był edytowany 912345 raz(y), ostatnio edytowany przez CBŚ: Dzisiaj

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Wilku2222: 12-12-2017 05:47.

12-12-2017 05:43 Wilku2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilku2222 Dodaj Wilku2222 do Listy kontaktów
Siewca
Double Ace


Data rejestracji: 19-09-2007
Postów: 105
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wilku dobra fajnie że bronisz Kacika i ja nie mam osobiscie nic do niego tylko że przez takie idiotyczne podejscie i wypisywanie bez sensu teorii Sushi czy inny OP modeluje gre pod cześć graczy a reszta dostaje po dupie .
Jak jest Kacik taki fajny niech gra i sie rozwija zamiast się udzielać na forum .

Krytykować kazdy z nas umie ale niewiele widze postów ''mam pomysł na usprawnienie ''
Ciągle tylko pomysły typu - rasy nie zbalansowane utnijmy krew ! ( ciągle nie rozumiem tego myslenia to jak do zabicia w miescie gościa uzywać atomówki ... owszem gość zginie jak i całe miasto)

Zeby nie było dysbalansu w talkach zniszczyć krew w umagach ? a co jeżeli ja wybiore umagi z krwią ? i dalej będę miał ''dysbalans'' z talkami ? co wtedy Kacik zrobisz ? zakażesz całkiem umagów do krwi ? czy okaże się że jednak tak można ?

Poza tym jak może być dysbalans pomiędzy różnymi talkami różnych ras dającymi różne arkana ??? i w dodatku ludzi walczącymi różnymi eq ?
Pomyśl człowieku tak na zimno mówisz że niektóre talki dzieki krwi są za mocne ?

Ostatnio miałem walke z Potemkiem wleciał do mnie z 80k hp ... ja z 30 ? nie pamietam nawet Dysbalans ? niekoniecznie bo wprawdzie ja go nie pokonałem ale on też mnie nie ...

Co z tego że masz zamiast 3 k odzysku 15 k ? skoro gościa nie trafisz ?
Co z tego że krwi masz wiecej przy skórze ? jak i tak ze sprzetu mozesz prawie calego krytyka zablokować ?
Co z tego że dasz 130 wpływów w ataku jak bedziesz bił palna po 200 ? a on ci zawali kryta za 3.7 k z 8x ? bo krwi użył do siły ...

Czepiasz się że umagi mialy być do czego innego ... a próbujesz ich użyć własnie do sterowania talkami ... czy to czasem nie to samo ?

I pytanie na drugim serwerze zbieram bojowe umagi razem z krwią ... co wymyslisz jak mi się uda uzbierac całość taką ? jak zbalansujesz te różnice w talkach ?
Znowu błyśniesz pomysłem żeby coś obciąć bo jest za duży dysbalans ? np że krwi nie można mieć razem z bojowymi ? czy też ( dopiero wtedy ) stwierdzisz ze trzeba talkami to pozmieniac ?
Ciekawe że do tego próbujesz zepsuć coś czego akurat ty nie masz ... jestem ciekaw czy gdybyś mial takie umagi powstałby ten temat ? wątpie.

Ja nie marudzilem nigdy na zadną rase staram się wyciągnąć optimum z kazdej i z kazdego nawet słabego eq a grałem już wszystkimi rasami i każdym rodzajem broni.
Ssak mnie denerwuje jak każdego chyba i co płacze ? nie ... wzet mnie rozwala jak bije go po 150 pkt i co pisałem gdzies ? nie pisze tylko staram się pomimo trudności dac sobie rade bez podpórki z opów.

Kacik co ci da wygrana z kimś komu dzieki twojemu płaczowi ucieli krew ? naprawde cie to bedzie cieszyć ta wygrana jak wiesz że wygrałeś tylko dzieki Opom i płaczowi ?
Czy stwierdzisz ze to ci się należało !!! staniesz się koksem ! ( troszke w takim przypadku mi cię żal )

Cieszą was teraz wygrane z łapaczami ? bo mi raczej bylo by wstyd tak załatwiać ... no ale do tego trzeba mieć harakter... swoistego rodzaju.

__________________
R4: Archangel id: 491
12-12-2017 12:39 Siewca jest offline Szukaj postów użytkownika: Siewca Dodaj Siewca do Listy kontaktów
SPFY
Lord


images/avatars/avatar-25631.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 322
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja proponuję zamknąć to spamowisko. A kacik do Ciebie prośba+ zastanów się zanim coś napiszesz bo włosy jeża się na głowie.

Ps. Zbierałem umagi do krwi i mam 820
Na drugim slocie mam 84 inta bo buduję HB dla każdego w moim klanie. I wara ci od moich umagow. Zbierałem je cały rok

__________________
MaMeLoT- ostatni gej w tej grze
Koniec gry.
12-12-2017 12:57 SPFY jest offline Szukaj postów użytkownika: SPFY Dodaj SPFY do Listy kontaktów
HaLiNkA
Chodzące szczęście 2016


Data rejestracji: 17-10-2008
Postów: 120

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie chcę być wulgarny, ale co za KRETYŃSKI pomysł? Skompletowałem dwa zestawy umagów - pod białą i pod palną. Teraz przez tydzień nie będę mógł się ubrać w palną, bo jakiś dzieciak temat na forum założył? Gdzie tu logika?
12-12-2017 13:12 HaLiNkA jest offline Szukaj postów użytkownika: HaLiNkA Dodaj HaLiNkA do Listy kontaktów
D-Wade
Triple Ace


Data rejestracji: 18-02-2011
Postów: 248
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobrze że powstał taki temat.

Każdy może ocenić pomysł. Ocena 2,56/10 nie wróży realizacji.

Być może administracja rozważała wprowadzenie czegoś podobnego.

W tej sytuacji wypada podziękować autorowi, nieświadomie przyczyni się do czegoś dobrego.

Dzięki!

__________________
R14: D-Wade
12-12-2017 13:55 D-Wade jest offline Szukaj postów użytkownika: D-Wade Dodaj D-Wade do Listy kontaktów Zobacz profil MSN D-Wade
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za.
Drugi slot został wprowadzony by móc szukać lepszych umagów nie tracąc tych, których się używa. Tymczasem wielu korzysta z niego, by wbijać mocniej na ekspy/areny, co tworzy dodatkowy dysbalans między farciarzami, a niefarciarzami, gdzie Ci pierwsi mają end umag na jednym slocie i znaleźli dodatkowo krew na podmianki, a niefarciarze nie mają nic.
nie czytałem pozostałych postów, odpowiadam na post wprowadzający.
Podejrzewam, że większość minusów jest od osób, które już przyzwyczaiły się do danego stanu rzeczy, ale sądzę, że zapytanie o ten problem w grze przyniosłoby inny wynik niż ten tutaj.
12-12-2017 14:02 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
Ma_Jae_Hoon
Viking


Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 666
Klan: Czeka2
Kraina: Necropolia V
Skąd: r7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Archael napisał(a)
Jestem za.
Drugi slot został wprowadzony by móc szukać lepszych umagów nie tracąc tych, których się używa. Tymczasem wielu korzysta z niego, by wbijać mocniej na ekspy/areny, co tworzy dodatkowy dysbalans między farciarzami, a niefarciarzami, gdzie Ci pierwsi mają end umag na jednym slocie i znaleźli dodatkowo krew na podmianki, a niefarciarze nie mają nic.
nie czytałem pozostałych postów, odpowiadam na post wprowadzający.
Podejrzewam, że większość minusów jest od osób, które już przyzwyczaiły się do danego stanu rzeczy, ale sądzę, że zapytanie o ten problem w grze przyniosłoby inny wynik niż ten tutaj.


Ale przez bloka na krew nie mogą szukać lepszego umagu więc w długim okresie będą w plecy - tutaj profit dla tych co na slocie krwi nie mają a szukają. Prędzej czy później (tak wiem BW szczęście - od miesiąca do lat x) każdy złapie enda na głównym i krew na bocznym.

__________________
-----------------------
Audaces fortuna iuvat
-----------------------

r2 - NATIVE
12-12-2017 14:43 Ma_Jae_Hoon jest offline Szukaj postów użytkownika: Ma_Jae_Hoon Dodaj Ma_Jae_Hoon do Listy kontaktów
Siewca
Double Ace


Data rejestracji: 19-09-2007
Postów: 105
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

''Drugi slot został wprowadzony by móc szukać lepszych umagów nie tracąc tych, których się używa. Tymczasem wielu korzysta z niego, by wbijać mocniej na ekspy/areny, co tworzy dodatkowy dysbalans między farciarzami''
Achael może najpierw poczytaj zanim cos napiszesz bo wyszłes na ... nie bede sie wypowiadał.

Wiec myslisz że jak zostawie sobie umagi do krwi zamiast bojowych albo jak pozbieram bojowe z krwią to co ? nie bede mógł wbijać w ekspy i areny ? i nie bedzie dysbalansu wtedy ? i co mi wtedy powiesz ? ze nie moge zbierac umagów z krwią ?

A poza tym to że zostały stworzone w jakimś celu to nie znaczy że można ten cel zmienić ... z tego co pamietam majestat też został w jakimś celu zrobiony a teraz można sobie nim d... podetrzeć bo został zmieniony.
A co do farciarzy znajdujących krew ... to nie farciarze tylko ludzie którzy pomysleli w przeciwieństwie do ciebie posiedzieli i codziennie szukali nie liczyli że ktoś za nich wyrowna szanse.

Wiecie kto jest oburzony tymi umagami arkanami itp ? nieogary które nie potrafią myśleć samodzielnie i żeby wyrównać szanse potrzebują pomocy opow.

Co do wyniku to przestan bez sensu pisac jakies teorie spiskowe ... skad wiesz dlaczego jest taki wynik skoro tematu nie chcialo ci sie przeczytac i ogarnąć ?

Wynik jest taki z jednego powodu ... pomysł jest idiotyczny i tyle już nie mowie ze podyktowany prywatą .

ps : a że tak zapytam głównym powodem sciecia majka bylo przelewelowanie do szybkich serwerow słyszałem Sushi ? a podobno od tego odeszliscie a majek zostal zj.... i co znowu wiara zrobiona w konia ?
To na tyle co do naszych opów.

__________________
R4: Archangel id: 491

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Siewca: 12-12-2017 14:58.

12-12-2017 14:54 Siewca jest offline Szukaj postów użytkownika: Siewca Dodaj Siewca do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. "Wyszedles"
2. Przeczytaj jeszcze raz co napisalem, bo nie bede Ci odpowiadal tym samym co juz napisalem.
3. Co? Dlaczego mialbys nie wbijac na ekspy/areny?
4. Celu sie nie zmienia. Jak cos jest uzywane niezgodnie z przeznaczeniem to trudno, ale nie powinno byc to bardziej efektywne.
5. Moze jestem nieogarem, skoro odkad zaczalem robic KW, nie trafilem zadnego dwuefektowego umagu, ktory moglbym sobie zostawic, nie mowiac o trojefektowych i zaczac szukac krwi na drugi slot Frown
6. A co ma do tematu majestat?
12-12-2017 19:11 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
ZiomekZBl0kóF
Forum Ace


Data rejestracji: 08-11-2017
Postów: 87

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli coś zmieniać w tym...
To może zabrzmi śmiesznie, bo i tak jestem na totalne NIE.

Ale skoro "będzie" coś...

To zmienić na SPEED Serverach Punkty Krwi na %?

Skoro większość mamy w %, to 150 krwi zamienić na 30% Krwi (bazowego)(na zasadzie "jak" z Evo)

Oczywiście będzie to Cięcie straszne, prawie jak luck'a
13-12-2017 21:05 ZiomekZBl0kóF jest offline Szukaj postów użytkownika: ZiomekZBl0kóF Dodaj ZiomekZBl0kóF do Listy kontaktów
pewalker92
Lord


Data rejestracji: 21-10-2011
Postów: 389
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Takie podmianki nie psuja balansu gry. Po pierwsze KAZDY moze tak zrobic. Po drugie taki umag ma jedenie racje bytu na arenach klanowych, 3v3 oblegach expach i kw a w tych przypadkach mozna uzywac BIZUTERII DO ARKAN, ktorej moze uzywac KAZDY. Przy pvp czy 1v1 gdzie takiej bizuterii nie oplaca (w wiekszosci wypadkow) sie nosic, zeby uzyc takiego umaga do krwi trzeba zdjac na ten czas top umag z 1 slotu, co sie nie oplaca.

Ten temat to szukanie na sile dziury w calym. Masz poczucie, ze nie umiesz grac swoja rasa to ja zmien.

__________________

14-12-2017 06:32 pewalker92 jest offline Szukaj postów użytkownika: pewalker92 Dodaj pewalker92 do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pewalker92 napisał(a)
Takie podmianki nie psuja balansu gry. Po pierwsze KAZDY moze tak zrobic. Po drugie taki umag ma jedenie racje bytu na arenach klanowych, 3v3 oblegach expach i kw a w tych przypadkach mozna uzywac BIZUTERII DO ARKAN, ktorej moze uzywac KAZDY. Przy pvp czy 1v1 gdzie takiej bizuterii nie oplaca (w wiekszosci wypadkow) sie nosic, zeby uzyc takiego umaga do krwi trzeba zdjac na ten czas top umag z 1 slotu, co sie nie oplaca.

Ten temat to szukanie na sile dziury w calym. Masz poczucie, ze nie umiesz grac swoja rasa to ja zmien.


Takie podmianki psują balans gry. Po pierwsze NIKT nie powinien tak robić, a skoro może, to znaczy, że powinno się to zmienić. Po drugie, taki umag ma racje bytu na kvk, a33, kw, oblach i eksp., czyli WSZĘDZIE, poza 1v1, gdzie można używać biżuterii do arkan, ale za uja nie wiem jak to się ma do tematu. Przy 1v1 gdzie takiej biżuterii nie opłaca się używać (przynajmniej w większości przypadków), żeby używać umaga do krwi, trzeba zdjąć top umag z pierwszego slotu, ale tego się nie robi, bo się nie opłaca, ale wciąż, to tylko 1v1, które (bądźmy szczerzy) nikogo nie interesuje... wciąż nie wiem o co chodzi wzmianka z biżu.

Ten post to szukanie dziury w całym i wymyślanie argumentów pod tezę, mało tego, argumentów, które są tak naciągane, że jeszcze trochę i same pękną. Masz poczucie, że nie umiesz grać swoją rasą... to ja dalej nie wiem jak to się ma do tematu.
14-12-2017 08:12 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
mpower
Full Member


Data rejestracji: 28-07-2012
Postów: 69
Klan: Demony Świtu
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prawdę powiedziawszy kompletnie nie rozumiem tezy, że umagi do krwi (nawet używane zamiennie z umagami bojowymi) tworzą dysbalans. Jak wcześniej zostało zauważone, umag do krwi po pierwsze może mieć każdy, a po drugie, to jeśli jest on stosowany jako "drugi" umag z danej lokacji, to uniemożliwia on szukanie czegoś ciekawszego, niejako blokując pod tym względem daną lokację - o ile ktoś nie miał wyjątkowego farta i nie trafił wcześniej end-game'owego umaga, to w dłuższej perspektywie czasu na pewno będzie w plecy.

Poza tym stwierdzenie, że zamiana umagów tworzy dysbalans jest (z mojej perspektywy) niemalże jak twierdzenie, że jeżeli mamy dwa klany A i B, a tylko jeden z nich ma np dsk+5 / leg dsk set do punktów krwi, to z pewnością pojawi się tam dysbalans.

Dysbalansu w zasadzie nie tworzą punkty krwi tylko losowator, bo jeden zdobędzie end-game'owy umag po miesiącu szukania i może sobie spokojnie pozwolić na zawalenie drugiego slotu czymkolwiek, a ktoś, kto ma mniej szczęścia może się męczyć i 5 lat i nadal nie zdobyć sensownego umaga (pod dany build postaci)

__________________
R5 - mimoz
R19 - Mimoz
14-12-2017 10:27 mpower jest offline Szukaj postów użytkownika: mpower Dodaj mpower do Listy kontaktów
lib66
Lord


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@mpower

bo w tym temacie nie chodzi o to, ze umagi do krwi sa zle - o to, ze talizmany sa niezbalansowane

ale kacik nie ma tendencje do zaczynania od d. strony, wiec zamiast wysunac jakies sensowne argumenty i propozycje odnosnie zbalansowania talizmanow, woli tnac krew i SSAKA XD
Zreszta, nawet to argumentujac w sposób idiotyczny i ciezki do zrozumeinia, o ile ma to jakikolwiek sens.

Nie trzeba dlugo sie przygladac czemu tak jest, bo to proste. Tak jest szybciej i latwiej, wiec szybciej nie dostawalby po d. Tongue
Ale wątpie, ze administracja jest na tyle nierozsadna, chociaz szczerze powiedziawszy rowniez mnie to wcale nie zdziwi


odgapilem

__________________
ZosiA

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez lib66: 14-12-2017 12:11.

14-12-2017 12:03 lib66 jest offline Szukaj postów użytkownika: lib66 Dodaj lib66 do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY ograniczenie ilosci zmian umagow

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH