Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Content patch - co nowego w nadchodzącym patchu? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (17): « pierwszy ... « poprzednie 15 16 [17] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Content patch - co nowego w nadchodzącym patchu? 97 Ankieta - średnia ocena: 5,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kacik napisał(a)
cytat:
Originally posted by Ksin
Witam

Czy czasem nie jest przesadzona lokalizacja Ostatni Bastion i nie przydałby się tam jakaś korekta ?

Wklejam dwa przykładowe linki z Nocy Bohaterów :

https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=e65a6bb9a9

https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=456b15fe14

Przy spoście u Moba na poziomie 270-315 , gracze co idą w palnej ze spostem nawet np 450 (jak Seiran) praktycznie nic nie trafiają , rozumiem jeszcze żeby to były same uniki

Seiran atakuje bronią Epicki Skorpion, Malphas nie zostaje trafiony.
Seiran atakuje bronią Epicki Skorpion, Malphas nie zostaje trafiony.
Seiran atakuje bronią Epicki Skorpion, Malphas nie zostaje trafiony.
Seiran atakuje bronią Epicki Skorpion, Malphas nie zostaje trafiony.
Seiran atakuje bronią Epicki Skorpion, Malphas nie zostaje trafiony.
Seiran atakuje bronią Epicki Skorpion, Malphas wykonuje serię zwodów i unika trafienia.
Seiran atakuje bronią Epicki Skorpion, Malphas nie zostaje trafiony.
Seiran atakuje bronią Epicki Skorpion, Malphas nie zostaje trafiony.
Seiran atakuje bronią Epicki Skorpion, Malphas zostaje zraniony za 331 PKT ŻYCIA.
Seiran atakuje bronią Epicki Skorpion, Malphas nie zostaje trafiony.
Seiran atakuje bronią Epicki Skorpion, Malphas nie zostaje trafiony.
Seiran zadaje cios krytyczny z broni Epicki Skorpion, Malphas zostaje zraniony za 567 PKT ŻYCIA.
Seiran atakuje bronią Epicki Skorpion, Malphas nie zostaje trafiony.
Seiran atakuje bronią Epicki Skorpion, Malphas nie zostaje trafiony.
Seiran atakuje bronią Epicki Skorpion, Malphas wykonuje serię zwodów i unika trafienia.

Czy ta na początku "Klątwa Pekieł osłabia i spowalnia bohaterów." powoduje jakieś zupełne wyzerowanie poziomu Zwinki i Sposta że jest aż taki efekt ? bo na tą chwilę jest to raczej nie do przejścia.


a ja zglaszam postulat ze mob jest za latwy
poza 1 przypadkiem gdzie zalozyciel troche nie dopilnowal czasu zamkniecia wszystkie ekspy byly do przodu (oczywiscie na nb) :-)
czyzby to nie mob za trudny a serwer nie za dobry?


Czy to jest link z Morii czy Necro? hymmm

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

02-01-2018 20:09 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niewazne - nie napisal ze pisze tylko o necro
pozatym cos sadze ze patrzac jakie arkana i dmg co poniektorzy to troche nieprzygotowani poszli

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
02-01-2018 20:16 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kacik napisał(a)
niewazne - nie napisal ze pisze tylko o necro
pozatym cos sadze ze patrzac jakie arkana i dmg co poniektorzy to troche nieprzygotowani poszli


Zaiste ciezko sprawdzić jakim serwerem jest r 6....

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

02-01-2018 20:20 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

latwo - nieprzygotowanym jest serwerem r6 (widac po linkach)

to ma byc mob ciezki nawet na nb wiec...

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
02-01-2018 20:27 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kacik napisał(a)
latwo - nieprzygotowanym jest serwerem r6 (widac po linkach)

to ma byc mob ciezki nawet na nb wiec...


nie ma dziś siły na polemikę, bo Ksin napisał o co mu chodzi wiec zacytuje klasyka

cytat:
jarex napisał(a)
[quote]Toxic napisał(a)Teraz po prostu NIE MA takiej możliwości, i nie ważne jak wartościowy byłby gracz, jakie umiejętności byłby miał. Zostają stare zgrzybiałe zgredy, które (niczym kacik) wolą, aby nikt nowy nie dołączył, bo jeszcze mógłby zagrozić jego wyrobionej na duetowaniu drzew pozycji.


piękny koment. Nic więcej nie trzeba dodawać.

r6 nie przygotowany serwer dobrze ze moria to szlachta która za chwilę bedzie zapewne solowac wszystkie moby. To ze ma być ciężko nie znaczy ze ma zniechęcać do robienia tej lokacji. Wiec smyku Wink przeczytaj ze zrozumieniem co napisał Ksin i oco pyta, a potem pisz o słabiźnie.

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

02-01-2018 20:33 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Pakka
Luckyman 2016


Data rejestracji: 08-12-2010
Postów: 32
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mob latwy nie jest ale do zrobienia na nb jesli sie ludzie ubiora i ogarnie jak maja wbijac
https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=ecc762e04b
z 1 stycznia i z 2 stycznia moje
https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=d9a0297263

tak jak pisalem wczesniej specjal dziala podobnie jak lucek bojowo i zmiesza max trafienie co niwelowac mozna albo znaczna przewaga statu albo luckiem

800% kryta moba trzeba zjesc wyssaniem i talkiem bo inaczej nawet na nb nie wystoi sie jego krytow wiec srednio z 8 osob na wyssaniu i talku wbijajacych po 50 wyssania, do tego z 2-3 grozy i na lowcy potepki + palna na masce
nie wiem jak wyjdzie z maksymalnym wielkosciowo ale dzis w 6 rundzie ubity wiec jest opcja zeby i najwiekszego przejesc

__________________
R10,R16,r18 Vill
02-01-2018 21:28 Pakka jest offline Szukaj postów użytkownika: Pakka Dodaj Pakka do Listy kontaktów
Dorsusek
Forum Ace


Data rejestracji: 18-07-2012
Postów: 84

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pakka napisał(a)
mob latwy nie jest ale do zrobienia na nb jesli sie ludzie ubiora i ogarnie jak maja wbijac
https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=ecc762e04b
z 1 stycznia i z 2 stycznia moje
https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=d9a0297263

tak jak pisalem wczesniej specjal dziala podobnie jak lucek bojowo i zmiesza max trafienie co niwelowac mozna albo znaczna przewaga statu albo luckiem

800% kryta moba trzeba zjesc wyssaniem i talkiem bo inaczej nawet na nb nie wystoi sie jego krytow wiec srednio z 8 osob na wyssaniu i talku wbijajacych po 50 wyssania, do tego z 2-3 grozy i na lowcy potepki + palna na masce
nie wiem jak wyjdzie z maksymalnym wielkosciowo ale dzis w 6 rundzie ubity wiec jest opcja zeby i najwiekszego przejesc


Jak widać moba DA SIĘ UBIĆ więc nie ma co płakać. Jak dla mnie nerfa nie potrzeba, same te raporty jest dowodem, że jak się chce to sie da. Ciekaw jestem, jaki jest ostatni mob na 2giej mapie Wink

__________________
r14 Dorsus Q.Vegall
NECRO V2
02-01-2018 22:49 Dorsusek jest offline Szukaj postów użytkownika: Dorsusek Dodaj Dorsusek do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dorsusek napisał(a)
cytat:
Pakka napisał(a)
mob latwy nie jest ale do zrobienia na nb jesli sie ludzie ubiora i ogarnie jak maja wbijac
https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=ecc762e04b
z 1 stycznia i z 2 stycznia moje
https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=d9a0297263

tak jak pisalem wczesniej specjal dziala podobnie jak lucek bojowo i zmiesza max trafienie co niwelowac mozna albo znaczna przewaga statu albo luckiem

800% kryta moba trzeba zjesc wyssaniem i talkiem bo inaczej nawet na nb nie wystoi sie jego krytow wiec srednio z 8 osob na wyssaniu i talku wbijajacych po 50 wyssania, do tego z 2-3 grozy i na lowcy potepki + palna na masce
nie wiem jak wyjdzie z maksymalnym wielkosciowo ale dzis w 6 rundzie ubity wiec jest opcja zeby i najwiekszego przejesc


Jak widać moba DA SIĘ UBIĆ więc nie ma co płakać. Jak dla mnie nerfa nie potrzeba, same te raporty jest dowodem, że jak się chce to sie da. Ciekaw jestem, jaki jest ostatni mob na 2giej mapie Wink


Pełna zgoda. Z tym ze jest róznica miedzy tym co pisze Ksin i Pakka. Pierwszy zadaje pytanie, drugi odpowiada i pokazuje co i jak. A dla kacika wszytko jest albo białe, albo czarne. Za kazdym razem ktoś cos pisze czyt to o necro czy to o morii ten zawsze smeci, marudzi i niechcetego nie róbta, zero konstruktywnego komentarza. Nikt nie chce (poki co pewnie) nerfa tylko korekty, a nerfa i tak z czasem zrobią jak z biblio i to w wiekszosci moria wymusiła Wink

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

03-01-2018 07:24 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Ksin
Lord


images/avatars/avatar-16543.jpg

Data rejestracji: 10-12-2009
Postów: 344
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pakka napisał(a)
mob latwy nie jest ale do zrobienia na nb jesli sie ludzie ubiora i ogarnie jak maja wbijac
https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=ecc762e04b
z 1 stycznia i z 2 stycznia moje
https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=d9a0297263

tak jak pisalem wczesniej specjal dziala podobnie jak lucek bojowo i zmiesza max trafienie co niwelowac mozna albo znaczna przewaga statu albo luckiem

800% kryta moba trzeba zjesc wyssaniem i talkiem bo inaczej nawet na nb nie wystoi sie jego krytow wiec srednio z 8 osob na wyssaniu i talku wbijajacych po 50 wyssania, do tego z 2-3 grozy i na lowcy potepki + palna na masce
nie wiem jak wyjdzie z maksymalnym wielkosciowo ale dzis w 6 rundzie ubity wiec jest opcja zeby i najwiekszego przejesc


Dzięki , o właśnie takie info mi chodziło Smile

__________________
_

R10 Ksin
ID 30643
03-01-2018 09:24 Ksin jest offline Szukaj postów użytkownika: Ksin Dodaj Ksin do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zgodnie z prawda napisalem ze mob jest latwy to sie beda czepiac

kazdy solidny klan jak chce zakladac cos nowego to szuka infa u innych klanow serwerow
po drugie chyba bylo widac po pierwszej probie ze wasze przygotowanie bylo kompletne zle i trzeba cos zmienic....

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
03-01-2018 18:21 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Bańka
King


Data rejestracji: 24-10-2017
Postów: 766

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To moz zamiast tak plakac na temat sily moba zajmijmy sie wiekszymi problemami a nie mobem do bicia na NB...

Tworzenie epikow ze zwyklych przedmiotow.

epickie - zwinna, demoniczna, szybka

Opaska

Oswiecony 5 to chyba zart..

Nie podoba mi sie pomysl epikow na Morii

Dystans - ciężki i lekki

Drodzy administratorzy, zamiast odpowiadac w zbiorczym temacie, ktory dotyczy zbyt wielu aspektow aby mozna bylo przeprowadzic w nim dyskusje na temat tego patcha zapraszam was do systemu do tych tematow, byc moze zaprosi ktos jeszcze do innych. Bo w tym temacie gubicie zbyt duzo watkow Smile
04-01-2018 09:59 Bańka jest offline Szukaj postów użytkownika: Bańka Dodaj Bańka do Listy kontaktów
FractalGeometry
Newbie


images/avatars/avatar-25639.jpg

Data rejestracji: 26-12-2017
Postów: 2
Klan: [eXrevo]
Kraina: Moria VI
Skąd: fraktalna rzeczywistość

Thumb Up! archiwum zbrojowni Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Swoje pierwsze wyprawki puszczałem na serwerach r2 i r5 równolegle prowadząc dwie postaci. Niedawno najstarsze Morie zostały zmigrowane na jeden nowy, wspólny serwer.
Dzisiaj mieszkam sobie w swoim skromnym pustaku położonym w malowniczych zgliszczach zewnętrznego kręgu miasta, gdzieś tam na obrzeżach Morii r17 .


20 dni premium za 3 dni korzystania z usługi Archiwum Zbrojowni. Usługa zupełnie nieprzydatna dla większości Użytkowników, do których się zaliczam.

Nawet gdybym nadal nie-żył na jednym z serwerów objętych fuzją , to niestety nie byłoby mi dane skorzystać z opcji 'archiwum zbrojowni' będącej przedmiotem niniejszego posta.
Przypuszczam że, w zw. perspektywą utraty tych niezliczonych skarbów ukrytych w czeluściach mojej zbrojowni, itemów, na zakup których byłoby stać jedynie garstkę najstarszych wampirów krainy, przedmiotów na spodzie sterty usypanej wydropionymi na wyprawkach jadowitymi pałkami, długimi łukami, pelerynami strażnika a nawet odświętnym karpiem +5... myślę, że w obliczu takiej sytuacji (fuzji bez opcji archiwum zbrojowni) czułbym się jak chory na celiakię wampir po spożyciu szklanki wysoko glutenowej krwi oddanej honorowo przez cukrzyka w najbliższym mu oddziale NFZ.

Mimo wszystko oceniam ten element pacza (archiwum zbrojowni) na plus.
W swoim cyklu życia - serwery przechodzą kolejno czas tzw. 'boom', gdy ciężko znaleźć jakikolwiek cel wolny na zasadzkę, potem nierzadko czasy wojen, następnie czasy stabilizacji, rozkwitu handlu, a później okres sukcesywnej depopulacji a finalnie możliwe że nawet czas stagnacji (np. Underworld UK).

Przypuszczam, że nas również czeka kiedyś fuzja serwerów, cieszę się że będę mógł wówczas skorzystać z recenzowanej przeze mnie wprowadzonej w paczu nowej funkcjonalności 'archiwum zbrojowni'.


P.S. Może rozważycie wprowadzenie archiwum zbrojowni na serwerach powstałych po ostatnich fuzjach? Konieczność przeprowadzenia dodatkowych testów, którą argumentowaliście niewprowadzenie archiwum zbrojowni sprawia wrażenie uzasadnionej. Myślę że czasem warto zaryzykować, a słyszałem że najlepsze testy to właśnie testy przeprowadzane na produkcji Smile

EDIT: odniosę się do odpowiedzi udzielonej przez SushiMaker w poście opublikowanym bezpośrednio pod moim wpisem.

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
FractalGeometry napisał(a)
P.S. Może rozważycie wprowadzenie archiwum zbrojowni na serwerach powstałych po ostatnich fuzjach? Konieczność przeprowadzenia dodatkowych testów, którą argumentowaliście niewprowadzenie archiwum zbrojowni sprawia wrażenie uzasadnionej. Myślę że czasem warto zaryzykować, a słyszałem że najlepsze testy to właśnie testy przeprowadzane na produkcji Smile


Przecież AZ tam jest i każdy może z nich korzystać.


Faktycznie, napisaliście w komunikacji na temat zakresu fuzji, że AZ zostanie wprowadzony w ramach content patch Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez FractalGeometry: 16-01-2018 23:31.

09-01-2018 22:19 FractalGeometry jest offline Strona domowa FractalGeometry Szukaj postów użytkownika: FractalGeometry Dodaj FractalGeometry do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
RE: archiwum zbrojowni Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
FractalGeometry napisał(a)
P.S. Może rozważycie wprowadzenie archiwum zbrojowni na serwerach powstałych po ostatnich fuzjach? Konieczność przeprowadzenia dodatkowych testów, którą argumentowaliście niewprowadzenie archiwum zbrojowni sprawia wrażenie uzasadnionej. Myślę że czasem warto zaryzykować, a słyszałem że najlepsze testy to właśnie testy przeprowadzane na produkcji Smile


Przecież AZ tam jest i każdy może z nich korzystać.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


14-01-2018 18:04 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Strony (17): « pierwszy ... « poprzednie 15 16 [17] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Content patch - co nowego w nadchodzącym patchu?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH