Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Content patch - co nowego w nadchodzącym patchu? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (17): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Content patch - co nowego w nadchodzącym patchu? 97 Ankieta - średnia ocena: 5,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Satyna
Triple Ace


Data rejestracji: 10-08-2009
Postów: 206
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy gorset i szorty beda mialy cos wspolnego z trawdoscia? czy osobno bedzie dokladana twardosc a osobno obrona?

__________________
r9 - nick: Kamea
15-12-2017 22:07 Satyna jest offline Szukaj postów użytkownika: Satyna Dodaj Satyna do Listy kontaktów
Apek
Double Ace


images/avatars/avatar-18158.jpg

Data rejestracji: 05-05-2010
Postów: 116

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zadania nowe byście wymyślili z ciekawymi nagrodami a nie badziewne pacze w nonstopbetawersji

__________________
ARREPENDIDO/Āpeʞ



15-12-2017 22:31 Apek jest offline Szukaj postów użytkownika: Apek Dodaj Apek do Listy kontaktów
wichusfsl
Newbie


Data rejestracji: 16-01-2012
Postów: 8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Server r19 powinnien byc odsuniety odpatcha na min. pol roku. Tutaj ledwo co jedna osoba ma lege demon katane samoboja. A admini juz chca epikami i innymi pierdolami mieszac.
15-12-2017 23:10 wichusfsl jest offline Szukaj postów użytkownika: wichusfsl Dodaj wichusfsl do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Normalnie miałem być miły i się nie wypowiadać, ale to co odwalacie to już przegięcie pały naprawdę.
Wypowiadam się tylko na temat R1, bo tylko tutaj gram!

cytat:
Nowa statystyka – Twardość. Celem nowej statystyki jest kontrowanie wszechobecnego ignorowania obrony. Dostaną ją takie przedmioty jak np najcięższe zbroje, spodnie, silnie obronne affixy oraz oczywiście przeciwnicy, których siła powinna tkwić w dużej ilości obrony. Zostanie ona dodana głównie do przedmiotów epickich.


Nie uważacie, że to permanentne wypaczenie gry?
2006-->2018 (liczę już), 12 lat gry, a wy dodajecie statystykę jakąś.
To tak jakby teraz ktoś wymyślił, że wszystkie auta będą miały 3 koła i zostało to zaakceptowane --->aluzja do tego, że tym zagraniem zrobi się po prostu przewrót serwera R1 o 180 stopni.

Nie dość, że cały silnik umagów i ich zdobywania jest do bani (nawet z tym waszym śmiesznym fastem i wolnymi łpc), to wypaczy to postacie ludziom, którzy budowali ją x czasu właśnie od strony umagów.


Rozpisałbym się tu bardziej, ale padam --->ogólnie poroniony mocno pomysł z tą "twardością".

Tym samym, jak teraz "moby będą miały defa", to wracam do punktu wyjścia i nawet w Top składzie w danym klanie bijemy moba w 7 zamiast we 3, tym samym dostajemy połowe mnie expa - fuck logic w tym momencie.


cytat:
Piąty poziom ewolucji. Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób ukończyło już dotychczasowe drzewko ewolucji dlatego przygotowaliśmy dla Was jego kolejny poziom, w tym możliwość aktywowania kolejnej, PIĄTEJ runy w talizmanach.


Tak jak ktoś napisał wyżej --> po najniższej linii oporu, żeby zapchać dziurę, iż nic dla was nie mamy.

cytat:
Archiwa zbrojowni.Nowa zakładka w zbrojowni pozwalająca przeglądać i zarządzać wszystkimi przedmiotami.Zakładka będzie wymagała aktywacji w ramach usług premium.Koszt usługi to 20 dni premium za 3 dni korzystania z usługi.



Rozumiem, że ten koszt to jakieś jajca są?
Nie dość, że ostatnio macie mannie, że wszystko idzie pod premkę, bo "wam się należy", to ceny za coś oczywistego dajecie z kosmosu po prostu.

30 dni używania usługi, będzie kosztować mnie 200 dni premium tj. 30 PLN?

Rozumiem, że od stycznia co miesiąc mam przelewać po 300 pln, żeby działać na tych waszych "boostach"? I niech nikt nie wyskoczy z tekstem "nie musisz kupować". Chodzi o to chyba, żeby zrobić coś faktycznie fajnego za te premium, ale żeby nie zabić tego ceną, czy mi się tylko wydaje?


Eventy -> dla mnie również bez szału, co by nie powiedzieć, że dno.


Tyle lat z wami siedzę i chyba 1 patch, gdzie krzyczę głośno, że jest do bani, nie podoba mi się i generalnie nic nie wnosi.

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

16-12-2017 00:19 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
BENZ
Double Ace


images/avatars/avatar-25640.jpg

Data rejestracji: 03-09-2016
Postów: 127
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

popieram w 100% kolege wyżej swoją twardość wsadźcie w inne serwery i nie mieszajcie w to po raz kolejny r1 skoro nie możecie zmieszać silnika z innym stanowoczo za bardzo wyniszczyliście serwer

__________________
"Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik..."
ID: 122703 tylko R1

16-12-2017 02:31 BENZ jest offline Szukaj postów użytkownika: BENZ Dodaj BENZ do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Albano napisał(a)
A i jeszcze zabrakło mi rozwiązania problemu nadmiaru run.
Dodajcie dwa kolejne moby które będą dawać jeszcze więcej run ale nie dajecie możliwości wykorzystania tego surowca. Samych run szczęścia będę mieć niedługo 5 na 4lvl a co robić z runami ból? Zdajcie sobie sprawę ile gracze mają run innych kolorów na 4lvl?

Proponowałem jakiś czas temu żeby dać możliwość sklejenia run 5lvl.
Taka runa przedstawiałby jedynie wartość samą sobie i nie aktywowałaby 5lvl talizmanu.
Ludzie by sobie skleili runki, zyskali troszeczkę stat a jednocześnie nie odskoczyli tym którzy nie mają tyle tego towaru z poziomem talizmanów.


Skoro widnieje, że craftowanie w kostce kaina będzie, która to jest w zakładce talizmanów, myślę, że można założyć, że będzie się run używać Smile
Co do archiw zbrojowni, to jak wcześniej pisałem, jest to jawna kpina, i jak również wcześniej wspomniałem, gdyby vyło odwrotnie, tzn 3 dni premkiza 20 dni usługi, to też by to bynajmniej nie była rewelacja, a to z tej racji, że na moriach ta opcja od bardzo dawna winna być ZA FREE.
Ułatwienie w stylu karawany DeLuxe to co innego, to jest wygoda tylko i wyłącznie, ale dostęp do itemów na morii jest sprawą najważniejszą, jeśli chodzi o technikalia, bo klejenie czegokolwiek na dużą ilość łączeń to koszmar, powiedzmy sobie szczerze, ten aspekt jest po prostu spieprzony, a teraz za remedium każecie bulić więcej, niż za cokolwiek innego w sumie...
W każdym razie nie wiem jak inni, ale ja tą usługę zbojkotuję, i tak miesięcznie 75 dni premki kupuję, a wam jeszcze mało?
Wiecie, jakoś nie dodajecie żadnych usług automatycznych, za samo posiadanie premki, praktycznie co daliście na start, to jest do tej pory, czyli więcej ataków i wypraw i większa skrzynka, ale dodatkowe usługi co rusz dajecie...
Ci co bulą mają to samo, bez zmian, zmiany są dla tych co bulą jeszcze więcej, wiecie, ja wiem że ta gra nie jest darmowa (tia, dobrowolna wpłata, bla bla bla, każdy wie jak jest) i nigdy nie miałem obiekcji co do kosztu premki, ani do usług premium,nie licząc może łowów na low lvl, bo wtedy się repki nie ma i jest to kłopotliwe, ale to też jest udogodnienie, karawana DeLuxe jest droga, ale też w zasadzie jest to czysta wugoda, da się bez tego w miarę komfortowo grać ale to...
Cóż, tym razem przegieliście, takie jest moje zdanie.

__________________
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 16-12-2017 03:16.

16-12-2017 03:13 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Dzikaa
Viking


Data rejestracji: 04-11-2008
Postów: 738
Klan: -Dropsy-
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolejne poziomy evo do wbijania?
Dla emerytów takich jak ja to raczej koniec gry.
Tylko totalnym maniakiom będzie się jeszcze chciało klikać kolejne tysiące ataków żeby nie zostać 100 lat za murzynami.
Po co dodajecie takie rzeczy zamiast dodać coś innowacyjnego, co nie wymagałoby kolejnych lat bezmyslnego grindowania?
Czas zwijać żagle na 10lecie r7.

__________________
r7 Wild_Beetch
16-12-2017 08:21 Dzikaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Dzikaa Dodaj Dzikaa do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)Grając w BW niestety trzeba przywyknąć do zmian. Jest mnóstwo gier, w których nie zmienia się nic przez lata - nie planujemy, by BW było jedną z nich.


za to tutaj dzieje sie tyle ze trzeba było fuzji serwerów....beta w becie betą poganiane a w tle mityczna apka. Co dalej? znowu wydacie cos w styczniu zrobimy to i to a wejdzie to w roku 2000....jak jeszcze coś da się wyssać. Miał byc craft, zadania dzienne, jest beta w becie zero dropa, zniechęcenie, marazm i apatia.

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

16-12-2017 08:59 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
pralinka
Double Ace


Data rejestracji: 07-07-2009
Postów: 103
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dzikaa napisał(a)
Kolejne poziomy evo do wbijania?
Dla emerytów takich jak ja to raczej koniec gry.
Tylko totalnym maniakiom będzie się jeszcze chciało klikać kolejne tysiące ataków żeby nie zostać 100 lat za murzynami.
Po co dodajecie takie rzeczy zamiast dodać coś innowacyjnego, co nie wymagałoby kolejnych lat bezmyslnego grindowania?
Czas zwijać żagle na 10lecie r7.



Daj spokoj przeciez napisal ze dzialai w pospiechu nie bylo czasu na innowacje.

Dokladnie nie bede klikal na niekatywnych graczy kolejne 10 lat dla kilku pkt evo. 5 lvl evo da kolejny powod dla wielu graczy do odejscia. A to mniej wyswietlen strony, mniej kasy z reklam, banerow.

Nie pozdrawiam

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez pralinka: 16-12-2017 09:30.

16-12-2017 09:30 pralinka jest offline Szukaj postów użytkownika: pralinka Dodaj pralinka do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

coz jak co patch jak co zmiane sa placze a to ten stwierdza ze za duzo zmian kolejny ze zmiany za malo innowacyjne z kolei r1 ze za bardzo innowacyjne i zmieniajace mechanike gry - prawada jest taka ze admini nigdy nie dogodza wszystkim

co do archiwum zbrojowni
to jest opcja nie do ciaglego zwiekszenia pojemnosci zbrojowni - bo tak to odbiera wiekszosc placzkow ale do raz na jakis czas odgruzowania sie, posklejania poprzesuwania itemy na sprzedaz na wyzsza polke itd - sam kleje ale raz na miesiac odgruzowuje sie nawet jesli oznacza to poklejenie czesci itemow z lekka strata zeby tylko odkopac do samego dna; ja wiem ze niektorzy kleja z miedziakow i wtedy jest to problemme ale to musicie albo zaczac to robic bardziej efektywnie albo wykupowac nowa opcje raz na 3 miesiace i tyle

twardoscc - hmmm r1 placze ale z tego co zrozumialem to akurat ta statystyka pomaga lekko zbalansowac tam bron biala i palna (ale chyba tzreba bedzie zobaczyc w praniu jak to wyjdzie), co do morii mam nadzie ze admini nie przesadza z ta statystyka dla mobow bo znow sie okaze ze biala bedzie bila 10% na runde tego co palna (to samo dotyczy to aren i pvp - nie przesadzajmy z ta statystyka, mam nadzieje ze jest okreslona wielkosc maxymalna jaka mozna zdobyc - 30% mysle powinno byc max)

co do tego ze nie ma epikow 2 dla necro zadan itd - chyba kazdy wie ze priorytetem dla teamu jest apka i zmiany ktore obecnie wprowadzaja zazwyczaj pokrywaja sie z obecnym etapem tworzenia apki (ewentualnie robia 1-2 rzeczy maxymalnie dodatkowo) wiec po co ten placz
co do wymierania serwerow i fuzji - chyab wszsytkie gry tego typu sa tworzone w ten sam sposob ze albo stare serwery sa laczone albo zamykane albo wymieraja (jak u nas r1 :-), normalnie by otwierali kolejne serwery juz zeby przyciagnac nowe osoby i utrzymac stare ktorym sie znudzila gra na wlasnie starych serweracha le z racji apki sie wstrzymuja i bardzo dobrze

co do epikow na morii - narazie brak szczegolow jak beda tworzoone i jakie koszta pzretapiania zwyklych itemow na leg zeby cokolwiek komentowac

ps co do placzu ze jest ciagle beta - powaznie ludzie? jakby zdjeli bete to by dalej te same zmiany wprowadzali poprostu jako balans i tyle wiec ta beta nic kompletnie nie zmienia

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 16-12-2017 09:40.

16-12-2017 09:38 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
ZiomekZBl0kóF
Forum Ace


Data rejestracji: 08-11-2017
Postów: 87

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powiem wam wprost, nic nie osiągniemy pisząc i pisząc, wiecznie to samo.
Wałkujemy tematy od lat, pomysłów miliony i byłoby jeszcze więcej, ale i tak jesteśmy traktowani w taki sposób a nie inny.

Dwa:
Gracze coś chcą i najbardziej za darmo, każda funkcja premium jest hejtowana, dla mnie obecna cena Gry jest śmieszna, jedyna gra w której grasz prawie za darmo,
fakt jedyny jaki jest to - Musisz płacić, jak nie to zostajesz plackiem.

Ale inny fakt jest taki że wszędzie i za wszystko płacimy, ba i to aby gdzieś pograć na miare "więcej" niż szary kowalski zaczyna się od cen 50-euro za miesiąc.
Część "premium" nie jest "must-have".
Ja już się przyzwyczaiłem, że za wszystko się płaci...

Ja jestem wstanie płacić nawet 10krotnie więcej - Pod warunkiem że ta gra będzie rozwijana 10krotnie szybciej, rozumiem że dla administracji jest to "hobby" tylko i wyłacznie, ale bez jaj patch śmieszek, rozumiem że praca z epikami na Mori to była kupa czasu, ale błędem było owijanie to w taki sposob jakby gracz wyobrażał sobie gigantyczne zmiany, a w sumie (necro) dostaliśmy nic.

Sushi i tak wejdzie, wybierze 2 posty na ktore odpowie, i temat umrze jak każdy inny.
Nie ma sensu, i tak zrobią jak chcą, tyle.
16-12-2017 09:47 ZiomekZBl0kóF jest offline Szukaj postów użytkownika: ZiomekZBl0kóF Dodaj ZiomekZBl0kóF do Listy kontaktów
Martha12345
Triple Ace


Data rejestracji: 09-12-2012
Postów: 159

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mnie zastanawia ta twardość czy ignorowanie ignorowania obrony czy jak to zwał. Nie lepiej było dodać do tych cięższych itemów/afiksów cechy ignorowanie obrażeń? Korzystamy z istniejącego mechanizmu, który ma wbudowane ograniczenie (nie można ignorować więcej niż 30% dmg) działa to na wszystkie rodzaje broni a nie głównie na białą do tego niweluje ekstremalne przypadki gdzie ludzie wbijają maskę strachu i np 270 kaliguli. Co o tym myślicie?

__________________
r14 Martha
16-12-2017 10:00 Martha12345 jest offline Szukaj postów użytkownika: Martha12345 Dodaj Martha12345 do Listy kontaktów
Dwayne
Lord


Data rejestracji: 18-01-2008
Postów: 440
Klan: mój
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I w takich chwilach cieszę się, że skończyłem po 10 latach przygodę z bw.

Content patch? O_o

To balansowe patch w innych grach co wychodzą co 1 lub 2 miesiące mają więcej wartości dla ogółu graczy.

nowa statystyka co kontruje ignorowanie Confused powodzenia zbierania nowych epików na innych podstawach z odpowiednimi afixami.

3 nowe moby co nie da się ubić przez 3 lata?

Nowe poziomy ewo co wbiją ci co mają odłożone punkty a jeżeli ich wartości nie są progresywne(+20% statystyk końcowych) to będzie to kolejna kpina.

Archiwa co praca praca nad nimi kosztowała pewnie masę roboczogodzin a wykorzystanie raz na 2 miesiące, super rotfl

4 eventy zwiększające pulę wszystkich, wiec wylosowanie tych ciekawych będzie jeszcze rzadsze.

i drodzy gracze necro dla was to wszystko

to są content patche:
[wycięto]

ale to taki wielki problem dodać nowe przedmioty, umiejętności, tatuaże, dać możliwości zmiany stylu gry, powiew świeżości a nie monotonne wbijanie kolejnych ptk ewo przez miesiące gry ? nie, po prostu się komuś nie chce.

btw: życie po skończeniu z bw nabiera innych barw, polecam!


+1 za link do innej gry
//MasterOfPuppets

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 16-12-2017 11:19.

16-12-2017 10:05 Dwayne jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwayne Dodaj Dwayne do Listy kontaktów
Velden
Newbie


Data rejestracji: 23-06-2007
Postów: 8
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia III
Skąd: Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hej,
Czytam często dyskusje pod zmianami i powiem Wam tyle: jesteście okropni. Nie ważne co by administracja nie wymyśliła, zawsze będzie źle. Za duży bonus dla młodych (przeliczenie lvl) za duży bonus dla starszych graczy (Evo lvl 5). Ci nie będą grać, ci przestaną grać. Zawsze źle i zlozeczenie.

A najlepsze: ile czasu zbiera się Evo/talizmany lvl 4. Długo, owszem jak i umagi. Umag 2/4 był kiedyś super. Dziś jak nie ma 30% ignora i +35 zwinki w pakiecie do 2/4 to lipny umag.
Evo 5? Ile czasu zbierać by mieć max! Max! Ludzie ogarnijcie się. Jak ktoś odpali coś nowego to powinien się cieszyć z nowinki ze coś ma, a nie że brakuje mu jeszcze 9 umagow do fulla. Potem znów płacz że nie ma co z Evo robić. Bo by grać nie można zdecydować co najpierw się przyda, tylko wszyscy jednakowi muszą być i ten sam zestaw Evo.
Ścięgna zamiast +25 zwinki mają dawać coś więcej niż Behemoth? Bo ten mocniejszy. Dlaczego? Evo to Evo, talizman to talizman. Nie wykluczają się przecież. Używaj obu

Dziwicie się, że nie zawsze admini posłuchają was - ale wy zawsze będziecie marudzić, nawet jak zrobią to o co poprosicie.

//edytowane - masterofpuppets
ustne ostrzeżenie za wulgaryzm

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 16-12-2017 10:49.

16-12-2017 10:26 Velden jest offline Szukaj postów użytkownika: Velden Dodaj Velden do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja powtorze moje pytanie - Jak sie bedzie miala twardosc do broni palnych 2h?
Ich jedyna zaleta bylo ignrowanie obrony, potem ten bonus dostali wszyscy, wystarczyl umag + evo i viola. A teraz zostanie to snajperom odebrane dlatego, ze inni go mieli?
16-12-2017 10:58 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
pewalker92
Lord


Data rejestracji: 21-10-2011
Postów: 389
Kraina: Moria VI

RE: Content patch - co nowego w nadchodzącym patchu? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)

Archiwa zbrojowni.
Nowa zakładka w zbrojowni pozwalająca przeglądać i zarządzać wszystkimi przedmiotami.
Zakładka będzie wymagała aktywacji w ramach usług premium.
Koszt usługi to 20 dni premium za 3 dni korzystania z usługi.



Czy zarządzanie przedmiotami to również sprzedawanie i przetapianie na nanity i manę?

__________________

16-12-2017 11:07 pewalker92 jest offline Szukaj postów użytkownika: pewalker92 Dodaj pewalker92 do Listy kontaktów
Dark Knight
Triple Ace


Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 210

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kochana admisnistracjo mam tylko jedną prośbęSmile
Craftowanie Epików 1.0 oraz przedmiotów legendarnych na serwerach typu NECRO

Przemyślcie to jeszcze raz prosze kupe ludzi było za tym i co i cisza - dlaczego tylko Moria - gram i grałem tylko na Necro od 9 lat i ciągle to samo dlaczego olewacie Nas graczy z Necro czy nie płacimy takich samych pieniedzy jak Ci z Morii??

Nigdy nie chciałem i nadal nie che grać na Morii - ludzi tam grających szanuje ale do jasnej ciasnej zaczynam coraz bardziej mięć poczucie bycia piątym kołem u wozuFrown (

Kończę żeby nie napisać dosadniejFrown
16-12-2017 12:06 Dark Knight jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Knight Dodaj Dark Knight do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up@

dark necro ma epiki ile? pol roku? rok?
teraz admini ogarneli epiki dla morii
wiec zapewne jak zapowiadali po epikach 1.0 dla morii beda epiki 2.0 dla necro
powaznie to nie sa 3 dni na zrobienie takich zmian pomimo ze kazdy by chciial patch 1 na tydzien....

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
16-12-2017 12:22 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Durex_Play
Triple Ace


images/avatars/avatar-24316.jpg

Data rejestracji: 19-11-2009
Postów: 167
Klan: Khorn
Kraina: Necropolia
Skąd: LBK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dark Knight napisał(a)
Kochana admisnistracjo mam tylko jedną prośbęSmile
Craftowanie Epików 1.0 oraz przedmiotów legendarnych na serwerach typu NECRO

Przemyślcie to jeszcze raz prosze kupe ludzi było za tym i co i cisza - dlaczego tylko Moria - gram i grałem tylko na Necro od 9 lat i ciągle to samo dlaczego olewacie Nas graczy z Necro czy nie płacimy takich samych pieniedzy jak Ci z Morii??

Nigdy nie chciałem i nadal nie che grać na Morii - ludzi tam grających szanuje ale do jasnej ciasnej zaczynam coraz bardziej mięć poczucie bycia piątym kołem u wozuFrown (

Kończę żeby nie napisać dosadniejFrown


Popieram dodam jeszcze mogliście dodac zadania dzienne lepsze dropy z ptk skarbów pamiątki mobly byc bogatsze oraz balans w talizmanie zycie i śmierć u potepa Smile ale to tak na marginesie

__________________
r1 Rafalo
Aukcja trwa 24 h od Cm Smile

16-12-2017 13:00 Durex_Play jest offline Szukaj postów użytkownika: Durex_Play Dodaj Durex_Play do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

CO Z BRONIA PALNA NA R1? CO DA TA TWARDOŚĆ KIEDY:

https://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=998d5a6530

550 defa mam, walka na niskich lvlach, ogólnie to świeżaki, a gość mi może posłać 8 krytów po 1500-2000 dmg na cios, kiedy ja robie na rundę 4-5k dmg!

700 defa

https://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=c1a3540f2a

gdzie w palnej na expe albo kw. niedość ze nie styknie sumy, to nie zrobie dmg.

dajcie dmg palnej, bo w pvp jest niegrywalna, bo przez 10 rund nie mogę się przebić przez śmieszny bunkier 50k hp.

https://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=f5b7c805e9

gość ma 96 lvl, przecież to kpina.

palna - każda powinna mieć zwiększone dmg, lub dodatkowy przelicznik zależny od np. odporności. lub kiedy wprowadzony zostanie nowy stat - twardość od niego. no zobaczymy czy coś to zmieni, ale pewnie nie, bo dopałki do dmg to nie da.

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

16-12-2017 16:00 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
druu
Forum Ace


Data rejestracji: 26-07-2017
Postów: 77
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Luszyn, wez zmien arkana i tyle, akurat palna dostała boosta, nie narzekaj...

Problem na r1 jest brak niwelowania kryta przez skóre bestii, zupełnie nie wiem czemu admini tak zawzięcie z uporem maniaka nie chcą tego dodać, mozna by przynajmniej 2 mape spokojnie robic a nie brać autobusy bo moby krytami zbierają krwawe żniwo.
16-12-2017 16:56 druu jest offline Szukaj postów użytkownika: druu Dodaj druu do Listy kontaktów
Chevronek
Lord


images/avatars/avatar-25626.jpg

Data rejestracji: 07-03-2011
Postów: 350
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Necropolia IX
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odnośnie Patcha - Kolejny powód dla którego nie zachęcicie niczym nowych graczy, Ja jako gracz który powrócił do gry pare lat temu... do teraz robiąc co dzień ataki nie mam wszystkich umagicznień na maxa mając zawsze odpalonego genetyka na 5levSmile zrobicie kolejną różnice w której wypromuje się starych wyjadaczy, którzy będą nie do ruszenia przez resztę przez kilka lat Wink

__________________
R1 - ID: 244976
16-12-2017 17:05 Chevronek jest offline Szukaj postów użytkownika: Chevronek Dodaj Chevronek do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up
Utworzona: 5.08.2013 moria 17 wiec 3 lata licze srednio - r17 bez bonusa do evo zaczynalo na niskich levelach i bez ewolucji
mam praktycznie wszysko poza latwoscia (lekkosc bytu) i 4 poziomem potegii
ale mam odlozone ze mialbym wszystko na max
a zdazalo mi sie choc zadko nie wyrobic wszystkich atakow
wiec jesli ktos pisze ze pare lat temu wrocil i odstaje z evo to ja sie zapytam jak???

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
16-12-2017 17:23 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kacik problemem archiwów jest przede wszystkim bardzo wysoka cena, po drugie, tak jak pisałem wczesniej, przez epiki zbrojownie będą znacznie bardziej zagracone niż dotychczas.
16-12-2017 17:28 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
druu napisał(a)
Luszyn, wez zmien arkana i tyle, akurat palna dostała boosta, nie narzekaj...

Problem na r1 jest brak niwelowania kryta przez skóre bestii, zupełnie nie wiem czemu admini tak zawzięcie z uporem maniaka nie chcą tego dodać, mozna by przynajmniej 2 mape spokojnie robic a nie brać autobusy bo moby krytami zbierają krwawe żniwo.


możesz mi powiedzieć co mi da zmiana arkan przeciwko 2h?

a co do bunkra, zmienie arkana i będe robił połowę mniejszy dmg. bo nie bedzie krytyków. i dalej nie przechodze go;]

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

16-12-2017 17:35 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Janca
Kacik problemem archiwów jest przede wszystkim bardzo wysoka cena, po drugie, tak jak pisałem wczesniej, przez epiki zbrojownie będą znacznie bardziej zagracone niż dotychczas.


ja sie zgodze ze cena wysoka ale sadze ze to jest do odgruzowania sie raz na jakis czas wiec powiedzmy raz na 3 miesiace (wtedy cena nie jest taka az wysoka jelsi masz widok na cala zbrojownie

tak wiem ze epiki namieszaja ale jescze nie weszly i zobaczymy jak bedzie jak wejda - czy tez bedzie taki wysyp jak na necro czy bedzie bardziej pare itemow na rok co nie wplynie az tak na przepelnienie zbrojowni

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
16-12-2017 17:47 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@ kacik

jak pare itemow na rok, jak masz gwarantowany co 100 itemów 1 epik, a mając na morii max na wypki i po 400 i wiecej lucka to będzie jeszcze większy wysyp niż na necro. także powodzenia.

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

16-12-2017 18:46 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up@
w pierwszym poscie jest przeciez wyraznie podane

Craftowanie Epików 1.0 oraz przedmiotów legendarnych na serwerach typu Moria.
Na serwerach typu Moria pojawią się długo wyczekiwane przedmioty Epickie. Każdy z nich trzeba będzie sobie samodzielnie stworzyć gdyż nie będą one dostępne w handlu.

wiec albo jest cos niedopowiedziane albo przedmioty epickie roznia sie zdecydowanie od necro i nie bedzie ich mozna dropic a bezdie je sie tworzyc...

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
16-12-2017 18:51 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
druu napisał(a)
Luszyn, wez zmien arkana i tyle, akurat palna dostała boosta, nie narzekaj...

Problem na r1 jest brak niwelowania kryta przez skóre bestii, zupełnie nie wiem czemu admini tak zawzięcie z uporem maniaka nie chcą tego dodać, mozna by przynajmniej 2 mape spokojnie robic a nie brać autobusy bo moby krytami zbierają krwawe żniwo.


Chyba w inną grę grasz skoro twierdzisz, że palna cokolwiek dostała. rotfl
Rozumiem, że jako WZet na swoich e Demonicznych piąstkach nadal czujesz potrzebę polepszenia swojego bytu na r1... Jechanie przeciwnika w 3 rundy już nie sprawia frajdy i chcesz ugrać coś co pozwoli ci wygrać w jedną rundę?;d

Palna na r1 to kpina i nie ma już co o tym dyskutować bo team o tym wie i ma to głęboko w wielkiej "D". Ot co.

Dno, kupa mułu i żądza pieniądza. Nic więcej.

Pozdrawiam.

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
16-12-2017 19:47 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

anty ignor czy jak to nazwali twardosc spowoduje ze biala bedzie bila slabiej - wiec tak plana dostala boosta (nie bezposrednio ale posrednio)

przyklad do tej pory bialas bil 10000 dmg na runde majac 100% ignora to teraz jelsi palniaki wezma powiedzmy 30% twardosci to bialas bedzie musial dobrac ignora (chyba bo nie wiem czy to ignorowanie ignora nie jest zawsze liczone od 100% bo wtedy nic ten dodatkowy ignor bialasowi nie da) albo bedzie bil slabiej (jak bardzo slabiej zalezy od ilosci obrony palniaka)

SushiMaker
czy twardosc - ignorowanie ignora bedzie liczyla od calosci posiadanego ignora (czyli np 110% ignora mam) czy tylko od 100% maxymalnie?

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 16-12-2017 20:02.

16-12-2017 19:59 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Strony (17): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Content patch - co nowego w nadchodzącym patchu?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH