Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU za duża cene » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony za duża cene
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ZUZAROS
Newbie


Data rejestracji: 11-04-2011
Postów: 3
Kraina: Necropolia IX

za duża cene Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam!
Otrzymałem taką wiadomość
https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=4e6e0596cc
Zgłaszam reklamację. Ja tego przedmiotu w ogóle nie wystawiałem bo go nigdy nie miałem. prawdopodobnie a właściwe to pomyłka.
Wylogowałem się z gry 19.12 około 22 godz. a zalogowałem 20.12 około 7:15.
czyżby ktoś się podszył pode mnie i wystawiła na aukcję i skąd wziął ten ring?
A jeżeli już doszło do transakcji to gdzie te pr. Nawet gdyby policzyć te 1130k, które zostały zredukowane a ring sprzedano za 2499k to powinno zostać jeszcze sporo.
Proszę o oddanie pr niesłusznie zredukowanych.
20-12-2017 16:29 ZUZAROS jest offline Szukaj postów użytkownika: ZUZAROS Dodaj ZUZAROS do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aukcja z dnia 2017-10-17

__________________

20-12-2017 17:40 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
ZUZAROS
Newbie


Data rejestracji: 11-04-2011
Postów: 3
Kraina: Necropolia IX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ZUZAROS
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jesteś pewny że to z mojego konta była ta aukcja. zapisuje sobie aukcje za które dostaje większa ilość pr i tej nie mam zapisanej ( co nie oznacza że jej nie było)
ale żebym nie pamiętał takiej licytacji. We wrześniu i sierpniu sprzedałem po jednym eq za fajna kasę ale październik. chyba lecytynę zacznę przyjmować w końskich dawkach. prośba o powtórne sprawdzenie. jeśli okaże się, że to z mojego konta zamykamy post.
20-12-2017 18:03 ZUZAROS jest offline Szukaj postów użytkownika: ZUZAROS Dodaj ZUZAROS do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli to są Twoje dane

ID 656
Postać ZUZAROS

To nie ma mowy o pomyłce

__________________

20-12-2017 20:54 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ZUZAROS napisał(a)
Jesteś pewny że to z mojego konta była ta aukcja. zapisuje sobie aukcje za które dostaje większa ilość pr i tej nie mam zapisanej ( co nie oznacza że jej nie było)

Wystarczy znaleźć sobie aukcję na liście sprzedanych (masz nazwę itemu, datę sprzedaży i uzyskaną kwotę)...
Przy wszystkich zakończonych aukcjach (które wystawiłeś) jest ikonka z informacją, że były one właśnie Twoje... No chyba że po fuzjach coś się pokićkało, albo te informacje nie zostały przeniesione...

---

Poproszę bez +1, dziękuję...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

20-12-2017 21:29 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
ZUZAROS
Newbie


Data rejestracji: 11-04-2011
Postów: 3
Kraina: Necropolia IX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ZUZAROS
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

OK! zamykamy temat
20-12-2017 22:10 ZUZAROS jest offline Szukaj postów użytkownika: ZUZAROS Dodaj ZUZAROS do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU za duża cene

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH