Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Korekta wizualna opisu aren, podczas eventu. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Korekta wizualna opisu aren, podczas eventu.
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
fakiryou
Double Ace


Data rejestracji: 28-04-2012
Postów: 115
Kraina: Necropolia III

Korekta wizualna opisu aren, podczas eventu. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,
Podczas trwania ecentu "Burza solarna", gdzie na arenkach, ma nie dzialac X rzeczy, z czego jedna podzmienna sa budynki. Jako, ze jestem maluszkiem, moge wypowiuedziec sie tylko o arenie 1vs1, gdzie po rozegraniu takowej, mozemy przeczytac "XYZ posiada wsparcie", z zerowymi statystykami.

konkluzja:
moze warto zmienic ten opis na inny, podczas tego wydarzenia?

__________________
Moje posty zawierają MOJE zdanie. Szanuj je proszę, tak jak ja szanuje twoje. Nie bądź Januszem i zachowuj sie z kultura.
21-12-2017 11:50 fakiryou jest offline Szukaj postów użytkownika: fakiryou Dodaj fakiryou do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Korekta wizualna opisu aren, podczas eventu.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH