Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Archiwum Zbrojowni » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Archiwum Zbrojowni 2 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Archiwum Zbrojowni Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy ta zakładka musi być widoczna, jeżeli nie ma się wykupionej opcji? Kto tego nie ma i nie potrzebuje, to jest mu to całkowicie zbędne, a kto potrzebuje, to raczej wie, że można kupić albo się dowie. Nie ma sensu wyświetlania cały czas tej opcji.
21-12-2017 20:55 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przecież opcja powiększ też jest opcją premium i jest widoczna. Do tej pory nikomu nie przeszkadzała. Wpływ tego wpisu w interfejs jest tak marginalny, że wygląda to jak byś czepiał się tylko po to, żeby się przyczepić.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

21-12-2017 21:01 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Wełen
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To, że tobie nie przeszkadza nie oznacza, że inni czepiają się dla zasady. Archiwum zbrojowni to jakby nie patrzeć też opcja powiększenia w pewnym sensie, więc po co mają być 2 odnośniki do tego samego?
21-12-2017 21:26 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W czym ona Tobie przeszkadza?

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

21-12-2017 21:55 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Wełen
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. I powiększenie i archiwum prowadzi do tego samego miejsca, czyli do opcji premium. Zbędna redundancja odnośników.
2. Kwestia przyzwyczajenia.

Jednakże punkt pierwszy jest tu najważniejszy. Po co dawać 2 razy obok siebie linki do tego samego, tylko pod inną nazwą? Archiwum to takie powiększenie zbrojowni deluxe, ale to nadal powiększenie. W Wyprawach jakoś nie ma opcji [karawana deluxe][skrócenie deluxe][skrócenie wypraw], albo w zakładce klan [zmień lidera] [zmień nazwę]. Poza tym jeśli jest powiększenie i archiwum, to czemu nie ma [powiększ zbrojownię klanową]? Rozumiem, że [powiększ] to pamiątka z przeszłości i spoko, niech zostanie, ale totalnie nie ma sensu wrzucanie kilku linków do tego samego miejsca, tylko pod inną nazwą. Już lepiej by wyglądało to, jakby po naciśnięciu [powiększ] rozwijało się menu i były tam te opcje do wykupienia. Mniej klikania, bardziej estetycznie i nie będzie zbędnej redundancji odnośników Smile

Nadmiarowość jest fajna, ale w sieciach komputerowych czy elektrycznych, a nie stronach internetowych.
21-12-2017 22:19 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem jak działa bo jest mi zbędną opcją, ale:
1. Archiwum to nie powiększenie, a wykupuje się je w tej samej zakładce premium. Z opisu wynika, że po wykupieniu zostanę przeniesiony do nowej zakładki z nowymi opcjami.
Więc nie jest to to samo co powiększenie. W innym wypadku dodali by nową opcję powiększenia - logika.
2. To, że Tobie przeszkadza nie oznacza, że innym przeszkadza.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

21-12-2017 22:44 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wełen, skoro Ci przeszkadza, to sobie wytnij uBlockiem/Adblockiem - problem solvedBig Grin

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

21-12-2017 23:02 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Wełen
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pożeraczu kochany, jak twoim argumentem jest jedynie to, że ci nie przeszkadza, więc inni jak zwracają uwagę, to się tylko czepiają dla zasady, to lepiej milcz, serio. Bo na 3 posty 2 razy użyłeś tego samego argumentu.

Niech sobie to będzie inna opcja, ale to opcja może pojawiać się po jej wykupieniu. Na stan obecny to są 2 odnośniki obok się do tego samego miejsca. Ale żebyś nie używał w 4 poście po raz kolejny tego samego 1 argumentu ale w innych słowach, to z grzeczności już nie będę ci odpisywać, bo odbijanie piłeczki nie ma sensu. Podeślę temat Kondradowi, zobaczymy, co powie. Ty dla mnie nie jesteś żadną osobą wartą uwagi i decyzyjną w tej sprawie Wink Tym bardziej że jako kolorek wysiliłbyś się na coś więcej niż "mi nie przeszkadza, więc się czepiasz".

bla_bla_bla - próbowałem, niestety zostają mi [], bo mogę zablokować napis, ale nie te durne nawiasy Big Grin
21-12-2017 23:45 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może nie wycinasz właściwego DIV-a;]
W niedziele sprawdzę, jak będę się logował na R1 (o ile w ogóle będę to widział na koncie lv1Big Grin ), to wkleję gotową regułkę (jeśli temat przeskoczę)...
Tymczasem możesz zapodać zrzuta jak to wygląda po "wycięciu", żebym wiedział na co zwrócić uwagę...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

22-12-2017 00:00 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, tak Welen ja mam jeden argument Ty masz ich setki. Przecież Ty jesteś tu tylko po to by pomagać, a nie się czepiać.
Odnośnik jest tam, bo lepszego miejsca dla niego nie znaleziono, jest też po to bo ma usługę promować. Jego umiejscowienie związane jest również z tym, aby osoba kupująca nową usługę wiedziała, gdzie ma tego potem szukać i nie musiała się domyślać w jakim to magicznym miejscu, niespodziewanie pojawiła się dodatkowa opcja. Biorąc pod uwagę również argument o rozróżnieniu dwóch usług oraz "mnie nie przeszkadza" to jest 5 argumentów. Powinny Ci więc wystarczyć, jak odpisze Ci Konrad nie wiem, wiem że marnujesz jego czas takimi rzeczami - BW nie jest tylko dla Ciebie.
Btw. jeżeli lubi porównania to z tą opcją jest jak np. z zakładką "Ekspedycje", "Zbrojownia Klanowa" etc dla gracza poza klanem.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

22-12-2017 00:54 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Musi być widoczna, bo nie każdy musi wiedzieć, że w ogóle jest taka opcja.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


22-12-2017 12:32 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Archiwum Zbrojowni

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH