Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Moria (wszystkie serwery) Jak sprawdzić dane dot. usuniętego konta » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Jak sprawdzić dane dot. usuniętego konta
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Songolooz
Newbie


Data rejestracji: 26-05-2014
Postów: 8
Klan: BTK
Kraina: Moria V
Skąd: Sky

Jak sprawdzić dane dot. usuniętego konta Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam serdecznie.
Mam pytanie, kiedyś grałem na r5 i usunąłem konto oczywiście wiem, że odzyskanie jest niemożliwe, aczkolwiek to był bardzo dawno temu i chętnie rzuciłbym okiem jakie miałem osiągnięcia (nie pamiętam poziomu, do jakiej expedycji dobrnąłem np.), a
kojarzę, że było jakieś archiwum kont do rzucenia okiem.
Znacie może Państwo link do tego "archiwum"

Przy okazji szukam aktywnego klanu na R19 Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Songolooz: 22-12-2017 12:01.

22-12-2017 11:59 Songolooz jest offline Szukaj postów użytkownika: Songolooz Dodaj Songolooz do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to archiwum to jakaś strona zewnętrzna, czy element bw?

pierwszy raz o czymś takim słyszę, ale jeśli to strona zewnętrzna to możesz założyć, że już nie działa, jak większość starych stron zewnętrznych poświęconych bw

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
22-12-2017 13:32 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mamy archiwum klanowe i archiwum zbrojowni za premke, tyle ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
22-12-2017 13:58 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Songolooz
Newbie


Data rejestracji: 26-05-2014
Postów: 8
Klan: BTK
Kraina: Moria V
Skąd: Sky

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Songolooz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ogólnie to trudno powiedzieć mi co to była za strona ale raczej scricte bw. Lat temu milion i troche grałem na r3 i ktoś po wielu latach potrafił sprawdzić wszystko i wysłał mi dane ale 100% to był serwer bw. Dlatego właśnie nazywam to archiwum.
22-12-2017 14:45 Songolooz jest offline Szukaj postów użytkownika: Songolooz Dodaj Songolooz do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Moria (wszystkie serwery) Jak sprawdzić dane dot. usuniętego konta

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH