Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Koszt przekucia itemu zwykłego w legende » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (7): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Koszt przekucia itemu zwykłego w legende 21 Ankieta - średnia ocena: 7,8621 Ankieta - średnia ocena: 7,8621 Ankieta - średnia ocena: 7,86
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Alveanerle1
Lord


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 442

Koszt przekucia itemu zwykłego w legende Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

v. 1.7.22a beta 23 grudnia 2017
[Moria] Zmieniono koszt ulepszenia przedmiotu legendarnego do poziomu epickiego:
bronie dwuręczne: z 5000 na 1500 punktów ewolucji,
pozostałe przedmioty: z 2500 na 750 punktów ewolucji.


no i fajnie mamy już połowe a co z bniżeniem kosztów dsk+5 na leg i rozwiązanie spadania itemu do zw+0 Sushi?

Gdzie gracze musza wydać po 200 tysiecy evo aby przekleic item zwykly w leg i jeszcze muszą go od nowa wbijac

Koszt epików nie był tak dużym problemem jak chora cena przekucia itemu Dsk+5 w legendarny . 4 x 4 lvl runa?

Dla gracza który ma 30 itemów do przekucia?

Przeciez to Sushi jest parodia cenowa

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Alveanerle1: 23-12-2017 13:47.

23-12-2017 13:43 Alveanerle1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alveanerle1 Dodaj Alveanerle1 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozważamy obniżenie kosztu zwykły->legendarny z run lvl4 na lvl3, ale wątpię by nastąpiło to przed końcem roku.
Planów zmiany konieczności podbijania z poziomu zwykłego +0 nie ma i wydaje mi się, że raczej nie ma co na to liczyć.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




23-12-2017 13:55 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Alveanerle1
Lord


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 442

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Alveanerle1
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Rozważamy obniżenie kosztu zwykły->legendarny z run lvl4 na lvl3, ale wątpię by nastąpiło to przed końcem roku.
Planów zmiany konieczności podbijania z poziomu zwykłego +0 nie ma i wydaje mi się, że raczej nie ma co na to liczyć.


Konrad wczoraj już policzyłem to policzylem sobie ile potrzebuje evo na itemów leg z itemów zwykłych

Wbicie przedmiotów dsk+5 na Leg +0

33 itemy dsk+5- przebić je z dsk+5 na Leg +0

33 x 2500= 82500 i 82500 KP ( ile kamieni wydac trzeba bedzie na wbicie na dsk+5 potem to juz inna bajka)-

+ po 33 runy każdego koloru na 4 lvlu. Daje CI to 132 runy na 4 lvl ( gdzie run na 4 lvl mam 20 obecnie) JAK MAMY TO ZDOBYWAĆ NO JAK. Powiedz mi. Jak mam zebrac 132 runy 4 lvla i taka ilość KP

Zrobiliście całkiem na odwrót. Koszt w runach wbicia na Leg powinien się zamienić z kosztem wbicia na EPIK.

na epik niech woła po tej 1 runie 4 lvlu. a na Legendy runy 2lvl.

BO itemów do wbicia ze zwykłego w leg jest 90% więcej niż z leg na epiki

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Alveanerle1: 23-12-2017 14:03.

23-12-2017 14:02 Alveanerle1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alveanerle1 Dodaj Alveanerle1 do Listy kontaktów
Dat Man Szit
Member


Data rejestracji: 23-08-2017
Postów: 34

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Alveanerle, ale Ty popełniasz jeden błąd myślowy i przez takie postawy mamy w BW to co mamy. Obniżyli koszt wbicia leg -> epik. Dobry ruch. Chcą uniknąć masowego robienia legend i epików z przedmiotów zwykłych (napędzają rynek) -> Dobry ruch.

Nie chcą zalewu serwerów przedmiotami epickimi, nauczyli się jak bardzo rozchrzaniło to rynek na Necro -> ZAJEBISTY RUCH

A wy chcecie znowu wszystkiego najwięcej, najlepiej i ja zachrzaniam, że w ogóle. Ludzie, opamiętajcie się.

NIE MUSISZ MIEĆ CAŁEGO EQ EPICKIEGO, wreszcie będzie jakaś różnorodność.

__________________
emerytura na R19: Mothay

Smile "ja tę wojnę już wygrałem" Smile

forum od 2006
[/center]
parawany kominkowe
23-12-2017 14:06 Dat Man Szit jest offline Szukaj postów użytkownika: Dat Man Szit Dodaj Dat Man Szit do Listy kontaktów YIM Account Name of Dat Man Szit: Sebastian
Bańka
King


Data rejestracji: 24-10-2017
Postów: 766

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Rozważamy obniżenie kosztu zwykły->legendarny z run lvl4 na lvl3, ale wątpię by nastąpiło to przed końcem roku.
Planów zmiany konieczności podbijania z poziomu zwykłego +0 nie ma i wydaje mi się, że raczej nie ma co na to liczyć.



A ja mam takie pytanie dlaczego w ogole robicie z czegos co nie mialo zadnego wplywu an gre przez wiele lat cos co jest 50x drozsze w tym momencie... 324 runy... na 1 itemie no lekko was za przeproszeniem pokickalo. To tak jakbyscie dodali np broni palnej 1h 2000% kryt mode za nic. Ci co byli palniakami sie uciesza Ci co nie beda w dupie, tak jak teraz w dupie sa Ci co robili zwykle eq, czesto drozej niz legendarne, ktore bylo jedynie wiecej czasochlonne i NICZYM sie nie ROZNILO. Wiec po prostu wycofajcie sie z tego swojego durnego pomyslu xD
23-12-2017 14:09 Bańka jest offline Szukaj postów użytkownika: Bańka Dodaj Bańka do Listy kontaktów
Alveanerle1
Lord


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 442

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Alveanerle1
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dat Man Szit napisał(a)
Alveanerle, ale Ty popełniasz jeden błąd myślowy i przez takie postawy mamy w BW to co mamy. Obniżyli koszt wbicia leg -> epik. Dobry ruch. Chcą uniknąć masowego robienia legend i epików z przedmiotów zwykłych (napędzają rynek) -> Dobry ruch.

Nie chcą zalewu serwerów przedmiotami epickimi, nauczyli się jak bardzo rozchrzaniło to rynek na Necro -> ZAJEBISTY RUCH

A wy chcecie znowu wszystkiego najwięcej, najlepiej i ja zachrzaniam, że w ogóle. Ludzie, opamiętajcie się.

NIE MUSISZ MIEĆ CAŁEGO EQ EPICKIEGO, wreszcie będzie jakaś różnorodność.


Jak mają napędzać rynek, jak itemów w LEG NIE MA TYLE, żeby składac od nowa end game itemy. Musieliby podnieść drop rate 3-5 razy legend, żeby wogóle była szansa składać itemy w legendzie. Pomysl sobie ile teraz graczy zacznie sklada leg slonka nietoperza/ jastrzebie nietoperza/ pajaki.

z czego mają to skladać jak takich itemów NIE MA na aukcji.

więc przekuwanie jest 1 szansą na robienie epików. a koszt przekucia jest zdecydowanie zbyt wysoki

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Alveanerle1: 23-12-2017 14:18.

23-12-2017 14:17 Alveanerle1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alveanerle1 Dodaj Alveanerle1 do Listy kontaktów
Bańka
King


Data rejestracji: 24-10-2017
Postów: 766

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tworzenie epikow ze zwyklych przedmiotow.

zachecam tutaj, ta glupia mechanike trzeba zmienic zanim szkod narobi.
23-12-2017 14:23 Bańka jest offline Szukaj postów użytkownika: Bańka Dodaj Bańka do Listy kontaktów
Dat Man Szit
Member


Data rejestracji: 23-08-2017
Postów: 34

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Alveanerle1 napisał(a)
cytat:
Dat Man Szit napisał(a)
Alveanerle, ale Ty popełniasz jeden błąd myślowy i przez takie postawy mamy w BW to co mamy. Obniżyli koszt wbicia leg -> epik. Dobry ruch. Chcą uniknąć masowego robienia legend i epików z przedmiotów zwykłych (napędzają rynek) -> Dobry ruch.

Nie chcą zalewu serwerów przedmiotami epickimi, nauczyli się jak bardzo rozchrzaniło to rynek na Necro -> ZAJEBISTY RUCH

A wy chcecie znowu wszystkiego najwięcej, najlepiej i ja zachrzaniam, że w ogóle. Ludzie, opamiętajcie się.

NIE MUSISZ MIEĆ CAŁEGO EQ EPICKIEGO, wreszcie będzie jakaś różnorodność.


Jak mają napędzać rynek, jak itemów w LEG NIE MA TYLE, żeby składac od nowa end game itemy. Musieliby podnieść drop rate 3-5 razy legend, żeby wogóle była szansa składać itemy w legendzie. Pomysl sobie ile teraz graczy zacznie sklada leg slonka nietoperza/ jastrzebie nietoperza/ pajaki.

z czego mają to skladać jak takich itemów NIE MA na aukcji.

więc przekuwanie jest 1 szansą na robienie epików. a koszt przekucia jest zdecydowanie zbyt wysoki


niech dadzą każdemu z nas po 10 000 kd, epickie eq i w ogóle high end. Skończmy tą grę Smile

__________________
emerytura na R19: Mothay

Smile "ja tę wojnę już wygrałem" Smile

forum od 2006
[/center]
parawany kominkowe
23-12-2017 14:35 Dat Man Szit jest offline Szukaj postów użytkownika: Dat Man Szit Dodaj Dat Man Szit do Listy kontaktów YIM Account Name of Dat Man Szit: Sebastian
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Dat Man Szit
Alveanerle, ale Ty popełniasz jeden błąd myślowy i przez takie postawy mamy w BW to co mamy. Obniżyli koszt wbicia leg -> epik. Dobry ruch. Chcą uniknąć masowego robienia legend i epików z przedmiotów zwykłych (napędzają rynek) -> Dobry ruch.

Nie chcą zalewu serwerów przedmiotami epickimi, nauczyli się jak bardzo rozchrzaniło to rynek na Necro -> ZAJEBISTY RUCH

A wy chcecie znowu wszystkiego najwięcej, najlepiej i ja zachrzaniam, że w ogóle. Ludzie, opamiętajcie się.

NIE MUSISZ MIEĆ CAŁEGO EQ EPICKIEGO, wreszcie będzie jakaś różnorodność.


polac mu byle duzo bo dobrze gada
sushi kondrad - nie dajcie sie zakrzyczec tym placzkom zeby z morii nie zrobic drugiego necro gdzie PRAWIE KAZDY lata w eepikach bo tyle ich powpadalo i kompletnie rozwalilo to rynek

ps zgadzam sie zeby obnizyc koszt ale nie przesadzajmy z tym za bardzo

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 23-12-2017 14:56.

23-12-2017 14:55 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
EgidaRavena
Lord


images/avatars/avatar-25144.gif

Data rejestracji: 11-10-2011
Postów: 376
Klan: [Macabre]
Kraina: Moria IV
Skąd: Opolskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Rozważamy obniżenie kosztu zwykły->legendarny z run lvl4 na lvl3, ale wątpię by nastąpiło to przed końcem roku.
Planów zmiany konieczności podbijania z poziomu zwykłego +0 nie ma i wydaje mi się, że raczej nie ma co na to liczyć.


Dalej koszta są zbyt wysokie to jest przekucie na leg zw+0 a nie dsk+5,nie wiem skąd Wy te liczby bierzecie nie mówię,że zaraz ma być mega łatwo, ale jakiś balans by się przydał.

__________________
https://zk.nakoz.org/7092r13p1.png
23-12-2017 15:03 EgidaRavena jest offline Szukaj postów użytkownika: EgidaRavena Dodaj EgidaRavena do Listy kontaktów
Soli
King


images/avatars/avatar-39.jpg

Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 997
Klan: Trzeci Szwadron/Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Mroczna Utopia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by EgidaRavena
cytat:
Konrad napisał(a)
Rozważamy obniżenie kosztu zwykły->legendarny z run lvl4 na lvl3, ale wątpię by nastąpiło to przed końcem roku.
Planów zmiany konieczności podbijania z poziomu zwykłego +0 nie ma i wydaje mi się, że raczej nie ma co na to liczyć.


Dalej koszta są zbyt wysokie to jest przekucie na leg zw+0 a nie dsk+5,nie wiem skąd Wy te liczby bierzecie nie mówię,że zaraz ma być mega łatwo, ale jakiś balans by się przydał.


cytat:
Originally posted by Soli
Sam fakt tego,ze nie legenda spada z dsk5 na 0 jest wystarczającym kosztem do przerabiania nie legend na legendy. Dodać jeszcze jakiś mały koszt dla broni (500 kp + runa 4 x 1 lvl). Nikt nie będzie przerabia nie legendy w legendę bez planowania zrobienia z tego przedmiotu epika a koszty przekucia broni są na tyle wysokie ze nikt masowo nie bedzie ich produkował i nie zaburzy to aktualnego rynku legend.



Czemu mają służyć wieksze koszty przy przekuwaniu nie legend w legendy? Jedynie miałoby to sens gdyby trzeba było bronić rynek przed zalaniem epikami (które są tworzone z legend) co się nie stanie ze względu na ogromne koszty samych epikow. Podsumowując jakie koszta by to nie były nikt na te chwile i następe kilkanaście miesięcy nie przerobi nie leg w legendę bo i tak nie wbije kolejnego epika przy takich kosztach. Nawet po zmniejszeniu kosztów do w/w to tylko w wyjatkowych sytuacjach ktoś się skusi na przekucie dopóki nie będzie to przedmiot który chcemy przekuć na epika (a tak to chyba ma dzialac?).
23-12-2017 15:12 Soli jest offline Szukaj postów użytkownika: Soli Dodaj Soli do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up to po co ci elg skoro nie do przebijania w epiki?
chcesz po taniosci przekuc nie leg na leg zeby miec wiecej surowcow na szybsze wbicie na epiki wiec tym samym szybsze zalanie serwera epikami - sam sobie zaprzeczasz
jelsi nie potrzebujesz leg na przebicie na epiki to nie widze powodu czemu to ma byc tanie (ps chyba ze chcesz za pol darmo powbijac sobie np nieleg biale 2h sklejone za 20% kosztow sklejania legendarnych)

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
23-12-2017 15:19 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Bańka
King


Data rejestracji: 24-10-2017
Postów: 766

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@kacik

koszty ulepszania epikow w runach sprawiaja ze nie bedize zadnego szybkiego zalania serwera epikami. Wiec nie siej paranoi, bo nikt powtarzam nikt nie zrobi sobie calego eq epickiego +5 w najblizszych miesiacach...
dlatego tez mechanika wbijania epikow z legend innych niz bron jest po prostu ZBEDNA.

set krwii - 8 itemow
wypki - 8 itemow
ataki/obronki/areny klanowe/expy - ogolem bojowy takze kilkanascie itemow zalezy od buildow.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Bańka: 23-12-2017 15:25.

23-12-2017 15:24 Bańka jest offline Szukaj postów użytkownika: Bańka Dodaj Bańka do Listy kontaktów
Soli
King


images/avatars/avatar-39.jpg

Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 997
Klan: Trzeci Szwadron/Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Mroczna Utopia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla mnie nie ma żadnego żadnego znaczenia czy jest to legenda czy nie legenda. Koszt wbicia pojedynczego przedmiotu (dystans 2h) jest dla mnie wystarczająca blokada i zejdzie sporo czasu zanim to zrobie.

Kącik gdyby nagle wszystkie przedmioty staly się legendami to nic by w kwestii epikow nie zmieniło - koszt epikow jest tak zaporowy ze sytuacja ilości legend nie ma na nie wpływu. Epikow przy takim czymś by nie przybyło. Pojedyncze osoby i coraz więcej wraz z rozwojem będzie mogło tworzyć epiki i nie uważam, że jakiekolwiek dodatkowe koszta poza spadkiem i ponownym wbicia, są potrzebne.

Jeżeli uważasz ze ponowne wbicie przedmiotu na dsk5 tylko po to aby był legendarny jest tanie to gratuluję Tobie farta do witek Smile

Jednakże byłaby to alternatywa dla tych co już poskładali eq ale niestety bez legendy bo karać teraz takich graczy dodatkowymi kosztami to boost dla tych,co tych kosztów nie będą ponosić.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Soli: 23-12-2017 15:33.

23-12-2017 15:32 Soli jest offline Szukaj postów użytkownika: Soli Dodaj Soli do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale zauwazcie ze przez zbyt latwa mozliwosc ulepszania nieleg w leg kazecie wtedy tych co w leg kleili

zobacz cene leg demon katany/pily samobojcy/krwiopijcy aodpowiednika w nielegendzie
samoboj to tylko 500k plus kamieni roznicy

co do niezalania rynku - wg mnie admini obniza koszt wbijania epikow rowniez i wlasnie wtedy nagle zeby nie okazalo sie ze kazdy za pol darmo porobil legendy i mozna masowo wbijac epiki
juz teraz jest sporo osob ktore mogly by jednak pare przedmiotow na epicki 0 wbic ale zazwyczaj nie maja ich wszystkich w leg - wiec jesli ulatwimy za bardzo wbijanie na leg to okaze sie ze topka odskoczy wam jeszcze bardzie i znow bedzie placz...

ps tak - uwazam ze koszt wbijania na dsk5 jest niski - oczywiscie dojdziesz do tego samego jak bedziesz na podobnym poziomie rozwoju jak ja, ale wlasnie wg mnie na tym polega postep ze ten patch jest dla tych co 'zakonczyli' prawie akt 3 i jest on dalszym jego rozwinieciem wiec nie rozumiem czemu poziom 80 czy 100 mial wbijac jakies epiki...

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 23-12-2017 15:47.

23-12-2017 15:43 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Alveanerle1
Lord


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 442

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Alveanerle1
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kacik napisał(a)
ale zauwazcie ze przez zbyt latwa mozliwosc ulepszania nieleg w leg kazecie wtedy tych co w leg kleili

zobacz cene leg demon katany/pily samobojcy/krwiopijcy aodpowiednika w nielegendzie
samoboj to tylko 500k plus kamieni roznicy

co do niezalania rynku - wg mnie admini obniza koszt wbijania epikow rowniez i wlasnie wtedy nagle zeby nie okazalo sie ze kazdy za pol darmo porobil legendy i mozna masowo wbijac epiki

ps tak - uwazam ze koszt wbijania na dsk5 jest niski - oczywiscie dojdziesz do tego samego jak bedziesz na podobnym poziomie rozwoju jak ja, ale wlasnie wg mnie na tym polega postep ze ten patch jest dla tych co 'zakonczyli' prawie akt 3 i jest on dalszym jego rozwinieciem wiec nie rozumiem czemu poziom 80 czy 100 mial wbijac jakies epiki...


Zobacz sobie na bizuterie. Ile leg słonecznych nietoperzy masz na BW ( i to złożonych) może 1/2 sztuki? albo i mniej.

Patrzysz na 1 aspekt, totalnie nie zwracając uwagi na następny.

Czy ludzie eq w legendach poza Brońmi składali dlatego że sa lepsze? NIE

Składali dlatego że coś im dropneło mocnego w leg, lub NIE spełniali wymagań itemów bez leg.

Chcesz karać przez to osoby, które NIE wydropiły legendy lub NIE musiały jej składać bo spełniały wymagania itemu non leg?

W przypadku Broni niech koszt przekucia zostanie bez zmian całkowicie.

ALE UBRANIA/BIUŻUTERIA I ICH PRZEPALENIE NA LEGENDY POWINNO KOSZTOWAĆ TYLE CO LEGENDY NA EPIKA. A ZROBIENIE EPIKA Z LEGENDY POWINNO BYĆ DROŻSZE

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Alveanerle1: 23-12-2017 15:54.

23-12-2017 15:48 Alveanerle1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alveanerle1 Dodaj Alveanerle1 do Listy kontaktów
Soli
King


images/avatars/avatar-39.jpg

Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 997
Klan: Trzeci Szwadron/Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Mroczna Utopia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z broniami masz rację. Koszt przekucia broni powinien być większy niż pozostałych przedmiotów ze względu na fakt, że bronie mają bonus za legendę. Jaki koszt? Broń broni nierowna, biała 2h kosztuje najwiecej a palna/dystans mniej. Swoją drogą chodzi tylko o broń biała gdyż reszta broni nie ma takich problemowm
23-12-2017 15:52 Soli jest offline Szukaj postów użytkownika: Soli Dodaj Soli do Listy kontaktów
Bańka
King


Data rejestracji: 24-10-2017
Postów: 766

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ALE TO JEST DO CHOLERY PROSTA SPRAWA...

USUNAC MOZLIWOSC PRZEKUCIA ITEMOW ZWYKLYCH W LEGENDE.
ZMIENIC ULEPSZANIE ITEMOW NA EPIKI ZE ZWYKLYCH(NIE LICZAC BRONI).

I tyle. Epiki sa kosztowne, nie tworzy sie chory dysbalans, nie bedzie kombinowania na zmianach w rynku i pushow na leg itemach. A i tak sklejenie sobie epikow bedzie dlugotrwalym procesem.
23-12-2017 15:54 Bańka jest offline Szukaj postów użytkownika: Bańka Dodaj Bańka do Listy kontaktów
raikiri
Lord


images/avatars/avatar-25444.jpg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 411
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Sląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja jestem ,za tym ,żeby koszt był ,ale w kamieniach tylko za zmiane zw na leg itemy głównie składa się za kamienie wiec i koszt przekucia powinien być w kamieniach plus ew. nanity/mana i tyle na bronie większa ilośc kamieni na biżu /ubrania mniejsza mieszanie w to evo czy run jest bez sensu jeśli chodzi o samo przekucie.

Ale na pewnie nie dawał bym możliwości wbicia ubrań czy biżu ze zw na epik od razu...

__________________
R1=>Koniec
R3=>Maxima
R14=>kiedyś Fallen -> Koniec



Veni Vidi Vici

23-12-2017 16:07 raikiri jest offline Szukaj postów użytkownika: raikiri Dodaj raikiri do Listy kontaktów
Bańka
King


Data rejestracji: 24-10-2017
Postów: 766

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up

A dlaczego nie? Skoro legendy przez tyle lat nie mialy ZADNEGO WPLYWU na przedmioty inne niz bronie? Ze niby mniejsze wymogi? JA rozumialbym jakby te legendy dodawaly cos do stat... Ale nie dodawaly i nie dodaja, stopien Legendarny w zbrojach i bizuteri byl i jest po prostu zbedny w wiekszosci przedmiotow. Administracja zwalila sprawe w tym aspekcie i tyle. Teraz chca sprawic aby legenda>normalny w momencie gdzie przez lata bylo legenda=normalny.
Zmiana ta po prostu upierniczy wiekszosc graczy, bo wiekszosc graczy nie ma czasu siedziec caly dzien i pilnowac aukcji aby sobie skleic czesto tansza(aczkolwiek bardziej czasochlonna) legende.
Wprowadzenie tworzenia epikow z legend jest po prostu pomyslem z tylka wzietym i tylko w broniach ma on racje bytu(z racji tego, ze legenda w broniach COS jednak daje). A tak wprowadza chaos i syf na aukcjach i dadza swoim operatorom wiecej pracy a ludziom mozliwosci pushowania sie. Juz nie mwoie o tym, ze osoby ktore sobie sklejaly legendy bo mialy czas dostana kilka alt gratisowego zbierania run Wink 324 runy 1 poziomu na 1 item, fajnie, przemyslane i zbalansowane. Nie ma co xD

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bańka: 23-12-2017 16:19.

23-12-2017 16:17 Bańka jest offline Szukaj postów użytkownika: Bańka Dodaj Bańka do Listy kontaktów
delordione
Lord


Data rejestracji: 03-08-2015
Postów: 358

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

generalnie straszna lipa, bo zeby zrobic ze zwyklego itema legende trzeba mase run i 1k evo pozniej jeszcze WBIJ ten item na dsk5 i znowu to samo ;ppp

strasznie duzo wydawania itemow, imo koszt wbijania zw na leg powinno byc runy 3 lvlu na pewno no i przed wszystkim mniej evo w moim odczuciu.
23-12-2017 16:33 delordione jest offline Szukaj postów użytkownika: delordione Dodaj delordione do Listy kontaktów
Soli
King


images/avatars/avatar-39.jpg

Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 997
Klan: Trzeci Szwadron/Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Mroczna Utopia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podsumowując wszyscy się zgadzają ze koszt przekucia nie leg w legendę jest za duzy/niepotrzebny. Propozycje padły dwie:
1.Uciecie dodatkowych kosztow przy przekuciu.
2. Uwolnienie nie legend aby mogły się stać epikami.
Problemem w obu propozycjach zostają bronie. Proponowane rozwiazania:
Do pkt 1 - dodać koszta do przekucia broni (evo/runy/kamienie).
Do pkt 2 - epikiem może stać się tylko leg broń oraz nie ma możliwości zrobienia z nie leg leg broni.
23-12-2017 16:39 Soli jest offline Szukaj postów użytkownika: Soli Dodaj Soli do Listy kontaktów
Elvissq
Newbie


Data rejestracji: 03-12-2015
Postów: 2
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moja propozycja jest taka:

- dla broni zostawcie koszt zmiany taki jak jest - ew runy 3 poziomu
- dla całej reszty zmieńcie koszt zmiany w kamieniach (np 400K) ew. nanity, mana?
23-12-2017 17:16 Elvissq jest offline Szukaj postów użytkownika: Elvissq Dodaj Elvissq do Listy kontaktów
Bańka
King


Data rejestracji: 24-10-2017
Postów: 766

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up

Dlaczego 400k? na r19 elf peleryna ss dsk5 chodzi 100k... trzeba patrzec na kazdy serwer nie tylko na stare i wasze miliony kamieni. Gdzie itemy chodza 20 x drozej.

usunac wymog legendy w przedmitoach innych niz bronie na wbicie epickiego i tyle. Kazda inna opcja bedzie krzywdzaca dla kogos i bedzie gloryfikowac kogos innego.
23-12-2017 17:24 Bańka jest offline Szukaj postów użytkownika: Bańka Dodaj Bańka do Listy kontaktów
Slayer94
King


images/avatars/avatar-25540.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 943
Kraina: Moria VI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszyscy dają dobre argumenty, poparte faktami. Jest wiele fajnych i ciekawych propozycji. A administracja i tak swoje i ma wszystkich wiadomo gdzie. Ponieważ lubują się chyba w niszczeniu rynku i innych aspektów gry i utrudnianiu na siłę gry graczom.
Brawo i oby tak dalej!

__________________

Envy

23-12-2017 17:26 Slayer94 jest offline Szukaj postów użytkownika: Slayer94 Dodaj Slayer94 do Listy kontaktów
pewalker92
Lord


Data rejestracji: 21-10-2011
Postów: 389
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozwaliliście rynek tym patchem.... znowu...

różnica majątku graczy zmieniła się o 180 stopni..

Koszt przekucia na legendę powinien być symboliczny, bo nie ma różnic na itemie (oprócz broni - tam koszt powinien zostać jaki jest)

__________________

23-12-2017 17:48 pewalker92 jest offline Szukaj postów użytkownika: pewalker92 Dodaj pewalker92 do Listy kontaktów
Yato_Kami
Triple Ace


Data rejestracji: 22-04-2016
Postów: 222

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Rozważamy obniżenie kosztu zwykły->legendarny z run lvl4 na lvl3, ale wątpię by nastąpiło to przed końcem roku.
Planów zmiany konieczności podbijania z poziomu zwykłego +0 nie ma i wydaje mi się, że raczej nie ma co na to liczyć.


konrad dziękuję bardzo. właśnie potwierdziłeś moją motywację oddania konta.
mam dość kretyńskich patchy i "balansowania" gry wg pomysłów umysłów upalonych trawą (bo nikt normalny czegoś takiego nie wymyśliłby)
23-12-2017 17:57 Yato_Kami jest offline Szukaj postów użytkownika: Yato_Kami Dodaj Yato_Kami do Listy kontaktów
Adus2069
Member


Data rejestracji: 24-09-2017
Postów: 42

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Rozważamy obniżenie kosztu zwykły->legendarny z run lvl4 na lvl3, ale wątpię by nastąpiło to przed końcem roku.
Planów zmiany konieczności podbijania z poziomu zwykłego +0 nie ma i wydaje mi się, że raczej nie ma co na to liczyć.


cały ten wasz PACZ jest zrobiony tak na ............. żeby ludzie mieli na 5 lat roboty a wy BW z głowy.... Jeszcze zwiększcie premke bo podwyżki nigdy niie było....

+1 wulgaryzm Kylin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 24-12-2017 08:37.

23-12-2017 19:32 Adus2069 jest offline Szukaj postów użytkownika: Adus2069 Dodaj Adus2069 do Listy kontaktów
Soli
King


images/avatars/avatar-39.jpg

Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 997
Klan: Trzeci Szwadron/Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Mroczna Utopia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę przestańcie narzekać. Dajcie pomysł, poprzyjcie argumentami (im bardziej konstruktywne tym lepiej) i jeżeli będzie to wszystko trzymało się kupy to może coś z tego będzie. Jest 23.12, nas jest kilka tysiecy a adminów dwóch. Znajdą czas, poczytaja. Może wprowadza a może nie. Ale do tego czasu my gracze, wypracujmy realne zmiany które nam wszystkim pomogą.
23-12-2017 19:40 Soli jest offline Szukaj postów użytkownika: Soli Dodaj Soli do Listy kontaktów
raikiri
Lord


images/avatars/avatar-25444.jpg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 411
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Sląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pewalker92 napisał(a)
Rozwaliliście rynek tym patchem.... znowu...

różnica majątku graczy zmieniła się o 180 stopni..

Koszt przekucia na legendę powinien być symboliczny, bo nie ma różnic na itemie (oprócz broni - tam koszt powinien zostać jaki jest)


a niby dlaczego ma być koszt przekucia broni w runach ?

dlaczego niby piszecie o przekuciu broni w taki idiotyczny sposób ? przekucie broni nie tyczy się ani palnej ani dystansu ,bo ich koszta w leg to są mega groszowe sprawy ,wiec dlaczego niby biała ma zostać 4 runy lvl 4 w tyle za dystansem czy palną ? przecież to jest ogromna strata ? NIby przekucie broni ma zostać drogie ,bo daje niby bonusy wiec tak nikt palnej czy dysta nie będzie przekuwał ,bo jest super tani w leg ,biała 1h niby jaki to bonus ,że trzeba za niego płacić 4runy ?[2bronie] 10% kryta i 10% uniku przecież to jest nic nie warte patrząc na bonusy dysta i palnej i białej 2h ,a niby za takie marne bonusy ma płacić tyle samo ? czyli w porównaniu do białej 2h dysta czy palnej biała 1h zapłaci w runach ogromny koszt za nic za przekucie ? Dlatego pisze przekucie w kamieniach nie ważne czy to broń czy biżu czy ubranie ,bo za to się je składało ,a nie za runy ubrania i biżu symboliczny koszt ,broni o wiele wiele większy ,ale żeby był w kamieniach ,a nie runach czy evo .
Samo przekucie broni tyczy się broni białych ,bo gdzie by się znalazł ktoś kto by takie tanie palne czy dyste przekuwał ? Już nie zapominając ,że już sam koszt złożenia broni białych a reszt to żart ,a i tak znowu mają mieć pod górkę ? bez sensu ...

bez sensu gadanie bańka jakby jutro SM wgrał patch ,że każda leg dostanie 1 wyglądu to już by się skończyło takie argumentowanie ,bo oprócz mniejszych wymagań leg nabrały by bonusu ? Uważam ,że po wprowadzeniu epików leg nabrały nowego znaczenia jako proces przejściowy do epików ,dlatego uważam ,że koszt powinien być ,ale bardzo niski i to w kamieniach ,aby nie pomijać tego procesu przejścia ,żeby to miało ręce i nogi ,a nie ,że jedne itemy ze zw robią się epik ,a inne muszą przechodzić przez zw>leg>epik.

ależ się rozpisałem ....

__________________
R1=>Koniec
R3=>Maxima
R14=>kiedyś Fallen -> Koniec



Veni Vidi Vici

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez raikiri: 23-12-2017 20:08.

23-12-2017 20:03 raikiri jest offline Szukaj postów użytkownika: raikiri Dodaj raikiri do Listy kontaktów
Strony (7): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Koszt przekucia itemu zwykłego w legende

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH