Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Nagroda za 10 lat gry » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nagroda za 10 lat gry 18 Ankieta - średnia ocena: 5,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Nagroda za 10 lat gry Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moze ten temat juz byl nie wiem nie chce mi sie szukac ale do sedna: dowolnie wybrany item za 10 lat gry to chyba nie jest przesadzone? Przeciez to kawal naszego zycia nue wywroci to gry d gory nogami a nagrodzi naprawde wytrwalych; czy to trudne do zrobienia z punktu widzenia programisty? Nie wiem nie znam sie; mozna hejtowac kacik trova i inni mistrzowie zapraszam
25-12-2017 14:16 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 484

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myślę, że uścisk SM/Konrada byłby lepszą nagrodą niż jakiś bezwartościowy przedmiot.
25-12-2017 14:19 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kolejny?

STOP ROZDAWANIU ZA DARMO END GAMU!!!!

na nie powody byly podawane nie raz
gra jest zeby cos zdobyc osiagnac przez twoj wysilek a nie dostac
i tak juz duzo jest rozdawane

zawsze zwarty i gotowy zeby skomentowac takie tematy:-)

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 25-12-2017 14:23.

25-12-2017 14:22 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mychol
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za darmo? 10 lat klikania a Ty piszesz ze za darmo? Za darmo to sa epiki z loterii a ja zawsze bylem przeciwny loterii bo to jest za darmo wlasnie
25-12-2017 15:12 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
ZiomekZBl0kóF
Forum Ace


Data rejestracji: 08-11-2017
Postów: 87

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

10 resetów loteri do tej pory, 10 epików end gejm a ty kacik płaczesz o 1 itemie na 10 lat?


dla mnie może być, nie musi, niczego nie zmieni na złe.
25-12-2017 15:40 ZiomekZBl0kóF jest offline Szukaj postów użytkownika: ZiomekZBl0kóF Dodaj ZiomekZBl0kóF do Listy kontaktów
raikiri
Lord


images/avatars/avatar-25444.jpg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 411
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Sląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja z chęcią bym coś takiego chciał ,ale na pewno nie coś co pomaga w rozgrywce ,a bardziej może przy nicku tak jak z wośp serduszka mieli to jakiś znaczek czy medal [weteran] xD coś symbolicznego Wink

na 10-lecie nagrody były i to całkiem fajne bez sensu sępić więcej wspomagaczy ;p

__________________
R1=>Koniec
R3=>Maxima
R14=>kiedyś Fallen -> Koniec



Veni Vidi Vici

25-12-2017 17:11 raikiri jest offline Szukaj postów użytkownika: raikiri Dodaj raikiri do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja nawet jestem za. 10 lat to dużo i nawet kilka end-gameowych itemków nie byłoby (jak dla mnie) problemem.
Gra jest całkiem losowa, bardziej na necro, ale nie można mówić, że na morii nie. Sądzę, że po 10 latach gry taki item powinien być na koncie i podejrzewam, że jest, a nawet jeśli, to nic nie stoi na przeszkodzie by trafił na rynek, aczkolwiek jestem w stanie uwierzyć, że 10-letnie konto nie ma takowego nawet jednego xD
25-12-2017 17:18 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
delordione
Lord


Data rejestracji: 03-08-2015
Postów: 358

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

xD jak end game item, jak teraz weszly epiki?

jestem za - item za 10 lat gry to mysle fair sprawa.
25-12-2017 17:39 delordione jest offline Szukaj postów użytkownika: delordione Dodaj delordione do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mychol
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rakiri nagrody na 10 lecie gry? Nie pamietam czy byla loteria ale jak zwykle gowno dostalem; leci mi 10 rok gry i tylko raz 1 rune dostalem na loterii tak bw nagradza mnie za wytrwalosc
25-12-2017 18:12 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rotfl

Witajcie,
już od 10 lat BloodWars zapewnia rozrywkę dla ludzi na całym świecie.
Z tej okazji chcemy, by wszyscy mieli powody do świętowania razem z nami - dlatego każdy z Was, kto zaloguje się do gry (lub zarejestruje) w okresie od 1.08 (od godziny 12:00) do 10.08.2016 (włącznie) otrzyma od nas w prezencie:

plus 1000 punktów ewolucji
plus 2000 punktów Łaski Pana Ciemności do każdej lokacji Króla Wzgórza
oraz po jednej sztuce każdej runy pierwszego poziomu

Cieszymy się, że jesteście z nami i zapraszamy do dalszej zabawy z Blood Wars!

Wasz BWTeam

Urodzinowe eventy!
Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was następujące atrakcje:

10 dni premium gratis dla wszystkich nowo założonych kont na obecnych serwerach BloodWars w dniach 1-10 sierpnia 2016r.
1 sierpnia 2016r. – Sklep z pamiątkami
2 – 9 sierpnia 2016r. – Świąteczna Wizja Kaina deLuxe
10 sierpnia 2016r. – Sklep z pamiątkami



Charon przyjedzie do Miasta!
W dniach 1-10 sierpnia 2016r. w Mieście pojawi się handlarz Charon oferujący pakiety usług premium po niższej, promocyjnej cenie.
Pamiętajcie by odwiedzić loterię Charona!
A w niej:

50x losowo wybrana runa pierwszego poziomu
10x losowo wybrana runa drugiego poziomu
50x +250 pkt ewolucji!

co bylo losowe to losowe a co dostal kazdy to juz nie pamietasz?

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
25-12-2017 18:21 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
tomi1974
Niezarejestrowany
RE: Nagroda za 10 lat gry Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A jak chcesz ustalać owe 10 lat????

Ja np. gram od grudnia 2007 roku, jest to już moja któraś postać, kolejny adres e-mail, kilka postaci skasowałem, było kilka zamian, zmieniłem kilka razy już dostawce netu a co za tym idzie tez adres ip.... Jedyny slad ze gram tu od grudnia 2007 to konto na forum, to z którego pisze posta


Wiec na jakiej podstawie????

Na podstawie posiadania konta/kilku kont nieprzerwanie przez 10 lat???
25-12-2017 18:26
SPFY
Lord


images/avatars/avatar-25631.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 322
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat z serialu " ja nie mam więc mi dajcie"
Chłopie ogarnij się i graj do czasu aż dropnie albo się kasuj i uciekaj od tej gry
Tu zostali już tylko ci którzy pykaja z nudów, pogodzili sie z brakiem dropa, maja znajomych z którymi piszą na czacie.
Płacz to już przeszłość.

__________________
MaMeLoT- ostatni gej w tej grze
Koniec gry.
25-12-2017 19:13 SPFY jest offline Szukaj postów użytkownika: SPFY Dodaj SPFY do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mychol
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kacik to co piszesz dostal kazdy nawet ten co dzien przed stworzyl konto naprawde nie czujesz roznicy miedzy bonusem za zalogowanie dla kazdego a nagroda za 10 lat gry? Skoro tak to nie mamy o czym gadac; tomi za 10 lat aktywnej gry na 1 koncie; pojecie aktywnosc do dogadania
25-12-2017 19:39 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam pare starych kont wiec rozumiem ze na wsyztskie dostane nawet jak nic nie robilem w ciagu ostatnich 5 lat?
bo raczej ciezko by bylo zrobic sprawdzenie aktywnosci wstecz z automatu
do tego jest ciagly placz ze nowi nie moga dogonic starych a ty wlasnie wbijasz im gwozdz w trumne:-)
kazdy sobie wezmie po jastrzebiu nietoperza czy pajaku lewitki - raptem 2kk dopalki, taki maly bonusik ...

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
25-12-2017 19:45 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mychol
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kacik nie kazdy tylko lojalni gracze ktorzy graja 10 lat dociera do Ciebie?; wyobraz sobie ze po 10 latach nie mam zadnego epik ringa jastrzebia czy pajaka nie mowiac juz o lewity czy mlodosci zadnego tak samo jak demona zreszta; tak jak napisalem aktywnosc do dogadania; ale jesli nie da sie sprawdzic aktywnosci wstecz no to pomysl do kosza niestety
25-12-2017 20:41 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
Dark Knight
Triple Ace


Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 210

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobre - Popieram Smile

Nowi krzyczą bez przerwy ze chcą cos za free - o czym My starzy gracze moglismy tylko pomażyc - wiec moze teraz cos dla tych co siedzą po 10 lat na BW i systematycznie płacą -też cos skapnieSmile

Nie ukrywam że cos koło 10 lat gramSmile

A to łatwo sprawdzić - starzy gracze dokonale wiedzą z kim grali od początku i z kim walczyli to tyle jeżeli chodzi o r3 i r4 - gram tym samym nickiem od początku - na kilku serwerach wysyłam kase z konta o sparawdzalnych danych - gram aktywnie - moze dziadkowo ale aktywnie więc bez przesady z mozliwościa sprawdzenia Wink

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Dark Knight: 25-12-2017 21:25.

25-12-2017 21:18 Dark Knight jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Knight Dodaj Dark Knight do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale chwila pokaz jakie masz konto jakie eq poziom itd
bo jesli grasz na pol gwizdka to i mogles nie dropnac i nie widze powodu zeby taka osobe nagradzac

na ktorym serwie nie gralem zawsze cos tam dropilo wiec...

nie widze sposobu na spradzenie kto aktywnie gral a kto nie
nie widze powodu do rozdawania i tak dropi tak ze szok obecnie

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 25-12-2017 21:27.

25-12-2017 21:25 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fajny pomysł, czemu nie, w koncu starzy gracze zostana docenieni.

cytat:
kacik napisał(a)
mam pare starych kont wiec rozumiem ze na wsyztskie dostane nawet jak nic nie robilem w ciagu ostatnich 5 lat?
bo raczej ciezko by bylo zrobic sprawdzenie aktywnosci wstecz z automatu
do tego jest ciagly placz ze nowi nie moga dogonic starych a ty wlasnie wbijasz im gwozdz w trumne:-)
kazdy sobie wezmie po jastrzebiu nietoperza czy pajaku lewitki - raptem 2kk dopalki, taki maly bonusik ...


i co. nagle z jednym itemem zostaną niesmiertelni? Big Grin jesteś naprawde zabawny.

jestem jak najbardziej za.

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

25-12-2017 22:30 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja nie mam takiego stazu (ale prawda jest taka, ze nawet nie pamietam ile juz gram, z tym ze na pewno nie 10 lat), a taki bonus, niezaleznie czy ktos byl aktywny, malo aktywny, czy nieaktywny, powinien dostac kazdy. Moze jest to troche rozczeniowe, ale nie oszukujmy sie, nawet malo aktywny gracz, a raczej konto, ktore przez 10 lat nie zostalo skasowane czy to recznie, czy mechanicznie, musialo miec jakis wplyw na gre.
A sposob liczenia prosty - 10 lat istnienia konta = itemik. Tez gram z przerwami, ale caly czas na tym samym koncie (znaczy na drugim, wczesniej gralem na necro, morie zaczalem dopiero pozniej), to jest wytrwalosc, to powinno byc nagradzane, resety konta rowniez, w koncu to to samo konto ale inne postaci. Czym innym natomiast jest porzucenie konta i kasacja. Jak ktos prowaddzi 20 kont od 10 lat, to niech dostanie 20 itemow, po jednym na konto i sobie przesle, gratuluje wytrwalosci i zdolnosci, bo ja mam problemy z gra na dwoch kontach, wiec takie cos tez niech bedzie nagrodzone.
25-12-2017 22:34 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
tomi1974
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mychol napisał(a) dowolnie wybrany item za 10 lat gry to chyba nie jest przesadzone?



cytat:
mychol napisał(a)tomi za 10 lat aktywnej gry na 1 koncie; pojecie aktywnosc do dogadania



Zapytam raz jeszcze co z takimi jak ja, co graja w te gre od grudnia 2007 i jedynym dowodem długiego grania jest konto na forum, bo konto w grze posiadamy młode????

Czy tez po raz kolejny temat tworzony pod siebie, bo mi nie dropi czy nie losuje itemu na loterii....

Popieram tu kacika i jestem na NIE
26-12-2017 01:23
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mychol napisał(a)
pojecie aktywnosc do dogadania


Dobra dajcie mu tę nagrodę za 10 lat gry!
Jeżeli udowodni że płacił premium przez 10 lat nieprzerwanie to niech ma!

A tak serio to aż dziw bierze jaki ludzie mają roszczeniowy sposób myślenia!
Ktoś im tworzy grę która wciąga ich na 10lat! Przez 10 lat mają absolutnie genialną rozrywkę (bo przecież gdyby jej nie mieli to bym nie grali 10 lat) a oni zamiast wysłać pocztę kwiatową na adres twórców BW to starają się odwrócić kota ogonem. Otóż niektóre osobniki starają się wmówić całemu światu że nie grają dla własnej przyjemności tylko wyświadczają przysługę właścicielom gry i żądają rewanżu w postaci specjalnego prezentuSmile

Jak spotkasz swojego dozorcę który codziennie sprząta Ci klatkę schodową to powiedz mu że od x lat korzystasz z jego usług i chyba wypadałoby żeby Ci w ramach długoletniej współpracy umył okna w mieszkaniu za friko przed sylwestemBig Grin

Zamknąć ten żebraczy spam!

__________________
R14 : Brzydall
26-12-2017 10:36 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
Dwim
Viking


Data rejestracji: 02-08-2010
Postów: 537
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tomi1974 napisał(a)
cytat:
mychol napisał(a) dowolnie wybrany item za 10 lat gry to chyba nie jest przesadzone?



cytat:
mychol napisał(a)tomi za 10 lat aktywnej gry na 1 koncie; pojecie aktywnosc do dogadania



Zapytam raz jeszcze co z takimi jak ja, co graja w te gre od grudnia 2007 i jedynym dowodem długiego grania jest konto na forum, bo konto w grze posiadamy młode????

Czy tez po raz kolejny temat tworzony pod siebie, bo mi nie dropi czy nie losuje itemu na loterii....

Popieram tu kacika i jestem na NIE



A czyja to wina że nie potrafisz usiedzieć na jednym koncie? Jak zmieniasz konta jak rękawiczki to do kogo masz pretensje?
26-12-2017 13:40 Dwim jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwim Dodaj Dwim do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mychol
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Albano ujadaczu sam sprzatam klatke schodowaSmile


+1 spam Kylin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 26-12-2017 15:38.

26-12-2017 15:15 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Albano napisał(a)
Jeżeli udowodni że płacił premium przez 10 lat nieprzerwanie to niech ma!

A w tej chwili trzeba udowadniać, że przez cały rok nieprzerwanie płaciło się premkę, żeby w urodziny postaci odpalił się "sklep z pamiątkami"?chytry
W ogóle trzeba ją płacić, żeby do tego doszło?Big Grin


cytat:
Albano napisał(a)
Jak spotkasz swojego dozorcę który codziennie sprząta Ci klatkę schodową to powiedz mu że od x lat korzystasz z jego usług i chyba wypadałoby żeby Ci w ramach długoletniej współpracy umył okna w mieszkaniu za friko przed sylwestemBig Grin

Czekaj, czekaj... Czy właśnie porównałeś pracę fizyczną do wygenerowania wirtualnego itemu w internetowej grze przeglądarkowej?rotfl
I nie wiem gdzie mieszkasz, ale w ~99% spółdzielni (czy innych wspólnot mieszkaniowych) klatki schodowe lokatorzy sprzątają sobie sami;]

---

Co do samego pomysłu, nie mam nic przeciwko - w 10 urodziny postaci, jak w każde kolejne, mógłby odpalać się "sklep z pamiątkami", tyle że tym razem można by było wybrać dowolny item epicki (jak do niedawna na loterii) i tylko epicki (w końcu epikami nie można handlować, co nie)... Choć raz na 10. lat ludzie mogliby sobie wybrać wymarzony item, bo znam takich pechowców, którzy klepią w to dekadę i niemalże cały eq musieli sobie kupić, bo nigdy nie mieli szczęścia do losowatora...
A dla tych geniuszy, którzy nie wiedzą jak to ustalić, to uwaga podpowiadam - data założenia postaci;]

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

26-12-2017 19:14 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Będzie już 10 lat jak klikam na r1 i nie mam np: e orchy, e siewcy itd... Team ustawił dropa pod nowe konta dając im szansę by dogonili tych co od początku gry ładują kasę by ich dzieci mogły jeść owoce... W ten sposób po roku gry większość ma już wszystko na 90 lev gdy ci na 134, grający od początku odstają z epikami sprzętowo.

Nie będę pisał, że pomysł jest fajny bo już nie jednokrotnie czytałem, że sushi powinien doceniać w jakiś sposób swoich żywicieli. Zawsze miał na nich wywalone i nie jest to tajemnicą.

Wybrany item za 10 lat gry? - Jak najbardziej należy się jak psu buda! W końcu jako palniak mógłbym biegać w e orchidei skoro nie mogę jej dropnąć.

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
26-12-2017 21:45 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Grax33 napisał(a)
Nie będę pisał, że pomysł jest fajny bo już nie jednokrotnie czytałem, że sushi powinien doceniać w jakiś sposób swoich żywicieli. Zawsze miał na nich wywalone i nie jest to tajemnicą.

Wybrany item za 10 lat gry? - Jak najbardziej należy się jak psu buda! W końcu jako palniak mógłbym biegać w e orchidei skoro nie mogę jej dropnąć.


To jest żałosne i obraźliwe.
Ty jesteś niby żywicielem i chlebodawcą Sushiego? HAHA!
A skąd Ty wiesz czy on nie dokłada do interesu? Skąd wiesz czy nie ma 50 innych biznesów tak dochodowych że BW ogarnia z sentymentu?
Jak można w ogóle tak na to patrzeć jeżeli jest się zwykłym nabywcą usługi na wolnym rynku?

Jeżeli Sushi byłby jakimś urzędasem na państwowej posadzie i wbrew Twojej woli nakładał na Ciebie obowiązek finansowania swojej pracy to nazwanie go "chlebobiorcą" na Twoim wyżywieniu miałoby jakieś logiczne umocowanie.
Kupując od kogoś usługę albo towar na wolnym rynku nie robisz nikomu łaski ani przysługi!
Nic Ci się nie należy ponadto to masz na umowie kupna sprzedaży!
Nie chcesz nie płać, nie lubisz nie graj!

__________________
R14 : Brzydall
26-12-2017 22:28 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
Bańka
King


Data rejestracji: 24-10-2017
Postów: 766

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wincyj wincyj wincyj halina trzymaj mnie, nie chca mi dac wincyj za nic, HALINA!!!!!!!!!!!!!!!


tutaj popieram w 100% albano i kacika... Na nie, slaby pomysl leniwych nierobow... Ot co!
26-12-2017 22:44 Bańka jest offline Szukaj postów użytkownika: Bańka Dodaj Bańka do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Albano napisał(a)
cytat:
Grax33 napisał(a)
Nie będę pisał, że pomysł jest fajny bo już nie jednokrotnie czytałem, że sushi powinien doceniać w jakiś sposób swoich żywicieli. Zawsze miał na nich wywalone i nie jest to tajemnicą.

Wybrany item za 10 lat gry? - Jak najbardziej należy się jak psu buda! W końcu jako palniak mógłbym biegać w e orchidei skoro nie mogę jej dropnąć.


To jest żałosne i obraźliwe.
Ty jesteś niby żywicielem i chlebodawcą Sushiego? HAHA!
A skąd Ty wiesz czy on nie dokłada do interesu? Skąd wiesz czy nie ma 50 innych biznesów tak dochodowych że BW ogarnia z sentymentu?
Jak można w ogóle tak na to patrzeć jeżeli jest się zwykłym nabywcą usługi na wolnym rynku?

Jeżeli Sushi byłby jakimś urzędasem na państwowej posadzie i wbrew Twojej woli nakładał na Ciebie obowiązek finansowania swojej pracy to nazwanie go "chlebobiorcą" na Twoim wyżywieniu miałoby jakieś logiczne umocowanie.
Kupując od kogoś usługę albo towar na wolnym rynku nie robisz nikomu łaski ani przysługi!
Nic Ci się nie należy ponadto to masz na umowie kupna sprzedaży!
Nie chcesz nie płać, nie lubisz nie graj!



1. Skoro biorą kasę to się nie mają prawa się obrażać.
2. Skoro daję a oni biorą to jestem ich klientem. Forma daru jest jedynie omijaniem płacenia pełnego podatku.
3. Nie wiem i nie interesuje mnie to. Jak dba o resztę "biznesów" jak o graczy z r1 płacących na grę to cienko to widzę.
4. Skoro płacę to wymagam. Skoro płacą setki graczy to sushi powinien się troszeczkę bardziej starać. Poprawić balans, arkana rasowe i talki. Najwyższy czas zlikwidować napis beta. Obecnie mamy betę bety...

Zbliżając się do końcówki twoich wypocin napiszę ci tak jak ty to zrobiłeś. Boli ciebie to co napisałem to po prostu tego nie czytaj. Proste. rotfl


A co do samego tematu. Tak! Fajny pomysł!!!

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
26-12-2017 22:51 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A hejterom żal d. ściska, że pokasowali konta i na takie coś musielby czekać kolejne parę lat xD to chyba jedyny racjonalny argument "przeciw", w sytuacji "nic na tym nie stracę, a kiedyś mogę zyskać", no bo jeżeli nikt na tym nie straci, to kto daje "nie"? Ktoś komu się to nie kalkuluje: "bo jak to, ja skasowałem stare konto, więc nie dostanę?", "bo jak, założyłem setną postać i gram od niskiego lvl, żeby skorzystać z tony bonusów dla "nowych" graczy, a ktoś kto gra cały czas na jednym koncie ma coś dostać?", "bo jak ktoś może mieć cokolwiek lepszego ode mnie?" oprócz tych, jest jeszcze tylko jeden argument na "nie": nie powinno się niczego rozdawać ludziom za darmo. Ale ten argument do mnie nie przemawia, bo raz - dlaczego nie? Sam często daję znajomym i nieznajomym coś za darmo i nie czuję się pokrzywdzony - czy to prezenty na święta, czy bułkę bezdomnemu na dworcu. Po drugie - jakie za darmo? Za wytrwałość, za to, że jesteśmy, bo gdyby nie MY - wszyscy gracze - gra by nie istniała, sam fakt, że ktoś gra w to od 10 lat, czyli od początku, jest już czymś, fakt, że ogląda reklamy i płaci premkę, ściąga nowych graczy, wspiera rozwój gry. To nie jest nic, to jest "coś" i to duże "COŚ", jest to wkład w rozwój gry. Nikt tu nie siedzi za karę, nikt nie domaga się odszkodowań, nikt nie ma roszczeń, ktoś po prostu wyszedł z pomysłem, by w ramach prezentu urodzinowego dostać coś więcej, niż mało znaczący upominek, coś, co po 10 latach gry powinien już mieć każdy, a przez losową naturę bw może nie mieć. Rozumiem, że niektórych boli niesprawiedliwość, zapewne jest tu wielu, co z jakiegoś powodu potracili konta, a też mogliby się załapać na tą nagrodę (wtedy byście odwrotnie mówili), ale trzeba zauważyć, że był powód, dla którego potraciliście owe konta, to na pewno nie było tak, że graliście dzień w dzień i nagle, bez powodu, wywaliło was z gry, strona przestała się wczytywać i musieliście założyć nowe konto, więc skoro był powód, to musiał wyjść od was - kasacja, lub z systemu - usunięcie spowodowane nieaktywnością, a owa "nagroda" ma być dla "wytrwałych", ale nie martwcie się, tak jak ja, tak i Wy za parę lat możecie dojść do owych 10, wtedy spojrzycie na sklep z pamiątkami i powiecie do siebie w ciszy "a fajnie by było wybrać sobie tego epika ostatniego/pierwszego".
26-12-2017 23:07 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mychol
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Banka nierobow? Dobre sobie koleszko na palcach dloni i nog policzylbym moje dni bez logowania na bw przez 10 lat! A logowanie u mnie oznacza zawsze wyprawki ataki ekspy kw wiec prosze jesli nie masz pojecia o czym piszesz to nie pisz; przez 10 lat zero jakiegos fajnego demona wiec tak nalezy mi sie jak psu buda jak ktos wyzej napisal bo to jest AKTYWNA GRA wlasnie przez dekade zycia a to ze robie to dla przyjemnosci czy nie nie ma tu znaczenia
26-12-2017 23:14 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Nagroda za 10 lat gry

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH