Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » WULGARYZMY/OBRAZA 10517 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 10517 3 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

10517 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 10517
Postać Waaq

Wulgaryzmy na sb (2017-12-25 23:50, 2017-12-26 00:00)
2 dni

__________________

26-12-2017 08:19 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
BORYGO3w
Member


Data rejestracji: 14-03-2010
Postów: 35
Klan: DROPSY [XDROPSYX]
Kraina: Necropolia X
Skąd: POLSKA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Waaq, dlaczego dajesz się prowokować i używasz wulgaryzmu . Opanuj się troszkę . Należy się ten ban Tobie jak psu buda. Mnie też ubliżałeś i używałeś niecenzuralnych słów , ale nie zgłaszałem tego faktu . Sprawiedliwości stało się zadośćuczynienie i wreszcie ktoś się ulitował i zgłosił ten fakt.

__________________
Pozdrawiam wszystkich
26-12-2017 09:40 BORYGO3w jest offline Strona domowa BORYGO3w Szukaj postów użytkownika: BORYGO3w Dodaj BORYGO3w do Listy kontaktów Zobacz profil MSN BORYGO3w
maciekbuk
Junior Member


Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 12

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kogo wyzwalem i kto sie poczul urazony? na ogolnym byly przeklenstwa? na klanowym pewno i tak, jaja jakies przeciez to sa, pewno bedac w stanie euforycznym po pewnej ilosci alk i po kinie jakies brzydkie slowo sie i eyrwalo moze ale nie pamietam no i 48h w swieta??!!! serio???
no to przekazuje Wam znak pokoju i mokrego oplatka wszystkim
26-12-2017 11:03 maciekbuk jest offline Szukaj postów użytkownika: maciekbuk Dodaj maciekbuk do Listy kontaktów
maciekbuk
Junior Member


Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 12

Re: 10517 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pomogliscie mi z decyzja, kasacje mam ustawiona od prawie roku, teraz ja klepne, pare tys pln wpakowalem gre, i od razu ban za pierdole w sumie! teraz to mi sie cisna slowa niecenzuralne!
26-12-2017 11:17 maciekbuk jest offline Szukaj postów użytkownika: maciekbuk Dodaj maciekbuk do Listy kontaktów
BORYGO3w
Member


Data rejestracji: 14-03-2010
Postów: 35
Klan: DROPSY [XDROPSYX]
Kraina: Necropolia X
Skąd: POLSKA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dlaczego unosisz się emocjonalnie . Jesteś opryskliwy i masz jeszcze jakieś ale? Uspokój się i idź tam gdzie jest ulga - do konfesjonału i tam się użalaj na obą . Ulga 100% i masz jeszcze coś - motywację do poprawy .

__________________
Pozdrawiam wszystkich
26-12-2017 15:11 BORYGO3w jest offline Strona domowa BORYGO3w Szukaj postów użytkownika: BORYGO3w Dodaj BORYGO3w do Listy kontaktów Zobacz profil MSN BORYGO3w
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » WULGARYZMY/OBRAZA 10517

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH