Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Propozycja zdobywanie evo, pr, repy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Propozycja zdobywanie evo, pr, repy 14 Ankieta - średnia ocena: 2,2914 Ankieta - średnia ocena: 2,2914 Ankieta - średnia ocena: 2,2914 Ankieta - średnia ocena: 2,29
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
lezli82
Member


Data rejestracji: 04-04-2012
Postów: 28
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Polska

Propozycja zdobywanie evo, pr, repy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W związku z ostatnimi patchami i fuzjami wzroslo zapotrzebowanie na te surowce proponuje zeby mozna bylo kupic evo prki i repe za premke. Przykladowo 1k evo, 1kkpr lub 100k repy za 100dni premium. Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze wywrociloby to cala mechanike gry do góry nogami wiec nie wyobrazam sobie tego bez limitów. Przykladowo miesiecznie mozna by było kupic 3k evo' 3kk,pr czy 300k repy. Wiele graczy ma poprostu braki np ja Smile i poprostu szukam jakis rozwiazan ulatwiloby to takze szybszy rozwój low lv wiem bo mam maluszka tez i niestety jestem uwiązany przy zbieraniu zlomu i evo i nie moge wyskoczyc z lv do przodu bo pozniej bedzie lipa i to sie wroci wiem to po 2 koncie gdzie mam w miare wyzszy lv a tren i evo 100lat za murzynami. High lv tez maja problem bo niektorzy maja tak wysoki tren ze podbicie 1 staty to jest gigantyczny koszt a niestety ceny itemow wolaja o pomste do nieba a niekazdemu jest dany drop. Oczywiscie zaraz znajda sie przeciwnicy moich propozycji ale jak macie lepsze propozycje prosze sie wypowiedziec. Jest jesio kwestia adminów ktòrzy zaraz by chcieli zrobic na tym kase poprostu jakby to dobrze przeprowadzic i nie chochlą a łyzeczką chcieli sie nachapac to obie strony napewno by były zadowolone. Odpowiednia cena i limity pomoglyby duzo.
28-12-2017 08:32 lezli82 jest offline Szukaj postów użytkownika: lezli82 Dodaj lezli82 do Listy kontaktów
kajciu
Lord


images/avatars/avatar-25175.jpg

Data rejestracji: 08-02-2014
Postów: 362
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Moria VI
Skąd: z Polski synu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

JESTEM ZA, POZDRO

chce zaplacic zeby wygrac te gre rotfl

__________________
Matylda87 22:22 -> Kajciu jest agentem bucowego wywiadu
28-12-2017 17:31 kajciu jest offline Szukaj postów użytkownika: kajciu Dodaj kajciu do Listy kontaktów
SIEPACZ
Forum Ace


images/avatars/avatar-12210.jpg

Data rejestracji: 26-04-2008
Postów: 97
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chory pomysł i tak jest dużo mikro płatności w grze a jeszcze takie coś??? zaległości zawsze są co by było jakby można było wszystko kupić za premkę wtedy byłby lament że brak perspektyw i nic nowego w grze że rynek umarł bo po co kupować na rynku jak można za premkę
02-01-2018 12:41 SIEPACZ jest offline Szukaj postów użytkownika: SIEPACZ Dodaj SIEPACZ do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Propozycja zdobywanie evo, pr, repy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH