Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE Błędny bonus za styczniowe dzienne logowanie? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Błędny bonus za styczniowe dzienne logowanie? 4 Ankieta - średnia ocena: 3,254 Ankieta - średnia ocena: 3,254 Ankieta - średnia ocena: 3,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
tomisz
Member


Data rejestracji: 04-08-2007
Postów: 26
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia

Błędny bonus za styczniowe dzienne logowanie? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: 191746 tomisz R1
Przeglądarka internetowa: Mozilla Firefox

Opis problemu:

Wydaje mi się, że do styczniowych nagród za logowanie wkradł się chochlik. A mianowicie patrząc na powtarzający się układ ŁPC Mała Brama i 3 dni później ŁPC Targowisko to za 23 dzień powinno być 250 ŁPC dla Bramy, a jest dla Targowiska (za które jest identyczny bonus 26 dnia).'

Wiem, że to pierdółka i pewnie nie będzie zmieniona, ale jakoś tak gryzie w oczy Smile

__________________
R1 - tomisz
02-01-2018 00:37 tomisz jest offline Szukaj postów użytkownika: tomisz Dodaj tomisz do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dlaczego to miałby być błąd?
02-01-2018 07:09 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
tomisz
Member


Data rejestracji: 04-08-2007
Postów: 26
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez tomisz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak jak pisałem w poście wyżej. Uznałem, że wymyślili pewien schemat na ten miesiąc, który jest w jednym miejscu zaburzony. Zdaję sobie z tego sprawę, że to pierdóła i pewnie nic z tym się nie zrobi Smile

__________________
R1 - tomisz
02-01-2018 09:02 tomisz jest offline Szukaj postów użytkownika: tomisz Dodaj tomisz do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jedyny schemat w nagrodach za logowanie dotyczy tego, jakie lokacje dostają łpc miesiąc po miesiącu. dwa "po kolei", jeden "specjalny". styczeń to miesiąc "specjalny"

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
02-01-2018 10:32 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Domyślam się, że autorowi pytania chodziło o to: Nagrody styczniowe

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




03-01-2018 19:49 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE Błędny bonus za styczniowe dzienne logowanie?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH