Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Zajrzyj i wspomóż ! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Zajrzyj i wspomóż ! 14 Ankieta - średnia ocena: 9,3614 Ankieta - średnia ocena: 9,3614 Ankieta - średnia ocena: 9,3614 Ankieta - średnia ocena: 9,36
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Attention Zajrzyj i wspomóż ! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od wielu lat wspomagacie moja osobę i przekazujecie 1% z podatku na moją rehabilitację i leczenie. Za co jestem Wam bardzo wdzięczny. Dzięki temu, co roku jestem w stanie z tych pieniędzy opłacić jeden , a nawet nie raz dwa turnusy rehabilitacyjne w specjalistycznych ośrodkach dla chorych na SM w Dąbku http://www.komrdabek.pl/ i Bornym Sulinowie http://centrumsm.eu/. Bez tych środków z 900 zł renty byłoby mi strasznie ciężko!

Po raz kolejny zwracam się do tych, którzy mnie wspomagają od wielu lat, jak i tych, którzy nie przekazują 1% dla innych osób, o wsparcie i przekazanie 1% na moją osobę. Wielu z Was wie, że choruję na SM (Stwardnienie Rozsiane) jest to choroba na którą nie ma leku, który mógłby sprawić, że wyzdrowieję. Jednak rehabilitacja, sprawia, że choroba nie postępuję i dzięki niej i Waszemu wsparciu jest na tyle dobrze, ze mogę w miarę dobrze funkcjonować. Dlatego po raz kolejny się do Was uśmiecham, abyście się przyczynili do tego, aby było tak dalej.

Jeśli znajdą się chętni do odpisania 1%, to proszę kierować się poniższymi danymi

Wpisujemy w PIT

Numer KRS: 0000037904 wpisujemy we wniosku o przekazanie 1% na rzecz organizacji pożytku publicznego(OPP)

Cel szczegółowy: 5154 Nakonieczny Grzegorz wpisujemy w informacjach uzupełniających.

Wzór wypełniania zeznania PIT : http://vlep.pl/obrazek/t2zb1a.jpg

Pieniądze , które są zbierane na moje subkonto w Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą mogę wykorzystać tylko i wyłącznie na leczenie i rehabilitację mojej osoby. Aby, móc skorzystać z tych pieniędzy muszę przedstawić fakturę, za lekarstwa lub pobyt na turnusie rehabilitacyjnym. Nie mam możliwości wypłacić pieniędzy na inne cele.

Link do mojej strony w Fundacji http://dzieciom.pl/podopieczni/5154

Stronka na Facebooku https://www.facebook.com/Zbi%C3%B3rka-1-...31939303527465/

Z góry Wam bardzo dziękuję za dotychczasową pomoc jak i za tegoroczny odpis. rotfl

Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że zbieram tylko 1% z podatku! nie zbieram darowizn! chyba , ze ktoś zna własciceli firm, ale zakłady pracy też mogą przekazywać 1% z podatku.

Pozdrawiam
Grzesiek -ircek

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez ircek: 05-01-2018 13:25.

02-01-2018 20:27 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

siup w górę Wink
21-01-2018 00:18 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
Tomeczek1337
Newbie


Data rejestracji: 17-01-2018
Postów: 0
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

HOP DO GORY
30-01-2018 17:01 Tomeczek1337 jest offline Szukaj postów użytkownika: Tomeczek1337 Dodaj Tomeczek1337 do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tomeczek1337 napisał(a)
HOP DO GORY


Dziękuję Smile
05-02-2018 18:22 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak co roku! będę pamiętałSmile
06-02-2018 20:15 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Endrju723 napisał(a)
Jak co roku! będę pamiętałSmile


Dziekuję Tongue
07-02-2018 00:50 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hop do góry Wink
02-03-2018 12:15 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ircek napisał(a)
hop do góry Wink


Smile
26-03-2018 21:16 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostatnie przypomnienie Smile
21-04-2018 11:54 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poszło - zdrowia ziom! Wink

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

21-04-2018 23:04 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przybyłem, zajrzałem, wspomogłem %-em.
Zdrowia życzę Smile

__________________

23-04-2018 08:39 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KR33P napisał(a)
Przybyłem, zajrzałem, wspomogłem %-em.
Zdrowia życzę Smile


Dzięki śliczne Big Grin
25-04-2018 13:20 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Karwan napisał(a)
Poszło - zdrowia ziom! Wink



Dzięki Big Grin
30-04-2018 10:47 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy zdecydowali się przekazać 1% ze swojego podatku na moja rehabilitację Smile

Własnie wczoraj dostałem pismo z zaproszeniem na rehabilitację do specjalistycznego ośrodka w Dąbku, więc nadchodzi 5 tygodni porządnej rehabilitacji. Własnie za takie turnusy moge płacić z Fundacji,ze środków zebranych z 1%.

Dzieki wielkie Big Grin
10-05-2018 12:17 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

5 tygodni solidnej rehabilitacji w specjalistycznym ośrodku w Dabku zaliczony Big Grin http://komrdabek.pl/

Właśnie dzięki 1% mogę korzystać z takich turnusów rehabilitacyjnych.

Bardzo Wam dziekuję!
26-06-2018 23:22 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Doczekałem się Wink

Własnie zaczęło się księgowanie na moim subkoncie pieniedzy z 1%, który mi odpisaliście na początku roku. Do konca miesiaca powinienem już mieć całość.
Już teraz nazbierało się na jeden turnus rehabilitacyjny, więc chiałbym już teraz podziękować wszystkim, którzy zdecydowali się przekazać 1% z podatku na moja rehabilitację!

Pozdrawiam i dzięki wielkie!

ponizej przykładowe wpłaty Big Grin Jesli ktoś chciałby sprawdzić, czy jego wpłata dotarła prosze o kontakt , jeśli zna kwotę odpisu i swój urząd skarbowy, bed w stanie to sprawdzić, gdyż tylko to jest mi udostepione

https://zapodaj.net/5763191dcd437.jpg.html

Załącznik:
jpg fundacja.jpg (145 KB, 104ściągnięć)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ircek: 22-10-2018 20:08.

22-10-2018 20:06 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
Ironfist
Newbie


Data rejestracji: 04-11-2018
Postów: 0

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobry temat Wink
04-11-2018 01:55 Ironfist jest offline Szukaj postów użytkownika: Ironfist Dodaj Ironfist do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ironfist napisał(a)
dobry temat Wink


Dość ze dobry to jaki pożyteczny Pleased Dzięki niemu mogę myśleć o porządnej rehabilitacji Tongue
05-11-2018 20:16 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
Ewik
Newbie


Data rejestracji: 17-11-2018
Postów: 0

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajnie w końcu się uaktywnić na tym forum, witam Was serdecznie
Świetnie.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Askarianh: 17-11-2018 16:30.

17-11-2018 15:12 Ewik jest offline Szukaj postów użytkownika: Ewik Dodaj Ewik do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zakończyło się księgowanie 1% na moim subkoncie w Fundacji. Po raz kolejny sprawiliście , że mam zagwarantowane fundusze na wyjazd na rehabilitację. Chciałbym wszystkim, którzy się do tego przyczynili, bardzo serdecznie podziękować. Jestem Wam niezmierni wdzięczny!

https://zapodaj.net/4a3d77fac6901.jpg.html
26-11-2018 15:54 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Zajrzyj i wspomóż !

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH