Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R18 Błędne zabranie pkt ŁPC przy zmianie umaga » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Błędne zabranie pkt ŁPC przy zmianie umaga
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Błędne zabranie pkt ŁPC przy zmianie umaga Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: ASMIRAN
Przeglądarka internetowa: Firefox

Opis problemu:
Na targowisku mam dwa umagi, które używam zamiennie od chyba dwóch miesięcy (jak wiele osób). Jednakże dzisiaj z niewiadomego powodu system wyświetlił informację "Zmiana umagicznienia postaci spowoduje wyzerowanie zdobytych punktów Łaski Pana Ciemności dla tej lokacji". Zabrało mi 50 ŁPC za zmianę umaga z jednego na drugi, a przecież pobiera je jednorazowo, gdy zmieniamy umag na nowo zdobyty, a nie przy rolowaniu dwóch starych umagów.
Zmiana Pkt krwi +150, Zwinność +14 na Szczęście +20, Wygląd -2

__________________
r18: Asmiran
06-01-2018 08:25 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
DeineSchwester
Forum Ace


Data rejestracji: 21-03-2012
Postów: 84
Klan: SALUBRI
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pobiera je KAZDORAZOWO jeśli jakieś dodatkowe są.a te 50 miałeś zapewne jako bonus dzienny za logowanie. Jeśli nie szukasz nowego umaga na tym slocie-zablokuj zdobywanie kpc. Wtedy za bonus dzienny nie otrzymasz nic i nie będziesz musiał przepisywać znów żadnych liczb przy zmianie lokacji.

__________________
R4 Freya
06-01-2018 09:22 DeineSchwester jest offline Szukaj postów użytkownika: DeineSchwester Dodaj DeineSchwester do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Asmiran123456
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zagadka rozwiązana Wink dzięki za info
dzisiaj jako bonus dzienny wpadło +50 ŁPC na targowisku.
można zamknąć.

__________________
r18: Asmiran
06-01-2018 09:56 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R18 Błędne zabranie pkt ŁPC przy zmianie umaga

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH