Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Kiedy wrescie przestana leciec gole itemy? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Kiedy wrescie przestana leciec gole itemy? 3 Ankieta - średnia ocena: 4,003 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Wilku2222
Lord


Data rejestracji: 15-01-2014
Postów: 454

Kiedy wrescie przestana leciec gole itemy? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widze ze trzeba wykupic karawane delux bo na pojedynczych wyprawach leca same gole itemy.Wszystko Wam sie zepsulo z nowym rokiem?

__________________
Ten post był edytowany 912345 raz(y), ostatnio edytowany przez CBŚ: Dzisiaj
06-01-2018 12:17 Wilku2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilku2222 Dodaj Wilku2222 do Listy kontaktów
reehens
Viking


images/avatars/avatar-9549.gif

Data rejestracji: 22-09-2007
Postów: 548
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V
Skąd: jest C47?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pociesze Cię ja mam znów odwrotną sytuacje wydaje mi się ze na pojedynczych wypkach lecą lepsze itemy niż na delux ale z braku czasu wykupuje

__________________
B>!!!!Mus!c !s My L!fe!!!!<3


06-01-2018 12:22 reehens jest offline Szukaj postów użytkownika: reehens Dodaj reehens do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak puszczasz zwykla karawane w bojowym eq to takie sa pozniej efekty Big Grin

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
06-01-2018 13:00 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Kylin
Moderator


images/avatars/avatar-25491.jpg

Data rejestracji: 21-11-2009
Postów: 300
Klan: Uroboros
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Piekło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przenoszę

__________________
R1 : Kylin

Moderator:

System gry


Pytania/zażalenia/uwagi/pomysły/propozycje - wiadomości kierować na PW

Zamknąłem temat, który chcesz reaktywować/uzupełnić pisz wiadomość najlepiej z linkiem do tematu

06-01-2018 13:55 Kylin jest offline Szukaj postów użytkownika: Kylin Dodaj Kylin do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Kiedy wrescie przestana leciec gole itemy?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH