Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R13+R15 Archiwum zbrojowni » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Archiwum zbrojowni
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Fari
Junior Member


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 14

Archiwum zbrojowni Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Fari
Przeglądarka internetowa: Firefox

Opis problemu: Nie pokazuje niektórych przedmiotów, w ogóle jakoś dziwnie to działa, niektóre miejsca są puste.









Mam nadzieję, że po poprawieniu tego czas do końca usługi zostanie zaktualizowany.

10-01-2018 11:54 Fari jest offline Szukaj postów użytkownika: Fari Dodaj Fari do Listy kontaktów
Naster
Emperor


images/avatars/avatar-14862.jpg

Data rejestracji: 23-06-2007
Postów: 1.243
Kraina: Moria
Skąd: 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Miałem to samo 2 tygodnie temu, tyle że wtedy trochę zrzuciłem to na moje gapiostwo (czyściłem zbrojownie). Usuwałem wszystkie przedmioty mi nie potrzebne i po usunięciu z ostatniej strony nagle magicznie pojawiały się jeszcze z 2-3 przedmioty.

__________________

"Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność"

10-01-2018 12:10 Naster jest offline Szukaj postów użytkownika: Naster Dodaj Naster do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki za zgłoszenie.

W archiwum zbrojowni pokazywane są tylko przedmioty, które nie mieszczą się w zwykłej zbrojowni. Sortowane najpierw po półce, a potem po id malejąco (dzięki czemu nowe przedmioty wpadają na samą górę listy).

Natomiast "wolne pole" to efekt sposobu, w jaki przeglądarki wyświetlają tzw pływające boxy. Wrzuciłem poprawkę, która zapobiega takiemu ustawieniu boxów, bo faktycznie dziwnie to wygląda.

Naster, jesteś pewien, że nie skończyła się właśnie wyprawa albo ekspedycja lub bonus czasowy zwiększający pojemność zbrojowni?

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




10-01-2018 12:47 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Fari
Junior Member


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 14

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Fari
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad a nie możesz tak ustawić żeby w archiwum pojawiały się wszystkie przedmioty, ułatwiłoby to poukładanie przedmiotów na półkach. Kupiłem tą usługę żeby sobie przy okazji poukładać no ale nie widząc wszystkich muszę trochę kombinować.

Myślałem, że to jakiś bug i nie widzę wszystkich przedmiotów, więc dzięki za informacje.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Fari: 10-01-2018 14:30.

10-01-2018 14:27 Fari jest offline Szukaj postów użytkownika: Fari Dodaj Fari do Listy kontaktów
Naster
Emperor


images/avatars/avatar-14862.jpg

Data rejestracji: 23-06-2007
Postów: 1.243
Kraina: Moria
Skąd: 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Naster, jesteś pewien, że nie skończyła się właśnie wyprawa albo ekspedycja lub bonus czasowy zwiększający pojemność zbrojowni?


Raczej mało prawdopodobne, bo robiłem to za dnia a karawane puszczam ok. 20 zazwyczaj. Co do bonusu czasowego, nie mam pojęcia. Przyobserwuje to następnym razem i najwyżej zgłoszę temat Smile

Edit:
Chyba rozwikłałem to i właśnie wynika to z tego że widzimy tylko przedmioty niedostępne w zbrojowni.

Otóż wrzuciłem sobie przedmioty które mi zostały na daną półkę, moja zbrojownia powiększyła się i część śmieci z 1 półki wyszła poza zbrojownie. Trochę to mało intuicyjne przez to jest.

__________________

"Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność"

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Naster: 10-01-2018 18:27.

10-01-2018 18:25 Naster jest offline Szukaj postów użytkownika: Naster Dodaj Naster do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Archiwum zbrojowni - co powinno się tam znaleźć
Zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




11-01-2018 14:42 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R13+R15 Archiwum zbrojowni

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH