Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA v. 1.7.23 beta NAZWY PÓŁEK » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony v. 1.7.23 beta NAZWY PÓŁEK 12 Ankieta - średnia ocena: 9,2512 Ankieta - średnia ocena: 9,2512 Ankieta - średnia ocena: 9,2512 Ankieta - średnia ocena: 9,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sancho
Junior Member


Data rejestracji: 07-10-2008
Postów: 16
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

v. 1.7.23 beta NAZWY PÓŁEK Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam.

Dodanie nazw półkom nie przenosząc tegoż nazewnictwa do listy PRZENIEŚ DO, nie ma najmniejszego sensu. I tak trzeba pamiętać bezpłciowy numer półki, żeby nie pomieszać amuletów ze spodniami. Grając z telefonu, gdzie ta zmiana jest najbardziej odczuwalna, nie widać różnicy, więc można nazewnictwo sobie odpuścić.

Dziękuję z góry za "uzupełnienie patcha".
17-01-2018 23:49 Sancho jest offline Szukaj postów użytkownika: Sancho Dodaj Sancho do Listy kontaktów
Bańka
King


Data rejestracji: 24-10-2017
Postów: 766

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Popieram tez mi tego zabraklo w "nowej" zbrojowni.
18-01-2018 00:15 Bańka jest offline Szukaj postów użytkownika: Bańka Dodaj Bańka do Listy kontaktów
Rikku
Viking


Data rejestracji: 30-12-2006
Postów: 659
Klan: Kraina: Moria FR, Rasa: ŁM
Kraina: Moria; Moria II; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Taa, już nawet zacząłem robić porządek w zbrojowni ale fakt, że przy "przenieś do" miałem nadal same numerki mnie zniechęcił w połowie roboty Smile Przydałoby się w kolejnym patchu.
18-01-2018 08:44 Rikku jest offline Szukaj postów użytkownika: Rikku Dodaj Rikku do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobry pomysł, chociaż niby przy nazwach są odpowiednie numerki, to jednak byłoby to bardziej user-friendly

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
28-01-2018 14:59 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Vilgeforz2
Lord


Data rejestracji: 29-05-2015
Postów: 484
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nazwa polki pojawia sie po chwili po najechaniu na nr polki, ale powinny byc od razu napisane w liscie to fakt
28-01-2018 15:01 Vilgeforz2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilgeforz2 Dodaj Vilgeforz2 do Listy kontaktów
soleym
Double Ace


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 100
Klan: Blood Angels
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: W-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Vilgeforz2, najedź myszką używając telefonu. Hyhy. Ok. Może z rysikiem z Note'a zadziała...

Jestem za. Nie podjąłem się jeszcze porządków bo czekam na nazwy w menu rozwijanym. Wink


Edit.
Rysik z Note 4 nie działa w tym wypadku. W innych miejscach podświetla jak myszka ale tu nie.

__________________
cytat:
Szeszej napisał
Mój dział to będę trollował ile chcę, trololo
trololo!! rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez soleym: 28-01-2018 16:53.

28-01-2018 16:51 soleym jest offline Szukaj postów użytkownika: soleym Dodaj soleym do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zaproponowana przez Was zmiana zostanie wprowadzona w najbliższym patchu.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




01-02-2018 15:42 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA v. 1.7.23 beta NAZWY PÓŁEK

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH