Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R17 Oferta licytacji nie wskakuje » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Oferta licytacji nie wskakuje
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
northway
Triple Ace


Data rejestracji: 17-07-2014
Postów: 216

Oferta licytacji nie wskakuje Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Groot r17
Przeglądarka internetowa: Chrome na androida

Opis problemu:
Witam. Licytowalem słoneczny naszyjnik władzy, jakieś 25 sekund przed końcem aukcji wpisałem ilość kamieni czekałem, 5 sek przed końcem aukcji klik i nie zaliczył mojej oferty, klikam szybko jeszcze raz, bw nie reaguje.

Jakiś Time out czy ping out jest???
19-01-2018 23:43 northway jest offline Szukaj postów użytkownika: northway Dodaj northway do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pewnie jakiś lag w odliczaniu czasu (szczególnie jeśli masz unmoda). Za drugim razem pewnie już nie zdążyłeś w te 5 sekund zalicytować, dlatego bw nie reagowało.

Swoją drogą, czemu czekałeś do 5 sekund przed końcem aukcji na podbicie?

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
20-01-2018 09:12 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
bujak
Lord


images/avatars/avatar-4720.gif

Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 338
Kraina: Moria V
Skąd: Qtno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Januszowe zagranie, żeby ktoś kto wygrywał licytacje myślał że już przedmiot jest jego .... i dziwić się potem że aukcje trwają po 30 min albo lepiej, jak się kilkoro takich Januszy znajdzie

+1 spam

__________________
r13/15:Siratha
ID: 3696 / 94

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Askarianh: 20-01-2018 11:52.

20-01-2018 10:40 bujak jest offline Szukaj postów użytkownika: bujak Dodaj bujak do Listy kontaktów
northway
Triple Ace


Data rejestracji: 17-07-2014
Postów: 216

Autor tematu Temat rozpoczęty przez northway
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@sil123 chrome na androida nie ma unmoda.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez northway: 20-01-2018 10:55.

20-01-2018 10:52 northway jest offline Szukaj postów użytkownika: northway Dodaj northway do Listy kontaktów
bujak
Lord


images/avatars/avatar-4720.gif

Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 338
Kraina: Moria V
Skąd: Qtno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak chce kupić przedmiot to nie gram Janusza. Jak mi zależy na przedmiocie to kupuję, jak kupno bo się przyda to mam swój górny limit do którego licytuję i nie kilka sec przed końcem "bo może rywal będzie miał lag albo straci prąd".

__________________
r13/15:Siratha
ID: 3696 / 94
20-01-2018 10:55 bujak jest offline Szukaj postów użytkownika: bujak Dodaj bujak do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pewnie wpisałeś np 24kk a przedmiot w międzyczasie ktoś inny podbił i było to za mało.

Pewnie w adrenalinie nie zobaczyłeś nawet komunikatu, że cena jest za mała.

Inna opcja to, że nie "przekliknąłeś" okna licytacji. Wpisałeś np 24kk ale nie kliknąłeś w innym miejscu i formularz był niezaktualizowany. Twoja cena ofertowa była 0.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


23-01-2018 10:46 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R17 Oferta licytacji nie wskakuje

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH