Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Nagrody za ekspedycje » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nagrody za ekspedycje 24 Ankieta - średnia ocena: 8,0824 Ankieta - średnia ocena: 8,0824 Ankieta - średnia ocena: 8,08
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Nagrody za ekspedycje Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chodzi mi po glowie zmiany w nagrodzie za udana ekspedycje. Chodzi o przedmioty. Zdarzaja sie tam dropy ale wedlug mnie to jest totalna kpina co sie znajduje na nich...

Moja propozycja, usuniecie znajdowanych przedmiotow na ekspedycji i zamienienie ich na kuferki.

3 rodzaje kufri mozna znalezc na ekspedycji:

1)Czarny
2)Srebrny
3)Złoty

Co znajdziemy w kuferku?
-W czarnym znajdzie się od 1-2 przedmiotów losowych
-W srebrnym znajdzie sie od 1-4 przemiotow losowych z szansą wystąpienia prefixa 35% i suffixa 35% (jeżeli występuje)
-W złotym znajdziemy od 1-6 przedmiotów losowych z szansą wystąpienia prefixa 50% i suffixa 50% (jeżeli występują)

Szanse na wylosowanie kufra według lokacji na danej mapie:
Czarny kufer: 34% |28% |22% |16% |10% |10% |10% |10% |10% |10% |10% |10% |10% |10% |10% |
5% |1%
Srebrny kufer: 33% |36% |39% |42% |45% |42% |39% |36% |33% |30% |27% |24% |21% |18% |15% |
10% |5%
Złoty kufer: 33% |36% |39% |42% |45% |48% |51% |54% |57% |60% |63% |66% |69% |72% |75% |
85% |94%

Na 1 i 2 mapie szanse na wylosowanie kufra wzrastają wraz z nr lokacji.


Dodatkowym atutem mogłoby być możliwy handel kuframi na aukcji.
Oczywiście zawartość jest nieznana aż do otwarcia kufra....


ps.
Podane liczby są tylko przykładowe !!
20-01-2018 20:32 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fajne, bjere

tylko potrzebne byłoby nowe menu do zarządzania tymi lootboxami, co pewnie zajmie sporo czasu w programowaniu

p.s chciałbym jeszcze zauważyć, że z takim modelem średnio ok 1 na 27 białych smoków nie da nic

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szerlok: 20-01-2018 20:56.

20-01-2018 20:48 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No nagrody za ekspy to śmiech... Dzisiaj na Agrameonie Uzi, no to śmieszne jak na tak wysoką lokację..

Wszystko fajnie brzmi, tylko jak widzisz wycenienie tych kufrów na aukcji? Chodzi mi tu głównie o możliwości pushu, regulacje przez OPów itp.

No chyba, że jak złom na aukcji na Morii, że każdy kufer ma stałą cenę i kto pierwszy zalicytuje ten lepszy, czy jak to tam działa.

Już sam czarny kufer dałby więcej niż w tej chwili to co potrafi lecieć z eksp.. No i te % na złote kufry jak dla mnie za wysokie, szczególnie jak na pierwsze lokacje, gdzie głównie powinny lecieć czarne, no ale jak pisałeś, to tylko przykładowe % i można pozmieniać Smile

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
20-01-2018 20:49 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SimonKSD
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie zastanawialem sie nad tym jak ogarnac na aukcjach,
Moze wlasnie tak jak piszesz, cena za kufra stala i kto pierwszy ten bierze...
20-01-2018 21:01 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czym potężniejszy Boss tym większa szansa na przedmiot legendarny (szansa jest niezależna od Aktu).

No i w zasadzie to juz by było na tyle Bastion 3 pałki z czego jedna dobra....

Kufry juz są, zmian nie bedzie. Pomysł do przegadania, ale niech moze póki co ogarną tę mityczną apkę

bo...
cytat:
SushiMaker napisał(a)Konrad od wielu dni ją ostro testuje, ja też zacząłem w nią pociskać. Gra się fajnie ale jest wiele błędów, braków itp w istniejących opcjach, a przed nimi jeszcze zostało kilka ekranów do zakodowania...


i zadania dzienne, plus epiki 2.0 dla necro... bo należy pamiętać ze apka bedzie w 2018...
cytat:
SushiMaker napisał(a) Tak, o ile firma ją wykonująca "nie wybuchnie" to tak.


__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez jarex: 21-01-2018 06:27.

20-01-2018 21:14 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
garond
Triple Ace


images/avatars/avatar-14050.gif

Data rejestracji: 06-04-2007
Postów: 203
Klan: Potępieńcy
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ciekawy pomysł, lot legend i epików można tez w tym uwzględnić

__________________



R1: Neith
Wygrałem/Sprzedałem R1

20-01-2018 22:03 garond jest offline Szukaj postów użytkownika: garond Dodaj garond do Listy kontaktów
repe
Lord


Data rejestracji: 13-05-2007
Postów: 462
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie produkujcie się, zaraz kacik vel vuko wpadnie i was wyjaśni, że ekspy nie są od dropa, tylko wyprawy. Zmiana na nie i w ogóle jestem top wszystko mam a wam małym szaraczkom nic się nie należy Big Grin
20-01-2018 22:35 repe jest offline Szukaj postów użytkownika: repe Dodaj repe do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
repe napisał(a)
Nie produkujcie się, zaraz kacik vel vuko wpadnie i was wyjaśni, że ekspy nie są od dropa, tylko wyprawy. Zmiana na nie i w ogóle jestem top wszystko mam a wam małym szaraczkom nic się nie należy Big Grin


Święte słowa, zaraz napisze jak to na morii...ja jednak wolę aby zrobili i skonczyli to co zapowiedzieli, a kufry jako prezent, ale zanim adm. pochyli się nad tematem szybciej zostanie zamknięty.

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez jarex: 21-01-2018 06:19.

21-01-2018 06:16 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
garond
Triple Ace


images/avatars/avatar-14050.gif

Data rejestracji: 06-04-2007
Postów: 203
Klan: Potępieńcy
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wydaje by mi się żeby to było trudne do programowania. Nowy przedmiot o jakości 1-3 czy ile tam ma być, przypisana szansą jego wypadniecia rosnąca wraz z wzrostem trudności bossa, który zamiast ekwipuj uruchamial by system losujacy przedmioty o określonej jakości. Jeśli miało by być sprzedawane to dodać zakładkę na aukcji. Praktycznie nic do przerobienia w głównym kodzie gry...

__________________



R1: Neith
Wygrałem/Sprzedałem R1

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez garond: 21-01-2018 09:52.

21-01-2018 09:51 garond jest offline Szukaj postów użytkownika: garond Dodaj garond do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A moze zamiast tego przerobic drop itemow z moba na zasadzie wykonania x pielg na 90% w s3, gdzie x zalezne jest od lokacji, strefa moze tez byc zalezna od mapy np. pierwsza mapa s3, druga mapa s2

Np.bialy smok daje drop jak dwie pielgi na 90% w s3

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Riper_Angel: 22-01-2018 08:58.

22-01-2018 08:58 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
bujak
Lord


images/avatars/avatar-4720.gif

Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 338
Kraina: Moria V
Skąd: Qtno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To do tych kuferków wrzucić drop z pielg. Dać np kuferki jak w 1 poście, gdzie czarny to 1-2 pielgi, srebrny to 3-4 pielgi a złoty 5-6 pielg.
Jak na początek takie coś by wystarczyło. Potem można pomyśleć nad możliwością ulepszenia kuferków do dsk5, gdzie każdy poziom ulepszenia powoduje zwiększenie szansy na ( i tu pozostaje wtyknąć coś co nie będzie przesadzone) o 1% na poziom.


Kox itemy też leciały z pielg, ale było to może kilka w przeciągu roku.


Poszedł bym kawałek dalej, i ten drop z kuferka jako pielgi przetestował na aktualnych pkt skarbu i skrzynkach możliwych do wykopania. I tak najwyższa skrzynka niech ma że daje drop jak by było puszczone 5 pielg ( strefa nie ma znaczenia jeśli chodzi o morie, a na necro i tak szuka się epików które lecą wszędzie).

__________________
r13/15:Siratha
ID: 3696 / 94
22-01-2018 09:27 bujak jest offline Szukaj postów użytkownika: bujak Dodaj bujak do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

podbijam temat zanim stuknie mu roczek

czy jest szansa poprawy dropa na ekspach?
troche smiech na sali żeby taka astarte dropiła ostrą pałkę, potem glocka, potem wzmocnioną czapkę itd
22-11-2018 14:51 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
Eleishar
Lord


Data rejestracji: 28-02-2018
Postów: 276
Klan: Klan Cienia
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gdyby drop z ekspedycji miał się opierać o pielgi, to dalej byłoby duże ryzyko wypadnięcia szrotu. Najpierw trzeba by coś zrobić z samym dropem wyprawkowym (zapraszam do dyskusji i podbicia tematu Modyfikacja dropa ). Tylko drop ekspowy podobno jest niezależny od strefy...

__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym to był ja.
22-11-2018 17:04 Eleishar jest offline Szukaj postów użytkownika: Eleishar Dodaj Eleishar do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie musi być powiązany ze strefą ani z pielgami, ale kurna no, ile można dropić badziewia

niech to chociaż daje % na pref suf na podobnej zasadzie jak item za pkt skarbu, tu zależny od lokacji

czy coś, cokolwiek
22-11-2018 17:23 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo fajny pomysł, który sprawdza się wszędzie.
% do poprawy np.:
Biały: [cz] 95% [sr] 5% [zł] 0%
U ciebie różnice są zdecydowanie za małe.

Drop też do poprawy.
-W czarnym znajdzie się od 1-2 przedmiotów losowych (pref/suf 35%, legenda 50%, epik 10%)
-W srebrnym znajdzie sie od 2-4 przedmiotow losowych (pref/suf 60%, legenda 65%, epik 20%)
-W złotym znajdziemy od 3-6 przedmiotów losowych (pref/suf 80%, legenda 100%, 50%)

Inaczej to same pałki albo db kąsające noże.

Taka skrzynka byłaby raz dziennie i to niekoniecznie zawsze najlepsza. Prawdopodobnie przy tak wysokich % nadal głównym źródłem przedmiotów byłyby wyprawy (kilkadziesiąt przedmiotów dziennie vs max 6).

Problemem byłoby:
- legendy/epiki dla postaci, które ich normalnie jeszcze nie dropią (biały do 20lvl), szczególnie w kontekście ewentualnego handlu (wszystkie skrzynie muszą być identyczne)
- wpływ epików ze skrzyń na fair dropa
- całą kwestia rozwoju tej atrakcji (następne mapy, epiki 2.0, itd.)



Pomysł mega! Jeszcze animacja jak z ruletką Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kaagular: 22-11-2018 18:10.

22-11-2018 18:07 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Trolololo23
Double Ace


images/avatars/avatar-25682.png

Data rejestracji: 21-09-2018
Postów: 118

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo dobry pomysł. Mniejsi mieliby szybszą możliwosc rozwoju, ze względu iż by sprzedawali na aukcji te boxy.

Napisz tylko jeszcze PW do OP-a, bo coś zauważyłem by administracja odpisała odnośnie pomysłu to trzeba im PW wpierw napisać, bo łaskawie nawet nie spojrzą na temat.

__________________

22-11-2018 18:25 Trolololo23 jest offline Szukaj postów użytkownika: Trolololo23 Dodaj Trolololo23 do Listy kontaktów
Eleishar
Lord


Data rejestracji: 28-02-2018
Postów: 276
Klan: Klan Cienia
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na ekspach mogą dropić legendy już w pierwszym akcie, więc to znowu nie taka straszna zmiana.

__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym to był ja.
22-11-2018 18:51 Eleishar jest offline Szukaj postów użytkownika: Eleishar Dodaj Eleishar do Listy kontaktów
Dracko
Viking


images/avatars/avatar-9311.jpg

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 585
Klan: DerG
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

według mnie idealny pomysł pod apke, która kiedyś będzie
23-11-2018 13:56 Dracko jest offline Szukaj postów użytkownika: Dracko Dodaj Dracko do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SimonKSD
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł odkoponany i przez ten czas nic nie zostało zmienione aby poprawić dropa z ekspedycji. Szajs leciał leci i będzie leciał.
23-11-2018 14:22 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Opcja kup 10 skrzynek za 1 dzień premium też wydaje się super c'nie?

Happy
23-11-2018 15:21 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@MasterOfPuppets jakiś komentarz?

spam ostrzeżenie Kylin


spam? nie kpij Big Grin

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Riper_Angel: 26-11-2018 17:44.

26-11-2018 10:01 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Nagrody za ekspedycje

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH