Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Kwadrat a budynki » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Kwadrat a budynki 12 Ankieta - średnia ocena: 9,2512 Ankieta - średnia ocena: 9,2512 Ankieta - średnia ocena: 9,2512 Ankieta - średnia ocena: 9,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Bau
Lord


images/avatars/avatar-25600.jpeg

Data rejestracji: 17-05-2014
Postów: 340
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria S

Kwadrat a budynki Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obecnie jak dobrze wiemy jeśli mamy odpaloną budowę na swoim kwadracie to nie możemy przeprowadzić wymiany archiwami, bo nasz/kolegi kwadrat jest w budowie.

I stąd moje pytanie. Czy nie dałoby się zmienić tego w taki sposób, żeby ta budowa była przypisana do kwadratu, a nie do konta?

W praktyce wyglądało by to tak: odpalamy np. na klocku 1/1/1 garnizon 45 poziom który buduje się (strzelam) 20 dni. Jak wiemy do s1 często w klanach jest grafik (2/3 dni i rolka itd i często jak chce się coś postawić to dana osoba musi na klocku posiedzieć kilka tygodni choćby) i często trudno jest pogodzić każdego, bo niektórzy siedzą dłużej od innych, to samo tyczy się rolki s2 czy choćby i s3. Po odpaleniu tej budowy przez gracza X (i wydaniu przez niego zasobów na ten budynek) jest możliwa rolka z budowanym kwadratem, gracz Y (który wymienia się z graczem X) ma kontynuowaną budowę budynku, który rozpoczął gracz X.

Kosmetyczna zmiana, a myślę wprowadziła by wiele ułatwień w "nieżycie" klanu i rolki miałyby większy sens. Obecnie czas budowy jest już w miesiącach i coraz mniej osób rotuje ze sobą kwadraty z uwagi na to, że na ich klocku trwa budowa.

Nie wiem czy taki temat był, jeśli tak to przepraszam - przyznaję że nie szukałem, ale dziś na sb klanowym u mnie w klanie została podjęta taka dyskusja to postanowiłem założyć temat.


Pozdrawiam
20-01-2018 21:48 Bau jest offline Szukaj postów użytkownika: Bau Dodaj Bau do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pomysł świetny i ułatwiający wszystkim życie.
co z tego skoro pewnie nie wejdzie.

__________________
r18: Asmiran
20-01-2018 22:59 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
Toxic
King


images/avatars/avatar-1373.jpg

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 936

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może w końcu byśmy przypisali budowle do konta?
5 lat ciągłej budowy to sporo, jeśli liczyć to w kontekście strat.

__________________
NA WIECZNYM URLOPIE
20-01-2018 23:02 Toxic jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxic Dodaj Toxic do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Budowe mozna przerwac, wyglada mi to na pushowanie zlomem rotfl

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
20-01-2018 23:50 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
NaSiR
Lord


images/avatars/avatar-13096.gif

Data rejestracji: 04-04-2007
Postów: 370
Klan: r1: LeT, AD | r4: PHX, LeT
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Preussisch Holland

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jesli chodzi o push zlomem to ja to widze tak...

Zrobic to jako opcje do budowy tzn.
1) Zaznaczam box'a ze buduje z opcja "zmiany wlasciciela"
2) Mozna by nawet wprowadzic dodatkowy koszt np 10% surowcow
3) Trzeba dodac warunek ze jesli trwa budowa z ta opcja to:
a) Mozna wymieniac kwadraty archiwami
b) W przypadku przerwania budowy surowce wracaja do gracza,
ktory odpalil budowe lub po prostu zablokowac opcje "Przerwij".

__________________
..:: r4: NaSiR (zloz oferte) ::..
21-01-2018 02:46 NaSiR jest offline Szukaj postów użytkownika: NaSiR Dodaj NaSiR do Listy kontaktów
niqś
Forum Ace


Data rejestracji: 01-01-2017
Postów: 81

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak dla mnie opcja typowo pod push na serwerach familinych
mam 2 konta jedno farmi pr tylko dla zlomu i buduje kwadrat a drugie ( main ) z tego korzysta...

proceder znany od dawna Smile

__________________

21-01-2018 03:27 niqś jest offline Szukaj postów użytkownika: niqś Dodaj niqś do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@nasir - a nie wystarczy dać warunku, że anulować budowę może tylko ta osoba, która ją zaczęła?

@niqś ale jak ktoś farmi złom to ma za niski lvl (i staty) aby cokolwiek wybudować, chyba że chodzi ci o pp/ao, które i tak lecą kilka godzin

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szerlok: 21-01-2018 08:50.

21-01-2018 08:50 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
niqś napisał(a)
jak dla mnie opcja typowo pod push na serwerach familinych
mam 2 konta jedno farmi pr tylko dla zlomu i buduje kwadrat a drugie ( main ) z tego korzysta...

proceder znany od dawna Smile

Czy właśnie przyznałeś się do m.in. ustawiania wyników oblężeń między swoimi multikontami?Big Grin



Tak czy owak - do postu twardego - nawet przez myśl mi nie przeszło, że taka opcja mogłaby służyć do pushu...
Czy to dlatego, że nie myślę głównie o tym jak wydymać innych (bądź tzw. system) tak, żeby coś na tym ugrać?
Czy może ci, którzy myślą głównie o tym, mierzą innych swoją miarą (jak wiadomo złodziej zazwyczaj podejrzewa innych o kradzież, a ten który chodzi na tzw. dziwki stale podejrzewa żonę o to, że ta przyprawia mu poroże)?



Co do samej propozycji - niech po prostu da się wymienić [] podczas budowy, ale nie da zakończyć budowy na tymże [] (a jeśli już, to może to zrobić tylko ten, który ją rozpoczął, a i to po wróceniu na rzeczony [])...
Bo czy jeśli dwie osoby zamieniają się mieszkaniami, z których jedno akurat jest remontowane, to ekipa budowlana się zwija razem z poprzednim wynajmującym?chytry

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

21-01-2018 19:33 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Kwadrat a budynki

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH