Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R1 UŚMIECH BOGÓW - Dla administracji ok a dla graczy bug. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony UŚMIECH BOGÓW - Dla administracji ok a dla graczy bug. 9 Ankieta - średnia ocena: 7,009 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

UŚMIECH BOGÓW - Dla administracji ok a dla graczy bug. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Grax
Przeglądarka internetowa: opera

Opis problemu: event nie działa, kłamie, jest zepsuty i niesprawiedliwy skoro działa jedynie u wybranych graczy. Big Grin

Skoro efekt ma zwiększać szansę na wyprawę to niech ją zwiększa wszystkim a nie tylko małym lev i tym co w trening nie ładowali.

Mam na pielgach wszędzie po 72% i dla mnie kpiną jest takie zdarzenie czasowe które traktuje za każdym razem mojego wampirka jak trędowatego. chytry Mam 72% normalnie to na evencie powinienem mieć coś tam więcej skoro sam bóg się w tym dniu udzielił...

Albo zróbcie ten event dla wszystkich niezależnie od % albo zmięcie mu nazwę na np; 'Spaczony uśmiech bogów" - bóg robi dobrze tylko nowym graczom i tym co grać nie potrafią bo olewali trening.

Gra powinna dawać równe profity i szansę wszystkim graczom na eventch a ten wymieniony powyżej jest tego całkowitym zaprzeczeniem.


Pozdrawiam.

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
22-01-2018 10:53 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
milo
Zbanowany

Data rejestracji: 01-01-2011
Postów: 150

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Grax przecież oni są zajęci kopiowaniem udogodnień unmoda :

Dodano możliwość kupienia przedmiotu jednorazowego w momencie rozpoczęcia ataku na innego gracza. Zakupiony w ten sposób przedmiot zawsze zostanie zużyty na ataku, dla którego został zakupiony. Jeśli żaden przedmiot nie zostanie wybrany, zużyty zostanie aktualnie posiadany przedmiot jednorazowego użytku (jeśli wcześniej jakiś został zakupiony).
Dodano możliwość nadania półkom w zbrojowni dowolnych nazw (max 40 znaków).
Dodano wyświetlanie nagłówków półek na przewijanych listach wyboru przedmiotu (np przy wystawianiu przedmiotu na aukcję).
Zwiększono ilość półek w zbrojowni z 10 do 20.


Apki na fona nie umieja zrobić od 2 lat, zestawów umagow ,jedyne co robią to zaśmiecają grę zamiast ją prostować.
22-01-2018 12:48 milo jest offline Szukaj postów użytkownika: milo Dodaj milo do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Event zwieksza szanse na udana wyprawke. Nie zwieksza natomiast maksymalnej szansy. Jak chcesz zmienic jakies eventy to chociaz wybierz odpowiedni dzial.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
22-01-2018 13:04 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Grax33
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
Event zwieksza szanse na udana wyprawke. Nie zwieksza natomiast maksymalnej szansy. Jak chcesz zmienic jakies eventy to chociaz wybierz odpowiedni dzial.



opis eventu:
"Zdarzenie czasowe działa na wszystkie wampiry"

- kłamstwo. Zmieńcie opis w takim razie bo na mojego wampirka i wielu innych ten event nie działa.

pozdrawiam.

edit do twardego.


Czyli to jest bug skoro muszę osłabiać wampira rozbierając go by odczuł dar od boga! rotfl
Skoro wampir jest na takim poziomie, że już eventy na niego nie działają to jaki sens ma dalszy jego rozwój? Albo ta gra będzie się rozwijać dostosowując eventy pod graczy top albo regresja i takie wisienki będą uderzać w tych co się najbardziej w tej grze starają. Ludki się zniechęcą jeśli takich " promowanych eventów" rzucanych pod wirtualne nogi będzie coraz więcej.

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Grax33: 22-01-2018 13:25.

22-01-2018 13:15 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak zdejmiesz czesc eq to zobaczysz, ze dziala. Event nie podnosi maksymalnej szansy na udana wyprawke.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
22-01-2018 13:17 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

podłączam sie pod temat.

ewent powinien zwiększać szanse na udaną wyprawę. skoro mam 72% to czemu nie działa na mnie? mam zbugowaną postać?

czemu nie mam 74% na udaną? czy to ewent tylko dla wybranych

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

22-01-2018 14:31 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
ZiomekZBl0kóF
Forum Ace


Data rejestracji: 08-11-2017
Postów: 87

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
shockth napisał(a)
podłączam sie pod temat.

ewent powinien zwiększać szanse na udaną wyprawę. skoro mam 72% to czemu nie działa na mnie? mam zbugowaną postać?

czemu nie mam 74% na udaną? czy to ewent tylko dla wybranych


masz odpowiedz
cytat:
twardy napisał(a)
Jak zdejmiesz czesc eq to zobaczysz, ze dziala. Event nie podnosi maksymalnej szansy na udana wyprawke.



nie widzę w tym buga, nawet jeśli nie jest po równo... to ileż to razy jest ten event... =.=
jest wiele innych bezsensownych eventów niz ten.
23-01-2018 02:26 ZiomekZBl0kóF jest offline Szukaj postów użytkownika: ZiomekZBl0kóF Dodaj ZiomekZBl0kóF do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Te ewenty byly sensowne w czasie ich wprowadzenia do gry. Obecnie jest mnowstwo innych dopalek ktore sprawiaja ze te ewenty sa naprawde smieszne.

Czemu ktos kto pakuje mnostwo pr w tren i eq ma tracic.

Ile by zajelo czasu przemodelowanie wartosci ewentow?

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

23-01-2018 10:13 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki za zgłoszenie. Nie jest to bug, gdyż szansa na wyprawę nie może być większa od maksymalnej szansy na wyprawę. Jeśli ktoś chciałby, żeby ten event działał inaczej, proszę o założenie tematu w dziale System gry.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




23-01-2018 10:17 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R1 UŚMIECH BOGÓW - Dla administracji ok a dla graczy bug.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH