Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Pytania » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Pytania 15 Ankieta - średnia ocena: 7,0015 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Pytania Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakoś słabo z aktywnością naszych adminów zadam więc kilka pytań. Mam nadzieję, że niedawne historyczne sukcesy i ogromne content patch, [które cały czas odkrywamy i dopiero dochodzimy do siebie po tych zmianach] nie spowodowały, że osiedliście na laurach

- czy naprawdę trwają pracę nad wprowadzeniem kolejnej metody zdobywania evo? Serio, może niektórzy się cieszą z lvl 5 evo, ale teraz to jest trochę dramat w tym jak odskakuje topka. JASNE, zrobili więcej ataków, ale talizmany dają ogromnego kopa, a evo pozwala je odpalić w większej ilości. [nagrody typu +150 evo są śmieszne gdy policzy się koszt wbicia jednego evo]

- system wojen: coś dalej? Ile było ględzenia o tym, że będzie to czy tamto, ludzie rzygali tekstem, a na koniec nic nie weszło, temat ucichł.

- powiększenie pojemności zbrojowni: dacie wreszcie jakiegoś cukierka czy same kije?

- apka: bla bla bla, wiadomo

- craft: czy robicie coś w tej sprawie, jakieś testy? Macie pomysł jak to zrobić? Teraz nie jestem w stanie konkurować z epickimi szczęściarzami/zwycięzcami loterii, a po przeliczeniu na speed mogę równie dobrze się skasować, bo nie mam żadnego demona 1h [ani szybkich 1h] i praktycznie żadnego umagu 1/4 dmg. Zanim kopniecie całe necro dajcie jakąś szansę tym, co nie dropią

- przeliczenie speed: ano! Mam nadzieję, że się rozmyśliliście i nie wejdzie ten bubel, którego jedynym założeniem jest ułatwienie pracy we wprowadzaniu tych ogromnych patchy!

- zadania dzienne - kolejny przegadany temat, przewałkowany, nic z tego nie wyszło

- patche na 2018: przestaliście już siebie/nas oszukiwać, że będą szerokie zmiany - to na plus. W końcu zdaliście sobie sprawę, że nie chce wam się nic [albo prawie nic] robić i nie obiecujecie gruszek na wierzbie, ale może jakieś smaczki, takie na ledwo tydzień roboty dla pro teamu koderskiego: np. zmiana kolorków nicków w klanie czy coś takiego Roll Eyes

- beta: będzie kolejna darmowa zmiana rasa, kiedy skończycie z betą? Tzn wiem, że to nie jest pilne i koniec bety będzie w 2078, ale mimo wszystko przed śmiercią chciałbym przekazać prawnukom dobrą rasę dla buildu jaki będę miał.

A tak to życzę wam wszystkiego naj, mam nadzieję, że dacie znać przed walentynkami, chyba, że będzie to typowe "pocałujcie nas w d..." wtedy będzie pasować na walentynki.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 02-02-2018 14:36.

02-02-2018 14:36 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
SPFY
Lord


images/avatars/avatar-25631.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 322
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mnie z tej lawiny interesuje kiedy bedzie wprowadzony craft na necro...
Admini ogarnijcie się . Apka miała wejść w zeszłym 2017 roku !!! Craft też. Co sie z wami dzieje??

__________________
MaMeLoT- ostatni gej w tej grze
Koniec gry.
02-02-2018 15:08 SPFY jest offline Szukaj postów użytkownika: SPFY Dodaj SPFY do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak dla mnie sciana placzu - bylo pisane ze nie beda podawac zadnych terminow chyba ze cos juz jest prawie gotowe i na dniach na 100% wejdzie
kazde info z wyprzedzeniem zwlaszca jesli zawiera za duzo szczegolow powoduje za duze machlojki na rynkach (np podnoszenie zwyklych przedmiotow na necro)

przeciez w ktoryms temacie pisal konrad bodajze co obecnie robia - 2 rzeczy i trzecia w miedzy czasie wiec poco kolejny temat ???

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
02-02-2018 16:11 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Martha12345
Triple Ace


Data rejestracji: 09-12-2012
Postów: 159

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Epiki 2.0 jeszcze miały wejść ale to chyba bliżej 2078.

__________________
r14 Martha
02-02-2018 16:14 Martha12345 jest offline Szukaj postów użytkownika: Martha12345 Dodaj Martha12345 do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Hornet87
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kacik napisał(a)
jak dla mnie sciana placzu - bylo pisane ze nie beda podawac zadnych terminow chyba ze cos juz jest prawie gotowe i na dniach na 100% wejdzie
kazde info z wyprzedzeniem zwlaszca jesli zawiera za duzo szczegolow powoduje za duze machlojki na rynkach (np podnoszenie zwyklych przedmiotow na necro)

przeciez w ktoryms temacie pisal konrad bodajze co obecnie robia - 2 rzeczy i trzecia w miedzy czasie wiec poco kolejny temat ???


Ile mam ostrzeżeń? o! Jedno, to ci coś powiem:

ale z ciebie debil, debil do sześcianu.

A gdzie ja pytam o termin, gdzie chcę konkretne info kiedy?

To o co pytam czy coś w ogóle jest szykowane i czy są plany by dalej to wprowadzać.

Wiesz co jest ścianą płaczą? ty jesteś ścianą płaczu, a raczej gruzowiskiem, może bardziej taką kupą kamieni.

gamoniu!

obraza, prowokacje ostrzeżenie Kylin

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 02-02-2018 18:46.

02-02-2018 17:07 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kacik napisał(a)
jak dla mnie sciana placzu - bylo pisane ze nie beda podawac zadnych terminow chyba ze cos juz jest prawie gotowe i na dniach na 100% wejdzie
kazde info z wyprzedzeniem zwlaszca jesli zawiera za duzo szczegolow powoduje za duze machlojki na rynkach (np podnoszenie zwyklych przedmiotow na necro)

przeciez w ktoryms temacie pisal konrad bodajze co obecnie robia - 2 rzeczy i trzecia w miedzy czasie wiec poco kolejny temat ???


cytat:
SushiMaker napisał(a)



W związku z tym jeszcze w przyszłym roku (2017) wydane zostaną następujące dodatki do BW:
  • System zadań dziennych – biorąc pod uwagę Wasze uwagi, pracuję nad bardziej rozbudowanym i urozmaiconym systemem zadań i questów.
  • Możliwość wycraftowania przedmiotu powiązana z systemem zadań dziennych tak by gracz z absolutnym pechem miał także możliwość rozwoju. (Głównie dotyczy to serwerów Necro ale opcja będzie dostępna także dla Morii).
  • Przedmioty epickie 2.0 – zarówno dla Morii (1.0 i 2.0) jak i dla Necro wydane zostaną epiki 2.0
  • Zmiany w punktach ŁPC tak by gracz nie był zmuszony za każdym razem przechodzić ciężkiego etapu zbierania ŁPC w zakresie 0-2000 punktów.
  • Fuzja R3 i R4


Możliwe że pojawią się inne zmiany, ale na chwilę obecną mocno koncentrujemy się na dodaniu tego co widać powyżej tak by firma robiąca aplikację miała dostęp do pełnej listy funkcjonalności jakie mają być dodane do aplikacji.


i jak mantra
cytat:
SushiMaker napisał(a)W związku z tym jeszcze w przyszłym roku (2017) wydane zostaną następujące dodatki do BW
jest rok 2018...a kacik żyje w roku 1820 jak widać...

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

02-02-2018 18:04 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
A gdzie ja pytam o termin, gdzie chcę konkretne info kiedy?

To o co pytam czy coś w ogóle jest szykowane i czy są plany by dalej to wprowadzać.

Tak, jest coś szykowane i dalej są plany, żeby to wprowadzać.

cytat:
- patche na 2018: przestaliście już siebie/nas oszukiwać, że będą szerokie zmiany - to na plus. W końcu zdaliście sobie sprawę, że nie chce wam się nic [albo prawie nic] robić i nie obiecujecie gruszek na wierzbie, ale może jakieś smaczki, takie na ledwo tydzień roboty dla pro teamu koderskiego: np. zmiana kolorków nicków w klanie czy coś takiego

Sorry, ale jak ludzie pracują po 8+ godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu (a czasem i w weekend) i czytają takie rzeczy, to odechciewa się wszelkiej dyskusji. Rozumiem, że możesz być zawiedziony tempem zmian, ale ubliżając nam w ten sposób pokazujesz jedynie, że po raz kolejny wypowiadasz się na temat, o którym nie masz pojęcia. I te wtrącenia o "pro teamie koderskim" - masz jakieś kompleksy? Potrzebujesz komuś dowalić, żeby poczuć się lepiej?

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




02-02-2018 20:43 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)

Tak, jest coś szykowane i dalej są plany, żeby to wprowadzać.


cytat:
Konrad napisał(a)Sorry, ale jak ludzie pracują po 8+ godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu (a czasem i w weekend) i czytają takie rzeczy, to odechciewa się wszelkiej dyskusji.


Ale jakiejkolwiek dyskusji juz dawno nie ma i ja sie nie dziwię, bo sam SM zapowiedział ze będą wprowadzone w 2017 r. dodatki, ja wiem ze niektórzy/większość uczepili sie jak pijany płotu potem cisza na 2/3/4 tyg by potem wrzucić lakoniczny post, będzie jak wejdzie, pracujemy po 8h + i jak nie macie pojęcia o naszej prcy to szkoda nam czasu na dyskusję z wami.

Nie dziwię sie niektórym graczom bo analogicznie, pracują niektórzy 12 h a po 8 lat poświecili grze, w zamian dostają nazwy półek. Nie nie popieram takiej dyskusji jak i zadnej obrzucający błotem adm. ale nie dziw się Konrad bo nie wielu juz gra dla przyjemności, tylko czeka na zmiany lub po prostu wegetuje bo szkoda mu włożonego czasu w postać często budowaną własnie w te 8 lat. No i sam wiesz ze dzięki fuzjom jeszcze to jako tako dycha...

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez jarex: 03-02-2018 07:11.

03-02-2018 07:09 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myślałem, że gra się dla rozrywki, a nie, że jest to praca, za którą się coś należy. I nie uwierzę w to, że ktokolwiek gra po 12 godzin dziennie. Może problem leży w podejściu do gry i stawianiu nierealnych oczekiwań. Wyjaśnijmy sobie kilka rzeczy:
- zapowiedź, że coś planujemy nie oznacza, że gotowa jest choćby całościowa koncepcja, więc nie oznacza, że już nad tym pracujemy, a już tym bardziej nie oznacza, że pracujemy tylko nad tym. To, że coś zapowiedzieliśmy 2 lata temu, nie znaczy, że przez 2 lata nad tym pracowaliśmy.
- teksty, że "po 8 latach gry dostajemy nazwy półek", która jest jedną z wielu zmian w patchu robionym około 2 tygodni (w przerwach na tworzenie API dla aplikacji, naprawianie aktualnych błędów i problemów, odpowiadaniu na Wasze posty oraz wiadomości i korygowaniu Waszych pomyłek w trakcie gry) jest zwykłym czepialstwem i krytykanctwem. Staramy się wprowadzać zmiany pomocne zarówno nowym jak i starszym graczom. Podejście typu "zapewnijcie mi ciągle nowe wrażenia, bo gram w to długo i mi się należy" to najwyższy poziom nierealnych oczekiwań, zresztą żadna istniejąca gra w ten sposób nie funkcjonuje.

W przyszłym tygodniu wyjdzie patch z kolejną porcją usprawnień zwiększających komfort gry, który robiliśmy przez ostatnie 2 tygodnie i też napiszesz, że po 8 latach dostałeś tylko to?

Jedyne, z czym się mogę zgodzić, to że zmiany wprowadzane są zbyt długo, ale nie wynika to z tego, że raz na 2 tygodnie ktoś dłubnie przy kodzie, tylko z tego, że nasz team jest bardzo mały i dość trudno w obecnych warunkach na rynku usług programistycznych go zwiększyć. Każdy z nas (Sushi, ja, Krzysiek nasz grafik) wykonuje pracę, za którą w większych firmach odpowiadają co najmniej 3-4 osoby (z naciskiem na "co najmniej"). I prawdopodobnie się to nie zmieni, chyba, że apka wypali do tego stopnia, że będzie nas stać na podkupowanie pracowników korporacjom.

Apka również powstaje zbyt wolno i doskonale o tym wiemy - na niedawnym spotkaniu z firmą, która ją tworzy ten temat był omawiany i kolejne buildy pokazują, że chłopaki zaczęli nadganiać z interfejsem i że coraz bardziej zaczyna to wyglądać jak nowoczesne gry dostępne w appstore. Niemniej jeszcze mnóstwo pracy zarówno po ich stronie jak i naszej musi być włożone, żeby można było powiedzieć, że jest gotowa do wypuszczenia.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




03-02-2018 08:48 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
I nie uwierzę w to, że ktokolwiek gra po 12 godzin dziennie.

Oj zdziwiłbyś się XD
Jak nie mam nic do roboty, to siedzę w grze od rana, do wieczora. Oczywiście w międzyczasie robię coś innego, ale jednak xD
Jest wielu takich, co siedzą na prawdę długo, może nie bez przerwy, ale jednak wciąż można powiedzieć, że grają "po 12 godzin dziennie".
Zresztą macie logi, widzicie jak aktywni są ludzie.

Chciałem tylko dodać, że wyraźnie brakuje wam kogoś od PRu, kto wam podpowie jaką drobną zmianę możecie wprowadzić, żeby uspokoić graczy, kogoś, kto wypowie się za was na forum, żeby uspokoić tłum.
Ja rozumiem, że większość tekstów graczy, szczególnie tych roszczeniowych, wywołuje w was ataki padaczkowe, czy inne niedogodności, zdaję sobie sprawę, każdego mogłoby to z równowagi wyprowadzić. Jednak kto jak kto, ale właśnie WY powinniście potrafić zachować zimną krew. Wiem, że to nie łatwe, ale jednak trzeba.
03-02-2018 10:27 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie miałem na myśli kliknięcia raz na godzinę, żeby sprawdzić co się dzieje. To tak jakbym ja Ci powiedział, że pracuję nad BW 16 godzin dziennie, bo co jakiś czas sprawdzę, czy wszystko działa jak należy, a zasadniczo zajmuję się w tym czasie czymś zupełnie innym Smile Widzimy aktywność graczy. Oczywiście jeśli ktoś prowadzi aktywnie kilka kont, to jak najbardziej jest możliwe spędzanie po kilka godzin dziennie na graniu.

Nie sądzę też żebyśmy potrzebowali PRowca. Nie odbiło nam jeszcze na punkcie wizerunku i choć staramy się zachować zimną krew i traktować innych z szacunkiem, to nie mamy zamiaru podkulać pod siebie ogona i ugłaskiwać kogoś, kto nas obraża. O wiele bardziej przydałby nam się dobry programista, niestety o takiego coraz trudniej.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




03-02-2018 10:50 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Klikam częściej niż raz na godzinę xD w zasadzie to co 3-5min, bo tyle trwają ataki/wyprawy, jak robię pojedyńczo, potem czekając aż się odnowią, zaglądam na aukcję, pilnuję eksp, kleję eq, przeglądam forum, a jak się odnowi kilka to jedziemy dalej. Jasne, jak policzysz sam czas przez jaki patrzę na stronę bw, to w ciągu dnia wyjdzie może max 2h, ale jeżeli weźmiesz pod uwagę, że nawet jak nie mam otwartej karty gry, to wciąż mam ją na uwadze, to wyjdzie 12h.

A co do PRu. To wizerunek działa nie tylko na graczy, ale i na pracowników. Dobrze wyglądająca firma przyciąga lepszych pracowników za mniejsze pieniądze, ale nie będę nikogo uczył jak działa psychologia. Nawet jak "nie zależy" wam na wizerunku, to warto dowiedzieć się jakie korzyści w firmie przynosi dobry psycholog, zarówno w PR, jak i HR (co swoją drogą może robić jedna osoba).
W dodatku: "nie mamy zamiaru podkulać pod siebie ogona i ugłaskiwać kogoś, kto nas obraża". Ja rozumiem, jesteśmy ludźmi, do tego polakami, więc na prawdę rozumiem, ale jeżeli (i to jest ważne słowo, bo ja nie wiem, jedynie robię założenie, które tylko WY możecie zweryfikować) chleb macie dzięki tym ludziom i m.in. tym, którzy was obrażają. To tak, powinniście potrafić ich ugłaskać i obłaskawić. Zazwyczaj takim niewiele trzeba do szczęścia, ale trzeba trafić w ich oczekiwania, bo frustrację wywołują właśnie niespełnione oczekiwania, a nie "słaby" lub "rzadki" kontent. Gracze sami nie wiedzą czego chcą, a dobry PRowiec będzie wiedział, ba, średni PRowiec będzie wiedział.
03-02-2018 12:53 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
Vilgeforz2
Lord


Data rejestracji: 29-05-2015
Postów: 484
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przepraszam, ale uznalem, ze moj wpis nie dotyczy tylko necro, do tego jest zagadenieniem szerokim, wymagajacym odrebnej dyskusji, wiec zalozylem z nim osobny temat.

Balans tatuazy, obrony i twardosci, testu spostrzegawczosci

Prosze bez warna.

ostrzeżenie spam Kylin

Ten post był edytowany 17 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 03-02-2018 16:23.

03-02-2018 13:09 Vilgeforz2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilgeforz2 Dodaj Vilgeforz2 do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Myślałem, że gra się dla rozrywki, a nie, że jest to praca, za którą się coś należy. I nie uwierzę w to, że ktokolwiek gra po 12 godzin dziennie.

jarex raczej miał na myśli to, że niektórzy pracują po 12h dziennie, a mimo tego poświęcili BW np. 8 lat ze swojego wolnego czasu (poza pracą);]
Niemniej spróbuj sobie kiedyś pograć bez premki (czyli również usług typu skrócenia) - puść wszystkie ataki (czasem bez taxi), a wcześniej szpiegów, puść wszystkie pielgi (szczególnie jak nie masz własnego zestawu lucka, tylko musisz korzystać z klanowegoBig Grin ), przypilnuj sobie aukcji, pospamuj na kk, a jak już podrośniesz na tyle żeby chodzić na ekspy i kw, to zacznij na nie chodzić... A miej więcej niż jedną postać bez premki... Paaaaanie...
Czasem odnoszę wrażenie, że nie zdajesz sobie sprawy ile czasu faktycznie może pochłonąć granie bez konta premium i usług do niego przyklejonych...


cytat:
Konrad napisał(a)
- teksty, że "po 8 latach gry dostajemy nazwy półek", która jest jedną z wielu zmian w patchu robionym około 2 tygodni (w przerwach na tworzenie API dla aplikacji, naprawianie aktualnych błędów i problemów, odpowiadaniu na Wasze posty oraz wiadomości i korygowaniu Waszych pomyłek w trakcie gry) jest zwykłym czepialstwem i krytykanctwem.

Nie chcę się czepiać i krytykować, ale postów to niejaki kacik produkuje miesięcznie więcej (przynajmniej ostatnio, od czasu gdy zacząłem zwracać na to uwagę) niż Ty, SM i C47 razem wzięci (często robiąc to w tonie wypowiadania się jakoby w Waszym imieniuBig Grin );]
Tak czy owak nadal uważam, że jesteś najbardziej komunikatywną osobą w Teamie, mimo relatywnie największej ilości pracy, jaką "odwalasz"Smile


cytat:
Konrad napisał(a)
I prawdopodobnie się to nie zmieni, chyba, że apka wypali do tego stopnia, że będzie nas stać na podkupowanie pracowników korporacjom.

A co jeśli jednak nie wypali? Wzięliście taki scenariusz pod uwagę?


cytat:
Konrad napisał(a)
Apka również powstaje zbyt wolno i doskonale o tym wiemy - na niedawnym spotkaniu z firmą, która ją tworzy ten temat był omawiany i kolejne buildy pokazują, że chłopaki zaczęli nadganiać z interfejsem i że coraz bardziej zaczyna to wyglądać jak nowoczesne gry dostępne w appstore.

Czyli co, do tej pory się opieprzali widząc, że zbytnio nie kontrolujecie postępów prac?


cytat:
Konrad napisał(a)
Nie sądzę też żebyśmy potrzebowali PRowca. Nie odbiło nam jeszcze na punkcie wizerunku i choć staramy się zachować zimną krew i traktować innych z szacunkiem, to nie mamy zamiaru podkulać pod siebie ogona i ugłaskiwać kogoś, kto nas obraża. O wiele bardziej przydałby nam się dobry programista, niestety o takiego coraz trudniej.

Konradzie, z całym szacunkiem - jak ktoś wyżej napisał, jako że jesteście zależni (finansowo) również od takich ludzi, to czasem jednak powinniście podkulić ogon i przynajmniej dobrze udawać, że ich głaszczecieBig Grin
Tak czy owak, moglibyście od czasu do czasu wysłać chociażby takiego C47 na kurs ogłady, dobrego wychowania, prowadzenia rozmów z ludźmi i współżycia w społeczeństwie - przydałoby mu się, bo on serio często zachowuje się gorzej niż jakiś bot (a kto wie, może i SM coś by tam przy okazji liznął, gdyby pojechał z nim na taki kurs w formie "przyzwoitki"Big Grin )... Kto próbował z nim dywagować, ten wie;] Ostatnio doszło już nawet do tego (przynajmniej w moim przypadku), że w ogóle nie odpisuje na moje posty (mało tego, nawet bodaj jednego warna mi nie wlepia za to, za co kiedyś bez mrugnięcia bitem wlepiłby mi podwójnego) - szczerze, Konradzie, jakąś "czwartą dyrektywę" (w formie pętli warunkowej) dopisałeś mu do kodu?chytry
Żarty żartami, ale chyba mamy na forum naszego własnego RoboSopa (#pdk)rotfl

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 03-02-2018 17:24.

03-02-2018 17:19 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bla_bla_bla napisał(a)
cytat:
Konrad napisał(a)
Myślałem, że gra się dla rozrywki, a nie, że jest to praca, za którą się coś należy. I nie uwierzę w to, że ktokolwiek gra po 12 godzin dziennie.

jarex raczej miał na myśli to, że niektórzy pracują po 12h dziennie, a mimo tego poświęcili BW np. 8 lat ze swojego wolnego czasu (poza pracą);]


Dokładnie to miałem na myśli.

cytat:
Konrad napisał(a)- teksty, że "po 8 latach gry dostajemy nazwy półek", która jest jedną z wielu zmian w patchu
to nie moje sa słowa tylko m.inm. ludzi z gry piszących na sb klanowym.

cytat:
Konrad napisał(a)Wyjaśnijmy sobie kilka rzeczy:
- zapowiedź, że coś planujemy nie oznacza, że gotowa jest choćby całościowa koncepcja, więc nie oznacza, że już nad tym pracujemy, a już tym bardziej nie oznacza, że pracujemy tylko nad tym.
Zgoda tylko ze SM napisał ze w 2017 zostaną wprowadzone następujące dodatki do gry czyli craft itp.

Nie napisałem tez ze coś mi sie należy bo nawet nie wspomniałem wyświechtanego sloganu ze coś mi sie należy bo płacę.

Prawda jest taka ze wielu graczy pisze kończy mi sie premka i narka miło było,ale juz nie mam czasu ani ochoty klikać. I to własnie Ci którzy poświęcili te kilka lat na tę gre, nie jacyś nowi gracze bo tych tak naprawdę nie ma. I na koniec
cytat:
jarex napisał(a)Nie nie popieram takiej dyskusji jak i zadnej obrzucający błotem adm. ale nie dziw się Konrad bo nie wielu juz gra dla przyjemności, tylko czeka na zmiany lub po prostu wegetuje bo szkoda mu włożonego czasu w postać często budowaną własnie w te 8 lat. No i sam wiesz ze dzięki fuzjom jeszcze to jako tako dycha...
Tyle w temacie bo zaraz przyjdzie kacik i uświadomi mi jak bardzo się mylę.

ps. więkzosc tego co napisałem o 8 latach itp. wyłowiłem z rozmów na klanowym sb i prywatnych i jeszcze jedno... z dziś...koniec, kończy sie premka i kasacja, 3 lata w jednych portkach to zdecydowanie za duzo. Ale dla Ciebie Konradzie to zapewne jest
cytat:
Konrad napisał(a) zwykłym czepialstwem i krytykanctwem.
Pomijam kwestie ile osób wogle nie udziela sie na forum...aby Was nie krytykować i sie nie czepiać...

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez jarex: 03-02-2018 19:38.

03-02-2018 19:37 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
cytat:
Konrad napisał(a)
I prawdopodobnie się to nie zmieni, chyba, że apka wypali do tego stopnia, że będzie nas stać na podkupowanie pracowników korporacjom.

A co jeśli jednak nie wypali? Wzięliście taki scenariusz pod uwagę?

Serio? Uważasz, że się urodziliśmy wczoraj? Wink

cytat:
cytat:
Konrad napisał(a)
Apka również powstaje zbyt wolno i doskonale o tym wiemy - na niedawnym spotkaniu z firmą, która ją tworzy ten temat był omawiany i kolejne buildy pokazują, że chłopaki zaczęli nadganiać z interfejsem i że coraz bardziej zaczyna to wyglądać jak nowoczesne gry dostępne w appstore.

Czyli co, do tej pory się opieprzali widząc, że zbytnio nie kontrolujecie postępów prac?

Nie. Nie rozumiem, skąd takie wnioski. To, że prace idą naszym zdaniem zbyt wolno wcale nie musi oznaczać ani jednego ani drugiego.

cytat:
cytat:
Konrad napisał(a)
Nie sądzę też żebyśmy potrzebowali PRowca. Nie odbiło nam jeszcze na punkcie wizerunku i choć staramy się zachować zimną krew i traktować innych z szacunkiem, to nie mamy zamiaru podkulać pod siebie ogona i ugłaskiwać kogoś, kto nas obraża. O wiele bardziej przydałby nam się dobry programista, niestety o takiego coraz trudniej.

Konradzie, z całym szacunkiem - jak ktoś wyżej napisał, jako że jesteście zależni (finansowo) również od takich ludzi, to czasem jednak powinniście podkulić ogon i przynajmniej dobrze udawać, że ich głaszczecieBig Grin

Wiesz, nikt nam pistoletu do głowy nie przystawia karząc tworzyć BW. Każdy z nas gdyby chciał znalazłby inne źródło utrzymania. Także mamy ten komfort, że robimy to dopóki chce nam się to robić.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




03-02-2018 19:45 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Wiesz, nikt nam pistoletu do głowy nie przystawia karząc tworzyć BW. Każdy z nas gdyby chciał znalazłby inne źródło utrzymania. Także mamy ten komfort, że robimy to dopóki chce nam się to robić.


To róbcie to tak, aby było to komu zostawić. Z głową, bez pistoletu....

ps. komentarze z fb pod postem ,,atrakcji za logowanie,, tez w jakiś sposób Konradzie skomentujesz? bo na forum wyłączona jest opcja komentowania, a na fb? tez można.

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez jarex: 03-02-2018 21:51.

03-02-2018 19:52 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie bardzo rozumiem, co Twoim zdaniem mielibyśmy "zostawiać", komu i w jakim celu.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




03-02-2018 22:02 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Nie bardzo rozumiem, co Twoim zdaniem mielibyśmy "zostawiać", komu i w jakim celu.


Skoro macie komfort robienia gry dopóki Wam sie chce to robić, to zróbcie to tak by pokolenie które przemija i odchodzi godnych miało zastępców Wink Bo chcieć a móc to chyba 2 rożne sprawy.

ps.
Dobrze zrobilem ze przestalem grac Wink od dobrego roku idzie ta gra w zlym kierunku... stare bw to byl klimat...

ps.2 hoho ale kokosy! nie-życie sobie na nowo ułożę,

tak wiem czepiam sie.

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez jarex: 03-02-2018 22:33.

03-02-2018 22:33 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakie pokolenie? Jakich zastępców? Wybacz, ale kompletnie nie rozumiem, "o czym Ty do mnie rozmawiasz".
I nie rozumiem, po co cytujesz jakieś wyrywkowe opinie z Facebooka nt bonusów.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




04-02-2018 08:18 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam wrazenie ze scrolujesz ten temat. To prościej. Pokolenie które przyjdzie na BW po mnie czy innych graczach i powiedziało WOW gram jest to dobry towar zostaję na dłużej. Póki co grają w to zapaleńcy pamiętający czasy kombatanckie, a świeżej krwi brak. Czemu cytuje wyrywkowe opinie z FB? bo podobno promocja na FB ma dotrzeć do więcej luda...Piszesz ze krytykanctwo i czepialstwo, skoro forum to integralna część gry to fb znaczy juz nie jest? I tam inny świat? inni gracze?

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

04-02-2018 09:03 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozumiem, chodzi Ci o kolejne pokolenia graczy. Ale nadal nie rozumiem, jak to się ma to do tego co napisałem o braku pistoletu przy głowie.

W moich wcześniejszych wypowiedziach odnosiłem się krytyki dotyczącej naszych osób, a nie gry, czy atrakcyjności bonusów za logowanie. Chyba nie sądzisz, że będę się odnosił do każdej opinii i każdego narzekania?

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




04-02-2018 10:10 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra zostawmy ten pistolet. Ludzie chcą zmian. Kiedyś pisałeś ze nie wyobrażasz sobie jak to możliwe ze gracze a przynajmniej większość nie chce spid serwera tylko woli powolne solowanie, analogicznie wielu juz sobie nie wyobraża ze przez kolejny rok będzie klepać w koło jedno i to samo bo gdzieś w międzyczasie bedzie epik zmiana. Nie każę Ci sie odnosić do każdej opinii i każdego narzekania, tylko zwróć uwagę że czasem jest tez konstruktywna krytyka, czasem zwykły hejt owszem, a jest to powodowane ze jest słaba komunikacja miedzy graczami a timem. Juz pisałem wcześniej ze Sm napisał wyraźnie ze w 2017 będą wprowadzone....po czym nic sie nie wydarzyło. Przedstawiam/czytam opinie graczy czy to z klanu czy z innych rozmów. Bo dajcie nam spokój i pozwólcie pracować w spokoju abyśmy nie musieli odpisywać na wasze posty nie działa. Fajnie ze po części traktujecie tę robotę jak hobby, ale to chyba jednak nie jest wytłumaczenie. Duzo ludzi zostało bo 2 mapa, ale i to juz póki co żadna atrakcja. Moze masz racje ze też kolejny pacz bedzie ekstra....ze włożyliście swój cenny czas. Dajcie 2 wędki, nie 2 ryby...

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

04-02-2018 10:44 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale ja tego nie neguje, że pewne obietnice nie zostały spełnione. Po prostu nie podoba mi się wmawianie nam, że nic nie robimy. Jest takie powiedzenia, że obietnice składa się zgodnie z intencjami, a realizuje w miarę możliwości. A te możliwości pomniejszają nie tylko bieżące problemy, które musimy rozwiązywać kolejnymi nieplanowanymi wcześniej zmianami (patrz changelog), ale również brak mocy przerobowych i dodatkowe ich uszczuplenie w drugiej połowie roku. Można więc powiedzieć, że zgadzamy się co do faktów ale nie zgadzamy się co do interpretacji. Mamy tutaj pewien konflikt interesów - w naszym interesie jest zarabiać na grze tyle, by opłaciło nam się przy niej pracować (nawiasem mówiąc nie traktujemy tego jak hobby, po prostu nie jesteśmy uzależnieni od tej konkretnej formy pracy), w Waszym interesie jest mieć zapewnioną obsługę i tempo zmian na poziomie produktów tworzonych przez firmy zatrudniające 10+ osób na stałym etacie. I okrutna prawda jest taka, że przy tej skali biznesu interesy te są bardzo trudne do pogodzenia.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




04-02-2018 11:00 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mam tylko jedno "ale" do posta powyżej. Nie, żeby to było coś ważnego, nawet nie wnosi nic szczególnego, po prostu chodzi o poprawność.
Obietnic nie składa się w zgodzie z intencjami. Jest nawet powiedzenie "nie składaj obietnic, których możesz nie dotrzymać". Obietnice składa się, gdy można doprowadzić je do skutku, a jedyną przeszkodą powinny być zdarzenia losowe, na które wpływu się nie ma. Dlatego gracze tyle od Was oczekują, bo składacie te obietnice. Mówcie, że chcielibyście coś wprowadzić, ale nie macie jeszcze pojęcia, czy będzie to działać... albo w ogóle nie mówcie, co chcielibyście zrobić, ale nie obiecujcie, jeżeli może to nie wypalić.
04-02-2018 11:36 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Ale ja tego nie neguje, że pewne obietnice nie zostały spełnione. Po prostu nie podoba mi się wmawianie nam, że nic nie robimy. Jest takie powiedzenia, że obietnice składa się zgodnie z intencjami, a realizuje w miarę możliwości. A te możliwości pomniejszają nie tylko bieżące problemy, które musimy rozwiązywać kolejnymi nieplanowanymi wcześniej zmianami (patrz changelog), ale również brak mocy przerobowych i dodatkowe ich uszczuplenie w drugiej połowie roku. Można więc powiedzieć, że zgadzamy się co do faktów ale nie zgadzamy się co do interpretacji. Mamy tutaj pewien konflikt interesów - w naszym interesie jest zarabiać na grze tyle, by opłaciło nam się przy niej pracować (nawiasem mówiąc nie traktujemy tego jak hobby, po prostu nie jesteśmy uzależnieni od tej konkretnej formy pracy), w Waszym interesie jest mieć zapewnioną obsługę i tempo zmian na poziomie produktów tworzonych przez firmy zatrudniające 10+ osób na stałym etacie. I okrutna prawda jest taka, że przy tej skali biznesu interesy te są bardzo trudne do pogodzenia.


No i widzisz Konrad doszliśmy do konsensusu. Rozumiem ze macie braki bo projekt jest niszowy, i ze częściowo traktujecie to jako hobby, nie ze całość, o to mi chodzi, ale po raz kolejny powtórzę, większość się uczepiło tego 2017 jak pijany płotu, a w szczególności craftu (necro) bo dropa nie ma, no nie ma i juz .

Dobrze skwitował to
cytat:
Archael napisał(a) Mówcie, że chcielibyście coś wprowadzić, ale nie macie jeszcze pojęcia, czy będzie to działać... albo w ogóle nie mówcie, co chcielibyście zrobić, ale nie obiecujcie, jeżeli może to nie wypalić.


__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez jarex: 04-02-2018 11:54.

04-02-2018 11:54 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
raikiri
Lord


images/avatars/avatar-25444.jpg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 411
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Sląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak ,a potem jak nic nie będą pisać to będzie znowu masa tematów ,że nic nie robią ,albo nad czym pracują i ludzie dalej będą wyciskać z nich te odpowiedzi.


Ja tam w sumie nie mam im za złe ,że terminy nie dotrzymane gra działa wiec zle nie ma nowości to nowości będą to będą bardziej liczy się obecny komfort gry i tutaj bardziej widzę złe podejście inne priorytety ,bo zamiast wprowadzać nowości najpierw powinien być patch z balansem ,aby poprawić obecny komfort gry nie trzeba mówić jaki dysbalans w sumie praktycznie wszystkie jest na r17 [speed serw] i za pewne na normal serwach też znalazły by się rzeczy do balansu.

Terminy terminami ja wole poczekać dłużej i dostać coś dobrze przygotowanego.

Co do samej informacji o zmianach to na forum mogli by dać listę rzeczy które wiedzą na pewno ,że wprowadzą - bez dat i każde pytanie o te rzeczy ignorować ofc zmian które dot. by w jakimś stopniu możliwością załamania rynku na tej liście nie umieszczać i tyle.

Co do samego wylewania "pomyj" to dodać do regulaminu pkt. obraza admina ban stały i będzie spokój Big Grin albo powinien być ;P

__________________
R1=>Koniec
R3=>Maxima
R14=>kiedyś Fallen -> Koniec



Veni Vidi Vici

04-02-2018 12:26 raikiri jest offline Szukaj postów użytkownika: raikiri Dodaj raikiri do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

konrad sio do kodowania. a jak potrzebujesz przerwy to pooglądaj coś stąd lub stąd

a co do tematu to powiem tyle - moim zdaniem popełniacie jeden błąd jeśli chodzi o zapowiedzi. zamiast pisać często o małych, ale gotowych lub właśnie robionych rzeczach, piszecie raz na ruski rok o planach na kolejną ruską dekadę. zmieńcie tę politykę a zaręczam, że wielu graczy będzie bardziej zadowolonych

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
04-02-2018 12:40 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Archael, miałem na myśli, że jest takie potoczne powiedzenie, bo często w praktyce to tak wygląda, a nie ze jest to zasada, której się należy trzymać. Ogólnie muszę przyznać, że to co piszesz "robi sens".

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




04-02-2018 13:24 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Hornet87
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odniosę się najmocniej do tego co mnie dotyczy.

Sam napisałem tutaj dużo tematów z propozycjami zmian, które nie wymagają odwracania gry i pisania jej na nowo, nie chodzi o to, że ktoś napisał "nie, to nie pasuje", odzew był zawsze zerowy. Ludzie pisali propozycje zmian od dawna i zawsze było to albo olewane, albo co gorsza - Sushi zapisywał je w swoim zeszycie.

Ty myślisz Konrad, że mowa jest o Tobie i jak zawsze stajesz wielce obrażony, że ktoś Cię obraża. Jest trochę inaczej. Nie tak dawno dostałem ostrzeżenie na forum, po czym sam moderator działu przyznał, że nie miał prawa mi go dać, odwołałem się więc do supermoderatora, ale on jest off od miesięcy, potem do kogoś tam innego, potem do sushiego i wiesz co? Granice olewania ludzi przekroczyliście dawno temu. Gracz jest zbywany na każdym kroku.

Normalnie taki moderator powinien dostać ochrzan, a ja przeprosiny, ale tutaj po prostu wszystko zdechło, wszystko poza dalszą próbą skoku na kasę.

Czy dodanie trochę miejsc do zk byłoby taką inwazyjną zmianą czy może krzyżuje to pomysły jak wyciągać kasę od graczy, których non stop ubywa. Dlaczego zabraliście ludziom tysiące przedmiotów podczas fuzji tylko dlatego, że gracze nie radzą sobie z zalewem epickiego syfu, który trzymają w zk z myślą, że może jednak coś się w grze zmieni. Nigdy nie macie żadnej struktury zmian, nagle strzelicie z jakimś pomysłem, potem jest burza, potem cisza, potem tego nie robicie. ALBO nic nie mówicie i nagle bęc! Klops jakich mało, żadnych obliczeń i kalkulacji. Co jest potem? Wyparcie, olewanie. Ludzie zmieniają rasy, buildy, a potem bęc! Odwrócenie zmian, ludzie są wściekli, wy niewinni.

Nie ma z graczami żadnego dialogu, dopiero zaczyna się on kiedy podsumowujecie jakiś okres przychodów. Sushi napisze obietnice z palca i już, burza, dyskusja, ludzie czekają na te zmiany i miają lata.

Konrad rozumiesz ten okres?

Lata! Zanim cokolwiek zostanie zmienione. Kiedy był temat REWOLUCJI systemu wojen? Kiedy była prośba o dopakowanie TR? Ile mądrych postów poszło się...? I co? Wpadł Sushi, napisał swoją najbardziej [jak zwykle] durną koncepcję systemu wojen, jakieś bzdury "wygrany dostaje mod crita, przegrany ujemny mod crita, a potem inni mod crita do crita] i to by było tyle. Temat zdycha i po sprawie.

Tak się dzieje ze wszystkim, może i coś tam kodujecie, ale jakie to ma znaczenie dla mnie jako gracza? Zmiany w grze nie nadążają za kalendarzem życia. Gdybyście stale dodawali jakieś smaczki do gry, inaczej by to wyglądało, a nie po pół roku patch ze zmianą nazw półek. Co można innego o tym sądzić?

Wszystko co było fajne na BW na Necro:

Dropienie, handel, licytacja, forum, wojny, najemniczenie...

Wszystko to przestało istnieć i zostało durne klepanie tych samych lokacji bez większego powodu. Ludzie grają dla znajomych, a wy zamiast cokolwiek nowego dodać to robicie patch 1.x.x BIS [+5% zmiany czegoś np. statów bosa i nową grafikę]. Po nowej arenie, którą wprowadziliście lata temu, nie wpadliście już na żaden nowy pomysł.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
04-02-2018 13:54 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Pytania

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH