Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Przywrócenie zwykłej karawany » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Przywrócenie zwykłej karawany 60 Ankieta - średnia ocena: 8,4860 Ankieta - średnia ocena: 8,4860 Ankieta - średnia ocena: 8,48
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Lamp Przywrócenie zwykłej karawany Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uprzejmie proszę o przywrócenie tej opcji. Jest to opcja, z której korzystały maluchy przy zaliczaniu wypraw, a nie ma co im utrudniać życia. I tak początek na bw jest paskudnie ciężki i nudny dla nowych.


PS. Proszę też forumowiczy o nie plucie jadem i obrzucanie błotem, tylko proste popieram/nie popieram.
08-02-2018 17:10 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie tylko maluchy. Znam osoby na wysokich poziomach puszczające zwykłe karawany.

A mnie się osobiście nie podoba zmiana chyba wynikająca z usunięcia zwykłych karawan (doświadczenie ani krew zdobywana na karawanie deluxe nie będzie zmniejszana (będzie taka jak na pojedynczych wyprawach)), ponieważ im mniej ekspa, tym lepiej Smile

Poza tym, zupełnie nie rozumiem zabrania graczom grającym f2p tej opcji, dlaczego? Sama długość wypki wynosząca 30 minut to jest dla nich masakra, a teraz jeszcze zabraliście opcje, która ułatwiała im puszczanie wypek.

Jak najbardziej za przywróceniem zwykłej karawany, im szybciej, tym lepiej.

EDIT: A jeśli to prawda, co jeden gracz napisał, że poprosił o to na PW, bo czasem nie zauważał, ze mu się deluxe kończyło (śmiem w to wątpić), to w ogóle już jakaś paranoja, że jakiś ślepak nie zauważający braku aktywnej karawany deluxe (gdzie przed końcem samej usługi są przypomnienia na PW) jest w stanie tak ważną zmianę wypłakać, nawet jakby było 1000 takich osób, to bez żadnej konsultacji na forum taka OLBRZYMIA zmiana dla graczy f2p, znacznie utrudniająca im grę? Nie rozumiem.e

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez sil123: 08-02-2018 17:23.

08-02-2018 17:19 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak najbardziej. Brak zwykłej karawany, dodatkowo przy braku wypraw deluxe/skrócenia czasu wypraw to jest katorga, a nie wersja f2p.

__________________

08-02-2018 17:26 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Bańka
King


Data rejestracji: 24-10-2017
Postów: 766

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za, w zwyklej karawanie sie zaliczalo pielgi Wink wiec jakby nie bylo swego czasu element uzywany przez wiekszosc graczy.
08-02-2018 17:29 Bańka jest offline Szukaj postów użytkownika: Bańka Dodaj Bańka do Listy kontaktów
laydyp
Double Ace


Data rejestracji: 29-05-2009
Postów: 119

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oddać Karawane Big Grin ps zabrano karawane bo ludzie uciekaja z bw a skoro uciekają mniej premki kupują mniej kasy mają więc żeby kasa się zgadzała trzeba ukraść coś żeby premke kupowano. Ciekawe tylko że mówią że gra darmowa haha to teraz mając 12 wypraw to 6h pielgi do tego 8 ataków liczyć po 10 min to trzeba by siedzieć cały dzień na bw i ogarnij do tego expy kw Big Grin

__________________
r14 PC

08-02-2018 17:41 laydyp jest offline Szukaj postów użytkownika: laydyp Dodaj laydyp do Listy kontaktów
Djamal
Member


images/avatars/avatar-25654.jpg

Data rejestracji: 03-05-2011
Postów: 49
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Popieram przywrócenie karawany.

Bywała przydatna i małym i dużym, a chyba nikomu nie przeszkadzała.
08-02-2018 17:51 Djamal jest offline Szukaj postów użytkownika: Djamal Dodaj Djamal do Listy kontaktów
Scarecrow
Double Ace


Data rejestracji: 12-01-2018
Postów: 126
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII; Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przywrócicie karawanę, na prawdę wielu osobom na tym zależy i nie wszystkich stać lub nie mają możliwości zakupu premium.

__________________
Wroga i przyjaciela hojnie obdarze, a potem zobaczę kto się kim okaże...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Scarecrow: 08-02-2018 18:38.

08-02-2018 18:38 Scarecrow jest offline Szukaj postów użytkownika: Scarecrow Dodaj Scarecrow do Listy kontaktów
SHAD79
Lord


images/avatars/avatar-22451.jpg

Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 479
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: D.G. Aktualnie Zachodniopomorskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

albo zamiast karawany utnijcie czasy wypek choćby do zwykłego skrócenia czyli 3 5 i 10min
będzie to miało jakiś sens bo teraz tragedia zamiast na noc odpalić pare pielg dupa zbita bo można pojedyńczo

__________________
R6 ZeDDicusZulZorander ZeDD Na emeryturce
Moje Aukcje Trwaja 24H Chyba ze napisze inaczej.

R10 Heineken

R12 Satsuka
08-02-2018 18:47 SHAD79 jest offline Szukaj postów użytkownika: SHAD79 Dodaj SHAD79 do Listy kontaktów
ZiomekZBl0kóF
Forum Ace


Data rejestracji: 08-11-2017
Postów: 87

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie chce przywrócenia karawany, za produkt się płaci, albo wymaga wysiłku.

Nie propsuję tejże zmiany, ale także jej nie hejtuję.
Dla mnie neutralna, i powiedzmy sobie szczerze, nie wymaga to kolosalnych pieniędzy.

Mogliby podnieść cenę premium bo dla mnie i tak smiechowa cena Wink
08-02-2018 19:13 ZiomekZBl0kóF jest offline Szukaj postów użytkownika: ZiomekZBl0kóF Dodaj ZiomekZBl0kóF do Listy kontaktów
kubi180
Double Ace


Data rejestracji: 09-02-2009
Postów: 126
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SHAD79 napisał(a)
albo zamiast karawany utnijcie czasy wypek choćby do zwykłego skrócenia czyli 3 5 i 10min
będzie to miało jakiś sens bo teraz tragedia zamiast na noc odpalić pare pielg dupa zbita bo można pojedyńczo


Ta wersja mi się np. bardzo podoba, bez przywrócenia karawany ale ciachnąć o połowę czas pielgi na 15min, wciąż się będzie opłacać skrócenie czasu szpiegowania, ataków oraz wypraw. Wtedy te 15min tak nie będzie dobijać jak 30, a jak ktoś chce to sobie skróci
08-02-2018 19:38 kubi180 jest offline Szukaj postów użytkownika: kubi180 Dodaj kubi180 do Listy kontaktów
Arrt
Forum Ace


Data rejestracji: 07-01-2010
Postów: 82
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: To pytanie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przywróćcie zwykłą karawanę. Sam już nie korzystam ale to była genialna opcja by pielgi w a1 zaliczyć a i w a2 się przydawała w tym samym celu. Teraz mi na nic ale do cholery nie gram tu sam a wam powinno zależeć na nowych graczach, którzy, kto wie, zaczną może kiedyś płacić premkę. Jeśli jednak zniechęcicie ich na początku to się wypną na BW i pójdą grać w inną grę a wy nie zarobicie

__________________
kupiłeś coś napisz w grze i złóż ofkę odpowiadam dopiero po 22.00 bo mam małe dzieci Smile
R6 - Arrt
08-02-2018 19:51 Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: Arrt Dodaj Arrt do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chyba się kasa nie zgadza skoro tak małe ułatwienie zamieniacie w płatną opcję bez wyboru Smile


kategorycznie jestem za przywróceniem starych karawan - to nic że nic z nich nie dropiło ale jak ktoś wspomniał zaliczanie pielg to teraz bedzie masakra ....

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
08-02-2018 20:01 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
repe
Lord


Data rejestracji: 13-05-2007
Postów: 462
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Yyyy jestem przeciw. Proszę nie zwracać karawany.
Takie jest moje zdanie rotfl
08-02-2018 20:30 repe jest offline Szukaj postów użytkownika: repe Dodaj repe do Listy kontaktów
Sylweerek
Triple Ace


images/avatars/avatar-24586.png

Data rejestracji: 17-07-2009
Postów: 219
Klan: Szpital!
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia IX
Skąd: ty mieszkasz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Popieram

__________________
r7: -Nosferatu-
r14: RaStaMaN
08-02-2018 21:08 Sylweerek jest offline Szukaj postów użytkownika: Sylweerek Dodaj Sylweerek do Listy kontaktów
black_lotus
Lord


images/avatars/avatar-19978.gif

Data rejestracji: 18-11-2010
Postów: 303
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Józefów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oddawaj karawane suchy, idiotyczny pomysł żeby zabrać to tym co nie płacą.

__________________
r10-maniakdnb
r13-maniakdnb87
"unosze sie ponad to na specjalnych efektach"
Łatwy zarobek w sieci
a tu jeszcze latwiejszy
08-02-2018 23:33 black_lotus jest offline Szukaj postów użytkownika: black_lotus Dodaj black_lotus do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witajcie,

usunęliśmy opcję, której nikt nie używał i była po prostu zbędna. Lepszy drop miałeś jeżeli puściłeś dosłownie kilka pielgrzymek niż 24 w zwykłej karawanie.

Dodatkowo podczas testów aplikacji mobilnej pojawiła się konieczność:

tłumaczenia ludziom z dev teamu dlaczego nie warto korzystać z tej opcji i że koniecznie trzeba jasno poinformować użytkowników, że ta opcja nie ma sensu.

Oczywistym pytaniem z ich strony było:

- to po co w ogóle dawać tą opcję w aplikacji?

Resztę naszej rozmowy możecie na pewno sami sobie dopowiedzieć.

Dlatego właśnie, ja (SushiMaker) postanowiłem, że wyleci ona także z wersji przeglądarkowej. Nie ma sensu trzymać opcji, z której praktycznie nikt nie korzysta.

Z wyrazami szacunku,
SushiMaker

PS. Podpiąłem temat wyżej, żeby każdy go widział.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


09-02-2018 09:58 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Rikku
Viking


Data rejestracji: 30-12-2006
Postów: 659
Klan: Kraina: Moria FR, Rasa: ŁM
Kraina: Moria; Moria II; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@SushiMaker, "dosłownie kilka pielgrzymek" po 30 minut bez skrócenia czasu to więcej zachodu niż puszczenie karawany na noc. W dodatku te kilka pielgrzymek musi wejść, żeby jakiś drop był, a na karawanie coś się załapie i nie ma uczucia, że wyprawy "przepadają". W dodatku opcja przydawała się przy "zaliczaniu" pielgrzymek. Ja nigdy nie korzystałem z tej opcji, ale rozumiem argumenty tych, co jej używali. Zobacz jaki jest płacz, i to w wielu tematach, jak zabrałeś coś co było za darmo przez 12 lat... Może jednak warto poświęcić te kilka dni na oprogramowanie tej opcji w apce?

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Rikku: 09-02-2018 10:20.

09-02-2018 10:16 Rikku jest offline Szukaj postów użytkownika: Rikku Dodaj Rikku do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak sam napisałeś, nigdy z niej nie korzystałeś, problem w tym że 98% graczy z niej nigdy nie korzystało, ew poza pierwszym i ostatnim razem.

Dodawanie w apce opcji, która jest bublem tylko po to żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują, nie ma sensu.
Tym bardziej, że nie ma tam miejsca na DOKŁADNE wyjaśnienie nowej osobie, dlaczego ta opcja to bubel.

A co do tego, że 30 min to długo. Tak jest to długo, z drugiej strony, właśnie dlatego zostawiliśmy stare "skrócenie czasu", żeby osoby nie mające dużo kasy mogły sobie pozwolić na wygodniejsze granie.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


09-02-2018 10:34 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Slayer94
King


images/avatars/avatar-25540.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 943
Kraina: Moria VI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wydaje mi się, że zwykła karawana miała sens tylko i wyłącznie przy zaliczaniu pielg, kiedy przez 24 wypki oglądało się ciszę i spokój.
W dobie patcha, który to usprawnił, nawet pielgi warto zaliczać pojedynczo, bo mogą wyjść za 2-3 razem, a i drop jest lepszy.
Jedynie opcja używana była (nawet na moim przypadku), na wejściu na jakieś nieaktywne duch konto na jakimś serwerze i puszczenie od czasu do czasu karawany, 'a nuż coś dropnie'

__________________

Envy

09-02-2018 10:40 Slayer94 jest offline Szukaj postów użytkownika: Slayer94 Dodaj Slayer94 do Listy kontaktów
lord7seven
Member


images/avatars/avatar-24449.jpg

Data rejestracji: 18-03-2010
Postów: 47
Kraina: Necropolia VII
Skąd: WHITESTOCK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Witajcie,

usunęliśmy opcję, której nikt nie używał i była po prostu zbędna. Lepszy drop miałeś jeżeli puściłeś dosłownie kilka pielgrzymek niż 24 w zwykłej karawanie.

Dodatkowo podczas testów aplikacji mobilnej pojawiła się konieczność:

tłumaczenia ludziom z dev teamu dlaczego nie warto korzystać z tej opcji i że koniecznie trzeba jasno poinformować użytkowników, że ta opcja nie ma sensu.

Oczywistym pytaniem z ich strony było:

- to po co w ogóle dawać tą opcję w aplikacji?

Resztę naszej rozmowy możecie na pewno sami sobie dopowiedzieć.

Dlatego właśnie, ja (SushiMaker) postanowiłem, że wyleci ona także z wersji przeglądarkowej. Nie ma sensu trzymać opcji, z której praktycznie nikt nie korzysta.

Z wyrazami szacunku,
SushiMaker

PS. Podpiąłem temat wyżej, żeby każdy go widział.

Dodaj jeszcze, że to bubel z którego nie ma zysku i to główny powód jego usunięcia.
Z opcji korzystać jest warto bo nie każdy ma czas siedzieć i klikać co 5-10-30 minut kolejne i kolejne wyprawy. A że niby statystyki pokazują, że mało kto korzysta? Statystyka to szajs nijak mający się do rzeczywistości - tak samo miarodajne jak badania CBOS-u.
09-02-2018 11:25 lord7seven jest offline Szukaj postów użytkownika: lord7seven Dodaj lord7seven do Listy kontaktów
Lizafka
Full Member


Data rejestracji: 13-10-2007
Postów: 65
Kraina: Necropolia IV
Skąd: WLKP

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Witajcie,

usunęliśmy opcję, której nikt nie używał i była po prostu zbędna. Lepszy drop miałeś jeżeli puściłeś dosłownie kilka pielgrzymek niż 24 w zwykłej karawanie.

Dodatkowo podczas testów aplikacji mobilnej pojawiła się konieczność:

tłumaczenia ludziom z dev teamu dlaczego nie warto korzystać z tej opcji i że koniecznie trzeba jasno poinformować użytkowników, że ta opcja nie ma sensu.

Oczywistym pytaniem z ich strony było:

- to po co w ogóle dawać tą opcję w aplikacji?

Resztę naszej rozmowy możecie na pewno sami sobie dopowiedzieć.

Dlatego właśnie, ja (SushiMaker) postanowiłem, że wyleci ona także z wersji przeglądarkowej. Nie ma sensu trzymać opcji, z której praktycznie nikt nie korzysta.

Z wyrazami szacunku,
SushiMaker

PS. Podpiąłem temat wyżej, żeby każdy go widział.



kłamiesz w żywe oczy
robię tak wyprawy od dawna, z premki uzywam ataków deluxe bo niestety bez evo grać sie nie da, pieniedzy na "wyprawy" nie wydawałem i nie mam zamiaru. W takim układzie, gdzie zmuszacie mnie do tego, że jeżeli chcę robić wyprawy musze za nie płacić nie będę płacił wcale, a jak nie będę płacił wcale to i ataków kupować nie będe, jak nie będę kupował ataków to nie będę się rzowijał = koniec gry, kolejny stary gracz odejdzie ale wy się nachapiecie, spoko więcej czasu będę miał

Dowód prosze bardzo:
https://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=5f7a5e8f8a
https://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=cac3e788c4
https://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=e69157a5f2
https://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=9d97a86d3a


Dzieki temu mogłem spokojnie zrobić i wyprawki i pomagać cały dzień od 9 do 21 w expach/kw, teraz nie będzie to możliwe. Albo będę cały dzień siedział w wyprawowym będę jak mi się przypomni puszczał pojedyncze pielgi trwające 30 minut, będę olewał klan, nie będę pomagał w expach i kw, inni zaczną robić to samo i dzięki takiemu Stachowi czy Romanowi jak ja (tka szacunek jak zwykle dla graczy) to gówno się posypie, mam nadzieję.

Gdybyś nie wiedział tacy jak ja, a jest ich sporo tez są ważna cześcią i społeczności bw i swoich klanów, zabraknie nas zabraknie i tych płacących za premke

patologia!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lizafka: 09-02-2018 11:59.

09-02-2018 11:55 Lizafka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lizafka Dodaj Lizafka do Listy kontaktów
Slayer94
King


images/avatars/avatar-25540.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 943
Kraina: Moria VI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo wszyscy się przyzwyczaili, że będą mieli wszystko na tacy, dać palca to zeżrą od pasa w górę...
Pierwotnie w tej grze pielgi trwają 30 minut. I jeśli chcesz robić pielgi musisz poświęcić na nie czas.
Na szczęście BW nie jest grą, jak większość przeglądarkowych, że wejdziesz, puścisz coś ala karawana 2h, potem jakaś 'praca' 8h i pozamiatane w grze. Jak Ci nie pasuje to się przenieś na takie rzeczy.
Skrócenia inne rzeczy są udogodnieniem, które nie jest obowiązkowe, dla chętnych, ale za pieniądze. Chcesz grać za darmo to musisz się liczyć z pierwotnym zamysłem gry. Albo puszczać 5 minutowe bliskie wyprawy.
Karawana w najbardziej używana była do zaliczania pielg i dalekich. Teraz, gdy to się po którymś patchu zmieniło i jest to łatwiejsze jest rzeczywiście nie potrzebna.
Więc jak nie masz czasu siedzieć i puszczać wyprawek po jednej (jakoś w sumie nie przypominam sobie, żeby była opcja karawany ataków :rotlfSmile to jest opcja, która zmniejsza czas, jaki trzeba poświęcić na ten etap gry (karawana delux, skrócenia). Jeśli nie masz czasu to nie graj, bo przecież nie masz czasu Confused
Na prawdę Sushi współczuje że musisz się użerać z takimi twardogłowymi ludźmi, którzy nie potrafią zrozumieć tak prostych rzeczy Frown

__________________

Envy

09-02-2018 14:02 Slayer94 jest offline Szukaj postów użytkownika: Slayer94 Dodaj Slayer94 do Listy kontaktów
Stary Gracz
Double Ace


Data rejestracji: 28-07-2016
Postów: 117
Kraina: Moria
Skąd: Ciechanów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja to bym chciał zobaczyć te statystyki, że tak mało osób z tego korzysta...

__________________
Nobody knows who i really am.
09-02-2018 16:34 Stary Gracz jest offline Szukaj postów użytkownika: Stary Gracz Dodaj Stary Gracz do Listy kontaktów
_Jigga_
Newbie


Data rejestracji: 22-02-2011
Postów: 8
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szedłem spać i puszczałem na noc karawanę pielgrzymek jak połowa klanu, a ktoś jeszcze w żywe oczy mi pisze, że 98% graczy tego nie używało. No trzymajcie mnie. Każdy to chyba rozumie że reprezentujesz interes firmy i musisz ludowi jakieś w miarę logiczne wytłumaczenie sprzedać no ale bez przesady... no chyba że do statystyki policzyliście te urojone liczby "Populacja: 14020" - R2/R5/R9 (ciekawe że na R9 przed patchem wyświetlało coś koło 18000 populacji ;] ), to wtedy nawet mogłoby się wam to liczenie zgadzać ale litości proszę. Brzmi to jak kiepściutki żart.
09-02-2018 16:42 _Jigga_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Jigga_ Dodaj _Jigga_ do Listy kontaktów
Stary Gracz
Double Ace


Data rejestracji: 28-07-2016
Postów: 117
Kraina: Moria
Skąd: Ciechanów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To tak działa, mówię ludziom tak aby mi nie marudzili - tak trzeba było i koniec, zamydlę im oczki kupią deluxa i będzie ok.


Sushi czy możemy takie statystyki również zobaczyć ?

Z każdego serwera oddzielnie ?


A i w ogóle, skoro rzecz lipna to czemu nie powstała ankieta czy to usuwacie czy nie ?

Przecież byście mieli 98% do 2 % na to aby usunąć....

__________________
Nobody knows who i really am.
09-02-2018 16:46 Stary Gracz jest offline Szukaj postów użytkownika: Stary Gracz Dodaj Stary Gracz do Listy kontaktów
Turb0
Triple Ace


Data rejestracji: 24-09-2016
Postów: 165
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi, z całym szacunkiem do Waszych pomysłów... Zastanawia mnie jedna sprawa - postawiliście być albo nie być tej gry na aplikacje mobilną.

Co będzie jeśli apka się graczom nie spodoba?

Palicie za sobą wszystkie mosty, to duży błąd.

Pozdrawiam.

__________________
R3 Przewodnik
09-02-2018 17:56 Turb0 jest offline Szukaj postów użytkownika: Turb0 Dodaj Turb0 do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moim zdaniem nie jest to żaden argument. niech karawany nie będzie w apce, ale po co kasować ją z gry? to gra wpływa na apkę, nie na odwrót, apka nie musi mieć (i nie wierzę, że będzie miała) 100% tego, co gra

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
09-02-2018 18:36 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Turb0
Triple Ace


Data rejestracji: 24-09-2016
Postów: 165
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A nie można zrobić normalnej karawany jako sumy x wyprawek? Zostawić ją jako możliwość puszczenia x wyprawek, z normalną ilością itemów i zasobów jak każda normalna wyprawa?

__________________
R3 Przewodnik
09-02-2018 19:19 Turb0 jest offline Szukaj postów użytkownika: Turb0 Dodaj Turb0 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Turb0 napisał(a)
A nie można zrobić normalnej karawany jako sumy x wyprawek? Zostawić ją jako możliwość puszczenia x wyprawek, z normalną ilością itemów i zasobów jak każda normalna wyprawa?


Nazywa sie to karawana deluxe.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
09-02-2018 19:29 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
ASASYN
Junior Member


images/avatars/avatar-10833.jpg

Data rejestracji: 01-10-2006
Postów: 12

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mysle ze o usunieciu karawany powinnismy byc poinformowani w jakis sposob np ankieta !!!!
Postawienie nas przed faktem dokonanym swiadczy z tym ze raczej nie liczycie sie z naszym zdaniem...i wszytsko idzie w strone-chcesz grac to plac !!!!pozdro

__________________
TO LUBIĘ
TO TEZ
TO NAJBARDZIEJ
moje ID
R1-17968,
R2-52,
R3 - 134.

09-02-2018 20:06 ASASYN jest offline Szukaj postów użytkownika: ASASYN Dodaj ASASYN do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Przywrócenie zwykłej karawany

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH