Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Bonus czasowy - zanim wejdzie Partal z dodatkowymi pkt EVO » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Bonus czasowy - zanim wejdzie Partal z dodatkowymi pkt EVO 73 Ankieta - średnia ocena: 7,7873 Ankieta - średnia ocena: 7,7873 Ankieta - średnia ocena: 7,78
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SPFY
Lord


images/avatars/avatar-25631.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 322
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

SushiMaker nie nie nie!
Pomyśl chwilę. Dajesz coś znów za darmo. Daj więcej evo za atak ale nie z pamiątek. Niech darmozjady zapracują na to Evo.!!!!!!!

__________________
MaMeLoT- ostatni gej w tej grze
Koniec gry.
10-02-2018 07:17 SPFY jest offline Szukaj postów użytkownika: SPFY Dodaj SPFY do Listy kontaktów
nekroskop07
Junior Member


Data rejestracji: 23-04-2007
Postów: 23

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a nie lepiej dodać pkt evo do aren
powiedzmy :
klanowa za wygrana 50
3vs3 za wygrana 20
1vs1 za wygrana 10

ilości oczywiście do dopracowania

według mnie ożywi to grę, teraz większość ludzi ma wyrąbane w areny bo i tak złote i srebrne monety wpadają z eventow i premi za logowanie, do tego coś tam wygram i starczy.
ludzie zaczną robić sprzęty własnie pod areny
10-02-2018 07:51 nekroskop07 jest offline Szukaj postów użytkownika: nekroskop07 Dodaj nekroskop07 do Listy kontaktów
wzajac3
Lord


Data rejestracji: 22-11-2008
Postów: 272
Klan: Black Sparta
Kraina: Moria II
Skąd: Oświęcim

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

JESTEM NA NIE !!!!!!!!!!!!!

Evo tylko dla aktywnych - za ataki. Proponuje to co inni, czyli +1 do każdego ataku. Efekt nawet lepszy bo średnio 30 dni razy 16 ataków = 480 minus 10% = 432. Nawet jak ataków wejdzie mniej to 400 evo jest już dobrą liczbą

...........................................................................
........................................................


PROPONUJE ANKIETĘ


http://www.strawpoll.me/15041746


...........................................................................
........................................................

W opcji 1 evo będzie zdobywane przez graczy aktywnych
W opcji 2 mniej evo ale dla wszystkich - i dla leniuchów i dla kont widmo utrzymywanych tylko po to żeby były "w razie czego"

Moim zdaniem dawanie evo za free powoduje że rozwija się postac, która nie gra, a rozwój w tej grze polegać ma na byciu aktywnym


WYLICZENIA BEZ PREMKI:

8 ataków x 2 evo = 16 szt x 30,41 dni = 486, 56 evo minus 10% na nie udaną zasadzkę = 437,9

Jak ktoś ma odpalonego genetyka dochodzi jeszcze 8 x 30,41 = 243,28 - 10% = 218,95
Razem : 437,9+218,95 = 656,85 dodatkowych evo

Z premką lepiej - wiadomo 656,85+437,9=1094,5 miesięcznie x 12 = 13137

Reasumując - za rok mozna odpalić tylko 2 runy na 5 lvl i zostanie około 1000 evo. Wydaje mi się, że to nie dużo więc propozycja nie jest jakaś kosmiczna, a propozycja sushi nie tylko +3600 evo rocznie (pół runy)

Nawet jak % nie udanych wyjdzie nieco większy i tak wychodzi lepiej z ataków, jednak bardziej premiuje to aktywnych graczy.
Dodatkowych evo z premi dziennych nie brałem pod uwagę w wyliczeniach, a ni bonusów wynikających z nagród za losowanie
Tak czy siak przy 4 atakach dziennie wychodzi na to samo co sushi proponuje za free



Sorki za błąd w tytule ankiety - robiona w pospiechu przed wyjściem z domu i nie zauważyłem, że mi przeskoczyły litery.

Poprawny tytuł:

JAKI WOLISZ NOWY SPOSÓB ZDOBYWANIA PKT. EWOLUCJI?

Ten post był edytowany 9 raz(y), ostatnio edytowany przez wzajac3: 10-02-2018 15:57.

10-02-2018 08:17 wzajac3 jest offline Szukaj postów użytkownika: wzajac3 Dodaj wzajac3 do Listy kontaktów
Stygmat
Newbie


Data rejestracji: 31-03-2007
Postów: 5
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo dobry pomysł .
Szybciej się dogoni graczy zi topki i stąd te płacze .
To ma być gra a nie pokuta .
Może to zachęci nowych graczy do kontynuowania gry a nie kasowania się po tym jak dotrze do nich że muszą z pięć lat klikać bez sęsu by coś osiągnąć.
10-02-2018 08:20 Stygmat jest offline Szukaj postów użytkownika: Stygmat Dodaj Stygmat do Listy kontaktów
DEAGOL
Junior Member


Data rejestracji: 22-03-2015
Postów: 17
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moim zdaniem chory pomysł ,nie lepiej dać do genetyka +2 evo to będzie lepsze rozwiązanie każdy będzie chciał robic ataki a i na arenkach będą się starać bo będą potrzebne srebne monety można jeszcze np zwiększyć koszt lub skrocic czas żeby się gracze bardziej starali Smile
10-02-2018 08:21 DEAGOL jest offline Szukaj postów użytkownika: DEAGOL Dodaj DEAGOL do Listy kontaktów
Crosss
Lord


Data rejestracji: 18-01-2009
Postów: 448
Klan: Legion Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lepszym pomysłem będzie dodanie +1 ewo do genetyka, nikt za darmo nic nie dostanie, więc Ci co robią ataki tylko skorzystają i jest to w miarę porównywalna sumka do 2 pamiątek w miesiącu.

@^ +2 do genetyka to już daje dużo w skali miesiąca.

__________________
R14

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Crosss: 10-02-2018 08:44.

10-02-2018 08:42 Crosss jest offline Szukaj postów użytkownika: Crosss Dodaj Crosss do Listy kontaktów
Nutria
Viking


images/avatars/avatar-8026.jpg

Data rejestracji: 03-12-2007
Postów: 522
Klan: -Saints-,Mass,PHX
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie narzekac! Nie lubicie dostawac upominkow? to cos z wami nie tak:p

Moze zostac to cały czas nawet po wprowadzeniu questuSmile

Biore kazdy prezent od BwtSmile

__________________

chytry

r4- N_u_t_r_i_a

10-02-2018 08:51 Nutria jest offline Szukaj postów użytkownika: Nutria Dodaj Nutria do Listy kontaktów
raikiri
Lord


images/avatars/avatar-25444.jpg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 411
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Sląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

heh śmiesznie to wygląda
z 1 dnej strony admini chcą dać na przeczekanie ten sam bonus dla ludzi z premką i bez premki co z mojej strony jest okey patrząc jak ludzie płaczą na forum właśnie ,że niby gra p2w ,z 2 strony przychodzą użytkownicy którzy sami wrzucają ten pomysł ,żeby osoby na premce wiecej dostawały z tego [czyt. genetyk] śmiesznie to wygląda ^^ trochę hipokryzją wali ,a później co chwila będę tego typu tematy typu gra p2w ^^
wiec wrzucenie w genetyka zapewne odbije się wam czkawką [adminom]
ponadto argument ,ze źródłem evo miały być tylko ataki jest trochę słaby ,bo jest w pamiątkach w bonusach za logowaniem nie wiem czasem czy w loteri ,a pozniej portal i z. dziennie ;]

Jak chcecie za aktywność dać np.
to dajcie w sposób taki ,że jak ktoś nie opuści żadnego dnia na arence w miesiącu to dostaje na koniec jego 300 evo i tyle lub za równą aktywność bez przewagi premki vs bez premki ,bo co chwila takie tematy na forum sie pojawią ;]

__________________
R1=>Koniec
R3=>Maxima
R14=>kiedyś Fallen -> Koniec



Veni Vidi Vici

10-02-2018 09:15 raikiri jest offline Szukaj postów użytkownika: raikiri Dodaj raikiri do Listy kontaktów
DEAGOL
Junior Member


Data rejestracji: 22-03-2015
Postów: 17
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chodziło mi +2 po zmianie
10-02-2018 09:41 DEAGOL jest offline Szukaj postów użytkownika: DEAGOL Dodaj DEAGOL do Listy kontaktów
pralinka
Double Ace


Data rejestracji: 07-07-2009
Postów: 103
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Evo na arenie 1vs1 super pomysl! (min 10 za wygrana)
Sklep z pamiatkami tez ok
10-02-2018 09:58 pralinka jest offline Szukaj postów użytkownika: pralinka Dodaj pralinka do Listy kontaktów
Sonny Psycho
Viking


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 718
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdecydowanie nie. Jak już to wprowadzić tak, żeby Genetyk na 4 lub 5 poziomie dawał dodatkowo +1 evo za każdy atak.

Wtedy zamiast 300 evo w miesiącu ekstra będziemy mieć dodatkowe 480 evo, zakładając że wykorzystamy 16 ataków codziennie i codziennie evo wpadnie.

Będzie to promowało aktywną grę na serwerach.

__________________
R14 - Sonny Psycho
10-02-2018 10:16 Sonny Psycho jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonny Psycho Dodaj Sonny Psycho do Listy kontaktów
guess_who?
Member


Data rejestracji: 23-09-2016
Postów: 48
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciesze sie ze administracja dostrzegla (wysluchala graczy) problem z iloscia zbieranych pkt ewo a iloscia potrzebnych pkt do ulepszenia nowych poziomow ewolucji...glownie chodzi o czas ktory trzeba by bylo poswiecic.

300 pkt na miesiac brzmi jak najbardziej rozsadnie ALE JESTEM PRZECIWNY BY DAWAC PKT WSZYSTKIM.

czy nie lepiej rozwiazac to w ten sposob by GENETYKA podniesc o 1 ewo wiecej czyli +2pkt za atak?
nikt nie bedzie stratny a nagrodzi to dodatkowo tych graczy ktorzy posiada konto premium.

tak samo wyglada to z wyprawami czy iloscia atakow....toz kazdy chodzi na wyprawy czy ma ich 12 czy 24 , 8 czy 16 atakow . nikt stratny nie jest a sam decyduje jak chce grac.

podniesienie genetyka o 1 wyjdzie podobnie lub lepiej a zajmie tyle ssamo czasu w zmianach co aktywowanie 2x w mc sklepu.

Ja rozumiem intencje ale rozdawac za nic na prawo i lewo ...no coz nie jest to fair w stosunku do ludzi placacych za gre.

EDIT:

chcialem dodac ze osoby grajace BEZ premium i tak sa wynagradzane dosc za logowania dzienne.
Nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez guess_who?: 10-02-2018 10:49.

10-02-2018 10:26 guess_who? jest offline Szukaj postów użytkownika: guess_who? Dodaj guess_who? do Listy kontaktów
Typhoon-ik
Lord


images/avatars/avatar-24351.jpg

Data rejestracji: 15-01-2011
Postów: 281
Klan: Alamut
Kraina: Moria IV
Skąd: Jelenia Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nic za darmo! Jestem ja najbardziej za dodatkowym evo do ataków ale tylko dla graczy zbliżonych w rankingu/lvlem
10-02-2018 10:29 Typhoon-ik jest offline Szukaj postów użytkownika: Typhoon-ik Dodaj Typhoon-ik do Listy kontaktów
KYSIO
Member


images/avatars/avatar-19826.jpg

Data rejestracji: 24-02-2010
Postów: 25
Klan: Templariusze Arleonu
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Wadowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

MI brakuje 30K evo żeby mieć wszystko zrobioneWink Myślę że najbardziej sprawiedliwe będzie podniesienie evo z ataków. Narazie jestem zmuszony robić ataki bo inaczej evo nie będzie , ale jakbyście wprowadzili po 300 evo to nie wiem czy by mi się chciało. W Polsce nic nie dostaniesz za darmo. Nawet w ryj czasem trzeba się prosić żeby dostaćSmile Nie może być tak że coś dajecie , coś zabieracie (karawany). Dacie palca to wam będą ręke chcieli urwać . Także nie ułatwiamy tym co nie robią ataków.

__________________
KYSIO r6 Evil
10-02-2018 10:40 KYSIO jest offline Szukaj postów użytkownika: KYSIO Dodaj KYSIO do Listy kontaktów
Bańka
King


Data rejestracji: 24-10-2017
Postów: 766

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To by Ci sie nei chcialo i nie zbieralbys ~~1400 evo miesiecznie, stalbys na tym 300 z pamiatek :V i bys zbieral kilka lat dluzej, pamiatki nie neguja sensu atakow po evo. Lekko pomagaja i tyle po co te jeki i placze, chcecie ugrac wiecej evo? Big Grin poczekajmy na ten protal i zobacyzmy ile ebda zbiera ckoxy a ile leszcze : )
10-02-2018 11:11 Bańka jest offline Szukaj postów użytkownika: Bańka Dodaj Bańka do Listy kontaktów
aSsaSinO
Lord


Data rejestracji: 09-04-2008
Postów: 274
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Osoby które uważają że zbyt łatwe evo do zdobycia to proponuje adminom zamiast dać takim osobom ten punkty, to poprostu zabrać te 150 Smile juz tak łatwo im nie będzie i placzu tez będzie mniej bo problem szybkiego przytostu zniknie

a z mojej strony to dziękuję za takie rozwiązanie Smile
10-02-2018 11:16 aSsaSinO jest offline Szukaj postów użytkownika: aSsaSinO Dodaj aSsaSinO do Listy kontaktów
Xtrantic
Forum Ace


Data rejestracji: 27-03-2016
Postów: 93
Klan: LEGO
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Piekna sprawa, evo cenne jak zloto i kazda ilosc przyjme bo wciaz go brakuje i nie pamietam zebym w ciagu 1,5 roku choc 1 atak ominal.

Pozdrawiam i zycze dalej tak dobrych decyzji.
10-02-2018 11:48 Xtrantic jest offline Szukaj postów użytkownika: Xtrantic Dodaj Xtrantic do Listy kontaktów
kot_poziomica
Junior Member


Data rejestracji: 11-12-2008
Postów: 10
Kraina: Moria II; Moria III
Skąd: Nowa Huta

RE: Bonus czasowy - zanim wejdzie Partal z dodatkowymi pkt EVO Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja bym chciał mieć możliwość likwidacji nie używanych ewolucji choćby za premkę jako dodatkowa usługa premium. Zmienia się postać i niektóre ewolucje nie pasują, a punkty zainwestowane zostają.
10-02-2018 11:57 kot_poziomica jest offline Szukaj postów użytkownika: kot_poziomica Dodaj kot_poziomica do Listy kontaktów
mouz
Triple Ace


Data rejestracji: 03-08-2008
Postów: 191

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

za 300 evo na miesiac kupili sobie kolejne miesiace czasu na jakiekolwiek istotne zmiany

brawo

stawiam tysiaka ze cokolwiek z zapowiedzianych "wielkich" zmian nie wejdzie wczesniej jak po wakacjach

__________________
r7 r9 r18 JennaJameson
10-02-2018 11:58 mouz jest offline Szukaj postów użytkownika: mouz Dodaj mouz do Listy kontaktów
Bańka
King


Data rejestracji: 24-10-2017
Postów: 766

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up

Mogliby nie dac i tak by nie przyspieszylo to prac xD wychodza z pomocna dlonia dla graczy to placz... no co Ci ludzie xD
10-02-2018 12:20 Bańka jest offline Szukaj postów użytkownika: Bańka Dodaj Bańka do Listy kontaktów
sanczezz
Double Ace


images/avatars/avatar-12965.jpg

Data rejestracji: 04-06-2008
Postów: 117
Klan: Anal Terror,WDN
Kraina: Necropolia II
Skąd: Necro II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Evo z arenek to bardzo dobry pomysl moim zdaniem bo nadal trzeba o nie walczyc i kazdy moze zdobyc tyle samo czy z premka czy bez, ponadto takie dodatkowe "zmuszanie" do brania udzialu w arenach sprawi ze bedzie wiecej srebra i wiecej odpalonych bonusow co przelozy sie na sile postaci i zarazem klanu.

__________________
R3: sanczez

Wszystkie moje aukcje trwają 24h od cm (chyba ze jest napisane inaczej).
10-02-2018 13:59 sanczezz jest offline Szukaj postów użytkownika: sanczezz Dodaj sanczezz do Listy kontaktów
:Aureliusz:
Emperor


images/avatars/avatar-22836.jpg

Data rejestracji: 12-08-2007
Postów: 1.030
Klan: zMrok
Kraina: Moria II
Skąd: Dziki Zachód

RE: Bonus czasowy - zanim wejdzie Partal z dodatkowymi pkt EVO Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Witajcie,

w związku z tym że na Portal Quest trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, a dodatkowe źródło evo zawsze się przyda postanowiliśmy, że każdego 15 i 25 miesiąca odpalany będzie Sklep z Pamiątkami.

W ten sposób każdy będzie mógł zdobyć dodatkowe 300 evo miesięcznie lub inną nagrodę jeżeli tych evo nie potrzebuje.

Zapraszam do komentowania i oceniania czy takie rozwiązanie Wam się podoba.

Pozdrawiam
SM



Czy jak wyjdzie portal ten bonus zostanie skasowany czy zostaje na stałe ?
10-02-2018 14:09 :Aureliusz: jest offline Szukaj postów użytkownika: :Aureliusz: Dodaj :Aureliusz: do Listy kontaktów
Regit
Triple Ace


images/avatars/avatar-25618.jpg

Data rejestracji: 26-11-2008
Postów: 160
Klan: Independent
Kraina: Moria II
Skąd: Z nikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem bardziej za genetykiem +1 i zwiększeniem liczby ataków do 24 podobnie jak wypraw

Sklepik dalbym 3 x razy w miesiacu 10-20-30 i dorzucil mozliwosc wziecia runy i wybrania koloru ...

__________________
ID R5:8246

10-02-2018 14:19 Regit jest offline Strona domowa Regit Szukaj postów użytkownika: Regit Dodaj Regit do Listy kontaktów AIM Screen Name of Regit: Ezehiel YIM Account Name of Regit: Hellgast Zobacz profil MSN Regit
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

500+ już było sushi :/ 300 evo miesięcznie to 10 evo dziennie. Podnieś po prostu liczbę ataków do 24, wyjdzie podobnie a wymusi większe zaangażowanie (mówię to sam nie robiąc ataków często po parę dni z rzędu). CHYBA że faktycznie skasujesz sklepik jak wejdzie quest, no to niech se tam będzie jako czekadełko.

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

10-02-2018 14:36 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
Ma_Jae_Hoon
Viking


Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 666
Klan: Czeka2
Kraina: Necropolia V
Skąd: r7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Głosuję za zwiększeniem evo z genetyka.

__________________
-----------------------
Audaces fortuna iuvat
-----------------------

r2 - NATIVE
10-02-2018 14:51 Ma_Jae_Hoon jest offline Szukaj postów użytkownika: Ma_Jae_Hoon Dodaj Ma_Jae_Hoon do Listy kontaktów
Dark Knight
Triple Ace


Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 210

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na tak - evo sie przyda
10-02-2018 15:04 Dark Knight jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Knight Dodaj Dark Knight do Listy kontaktów
Bańka
King


Data rejestracji: 24-10-2017
Postów: 766

RE: Bonus czasowy - zanim wejdzie Partal z dodatkowymi pkt EVO Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
:Aureliusz: napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Witajcie,

w związku z tym że na Portal Quest trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, a dodatkowe źródło evo zawsze się przyda postanowiliśmy, że każdego 15 i 25 miesiąca odpalany będzie Sklep z Pamiątkami.

W ten sposób każdy będzie mógł zdobyć dodatkowe 300 evo miesięcznie lub inną nagrodę jeżeli tych evo nie potrzebuje.

Zapraszam do komentowania i oceniania czy takie rozwiązanie Wam się podoba.

Pozdrawiam
SM



Czy jak wyjdzie portal ten bonus zostanie skasowany czy zostaje na stałe ?


NAZWA TEMATU : Bonus czasowy - zanim wejdzie Partal z dodatkowymi pkt EVO
10-02-2018 15:19 Bańka jest offline Szukaj postów użytkownika: Bańka Dodaj Bańka do Listy kontaktów
aksamitny amant
Member


Data rejestracji: 16-02-2014
Postów: 43
Kraina: Moria II; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

od jakiegoś czasu dajcie wszystko za free,i tak naprawdę mogę zrozumieć bonusy za codzienne logowanie eventy za większa ilość evo zdobywana w ATAKACH.ale teraz promujecie leni śmierdzących co tyko plączą na forum,jedynym wyjściem jest dodanie evo za atak .nie dla twojego pomysłu z durnymi pamiątkami w określonych dniach
10-02-2018 15:19 aksamitny amant jest offline Szukaj postów użytkownika: aksamitny amant Dodaj aksamitny amant do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a niby z jakiej racji premium mają mieć więcej evo niż non-premium? Big Grin

tym bardziej, że ten sklep ma być tylko znakiem "work in progress" dla portalu, jeśli ten znak będzie lepszy dla premium niż nonpremium to równie dobrze możemy uznać, że portal to będzie pół-premium jak teraz są wypki i ataki Big Grin

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
10-02-2018 16:07 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Jarek222
Junior Member


Data rejestracji: 10-02-2009
Postów: 21
Klan: KULT
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nic za darmo chcesz EVO rób ataki !!! Zwiększcie nagrody dla aktywnych graczy którzy wyrabiają maksymalną dzienną ilość ataków. Po za tym usunął bym te 90% szansy na atak bo to też głupie raz po 3-4 razy się odbijesz.
10-02-2018 16:39 Jarek222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Jarek222 Dodaj Jarek222 do Listy kontaktów
Strony (6): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Bonus czasowy - zanim wejdzie Partal z dodatkowymi pkt EVO

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH