Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Bonus czasowy - zanim wejdzie Partal z dodatkowymi pkt EVO » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Bonus czasowy - zanim wejdzie Partal z dodatkowymi pkt EVO 73 Ankieta - średnia ocena: 7,7873 Ankieta - średnia ocena: 7,7873 Ankieta - średnia ocena: 7,78
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
elwojtass
Full Member


Data rejestracji: 07-04-2008
Postów: 54
Kraina: Moria VII
Skąd: krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up

no racja. wiec niech nowi gracze maja tak samo ciezko jak my 10 lat temu. to na pewno pomoze w przyciagnieciu nowych. serwery umieraja. nowy gracz zorientuje sie, ze bedzie musial grac 10 lat zeby w miare nadgonic. na pewno go to zacheci. niech na kazdym serwerze zostanie 100 graczy i swietna zabawa z atakami zeby ewo zarobic. 15 graczy czajacych sie na jednego ktory za 30sek bedzie do ataku.

ja tam bardzo chetnie dalbym nowym graczom nawet +500% pr zeby tylko na serwerze bylo kilkaset osob. wiecej osob = wiecej itemow na aukcji, wiecej osob do atakowania.

na chwile obecna na starszych serwerach masz 2-3 klany liczace sie i pare z 10x mniej punktow. na aukcjach kosmiczne ceny bo jeden dobry item na ruski rok wiec wszyscy sie o to zabijaja. wiec tak, trzeba myslec o nowych graczach. i dawac im jakas marchewke. zeby grali.

__________________

14-02-2018 14:26 elwojtass jest offline Szukaj postów użytkownika: elwojtass Dodaj elwojtass do Listy kontaktów
KYSIO
Member


images/avatars/avatar-19826.jpg

Data rejestracji: 24-02-2010
Postów: 25
Klan: Templariusze Arleonu
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Wadowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I jaka decyzja ? Jutro 15.

__________________
KYSIO r6 Evil
14-02-2018 15:34 KYSIO jest offline Szukaj postów użytkownika: KYSIO Dodaj KYSIO do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
elwojtass napisał(a)
@up

no racja. wiec niech nowi gracze maja tak samo ciezko jak my 10 lat temu. to na pewno pomoze w przyciagnieciu nowych. serwery umieraja. nowy gracz zorientuje sie, ze bedzie musial grac 10 lat zeby w miare nadgonic. na pewno go to zacheci. niech na kazdym serwerze zostanie 100 graczy i swietna zabawa z atakami zeby ewo zarobic. 15 graczy czajacych sie na jednego ktory za 30sek bedzie do ataku.

ja tam bardzo chetnie dalbym nowym graczom nawet +500% pr zeby tylko na serwerze bylo kilkaset osob. wiecej osob = wiecej itemow na aukcji, wiecej osob do atakowania.

na chwile obecna na starszych serwerach masz 2-3 klany liczace sie i pare z 10x mniej punktow. na aukcjach kosmiczne ceny bo jeden dobry item na ruski rok wiec wszyscy sie o to zabijaja. wiec tak, trzeba myslec o nowych graczach. i dawac im jakas marchewke. zeby grali.


ale to ty byś dał. JA bym im dał np. na start po 1kkkkk pr i po 134235325 evo i 2453465 wolnych ŁPC, ale na serwerze tureckim. ot co.

po 1. jacy nowi gracze? Zastanów się tak pod kątem biznesowym. Będziesz kodował coś dla nowych graczy, kiedy administracja ma bazę klientów i widzi, że nowych graczy po prostu nie ma. Jest taki plankton, który wędruje po serwerach [od R17 do R19 niedawno] z konta na konto, tu pograją, tam pograją, ale to nie są nowi gracze. Są wracający, ale ich nie zniechęca dystans do topki bo to nie kwestia rywalizacji, to dynamika gry. Wpadasz, odpalasz wyprawy, ataki, KW, ekspę, dajesz zapki komu trzeba, koniec dobranoc do jutra.

Moja postać nie zmienia się od roku, nie doszedł mi żaden nowy umag, żaden drop, tylko statystyczny wzrost expa i proporcjonalny statów.

NIC w grze się nie zmienia, po zdobyciu jakiejś ilości blach i expa po prostu klepie się to samo do porzygu.

Tak, daj 500% więcej pr nowym graczom, a starsze konta, które są średnio-mocne po prostu się pokasują i albo założą nowe albo dadzą sobie spokój i wybiorą inną grę, a nowi gracze I TAK SIĘ ZNUDZĄ tą monotonią.

Tak więc optymalizowanie gry dla nowych graczy to skrajny idiotyzm, powinna być konsolidacja starych serwerów i otwieranie nowych dla nowych graczy, mogą tam mieć jakieś szybsze zdobywanie evo by po roku, 1,5 roku mogły wbić na stare serwery.

I jeszcze jedno - nie masz chyba pojęcia [albo może i masz, ale masz zawężone spojrzenie pod kątem morii] jak nowi gracze mają teraz łatwo. Sushi i Konrad zapewne wiele rzeczy ukrywają przed graczami, np. lepszy drop rate dla maluchów. 5-6 lat nie widziałem takich unikatów, jakie teraz dropią maluchy.
Codziennie jakiś maluch [i tylko maluch!!] wydropi leg dsk jastrzębia nietopera czy pająka nietopera czy pająka lewity czy inne takie kosmiczne rzeczy, stare konta [tzn duże] nie dropią po prostu nic. No chyba, że to ja od 1,5 roku nie sprzedałem żadnego wydropionego itemu, a ostatni unikat miałem w 2013 roku. 5 lat Big Grin Mój łączny drop to może 35-40kk, a małe konta potrafią teraz tyle wyciągnąć z 1 dropa w systemie aukcyjnym.

Ułatwienia dla nowych graczy: cena złomu, szybsze evo, tanie przedmioty, lepszy drop rate, zdobywanie evo od 1 lvl, mnóstwo srebra, mnóstwo lucka, skuteczność na wyprawach [65% na luzie 70% za małe ilości evo], dobre klocki bez budowania [!!], możliwość wyprawkowania bez expa, KW codziennie [!!] cała lokacja, sloty, umag do postaci, a nie eq [!] - ile tysięcy evo wywaliłem na zdejmowanie umagów? Z 3 czy 4 tysiące [!!]. Epiki - end game bez KONIECZNOŚCI kupowania mocnego eq. Nawet 1 mocny pref/suf na epiku będzie lepszy niż większość unikatów na lg dsk.

A co takiego trudnego mają? Bo nie mogą po 6 miesiącach lać gracza, który na BW wydał np. 2000 zł przez całą swoją historię gry, a oni wydali 60 zł? No bądźmy poważni.

rotfl

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 14-02-2018 15:41.

14-02-2018 15:37 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
truchot
Junior Member


Data rejestracji: 01-10-2017
Postów: 24
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: r5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hornet87 napisał(a)
I jeszcze jedno - nie masz chyba pojęcia [albo może i masz, ale masz zawężone spojrzenie pod kątem morii] jak nowi gracze mają teraz łatwo. Sushi i Konrad zapewne wiele rzeczy ukrywają przed graczami, np. lepszy drop rate dla maluchów. 5-6 lat nie widziałem takich unikatów, jakie teraz dropią maluchy.
Codziennie jakiś maluch [i tylko maluch!!] wydropi leg dsk jastrzębia nietopera czy pająka nietopera czy pająka lewity czy inne takie kosmiczne rzeczy, stare konta [tzn duże] nie dropią po prostu nic. No chyba, że to ja od 1,5 roku nie sprzedałem żadnego wydropionego itemu, a ostatni unikat miałem w 2013 roku. 5 lat Big Grin Mój łączny drop to może 35-40kk, a małe konta potrafią teraz tyle wyciągnąć z 1 dropa w systemie aukcyjnym.


Gram w to piąty miesiąc. Z tego powodu mam się za nowego. Pamięć mam przy tym niezłą, ale jakoś nie mogę sobie przypomnieć pajęczego, jastrzębiego czy w ogóle czegokolwiek wartego nazwy "drop" w swoich raportach z wypraw.

Oczywiście, jako nowy gracz nie będę z Tobą polemizował, bo wiesz zapewne lepiej, ale mogę chyba z tego miejsca wyrazić żal, że owo ułatwienie dla maluchów, o którym piszesz wyżej, nie zostało wprowadzone wcześniej, aby i mnie objąć swą łaską.

cytat:
Hornet87 napisał(a)
jacy nowi gracze? Zastanów się tak pod kątem biznesowym. Będziesz kodował coś dla nowych graczy, kiedy administracja ma bazę klientów i widzi, że nowych graczy po prostu nie ma.


Zastanowię się nad argumentacją dowodzącą faktu mego istnienia i dam Ci znać, dobra?

cytat:
Hornet87 napisał(a)
A co takiego trudnego mają? Bo nie mogą po 6 miesiącach lać gracza, który na BW wydał np. 2000 zł przez całą swoją historię gry, a oni wydali 60 zł? No bądźmy poważni.


Gra nie wydaje się zbyt trudna. Są tu rzeczy dziwne i frustrujące, ale poziom trudności - z punktu widzenia nowego - jest do przyjęcia (przy czym, oczywiście, jest to moja prywatna opinia).

Mała uwaga tylko: 60 zł, to bardzo, bardzo zaniżona wartość. Nie gram 6 miesięcy a kosztowało mnie to już dużo więcej. Chociaż - jasne! - mogłem nie wydać nawet złotówki, ale starszy gracz też mógł grać za darmochę.
14-02-2018 22:55 truchot jest offline Szukaj postów użytkownika: truchot Dodaj truchot do Listy kontaktów
lib66
Lord


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomijając fakt, że w drugim akapicie zaprzeczasz, uwaga, SAM swojemu logicznemu myśleniu...


Hornet, napisałeś w xnastu zdaniach to samo, co starczyłoby opisać w paru słowach
"Nowi gracze? Jacy nowi gracze"

Sprawia się ma inaczej. Z dupy to się oni nie wezmę. Bw się nie reklamuje, ale fakt faktem będzie apka, która chcąc czy nie, na pewno kogoś przyciągnie do gry. A czy w grze zostanie to kwestia oddzielna.
Nie będę cytować, argumentować.. bo nie napisałeś nic, na co bym musiał odpowiadać od nowa. Polecam przeczytać moje poprzednie posty, bo ja swój czas szanuje i nie lubię, jak ktoś 90% mojej wypowiedzi omija i stara się odpisywać na to, na co odpisać mu wygodnie.
Bo też mogę, też umiem. Klocki bez budowania mają? Gdzie? W s5?
Cena złomu jest związana tylko i wyłącznie z wiekiem serwera, nawet jeśli nowy gracz zaczyna grę i złomie rok, czy drugi.. to i tak nie dogoni tych z topki. A na nowym serwerze nie pokrzywdzony będzie nikt.


Taaaak, bądźmy poważni

rotfl rotfl

__________________
ZosiA

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez lib66: 14-02-2018 23:33.

14-02-2018 23:20 lib66 jest offline Szukaj postów użytkownika: lib66 Dodaj lib66 do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
truchot napisał(a)
cytat:
Hornet87 napisał(a)
I jeszcze jedno - nie masz chyba pojęcia [albo może i masz, ale masz zawężone spojrzenie pod kątem morii] jak nowi gracze mają teraz łatwo. Sushi i Konrad zapewne wiele rzeczy ukrywają przed graczami, np. lepszy drop rate dla maluchów. 5-6 lat nie widziałem takich unikatów, jakie teraz dropią maluchy.
Codziennie jakiś maluch [i tylko maluch!!] wydropi leg dsk jastrzębia nietopera czy pająka nietopera czy pająka lewity czy inne takie kosmiczne rzeczy, stare konta [tzn duże] nie dropią po prostu nic. No chyba, że to ja od 1,5 roku nie sprzedałem żadnego wydropionego itemu, a ostatni unikat miałem w 2013 roku. 5 lat Big Grin Mój łączny drop to może 35-40kk, a małe konta potrafią teraz tyle wyciągnąć z 1 dropa w systemie aukcyjnym.


Gram w to piąty miesiąc. Z tego powodu mam się za nowego. Pamięć mam przy tym niezłą, ale jakoś nie mogę sobie przypomnieć pajęczego, jastrzębiego czy w ogóle czegokolwiek wartego nazwy "drop" w swoich raportach z wypraw.

Oczywiście, jako nowy gracz nie będę z Tobą polemizował, bo wiesz zapewne lepiej, ale mogę chyba z tego miejsca wyrazić żal, że owo ułatwienie dla maluchów, o którym piszesz wyżej, nie zostało wprowadzone wcześniej, aby i mnie objąć swą łaską.

cytat:
Hornet87 napisał(a)
jacy nowi gracze? Zastanów się tak pod kątem biznesowym. Będziesz kodował coś dla nowych graczy, kiedy administracja ma bazę klientów i widzi, że nowych graczy po prostu nie ma.


Zastanowię się nad argumentacją dowodzącą faktu mego istnienia i dam Ci znać, dobra?

cytat:
Hornet87 napisał(a)
A co takiego trudnego mają? Bo nie mogą po 6 miesiącach lać gracza, który na BW wydał np. 2000 zł przez całą swoją historię gry, a oni wydali 60 zł? No bądźmy poważni.


Gra nie wydaje się zbyt trudna. Są tu rzeczy dziwne i frustrujące, ale poziom trudności - z punktu widzenia nowego - jest do przyjęcia (przy czym, oczywiście, jest to moja prywatna opinia).

Mała uwaga tylko: 60 zł, to bardzo, bardzo zaniżona wartość. Nie gram 6 miesięcy a kosztowało mnie to już dużo więcej. Chociaż - jasne! - mogłem nie wydać nawet złotówki, ale starszy gracz też mógł grać za darmochę.


Słuchaj nie obraź się, ale twoja argumentacja jest taka:

w Warszawie średnia zabudowa ma wysokość ok. 12 metrów

- Nieprawda! Pałac kultury ma ponad 200!!

Tak samo czasem się śmieję z gości, którzy płaczą, że oni to nic nie dropią, a grają już rok. Patrzę na ich profil, a tam 500 udanych pielgrzymek...no bo oni złom trzaskali i nie chcieli zdobywać expa.

lib666 wybacz, ale nie będę biegał po forum i szukał twoich postów haha. Pisząc coś takiego wychodzisz trochę na takiego Lecha Wałęsę, jest mi wstyd za ciebie. Nawet gdybym nie szanował siebie i swojego czasu to i tak bym nie szukał twoich postów bo nie piszesz niczego ciekawego.

tak, sami gracze z niczego się nie wezmą, ale powstanie apka [ rotfl 2023 rok] i się zjawią całe masy ludzi. Sukces wystrugany z banana. To jak budowanie osiedli mieszkaniowych w Hiszpanii, które dekady stoją puste, ale gdy je budowano, to też z przeświadczeniem, że zaraz tam przyjdą ludzie. Różnimy się tym, że ja wolę obracać się w realiach a nie mieć myślenie życzeniowe. Fajnie by było, gdyby wszystkim było fajnie, ale nie widzę powodu by wywracać balans gry do góry nogami i dawać miliony pr, evo, run za darmochę szybko byle komu bo mało graczy i maluchy muszą grać.

I na koniec, jak nie umiałeś sobie znaleźć rozbudowanego klocka wśród graczy, gdzie co 2 jest offline po 2 tyg i więcej i nie umiesz zakręcić się na s3 czy wyżej i nie umiesz sobie poradzić z brakiem evo i rozwojem postaci, to może BW przerasta ciebie i powinieneś zmienić grę. Goście pokasowali stare konta - lata gry. Założyli nowe, grają już z 1,5 roku, korzystając DOKŁADNIE Z TEGO O CZYM NAPISAŁEM i już mają:

- lepsze epiki
- lepszy tren
- mniej evo - cóż...
- stałe bonusy za srebro

I grają dalej nie płacząc o żadne jałmużny. Zauważyłem, że im gorszy gracz więcej dostanie [lepsze konto, wygrana na loterii, mega drop] to z czasem coraz bardziej jest roszczeniowy.

Ja narzekam dużo na grę, że się nie zmienia i nie dodaje contentu, ale nie chcę by gra została zalana darmowymi prami, evo, runami, łpc, repą, krwią, PLN, ludźmi. Takie życzenia pochodzą od ludzi, którym socjalizm zrobił z mózgu owsiankę.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 15-02-2018 00:25.

15-02-2018 00:14 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
lib66
Lord


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie musisz biegać po forum, starczy cofnąć się do pierwszego mojego postu w tym temacie, na który odpowiedziałeś, co lekko skłania mnie do stwierdzenia, że być może jakimś cudem go przeczytałes.. Tylko chyba zobaczyłeś to, co zobaczyć chciałeś, bo czytając mój post, a nastepnie Twoje posty, skierowane w moją strone jakoby odpowiedzi na moje słowa, to nijak się to ma ku sobie Roll Eyes

Nie piszę o premiowanie maluchów, nie ma tam żadnej zmianki o tym, żeby mniejsi gracze dostali coś od tak, specjalnie. O czymś, co byłoby tylko dla nich. Jest wzmianka tylko o tym, żeby nowe zmiany - a mowa tu o expach klanowych - były uwarunkowane tak, żeby sprawiedliwie można było mieć z tego korzyści i na mniejszych lvlach. To żadne premiowanie, tylko sensowne rozwiązanie. Nie tylko dla mniejszych graczy, ale w przyszlosci na nowych serwerach, które, jak mam nadzieje, powstaną -> jak apka coś pchnie do przodu, a BW w terazniejszej wersji nie ma prawa bytu, tak czy siak. Nie chce mi się o tym spekulować, jak wyjdzie pokaże czas, jednak prace nad nią są stratą czasu, jeśli od samego poczatku nie będzie jakiejś "zachęty" dla nowych graczy.


Fajny argument z tą Hiszpanią. Byłem na świeta na majorce akurat w te boże narodzenie, jak i byłem 4 lata temu. Fakt, przy plaży(głownie w większych miastach) parę lat temu stały całe szeregi mieszkań, apartamentów opustoszałych, nabudowanych, gdzie nie było komu ich kupować. Sytuacja lekko się zaczyna zmieniać, mieszkania są kupowane, ceny rosną i powoli zaczyna się budować coraz więcej(znów). Więc to jedynie pokazuję, że czasem warto poczekać. Co również nie ma nic wspólnego z tematem, no ale rotfl


Ja to w ogóle nie umiałem sobie i domku znaleźć, postaci zbudować i cały czas czekam, aż wszystko do mnie przyjdzie za darmo rotfl
https://r13.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=9f02f89990

Napatrzyłem się, jak po fuzji spora część graczy musiała przechodzic na gołe s4, bo samą fuzje przespali i lekki deficyt się zrobił. Nawet teraz znaleźć cięzko jakąś s4 chocby ruzboduwana na 10+ PP i OA, taką, co by wilka z lasu nie wywoływać. A przynajmniej tak sprawa się ma na r13

__________________
ZosiA
15-02-2018 13:06 lib66 jest offline Szukaj postów użytkownika: lib66 Dodaj lib66 do Listy kontaktów
Bańka
King


Data rejestracji: 24-10-2017
Postów: 766

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@UP

No bedzie sprawiedliwie, bo bedzie decydowac sila TWOJEJ POSTACI. SILA, czyli co jestes w stanie ubic... I to jest sprawiedliwosc, a nie SOCJAL xD Mozesz to wziac pod pryzmat pracy, Ty idziesz swoja slabiutka postacia, ktora tylko dropisz Wink i przewieziesz 10 taczek gruzu dla cyganow, zaplaca Ci za ten posilek 10 evo... Koxy przywioza tych taczek 150 i dostana 150 evo...

To chyba sprawiedliwe nie? Big Grin
15-02-2018 13:27 Bańka jest offline Szukaj postów użytkownika: Bańka Dodaj Bańka do Listy kontaktów
lib66
Lord


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bańka napisał(a)
@UP

No bedzie sprawiedliwie, bo bedzie decydowac sila TWOJEJ POSTACI. SILA, czyli co jestes w stanie ubic... I to jest sprawiedliwosc, a nie SOCJAL xD Mozesz to wziac pod pryzmat pracy, Ty idziesz swoja slabiutka postacia, ktora tylko dropisz Wink i przewieziesz 10 taczek gruzu dla cyganow, zaplaca Ci za ten posilek 10 evo... Koxy przywioza tych taczek 150 i dostana 150 evo...

To chyba sprawiedliwe nie? Big Grin


Nie, nie będzie. W Twoim wyimaginowanym socjalu 10 evo dostałby ktoś, kto taczki nie widział na oczy.
Chcesz zabrzmieć mądrze, a nie znasz podstawowych pojęc z definicji. Nie próbuj, bo wychodzi wręcz przeciwnie rotfl
Rozumiem, że słowo socjal jest modne na forum od 3 dni, co dalej nijak się nie ma do tego, co piszę ja. Czuje, jakbym marnował czas próbując przebrnąć przez górę kupy na tym forum, zbudowanym własnie przez taki bełkot Big Grin

ps

cytat:
lib66 napisał(a)
cytat:
Bańka napisał(a)
@UP
KAZDA GRA RPG NA TYM POLEGA xD BW to nie CRPG.
MOZOLNIE FARMIENIE, dosiega kazdego tytulu w tym gatunku.

[...]
W BW na 100 poziomie masz jabłko, a na 50 nie ma nic. W normalnej grze masz pół jabłka. Najdebilniejsze porównanie, na jakie wpadłem, ot, żebys zrozumiał.
[..]

... i nie zrozumiałeś, skoro próbujesz napisać coś podobnego, ale innymi słowami(HAHAHA, i te nawiązanie do cyganów, taki poziom), następnym razem postaram się bardziej, obym nie miał okazji, błagam. Bo po rady będę musiał isć do brata, co podstawówke kończy w tym roku rotfl


Zaśmiecasz temat zmuszając mnie do pisania tego samego trzeci raz? Nie, dzięki. Odpowiedz masz w tym poście, wystarczy przeczytać ze zrozumieniem.

__________________
ZosiA

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez lib66: 15-02-2018 19:48.

15-02-2018 13:50 lib66 jest offline Szukaj postów użytkownika: lib66 Dodaj lib66 do Listy kontaktów
Bańka
King


Data rejestracji: 24-10-2017
Postów: 766

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro mowisz, ze nie bedzie to moze wyjasnij DLACZEGO NIE BEDZIE. A nie sama gadanina aby pogadac i zagadac bo nie potrafisz WYJANIC niby czemu to nie jest sprawiedliwe,

No czekam szanowny panie o rozwiniecie tej Twojej odpowiedzi.
15-02-2018 18:40 Bańka jest offline Szukaj postów użytkownika: Bańka Dodaj Bańka do Listy kontaktów
Arrt
Forum Ace


Data rejestracji: 07-01-2010
Postów: 82
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: To pytanie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W sumie to mógłbym sobie w sygnaturkę wpisać to co ty Bańka Big Grin Wciąż (a przygodę z BW zacząłem 7 lat temu) widzę narzekania i płacze topki kiedy zmienia się coś co dawało im "wieczną" przewagę Smile Toż topka nie po to jest topką by nagle jakiś nowicjusz co raptem 6 miesięcy gra miał JAKIEKOLWIEK prawo im zagrozić!!! Nie po to topka topkuje by teraz musieć zacząć myśleć!!! Z tego co widzę KAŻDY pomysł choćby w niewielkim stopniu niwelujący tę różnicę będzie wyszydzany przez tych pożal się Boże dowolny, "weteranów" No bo jak to? To ja 8 lat postać buduję eq kupuję, dropię, złom sprzedaję i wogóle jestem a teraz przyjdzie taki bez szacunku dla "starszych" i po roku mi tyłek skroi???? Tak nie może być! Zdrada mości panowie!!! Nie o take BW my walczyli!!!
Generalnie pomysł z evo mi się podoba, bo skraca czas w którym można osiągnąć satysfakcjonujące wyniki. chciałbym jeszcze pomysłów które zlikwidowały by sensowność złomiarstwa do 35 lvl ale to już chyba marzenie ściętej głowy...

edit:literówki

Edit down

Jeśli tylko na skasowanie postaci będzie ich stać... Jeśli nie będą chcieli pomyśleć nad tym co zrobić by dalej być w topce... tak, tacy się skasują i krzyżyk im na drogę Tongue Tylko widzisz kolego odnoszę takie dziwne wrażenie, że ci, co najgłośniej drą paszcze jak to kochają tę grę tak naprawdę kochają być najlepsi Big Grin jeśli ich najlepszość zostanie zagrożona to najgłośniej te same paszcze otwierają jaki ten BW marny jest i jak na psy schodzi Smile . Zwróć proszę uwagę, że te wszystkie udogodnienia pozwalają w REALNYM czasie nawiązać kontakt z (powiedzmy) top100 serwa a potem... cóż sytuacja po prostu się wyrównuje i dla starych i dla nowych Tylko/aż tyle...

__________________
kupiłeś coś napisz w grze i złóż ofkę odpowiadam dopiero po 22.00 bo mam małe dzieci Smile
R6 - Arrt

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Arrt: 16-02-2018 15:59.

16-02-2018 15:03 Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: Arrt Dodaj Arrt do Listy kontaktów
bujak
Lord


images/avatars/avatar-4720.gif

Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 338
Kraina: Moria V
Skąd: Qtno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up
Czyli rozumiem, że zmiany mają iść na takie:
Serwer stoi 8 lat, topka umocniona i w miarę wyrównana. Zaczyna grać jakaś nowa osoba po 8 latach. Po 6 miesiącach leje topke, a po 12 miesiącach już jest w topce. Czyli te 8 lat można sobie wsadzić w rzyć.

Acha, na pewno stara topka będzie grała na takim serwerze. Oczywiście ten nowy gracz, który po roku znajduje się w topce, widzi że nie utrzyma swojej pozycji bo przyszedł nowy, 2 miesiące po nim, i już ma na karku oddech poganiacza, a co za tym idzie widzi że nie ma sensu grać i się kasuje.

No super pomysł.

Co do złomiarstwa, jest to wypaczenie, które wprowadzili masochiści ( polepszające postać co prawda ale nudne jak flaki z olejem), i jak się nowa osoba dowiaduje, że zamiast grać i czerpać przyjemność z gry ( w początkowych fazach jest to znaczna przyjemność) to zwaliła sobie postać bo nie nudziła się przez 2 lata.


Odnośnie tematu, troszkę bym zmienił te pamiątki. Niech pamiątki będą na święta a nie normalne dni. Dodać opcję, gdzie przy wykorzystaniu wszystkich 8/16 ataków dziennie dostajemy bonus w postaci 10 dodatkowego evo. 30 dni po 10 evo wyjdzie 300 tak jak z pamiątek, a jednak będzie premiowało osoby czynnie grające, a nie lemingi wchodzące odebrać darmowe bonusy.

__________________
r13/15:Siratha
ID: 3696 / 94
16-02-2018 15:32 bujak jest offline Szukaj postów użytkownika: bujak Dodaj bujak do Listy kontaktów
garond
Triple Ace


images/avatars/avatar-14050.gif

Data rejestracji: 06-04-2007
Postów: 203
Klan: Potępieńcy
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wydaje mi się, że granie w grę polega na tym żeby czuć oddech nowego na plecach. Po 10 latach gry chciałbym żeby przyszedł nowy gracz a ja musiał się starać dalej rozwijać postać.


co do zródła evo, nie chce sklepu, chce evo za pkt skarbu

__________________



R1: Neith
Wygrałem/Sprzedałem R1

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez garond: 17-02-2018 06:46.

17-02-2018 06:45 garond jest offline Szukaj postów użytkownika: garond Dodaj garond do Listy kontaktów
Bańka
King


Data rejestracji: 24-10-2017
Postów: 766

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jezeli po 10ciu latach gry nowy jest w stanie Cie dogonic tzn, ze...


1. Jestes po prostu ZALOSNY.

2. Gra nie jest zbalansowana.


3. Nie istnieje endgame.
17-02-2018 09:21 Bańka jest offline Szukaj postów użytkownika: Bańka Dodaj Bańka do Listy kontaktów
kowalskt
Newbie


images/avatars/avatar-25614.gif

Data rejestracji: 20-12-2009
Postów: 8
Klan: Alamut
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obniżyć evo za wbicie na epiki ,podniesienie na lvl 5 lub zwiększenie ataków.Ponadto jak najszybciej w tutorial napisać co i czy w ogóle dadzą epickie sety.
17-02-2018 21:06 kowalskt jest offline Szukaj postów użytkownika: kowalskt Dodaj kowalskt do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ma epickich setow tak samo jak nie ma legendarnych setow.
Na nekro wprowadzaili epiki ponad 3 lata temu, epickie sety daja to samo co legendarne.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
17-02-2018 21:35 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale w ktoryms temacie pisali ze byc moze beda jak pamietam

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
17-02-2018 21:41 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
elwojtass napisał(a)
cytat:
Rikku napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
squash666 napisał(a)
fajnie że dostrzegliście problem i postanowiliście coś z tym zrobić Wink
choć sam początkowo proponowałem zwiększenie pkt evo za atak musze pprzyznać że jako opcja tymczasowa pamiątk sprawdzą się lepiej - nie przewidziałem płączu jaki by powstał gdyby po wprowadzeniu eksp klanowych chciano powrócić do pierwotnej ilosci evo za atak...

pytanie tylko co do wartości...czy aby nie jest za mała ?
dziennie z ataków z genetykiem statystycznie mozna zdobyc 45 pkt evo.co daje nam 1350 + (w proponowanej obecnie wersji) 300 z pamiątek + dajmy na to 150 z logowań razem 1800 miesięcznie

daje to i tak ponad 3 miesiące aktywnej gry żeby wbić 1 scieżkę do run z 4 na 5 poziom
ponad 7 miesięcy ! żeby zrobić 1 ścieżkę od 0...dalej sporo, potencjalny nowy gracz podziękuje na starcie słyszac ze na zrobienie evo które jest must have będzie ciułał ponad 2 lata

może uchylilibyście rąbka tajemnicy ile evo będzie można zdobyć z takiej ekspy klanowej, od czego to będzie zależne (dmg / ilość graczy w klanie / suma poziomów czy może jeszcze coś innego) ?


szczęście do lootu oraz ilość mobów jakie przejdziesz (siła postaci)


W sensie "szczęście" będzie wplywac na jakosc lootu? To jeszcze bardziej umocni ssaka i lsa... Może by jednak uniezależnić jakość lootu z tego boxa od szczescia postaci?


o. ktos cos madrego napisal. niech te nagrody beda w miare rowne. nie jak drop z wyprawek czy umagi gdzie ktos farmi przy zablokowanych 12.5k lpc przez poltora roku i gowno a ktos na 1k lpc dropi potrojny 2/4 ze spostem/zwinka

moze bardziej cos w stylu drugiej mapy? nagrody jakos uzaleznione procentowo od lokacji tego klan questu? chociaz teraz mozemy tylko gdybac skoro nie mamy pojecia jak w ogole ten portal ma wygladac. ile bossow? czy rozne lokacje?


szczęście w rozumieniu METAFIZYCZNYM

Statystyka szczęście nie będzie miała wpływu na loot z boxa

Jedyne co na niego będzie wpływało to:
- trudność mapy
a i to tylko na ilość dropa itp

Więcej szczegółów podam jak już zaczniemy kodować tą opcję, nie chcę nakręcać Was zanim opcja zacznie być w produkcji.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


19-02-2018 12:32 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Siła postaci, czyli jak dużo mobów jesteś w stanie zabić.

Jak poradzisz sobie z 1 to dostaniesz 1 box jak z 10cioma to 10.

W środku będzie relatywnie podobny drop.

To będzie zawartość dla postaci w end game, a nie low lev, ci będą się pewnie starali bić mniejsze mobki i rosnąć w siłę.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


19-02-2018 12:37 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a jeśli mobów będzie mniej niż jestem w stanie ubić?

trochę się martwię, że poziom trudności okaże się albo "slumsowy" (wywalę połowę ataków a na necro 1/5 i nie ma co zbierać) albo "ekspowy" (3 osoby robią dmg a czwarta dobija)

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
19-02-2018 13:56 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
a jeśli mobów będzie mniej niż jestem w stanie ubić?

trochę się martwię, że poziom trudności okaże się albo "slumsowy" (wywalę połowę ataków a na necro 1/5 i nie ma co zbierać) albo "ekspowy" (3 osoby robią dmg a czwarta dobija)


Musisz poczekać na pełen opis na forum. Nie chcę wchodzić w szczegóły i robić hype'u zanim Konrad nie zacznie kodować opcji.

Ale uwierz mi, Twój problem nie będzie miał miejsca. Zobaczysz po pełnym opisie opcji.

PS. Zajrzyj do działu dla modów wieczorem.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


19-02-2018 14:36 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
raikiri
Lord


images/avatars/avatar-25444.jpg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 411
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Sląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sprawiedliwość będzie w zależności jak tatki będą zbalansowane ;p

np. na ten moment premiowane było by 3 rodzaje tatków a reszta w tyle
i te 3 rodzaje zachodziły by dużo dalej niż reszta wiec całość powodzenia portalu będzie zależała jak zostaną tatki zbalansowane.
Chyba ,że na portalu gdzie solo się bije tatki nie będą działać ;P

__________________
R1=>Koniec
R3=>Maxima
R14=>kiedyś Fallen -> Koniec



Veni Vidi Vici

19-02-2018 14:51 raikiri jest offline Szukaj postów użytkownika: raikiri Dodaj raikiri do Listy kontaktów
Rikku
Viking


Data rejestracji: 30-12-2006
Postów: 659
Klan: Kraina: Moria FR, Rasa: ŁM
Kraina: Moria; Moria II; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obstawiam, że poziomów będzie nieskończona ilość i każdy następny będzie np miał +20 do wszystkich statów, +5 lucka, +50 dmg i +5% hp. W końcu znajdzie się granica dla każdego.

Ja za to chciałbym zaproponować "Mniejszy Portal", w którym właśnie gracze z mniejszym poziomem będą mogli coś ugrać. Słabsze potwory, a zamiast całych loot boxów można dać im to co leci za punkty skarbu. Za pierwszego słabego mobka "Mały skarb" który nawet suffa nie ma, a za kolejne potworki coraz większe skarby. Takie urozmaicenie dla graczy z niskich poziomów. Nie wiem jak często miałoby to być, ale zawsze można zbalansować tak, żeby mali (<100 lvl) wygrywali tylko 4 czy 5 poziomów, gdzie nawet nie ma szans na legendarne przedmioty.

@raikiri
jak tatki nie będą działać to nikt z bronią palną nie będzie szedł, z dystansem raczej też mało kto.
Nie wiemy jak będzie wyglądał portal, więc ciężko powiedzieć jakie tatki będą premiowane, ale ja widzę 5 tatków, które mają sporą szansę być "premiowane" i jeszcze dwa czarne konie. Wszystko zależy od mobków i od zasad.

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Rikku: 19-02-2018 15:28.

19-02-2018 15:07 Rikku jest offline Szukaj postów użytkownika: Rikku Dodaj Rikku do Listy kontaktów
Bańka
King


Data rejestracji: 24-10-2017
Postów: 766

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak tatkia maja nie dzialac to neich i bron biala nie dziala bo ona tatka nie ptorzebuje aby kosic xD
19-02-2018 16:05 Bańka jest offline Szukaj postów użytkownika: Bańka Dodaj Bańka do Listy kontaktów
Diagsa
Junior Member


Data rejestracji: 02-09-2017
Postów: 23
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia XI
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czytam te tematy na forum i faktycznie wygląda to tak że Grupa tzw.: "Top" nie chce żadnych zmian które przyciągnęły by nowych graczy. Ja zaczynałem grę na r3 w czasach gdzie grały tłumy. To były czasy wojen i czasy dropa. Kiedyś 1-2 dropy mogły wynieść Cię na szczyt. Teraz możesz dropic epicki Speed i inne mega epiki ale cóż z tego skoro musisz przez 2lata farmić Evo.... Kiedy codziennie odpalasz kw i widzisz lipnego pojedynczego umaga... I tak w koło przez 2 miechy jeśli masz szczęście (znam graczy co siedzą pół roku na jednej instancji kw). Dzisiaj przewagę daje ci to że zacząłeś grać jak otworzyli serwer. Nie drop nie taktyka tylko to że akurat zacząłeś grać odpowiednio wcześnie. Ludzie w każdej grze jest jakaś chociaż minimalna szansa żeby wdrapac się na szczyt. Czy to przez zakupy Premium, codzienną ilość czas poświęcona na grę czy przez zwykły fart. TUTAJ możesz wdrapac się na szczyt jak ci przed Tobą się skasują ;-) Zrobicie w końcu apkę i jedyny efekt jaki to da to tysiące nowych nie aktywnych kont. Piszcie co chcecie ale dzisiejszy klient nie poświęci 2-3lat żeby urosnąć.
Proponowałem już kiedyś "zakupy premium" , korektę nagród za zadania, teraz proponuję coś bardzo popularnego w grach... Wprowadzanie evo poziom 5 to koszt poziomów poniżej powinien być obcięty o połowę. I tak że wszystkim gdzie to się da. Sorry Panowie z top ale gram pół roku a jeszcze minimum 2 miechy będę musiał zbierać na "pierwsza" 4 runę. Normalnie się odechciewa a gdzie następna?
Ja to widzę tak że twórcy gry po prostu boja sie wprowadzic jakies konkretniejsze zmiany bo zaraz sa "szantarzowani" przez weteranów.
Chcecie nowych graczy czy wystarcza wam te forumowe trolle których i tak cały czas ubywa
21-02-2018 16:17 Diagsa jest offline Szukaj postów użytkownika: Diagsa Dodaj Diagsa do Listy kontaktów
Ma_Jae_Hoon
Viking


Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 666
Klan: Czeka2
Kraina: Necropolia V
Skąd: r7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Diagsa napisał(a)
Czytam te tematy na forum i faktycznie wygląda to tak że Grupa tzw.: "Top" nie chce żadnych zmian które przyciągnęły by nowych graczy. Ja zaczynałem grę na r3 w czasach gdzie grały tłumy. To były czasy wojen i czasy dropa. Kiedyś 1-2 dropy mogły wynieść Cię na szczyt. Teraz możesz dropic epicki Speed i inne mega epiki ale cóż z tego skoro musisz przez 2lata farmić Evo.... Kiedy codziennie odpalasz kw i widzisz lipnego pojedynczego umaga... I tak w koło przez 2 miechy jeśli masz szczęście (znam graczy co siedzą pół roku na jednej instancji kw). Dzisiaj przewagę daje ci to że zacząłeś grać jak otworzyli serwer. Nie drop nie taktyka tylko to że akurat zacząłeś grać odpowiednio wcześnie. Ludzie w każdej grze jest jakaś chociaż minimalna szansa żeby wdrapac się na szczyt. Czy to przez zakupy Premium, codzienną ilość czas poświęcona na grę czy przez zwykły fart. TUTAJ możesz wdrapac się na szczyt jak ci przed Tobą się skasują ;-) Zrobicie w końcu apkę i jedyny efekt jaki to da to tysiące nowych nie aktywnych kont. Piszcie co chcecie ale dzisiejszy klient nie poświęci 2-3lat żeby urosnąć.
Proponowałem już kiedyś "zakupy premium" , korektę nagród za zadania, teraz proponuję coś bardzo popularnego w grach... Wprowadzanie evo poziom 5 to koszt poziomów poniżej powinien być obcięty o połowę. I tak że wszystkim gdzie to się da. Sorry Panowie z top ale gram pół roku a jeszcze minimum 2 miechy będę musiał zbierać na "pierwsza" 4 runę. Normalnie się odechciewa a gdzie następna?
Ja to widzę tak że twórcy gry po prostu boja sie wprowadzic jakies konkretniejsze zmiany bo zaraz sa "szantarzowani" przez weteranów.
Chcecie nowych graczy czy wystarcza wam te forumowe trolle których i tak cały czas ubywa


Bredzisz jak potłuczony. Ja zbieralem 2 lata runy - 4x 4 poziom. 2 lata. Dlaczego Ty masz to robic szybciej ? Zaczales pozniej ? Pozniej dojdziesz do tego samego poziomu ale relatywnie zajmnie Ci to nawet mniej czasu bo mass runy z logowan. Mityczna Topka Nie Chce Zmian <3

__________________
-----------------------
Audaces fortuna iuvat
-----------------------

r2 - NATIVE
22-02-2018 01:18 Ma_Jae_Hoon jest offline Szukaj postów użytkownika: Ma_Jae_Hoon Dodaj Ma_Jae_Hoon do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ma_Jae_Hoon napisał(a)
cytat:
Diagsa napisał(a)
Czytam te tematy na forum i faktycznie wygląda to tak że Grupa tzw.: "Top" nie chce żadnych zmian które przyciągnęły by nowych graczy. Ja zaczynałem grę na r3 w czasach gdzie grały tłumy. To były czasy wojen i czasy dropa. Kiedyś 1-2 dropy mogły wynieść Cię na szczyt. Teraz możesz dropic epicki Speed i inne mega epiki ale cóż z tego skoro musisz przez 2lata farmić Evo.... Kiedy codziennie odpalasz kw i widzisz lipnego pojedynczego umaga... I tak w koło przez 2 miechy jeśli masz szczęście (znam graczy co siedzą pół roku na jednej instancji kw). Dzisiaj przewagę daje ci to że zacząłeś grać jak otworzyli serwer. Nie drop nie taktyka tylko to że akurat zacząłeś grać odpowiednio wcześnie. Ludzie w każdej grze jest jakaś chociaż minimalna szansa żeby wdrapac się na szczyt. Czy to przez zakupy Premium, codzienną ilość czas poświęcona na grę czy przez zwykły fart. TUTAJ możesz wdrapac się na szczyt jak ci przed Tobą się skasują ;-) Zrobicie w końcu apkę i jedyny efekt jaki to da to tysiące nowych nie aktywnych kont. Piszcie co chcecie ale dzisiejszy klient nie poświęci 2-3lat żeby urosnąć.
Proponowałem już kiedyś "zakupy premium" , korektę nagród za zadania, teraz proponuję coś bardzo popularnego w grach... Wprowadzanie evo poziom 5 to koszt poziomów poniżej powinien być obcięty o połowę. I tak że wszystkim gdzie to się da. Sorry Panowie z top ale gram pół roku a jeszcze minimum 2 miechy będę musiał zbierać na "pierwsza" 4 runę. Normalnie się odechciewa a gdzie następna?
Ja to widzę tak że twórcy gry po prostu boja sie wprowadzic jakies konkretniejsze zmiany bo zaraz sa "szantarzowani" przez weteranów.
Chcecie nowych graczy czy wystarcza wam te forumowe trolle których i tak cały czas ubywa


Bredzisz jak potłuczony. Ja zbieralem 2 lata runy - 4x 4 poziom. 2 lata. Dlaczego Ty masz to robic szybciej ? Zaczales pozniej ? Pozniej dojdziesz do tego samego poziomu ale relatywnie zajmnie Ci to nawet mniej czasu bo mass runy z logowan. Mityczna Topka Nie Chce Zmian <3


No dokładnie, nie rozumiem dlaczego ja miałem robić te cholerne 20 000 ataków z czego połowa za skrócenie premką, a ktoś miałby to wyrobić w 5000 przy czym na poziomie 1tys. już zaczynają płakać, że ile można tego robić, że niech będzie 10 evo za atak. Przypomnę, że ci "nowi" i tak mają o wiele więcej evo niż my, bo zbierają od początku [ile 2 evo za atak?] do jakiegoś lvlu, a potem nawet 4 evo.

Powinna być opcja handlu evo, wtedy będzie to sprawiedliwe. Jedna stała cena - przelicznik.

1 evo: 10k-15k pr by nie zaburzać balansu i oczywiście tylko i wyłącznie od graczy, którzy zgodzą się sprzedawać!

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
24-02-2018 17:46 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hornet87 napisał(a)

1 evo: 10k-15k pr by nie zaburzać balansu i oczywiście tylko i wyłącznie od graczy, którzy zgodzą się sprzedawać!


~400k dziennie "pustych" pr za ataki? Wprowadzajcie jak najszybciej!!

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
24-02-2018 18:06 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
DevilThorn
Junior Member


Data rejestracji: 17-05-2012
Postów: 17

RE: Bonus czasowy - zanim wejdzie Partal z dodatkowymi pkt EVO Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gdzie znajde info o tym portalu ?
13-03-2018 20:28 DevilThorn jest offline Szukaj postów użytkownika: DevilThorn Dodaj DevilThorn do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nic konkretnego nie znajdziesz. Ma to byc cos ala lokacja gdzie bedziesz sie bil z mobami, a nagrodami beda lootboxy.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
13-03-2018 20:31 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Strony (6): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Bonus czasowy - zanim wejdzie Partal z dodatkowymi pkt EVO

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH