Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Bonus czasowy - zanim wejdzie Partal z dodatkowymi pkt EVO » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): « pierwszy ... « poprzednie 3 4 [5] 6 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Bonus czasowy - zanim wejdzie Partal z dodatkowymi pkt EVO 73 Ankieta - średnia ocena: 7,7873 Ankieta - średnia ocena: 7,7873 Ankieta - średnia ocena: 7,78
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
BENZ
Double Ace


images/avatars/avatar-25640.jpg

Data rejestracji: 03-09-2016
Postów: 127
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fajnie super oby sprawa dotyczyła na 100% także na R1 bo jak wszyscy wiedzą różnie z tym serwerem ( juz o niego się nikt nie troszczy)

jeśli to wejdzie w życie to co dacie na urodziny gracza? Wypadałoby dać coś znacznie lepszego ...

__________________
"Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik..."
ID: 122703 tylko R1

13-03-2018 22:16 BENZ jest offline Szukaj postów użytkownika: BENZ Dodaj BENZ do Listy kontaktów
mouz
Triple Ace


Data rejestracji: 03-08-2008
Postów: 191

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mouz napisał(a)
za 300 evo na miesiac kupili sobie kolejne miesiace czasu na jakiekolwiek istotne zmiany

brawo

stawiam tysiaka ze cokolwiek z zapowiedzianych "wielkich" zmian nie wejdzie wczesniej jak po wakacjach



moja wygrana robi sie coraz bardziej realnaSmile

__________________
r7 r9 r18 JennaJameson
14-05-2018 18:04 mouz jest offline Szukaj postów użytkownika: mouz Dodaj mouz do Listy kontaktów
jkoch
Member


Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 35
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wy naprawdę jeszcze wierzycie temu co admini piszą? 3 lata temu rejestrowałem się na r18, przecież te same tematy były. Ściemnianie patchem na koniec maja i wielki patch - kilka linijek w regulaminie i checboxy do akceptacji wieku. GRUBO> xD

__________________
Klan: R18 - jkoch
27-05-2018 20:01 jkoch jest offline Szukaj postów użytkownika: jkoch Dodaj jkoch do Listy kontaktów
bujak
Lord


images/avatars/avatar-4720.gif

Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 338
Kraina: Moria V
Skąd: Qtno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
jkoch napisał(a)
... wielki patch - kilka linijek w regulaminie i checboxy do akceptacji wieku. GRUBO> xD


Nie chcę nic mówić, ale to był przymus pod groźbą kary 10mln ojro. Kontrole zaczną się pewnie za miesiąc/dwa

__________________
r13/15:Siratha
ID: 3696 / 94
28-05-2018 11:01 bujak jest offline Szukaj postów użytkownika: bujak Dodaj bujak do Listy kontaktów
jkoch
Member


Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 35
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bujak - ja sam mam firmę i też to przechodziłem, też zatrudniam pracowników i mam kilka rodzajów działalności, ale nie zamykałem firmy, żeby to wprowadzić, a admini od miesiąca tylko się chwalą, czy nie chwalą, że pracują nad RODO i nic innego nie mogą robić.

__________________
Klan: R18 - jkoch
29-05-2018 06:04 jkoch jest offline Szukaj postów użytkownika: jkoch Dodaj jkoch do Listy kontaktów
mouz
Triple Ace


Data rejestracji: 03-08-2008
Postów: 191

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czekamy jeszcze 2-3 tyg i oglasza ze zniany po wakacjach bo przeciez kazdy chce wypoczac Wink

Takie zadania dzienne ogloszone w listopadzie 2016 dzisiaj mamy koniec maja 2018
Normalnie pala sie tam do pracy

To juz jest kpina

__________________
r7 r9 r18 JennaJameson
29-05-2018 19:34 mouz jest offline Szukaj postów użytkownika: mouz Dodaj mouz do Listy kontaktów
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

akurat RODO to zadna wymowka... smieszne to ze wogole taki banal zostal ujety w opowiesciach ze miesiac juz pracujemy nad tym... to strasznie ciezkie i trudne ojeju jest tyle pracy przy rodo ze do konca roku bedziemy przy tym grzebac... ja rozumeim ze trzeba to odfajkowac ale napisac regulamin to 1 dzien a zakodowac to 2 i tyle... wiem bo sam to robilem dla paru spolek... moze przy nieznajomosci tematu bo ja juz go walkuje w sume od zeszlego roku to niech bedzie nawet tydzien max... ale mowic ze przez miesiac nie robi sie nic innego bo sie robi RODO... no troche zal...
to tak samo z apka od 2 lat bylo pare pathy ze szacun ale 85% to pierdoly w sensie zbierz cos zeby bylo usiadz 2 tyg i wydamy po 2 miesiacach ze cos sie dzialo... co do apki to tylko slyszymy apka sie robi... duuuzo czasu trzeba na nia... rok 2 moze 3.... chore to... sie spuszczacie a wiece ze juz jest apka na telefon? praktycznie od zawsze? nazywa sie przegladarka internetowa... sie wchodzi z telefonu i wam powiem ze dziala!

tak samo bylo z aktem 3 jak mowiliscie przez 2 lata ze od groma jest kodowania talizmanow... a potem po 2 latach sie okazalo ze nawet nie macie pomyslu... wiecie jak to denerwuje? sluchanie przez 2 lata ze robicie a po 2 latach mowicie ze no sory jeszcze nawet nie ma pomyslu? talizmany gratuluje fajnie wyszly... ale zeby czekac na nie tyle lat? w klamstwie? i to nie jedynym bo tak jest na kazdym kroku
wiecie ze lepsza jest najgorsza prawda niz najpiekniejsze klamstwo? ja bym rozumial jak by bylo napisane: w tym miesiacu zrobione bylo to i to... nie zrobilismy tego i tego bo byla ladna pogoda i pojechalismy nad morze zrobic grilla... ale juz wrocilismy i sie zabieramy za to i to... chociaz jeszcze nie mamy pojecia jak rozwiazac to... mieli byscie od groma pomyslow... mozliwosci... za dobre pomysly byscie nagradzali tygodniem premki a ludzie by sie dwoili zeby wam pomoc... ale niestety podejscie odtylne...

portal... no juz troche sie robi... ale w sumie przy sagach to i tak nic... sagi to sie z 7 lat robia...

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile
04-06-2018 22:32 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sądzę, że SM jest teraz smutno bo nie wiedział o Tobie. Kurde na bank zapłacił by Ci i 2 tygodnie premki, tylko po to żebyś ogarnął im te RODO Smile



A co do EWO to jestem tylko za zwiększeniem ich za logowania nic więcej.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

04-06-2018 23:00 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pisanie że Rodo to kwestia odfajkowania i poprawy regulaminu świadczy o ignorancji i jakimkolwiek braku zrozumienia, czym ono jest i jakie ma konsekwencje. Co jest smutne, zwłaszcza że rodo dla takich szaraków jest dobrą rzeczą, o ile nie uważają go za kolejną rzecz do przeklikania.
05-06-2018 07:16 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pożeracz Dusz napisał(a)
Sądzę, że SM jest teraz smutno bo nie wiedział o Tobie. Kurde na bank zapłacił by Ci i 2 tygodnie premki, tylko po to żebyś ogarnął im te RODO Smile



A co do EWO to jestem tylko za zwiększeniem ich za logowania nic więcej.



Jeśli myślisz że jesteś zabawny to nie... nie jestes...
ciebie to smieszy czy co? masz jakiekolwiek pojecie o tym co pisalem?

ja stwierdzilem fakt ze nie mozna RODO tlumaczyc miesiacem pracy!
to jest pierdola dla laika max na tydzien... poprzerabiac regulamin dodac pare zapisow i do wszystkiego indywidualna zgoda z paroma informacjami...

to jest kpina! a twoje lizusostwo i ignorancja tylko poteguja niekorzystne wrazenie jakie wywarla administracja... brawo Ty!

edit: tak czy inaczej evo to dobra inicjatywa jednak to mialo byc na chwile... a teraz bedzie na ile na 2 lata? zrozumcie ze nie mozna tak pogrywac z ludzmi...

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez deviljin84: 05-06-2018 11:44.

05-06-2018 08:10 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rodo to nie tylko regulaminy. To, że Ty jako użytkownik widzisz nowy regulamin nie oznacza, że była to jedyna potrzebna zmiana. Uwierz mi, że działy IT porządnych firm nie babrały się z tym przez miesiąc do kilku tylko dlatego, że trzeba było zmienić parę rzeczy w regulaminie Smile
05-06-2018 12:59 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wełen a Ty myślisz że oni maja jakieś archiwa? że musieli sejfy kupować, robić monitoringi, dostepy na kody czy karty itd?
Oni mają wszystkie dane na serwerze gdzie wymagany jest ssl i zabezpieczenia zeby serwery byly w odpowiednich pomieszczeniach itd ale to wszystko jest po stronie serwerowni... przeciez oni nie maja tych kompow na balkonie...

ja nie mowie ze nic nie robili... ale ze trabia ze o rety tyle pracy i pol roku najlepiej by pod to podciagneli... slyszysz 2 miesiace ze tylko nad tym pracuja i nie robia nic wiecej ze bedzie
P O T Ę Ż N Y P A C Z
i wszystko sie rozbilo o pare formalnych checkboxow ktore trzeba bylo zaznaczyc i juz...

mnie wkurza to zaklamanie.... wieczne zaklamanie... wieczne klamstwa na kazdym etapie z wszystkim... i nie mow mi prosze ze nie mam prawa sie irytowac... ja moge znesc duzo... tylko niech mowia prawde... niech beda slowni wtedy bede wiedzial ze warto czekac bo jak mowia ze bedzie cos za pol roku to bedzie za pol roku a nie ze robia zapowiedz do aktu 3 a wprowadzaja go po 2-3 latach od niej... to jest chore... nie ulegajmy syndromowi Sztokholmskiemu... prosze... nie tlumaczcie tego ze leca w kulki...

edit:
nie bede juz zabieral tutaj glosu i z nikim dyskutowal... temat uwazam za wyczerpany...

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez deviljin84: 06-06-2018 08:35.

06-06-2018 08:34 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a skąd wiesz że BW to jedyna rzecz którą się zajmują?

łatwo shitpostować jak nie wiesz jakie są realia ich frmy
06-06-2018 08:44 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
realny
Triple Ace


Data rejestracji: 14-02-2009
Postów: 154
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Riper_Angel a ciebie by interesowalo jakbys w warzywniaku marchewy nie mogl kupic jesli wlasciciel MOGLBY miec jeszcze jakas inna firme, a ty masz ogromna ochote na surowke z marchewy? ;d

grasz w BW, mowia, ze do konca maja bedzie patch majowy, z czego po paru tygodniach od CMa dowiadujesz sie, ze patch majowy bedzie do 15 czerwca i to po wielokrotnych zapytaniach co w koncu z tym patchem..

to surowke zrobisz sobie w przyszlym tygodniu w srode xD

__________________
r7 - Anubis
r11 - Triste
06-06-2018 09:45 realny jest offline Szukaj postów użytkownika: realny Dodaj realny do Listy kontaktów
Złota Rybka
Lord


images/avatars/avatar-18359.jpg

Data rejestracji: 27-05-2010
Postów: 459
Kraina: Moria V
Skąd: wiedziałeś?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@realny

Nie idziesz więc do innego warzywniaka, ale stoisz nad właścicielka warzywniaka i wylewasz pomyje, że dziś miała być marchewka a nie ma. Myślisz, że w ten sposób przyspieszysz dostawę tej marchewki czy po prostu odreagowujesz zły dzień?

__________________
Chcesz premię +100 do szczęścia w wyprawach, usunięcia denerwującego operatora, odblokowania konta?
Już dziś Złota Rybka może pomóc Ci w spełnieniu marzeń.

rotfl

06-06-2018 10:16 Złota Rybka jest offline Strona domowa Złota Rybka Szukaj postów użytkownika: Złota Rybka Dodaj Złota Rybka do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
realny napisał(a)
grasz w BW, mowia, ze do konca maja bedzie patch majowy, z czego po paru tygodniach od CMa dowiadujesz sie, ze patch majowy bedzie do 15 czerwca i to po wielokrotnych zapytaniach co w koncu z tym patchem..


I to wciąż nie jest pewne, że nie będzie kolejnej obsuwy... mam nadzieję, że jeśli by się już tak zdarzyło, to tym razem dadzą co mają, a resztę dodadzą w jakimś mini patchu, a nie całość znowu przesunięta zostanie...

cytat:
Riper_Angel napisał(a)
a skąd wiesz że BW to jedyna rzecz którą się zajmują?


Nawet jeśli, to nie usprawiedliwia to tego, co akurat się dzieje (a raczej nie dzieje) jeśli chodzi o poprawki i nowości w grze.

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
06-06-2018 10:17 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
realny
Triple Ace


Data rejestracji: 14-02-2009
Postów: 154
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jezeli kupujesz tylko w jednym sklepie od 10 lat to chyba masz prawo okazac niezadowolenie zwlaszcza jesli to zdarza sie N-ty raz

__________________
r7 - Anubis
r11 - Triste
06-06-2018 10:36 realny jest offline Szukaj postów użytkownika: realny Dodaj realny do Listy kontaktów
squash666
Lord


images/avatars/avatar-20720.jpeg

Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 265
Klan: RFD / BNK
Kraina: Necropolia II
Skąd: Gorzów Wlkp

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
realny napisał(a)
jezeli kupujesz tylko w jednym sklepie od 10 lat to chyba masz prawo okazac niezadowolenie zwlaszcza jesli to zdarza sie N-ty raz


sie zgadzam !
zwłaszcza ze mydlą oczy...przykład blans patch
Sushi pisze że ma mnóstwo zebranych notatek,linków i pomysłów....zakłąda temat pt "balans patch" iiiiii

czeka na pomysły i linki od graczy....baaaa finalna wersja poprawy palnej 2h jest łudząco podobna do tego co proponowałem we wrześniu ! czyli pół roku przed powstaniem tematu "balans patch"

mamy czerwiec (sic!) od wrzesnia mineło raptem 9 miesiecy, poprawy palnej jak nie bylo tak nie ma,terminu jak nie bylo tak nie ma...


wcale nie dziwie sie oburzeniu graczy,sam czuje sie delikatnie mowiac oszukany

__________________
r1/r3 : squash666
06-06-2018 10:48 squash666 jest offline Szukaj postów użytkownika: squash666 Dodaj squash666 do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
realny napisał(a)
@Riper_Angel a ciebie by interesowalo jakbys w warzywniaku marchewy nie mogl kupic jesli wlasciciel MOGLBY miec jeszcze jakas inna firme, a ty masz ogromna ochote na surowke z marchewy? ;d

grasz w BW, mowia, ze do konca maja bedzie patch majowy, z czego po paru tygodniach od CMa dowiadujesz sie, ze patch majowy bedzie do 15 czerwca i to po wielokrotnych zapytaniach co w koncu z tym patchem..

to surowke zrobisz sobie w przyszlym tygodniu w srode xD


to idę do innego warzywniaka, a nie defekuje na wycieraczkę z napisem beta

nikt tu Cię do tej marchewki nie zmusza
06-06-2018 11:28 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
Bemol
Triple Ace


Data rejestracji: 15-02-2010
Postów: 239
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zielona Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Riper_Angel napisał(a)
cytat:
realny napisał(a)
@Riper_Angel a ciebie by interesowalo jakbys w warzywniaku marchewy nie mogl kupic jesli wlasciciel MOGLBY miec jeszcze jakas inna firme, a ty masz ogromna ochote na surowke z marchewy? ;d

grasz w BW, mowia, ze do konca maja bedzie patch majowy, z czego po paru tygodniach od CMa dowiadujesz sie, ze patch majowy bedzie do 15 czerwca i to po wielokrotnych zapytaniach co w koncu z tym patchem..

to surowke zrobisz sobie w przyszlym tygodniu w srode xD


to idę do innego warzywniaka, a nie defekuje na wycieraczkę z napisem beta

nikt tu Cię do tej marchewki nie zmusza


Myślę, że masa osób już sobie poszła do innego warzywniaka.

Osobiście jednak nie zgadzam się z tym. Ja to widzę tak.

Skoro ogłaszają patch to albo:
A) Mamy do czynienia z poważną firmą i patch jest na czas.
B) Nie mamy do czynienia z poważną firmą i patch jest odkładany 700 razy bo dziwne problemy spadają im ciągle na głowę. (Z perspektywy użytkownika mam pełne prawo mieć w dupie te dziwne problemy)
C) Firma zdaje sobie z tego sprawę, że zajmie to więcej czasu. Czyli celowo wprowadzają nas w błąd. Czyli możemy im wylewać żale, bo zasługują na wszelki opieprz.
D) Firma nie zdaje sobie z tego sprawy, że zajmie to więcej czasu. Co czyni ich niepoważnymi.

__________________
R3 - Bemol Smile



Ps: Tylko mi brakuje na tym forum takiego napisu (razem z tobą ten temat przegladą xx użytkowników, xx ukrytych, xx zalogowanych (nicki))

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bemol: 06-06-2018 11:45.

06-06-2018 11:43 Bemol jest offline Szukaj postów użytkownika: Bemol Dodaj Bemol do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm z doswiadczenia wiem ze jakiekolwiek terminy przy projektach i to naweet niw konoecznie it sa w wiekszosci przypadkow przekraczane
Wiec i to jest powod dla ktorego admini pisali pare razy ze staraja sie nie podawac terminow patchy bo prawie zawsze sie opozniaja i pozniej jest drama na forum

Ps powiem ze u mnie w firmie zwykla instalacja szlabanu na parking z progiem i dostepem na karty o pare tyg sie przedluzyla z wielu glupich powodow: firma nie dostarczyla wystarczajacej dlugosci barierki ochronnej, zostal doatarczony zly modol zarzadzajacy systemem, jakies zwarcia w systemie itd a to tylko prosta w instalacji kontrola wjazdu wyjazdu na parking....

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
06-06-2018 11:54 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
deviljin84 napisał(a)
Wełen a Ty myślisz że oni maja jakieś archiwa? że musieli sejfy kupować, robić monitoringi, dostepy na kody czy karty itd?
Oni mają wszystkie dane na serwerze gdzie wymagany jest ssl i zabezpieczenia zeby serwery byly w odpowiednich pomieszczeniach itd ale to wszystko jest po stronie serwerowni... przeciez oni nie maja tych kompow na balkonie...


Po tym akapicie stwierdzam, że bardzo dobrze, że już nie dyskutujesz, bo nie masz pojęcia, o co chodzi w RODO, jakie aspekty ono porusza i czego ono wymaga Smile poczytaj ustawę.

PS. Jeżeli uważasz sprzęt i dane za bezpieczne, bo serwer jest w serwerowni, a strona ma SSLa, to mam nadzieję, że nie pracujesz w IT. Nieważne, czy jako programista, sieciowiec, sysops czy serwisant.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Wełen: 06-06-2018 12:09.

06-06-2018 12:07 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Bemol
Triple Ace


Data rejestracji: 15-02-2010
Postów: 239
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zielona Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wełen napisał(a)
cytat:
deviljin84 napisał(a)
Wełen a Ty myślisz że oni maja jakieś archiwa? że musieli sejfy kupować, robić monitoringi, dostepy na kody czy karty itd?
Oni mają wszystkie dane na serwerze gdzie wymagany jest ssl i zabezpieczenia zeby serwery byly w odpowiednich pomieszczeniach itd ale to wszystko jest po stronie serwerowni... przeciez oni nie maja tych kompow na balkonie...


Po tym akapicie stwierdzam, że bardzo dobrze, że już nie dyskutujesz, bo nie masz pojęcia, o co chodzi w RODO, jakie aspekty ono porusza i czego ono wymaga Smile poczytaj ustawę.

PS. Jeżeli uważasz sprzęt i dane za bezpieczne, bo serwer jest w serwerowni, a strona ma SSLa, to mam nadzieję, że nie pracujesz w IT. Nieważne, czy jako programista, sieciowiec, sysops czy serwisant.


Zachowujecie się jak by RODO spadło na nas jak grom z jasnego nieba... Skoro wiedzieli, że będzie dużo dodatkowej pracy to trzeba było albo zatrudnić więcej osób albo niczego nie obiecywać.

Bo teraz się dzielimy na 2 grupy ludzi.
Na tych "wyrozumiałych" co pucują się administracji i na pytających czemu nie ma czegoś co obiecali... ZNOWU.

__________________
R3 - Bemol Smile



Ps: Tylko mi brakuje na tym forum takiego napisu (razem z tobą ten temat przegladą xx użytkowników, xx ukrytych, xx zalogowanych (nicki))

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Bemol: 06-06-2018 12:23.

06-06-2018 12:22 Bemol jest offline Szukaj postów użytkownika: Bemol Dodaj Bemol do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bemol napisał(a)
Myślę, że masa osób już sobie poszła do innego warzywniaka.

Osobiście jednak nie zgadzam się z tym. Ja to widzę tak.

Skoro ogłaszają patch to albo:
A) Mamy do czynienia z poważną firmą i patch jest na czas.
B) Nie mamy do czynienia z poważną firmą i patch jest odkładany 700 razy bo dziwne problemy spadają im ciągle na głowę. (Z perspektywy użytkownika mam pełne prawo mieć w dupie te dziwne problemy)
C) Firma zdaje sobie z tego sprawę, że zajmie to więcej czasu. Czyli celowo wprowadzają nas w błąd. Czyli możemy im wylewać żale, bo zasługują na wszelki opieprz.
D) Firma nie zdaje sobie z tego sprawy, że zajmie to więcej czasu. Co czyni ich niepoważnymi.


jako użytkownik masz prawo zagrać w grę, i tyle

równie dobrze mogliby zamknąć serwer na którym grasz i nadal miałbyś takie same prawa Smile
06-06-2018 12:23 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
Bemol
Triple Ace


Data rejestracji: 15-02-2010
Postów: 239
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zielona Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Riper_Angel napisał(a)

jako użytkownik masz prawo zagrać w grę, i tyle

równie dobrze mogliby zamknąć serwer na którym grasz i nadal miałbyś takie same prawa Smile


"Nie podoba Ci się to w..."
To żaden argument.

Wybacz nie pytam się do czego mam prawo i jak bardzo prawo pozwala im nas wydymać.

__________________
R3 - Bemol Smile



Ps: Tylko mi brakuje na tym forum takiego napisu (razem z tobą ten temat przegladą xx użytkowników, xx ukrytych, xx zalogowanych (nicki))
06-06-2018 12:36 Bemol jest offline Szukaj postów użytkownika: Bemol Dodaj Bemol do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bemol napisał(a)
Myślę, że masa osób już sobie poszła do innego warzywniaka.

Osobiście jednak nie zgadzam się z tym. Ja to widzę tak.

Skoro ogłaszają patch to albo:
A) Mamy do czynienia z poważną firmą i patch jest na czas.
B) Nie mamy do czynienia z poważną firmą i patch jest odkładany 700 razy bo dziwne problemy spadają im ciągle na głowę. (Z perspektywy użytkownika mam pełne prawo mieć w dupie te dziwne problemy)
C) Firma zdaje sobie z tego sprawę, że zajmie to więcej czasu. Czyli celowo wprowadzają nas w błąd. Czyli możemy im wylewać żale, bo zasługują na wszelki opieprz.
D) Firma nie zdaje sobie z tego sprawy, że zajmie to więcej czasu. Co czyni ich niepoważnymi.


Zrobienie RODO zajęło 2 tygodnie (po mojej stronie), więc wprowadzenie patcha opóźni się o 2 tygodnie.
To, że CM zapowiedział patcha razem z "patchem RODO" było wynikiem jego pomyłki, co zostało potem wielokrotnie sprostowane. Nie do końca rozumiem jaki jest sens bić o to pianę już drugi tydzień Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




06-06-2018 13:23 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Bemol
Triple Ace


Data rejestracji: 15-02-2010
Postów: 239
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zielona Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
cytat:
Bemol napisał(a)
Myślę, że masa osób już sobie poszła do innego warzywniaka.

Osobiście jednak nie zgadzam się z tym. Ja to widzę tak.

Skoro ogłaszają patch to albo:
A) Mamy do czynienia z poważną firmą i patch jest na czas.
B) Nie mamy do czynienia z poważną firmą i patch jest odkładany 700 razy bo dziwne problemy spadają im ciągle na głowę. (Z perspektywy użytkownika mam pełne prawo mieć w dupie te dziwne problemy)
C) Firma zdaje sobie z tego sprawę, że zajmie to więcej czasu. Czyli celowo wprowadzają nas w błąd. Czyli możemy im wylewać żale, bo zasługują na wszelki opieprz.
D) Firma nie zdaje sobie z tego sprawy, że zajmie to więcej czasu. Co czyni ich niepoważnymi.


Zrobienie RODO zajęło 2 tygodnie (po mojej stronie), więc wprowadzenie patcha opóźni się o 2 tygodnie.
To, że CM zapowiedział patcha razem z "patchem RODO" było wynikiem jego pomyłki, co zostało potem wielokrotnie sprostowane. Nie do końca rozumiem jaki jest sens bić o to pianę już drugi tydzień Smile


W takim razie uspokoiłeś mnie. Nie mogę się doczekać mości generale Smile .

__________________
R3 - Bemol Smile



Ps: Tylko mi brakuje na tym forum takiego napisu (razem z tobą ten temat przegladą xx użytkowników, xx ukrytych, xx zalogowanych (nicki))

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bemol: 06-06-2018 13:35.

06-06-2018 13:32 Bemol jest offline Szukaj postów użytkownika: Bemol Dodaj Bemol do Listy kontaktów
Slayer94
King


images/avatars/avatar-25540.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 943
Kraina: Moria VI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



Czekamy z niecierpliwością w takim razie Happy

__________________

Envy

06-06-2018 13:39 Slayer94 jest offline Szukaj postów użytkownika: Slayer94 Dodaj Slayer94 do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bemol napisał(a)
"Nie podoba Ci się to w..."
To żaden argument.

Wybacz nie pytam się do czego mam prawo i jak bardzo prawo pozwala im nas wydymać.


napisałeś że masz pełne prawo z punktu widzenia użytkownia, a ja tylko stwierdziłem że jedyne do czego masz prawo to grać, a nie mieć w dupie opóźnienia i wylewać żale

żaden z graczy nie ma podstawy wymagać czegokolwiek od adminów, obawiam się że nie jesteśmy klientami Big Grin

edit
i właśnie dlatego byłoby spoko znać patch notesy wcześniej ^_^

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Riper_Angel: 06-06-2018 19:57.

06-06-2018 19:56 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pożeracz Dusz napisał(a)
Sądzę, że SM jest teraz smutno bo nie wiedział o Tobie. Kurde na bank zapłacił by Ci i 2 tygodnie premki, tylko po to żebyś ogarnął im te RODO Smile

14 x 0,17 gr = 2,38 PLN (zaokrąglijmy to do "dwa pisiont"Big Grin )
Jeśli SM robi sobie podobne żarty podczas rozmów kwalifikacyjnych przy padnięciu pytania o zarobki, to ja się nie dziwię że od ~10. lat nie mogą znaleźć programisty;]


cytat:
kacik napisał(a)
Ps powiem ze u mnie w firmie zwykla instalacja szlabanu na parking z progiem i dostepem na karty o pare tyg sie przedluzyla z wielu glupich powodow: firma nie dostarczyla wystarczajacej dlugosci barierki ochronnej, zostal doatarczony zly modol zarzadzajacy systemem, jakies zwarcia w systemie itd a to tylko prosta w instalacji kontrola wjazdu wyjazdu na parking....

Tak to jest, gdy idzie się po linii najmniejszego oporu i za podstawowe kryterium wyboru wykonawcy przyjmuje się jak najniższą cenę (nie patrząc kompletnie na kwalifikacje i kompetencje wybranej w ten sposób firmy)...

Nie zdziwiłbym się, gdyby podobnie było z firmą wykonującą apkę dla BW...
Gdyby starożytni Egipcjanie robili piramidy tak, jak ta firma apkę, to do dzisiaj szukaliby podwykonawców - bo na niewolników już by liczyć nie mogli - którzy w końcu "pierdzielnęliby im tę cholerną elewację"Big Grin

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

06-06-2018 20:34 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Strony (6): « pierwszy ... « poprzednie 3 4 [5] 6 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Bonus czasowy - zanim wejdzie Partal z dodatkowymi pkt EVO

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH