Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Bonus czasowy - zanim wejdzie Partal z dodatkowymi pkt EVO » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): « pierwszy ... « poprzednie 4 5 [6] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Bonus czasowy - zanim wejdzie Partal z dodatkowymi pkt EVO 73 Ankieta - średnia ocena: 7,7873 Ankieta - średnia ocena: 7,7873 Ankieta - średnia ocena: 7,78
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Bemol
Triple Ace


Data rejestracji: 15-02-2010
Postów: 239
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zielona Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Riper_Angel napisał(a)
cytat:
Bemol napisał(a)
"Nie podoba Ci się to w..."
To żaden argument.

Wybacz nie pytam się do czego mam prawo i jak bardzo prawo pozwala im nas wydymać.


napisałeś że masz pełne prawo z punktu widzenia użytkownia, a ja tylko stwierdziłem że jedyne do czego masz prawo to grać, a nie mieć w dupie opóźnienia i wylewać żale

żaden z graczy nie ma podstawy wymagać czegokolwiek od adminów, obawiam się że nie jesteśmy klientami Big Grin

edit
i właśnie dlatego byłoby spoko znać patch notesy wcześniej ^_^


Myślę, że się rozumiemy generalnie i uderzamy do tej samej bramki.
Jednak to o czym pisałem nie miało nic wspólnego z prawami.
Tylko starałem się określić czy mamy do czynienia z kimś poważnym czy nie.


Ja wyciszam się na parę tygodni bo Generał Konrad przemówił a rzekł on konkretnie i poważnie.
A Generałowi Konradowi wielki kredyt zaufania dać mogę, bo legendy mówią, że on jest tym jedynym, ostatnim konkretnym i poważnym Smile .

cytat:
bla_bla_bla napisał(a)
Tak to jest, gdy idzie się po linii najmniejszego oporu i za podstawowe kryterium wyboru wykonawcy przyjmuje się jak najniższą cenę (nie patrząc kompletnie na kwalifikacje i kompetencje wybranej w ten sposób firmy)...

Nie zdziwiłbym się, gdyby podobnie było z firmą wykonującą apkę dla BW...
Gdyby starożytni Egipcjanie robili piramidy tak, jak ta firma apkę, to do dzisiaj szukaliby podwykonawców - bo na niewolników już by liczyć nie mogli - którzy w końcu "pierdzielnęliby im tę cholerną elewację"Big Grin


W mojej firmie wisi taki plakat, myślę że wszem i wobec znany.
Trójkąt z napisem na każdym rogu (szybko, dobrze, tanio).
I podpisem możesz wybrać tylko 2.
Wszystko to kwestia priorytetów danej firmy ^^.

Nie dziwię się, że szuka się wszędzie oszczędności, ale czasami coś trzeba mieć, bo wymaga tego sytuacja, zrobić to szybko i mieć z głowy wtedy priorytety (mniejsze koszty) powinny się troszkę zmienić.
Jeśli firma zawala coś takiego to to wielkie g**** a nie firma, bo równie dobrze może nie poradzić sobie z żadnym konkretnym/nieszablonowym problemem jaki mógłby spotkać ich klienta.

__________________
R3 - Bemol Smile



Ps: Tylko mi brakuje na tym forum takiego napisu (razem z tobą ten temat przegladą xx użytkowników, xx ukrytych, xx zalogowanych (nicki))

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Bemol: 06-06-2018 21:05.

06-06-2018 21:01 Bemol jest offline Szukaj postów użytkownika: Bemol Dodaj Bemol do Listy kontaktów
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wełen napisał(a)


Po tym akapicie stwierdzam, że bardzo dobrze, że już nie dyskutujesz, bo nie masz pojęcia, o co chodzi w RODO, jakie aspekty ono porusza i czego ono wymaga Smile poczytaj ustawę.

PS. Jeżeli uważasz sprzęt i dane za bezpieczne, bo serwer jest w serwerowni, a strona ma SSLa, to mam nadzieję, że nie pracujesz w IT. Nieważne, czy jako programista, sieciowiec, sysops czy serwisant.


Wełen przestań się błaźnić i udawać ze masz jakiekolwiek pojęcie o RODO!
nawet nie rozumiesz o czym piszę a tylko mówisz coś w stylu: to coś więcej przykro mi że nie wiesz, żal mi ciebie...

skoro jesteś takim wielkim specem to może wymień cokolwiek co musiala administracja wprowadzic zamiast sie madrzyć bez poparcia! moze cokolwiek dodasz od siebie zamiast buczec dla buczenia?

twierdzisz ze poza samymi zmianami w regulaminie administarcja musiala zrobic duzo wiecej...
powiedz w takim razie czego o wszechmogący?

myslalem ze moze chodzi ci o serwery... ale mnie wysmiales "Jeżeli uważasz sprzęt i dane za bezpieczne, bo serwer jest w serwerowni, a strona ma SSLa, to mam nadzieję, że nie pracujesz w IT..."
a to dowodzi tego że nawet nie wiesz o czym mowie...

chodzilo mi o to ze te normy powinna spelnic sama serwerownia wiec nie powiniennes liczyc tego jako dodatkowe rzeczy do spelnienia przez administracje... ale widze ze nawet nie wiedziales ze sa takie zalecenia ale mówić "nie masz pojęcia o co chodzi w RODO" to łatwo...

szkoda mi czasu na dyskusje z toba... bo poza rzucanymi na wiatr ogolnikami nie potrafisz nic wiecej przytoczyc... wiec zamiast urzadzac sobie pyskowki dla pyskowki ugryz sie czasem w jezyk...

SM musiał się przemęczyć żeby zrobić odpowiednie zapisy i dodać objaśnienia i tyle... jak pisałem dla laika to tydzien roboty... SM zajelo to 2 tyg pewnie z uwagi na to że miał też inne zajęcia... tylko teraz pytanie co się dzieje z pracami nad grą skoro to zajelo 2 tyg a ostatni path byl chyba w lutym?


bez odbioru

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez deviljin84: 06-06-2018 22:11.

06-06-2018 22:09 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up:
Konradowi prace związane z RODO zajęły 2 tygodnie. Dwa tygodnie to 80 godzin pracy. Dla porównania, miesiąc maj miał 160 godzin roboczych.
To, że praca nad czymś zajęła 2 tygodnie, nie oznacza, że trwała 2 tygodnie. Jeśli robisz coś w międzyczasie, to ten międzyczas wydłuża termin.
Dlatego też prace nad patchem wydłużyły się o 2 tygodnie, a nie np. o tydzień.

@Riper_Angel:
co do patch notesów wcześniej, to tutaj jest taki problem, że często do ostatniej chwili nie jesteśmy w stanie powiedzieć ze 100% pewnością, że dana rzecz wejdzie. Wszystkie elementy gry są od siebie zależne, i często okazuje się że kawałek, który zrobiony został np. 3 tygodnie temu nagle trzeba wywalić lub zmienić, bo kłóci się z innym elementem.
Dla przykładu: wyobraź sobie, że np. napiszę, że w najbliższym patchu powiększymy zbrojownię klanową o x miejsc, a po dwóch tygodniach patch wyjdzie i okaże się, że nie mogliśmy tego wrzucić Smile Ja (jako gracz) bym się wkurzył, i to bardzo...

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


07-06-2018 08:35 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
pik300
Double Ace


images/avatars/avatar-24654.jpg

Data rejestracji: 27-04-2013
Postów: 117
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obecnie jest prawdopodobne że w środę wejdzie patch ?
Czy nadal jest coś dopracowywane ?
07-06-2018 08:59 pik300 jest offline Szukaj postów użytkownika: pik300 Dodaj pik300 do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@Riper_Angel:
co do patch notesów wcześniej, to tutaj jest taki problem, że często do ostatniej chwili nie jesteśmy w stanie powiedzieć ze 100% pewnością, że dana rzecz wejdzie. Wszystkie elementy gry są od siebie zależne, i często okazuje się że kawałek, który zrobiony został np. 3 tygodnie temu nagle trzeba wywalić lub zmienić, bo kłóci się z innym elementem.
Dla przykładu: wyobraź sobie, że np. napiszę, że w najbliższym patchu powiększymy zbrojownię klanową o x miejsc, a po dwóch tygodniach patch wyjdzie i okaże się, że nie mogliśmy tego wrzucić Smile Ja (jako gracz) bym się wkurzył, i to bardzo...


ale ludzie i tak będą psioczyć czy coś wejdzie czy nie, co z resztą widać przy każdym najmniejszym patchu

zamieszczenie patch notes'ów (ogólnych) z komentarzem że finałowa lista może ulec zmianie, powinno być zrozumiane przez każdego w miarę rozumnego gracza

shitposterzy i tak będą nabijać liczniki

popatrz jak robią to inni, np. EA (wiem wiem, daleki strzał) przy każdym update dla swgoh, swtor czy msf - wrzucają patch notesy wcześniej (mają też graczy którzy dostają content wcześniej na testowych kontach) i baza graczy bawi się w theorycrafting a nie obrzucanie adminów fekaliami Smile
07-06-2018 14:01 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
kajciu
Lord


images/avatars/avatar-25175.jpg

Data rejestracji: 08-02-2014
Postów: 362
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Moria VI
Skąd: z Polski synu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@up:
Konradowi prace związane z RODO zajęły 2 tygodnie. Dwa tygodnie to 80 godzin pracy. Dla porównania, miesiąc maj miał 160 godzin roboczych.
To, że praca nad czymś zajęła 2 tygodnie, nie oznacza, że trwała 2 tygodnie. Jeśli robisz coś w międzyczasie, to ten międzyczas wydłuża termin.
Dlatego też prace nad patchem wydłużyły się o 2 tygodnie, a nie np. o tydzień.

@Riper_Angel:
co do patch notesów wcześniej, to tutaj jest taki problem, że często do ostatniej chwili nie jesteśmy w stanie powiedzieć ze 100% pewnością, że dana rzecz wejdzie. Wszystkie elementy gry są od siebie zależne, i często okazuje się że kawałek, który zrobiony został np. 3 tygodnie temu nagle trzeba wywalić lub zmienić, bo kłóci się z innym elementem.
Dla przykładu: wyobraź sobie, że np. napiszę, że w najbliższym patchu powiększymy zbrojownię klanową o x miejsc, a po dwóch tygodniach patch wyjdzie i okaże się, że nie mogliśmy tego wrzucić Smile Ja (jako gracz) bym się wkurzył, i to bardzo...


a dlaczego stawiasz "," przed i? dziwne, że osoba, która zajmuje poważne stanowisko w jakże znanej i szanującej się firmie nie potrafi dobrze posługiwać się przecinkami rotfl rotfl

__________________
Matylda87 22:22 -> Kajciu jest agentem bucowego wywiadu
08-06-2018 13:19 kajciu jest offline Szukaj postów użytkownika: kajciu Dodaj kajciu do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up:

cytat:
Spójnik współrzędny i może nie mieć charakteru czysto łącznego, lecz raczej wynikowy. Wówczas można go oddzielić przecinkiem lub myślnikiem.
  • Lakier samochodu jest słaby, i kamienie łatwo go uszkadzają.
  • Nastała ogromna susza - i rzeki całkowicie wyschły.


cytat:
Spójniki łączne, rozłączne lub wyłączające tworzą niekiedy z innymi wyrazami połączenia o charakterze wtrąconych uzupełnień, np. i to, albo raczej, lub raczej, czy raczej, albo lepiej, ani też, ani nawet, czy może. Przed takimi połączeniami stawia się przecinek.


Przy okazji bardzo proszę o trzymanie się tematu dyskusji chytry

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


08-06-2018 14:25 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może warto zmodyfikować genetyka dla zdobywania więcej Ewo.
Admini chcą aby Ewo było głównie z atakow, wydaje mi się że chcą namówić graczy na wbijanie lvl zamiast stanie w miejscu.
Może warto zastanowić się aby genetyk dawał Ewo zależne od lvl postaci, będzie przynajmniej powód do wbijania lvl...
10-06-2018 09:51 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
kajciu
Lord


images/avatars/avatar-25175.jpg

Data rejestracji: 08-02-2014
Postów: 362
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Moria VI
Skąd: z Polski synu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@up:

cytat:
Spójnik współrzędny i może nie mieć charakteru czysto łącznego, lecz raczej wynikowy. Wówczas można go oddzielić przecinkiem lub myślnikiem.
  • Lakier samochodu jest słaby, i kamienie łatwo go uszkadzają.
  • Nastała ogromna susza - i rzeki całkowicie wyschły.


cytat:
Spójniki łączne, rozłączne lub wyłączające tworzą niekiedy z innymi wyrazami połączenia o charakterze wtrąconych uzupełnień, np. i to, albo raczej, lub raczej, czy raczej, albo lepiej, ani też, ani nawet, czy może. Przed takimi połączeniami stawia się przecinek.


Przy okazji bardzo proszę o trzymanie się tematu dyskusji chytry


jakoś myślnik by mi się w oczy tak nie rzucił, no dobra niech Ci będzie, że się czepiam rotfl rotfl

__________________
Matylda87 22:22 -> Kajciu jest agentem bucowego wywiadu
12-06-2018 08:57 kajciu jest offline Szukaj postów użytkownika: kajciu Dodaj kajciu do Listy kontaktów
jkoch
Member


Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 35
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)

Dlatego też prace nad patchem wydłużyły się o 2 tygodnie, a nie np. o tydzień.




HAHAHAH

BOSKIE, jutro minie 3 tygodnie od wprowadzenia RODO xD

__________________
Klan: R18 - jkoch
13-06-2018 13:17 jkoch jest offline Szukaj postów użytkownika: jkoch Dodaj jkoch do Listy kontaktów
Eleishar
Lord


Data rejestracji: 28-02-2018
Postów: 276
Klan: Klan Cienia
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Patch miał wejść na koniec maja, wejdzie dwa tygodnie później. Nie wiem co w tym takiego zabawnego (pomijając fakt że nie umiesz liczyć).

__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym to był ja.
13-06-2018 13:20 Eleishar jest offline Szukaj postów użytkownika: Eleishar Dodaj Eleishar do Listy kontaktów
biggie87
Triple Ace


Data rejestracji: 06-02-2011
Postów: 183
Klan: Siła i Honor
Kraina: Necropolia
Skąd: brać na winyle?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jest 15.06 jakby miał wejść to juz by wszedł

__________________
R3: adek008
15-06-2018 13:25 biggie87 jest offline Szukaj postów użytkownika: biggie87 Dodaj biggie87 do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kiedy patch z twardoscia w pelnej zbroi ? bo juz po terminie..

__________________

15-06-2018 13:31 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
Eleishar
Lord


Data rejestracji: 28-02-2018
Postów: 276
Klan: Klan Cienia
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To był pomniejszy patch i wszedł, jeśli nie zauważyłeś. Balans patch (czyli ten i którym mówisz) jest zapowiadany na lipiec (przynajmniej na Necro).

__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym to był ja.
15-06-2018 14:32 Eleishar jest offline Szukaj postów użytkownika: Eleishar Dodaj Eleishar do Listy kontaktów
biggie87
Triple Ace


Data rejestracji: 06-02-2011
Postów: 183
Klan: Siła i Honor
Kraina: Necropolia
Skąd: brać na winyle?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak to teraz na lipiec? a gdzie dokładnie tj? podaj link bo wszędzie było pisane, że wychodzi około 14.06, ale w sumie nie było którego roku Smile

__________________
R3: adek008
15-06-2018 15:37 biggie87 jest offline Szukaj postów użytkownika: biggie87 Dodaj biggie87 do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszędzie też było pisane, że patch 14.06 to nie będzie patch balansowy

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
15-06-2018 15:39 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Eleishar
Lord


Data rejestracji: 28-02-2018
Postów: 276
Klan: Klan Cienia
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To było o tym patchu który wyszedł, nie o balansie...
Co do lipca, patrz dyskusja o ostatnim patchu, strona trzecia, drugi post CMa. Z komórki piszę, więc na link nie licz.

EDIT: @UP problem w tym że ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Patrz konkurs na FB gdzie oddaje się mnóstwo nieważnych głosów. A potem będzie shitstorm, że nagrody za małe mimo osiągnięcia progów.

__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym to był ja.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Eleishar: 15-06-2018 15:44.

15-06-2018 15:42 Eleishar jest offline Szukaj postów użytkownika: Eleishar Dodaj Eleishar do Listy kontaktów
biggie87
Triple Ace


Data rejestracji: 06-02-2011
Postów: 183
Klan: Siła i Honor
Kraina: Necropolia
Skąd: brać na winyle?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

łokej zwracam honor

__________________
R3: adek008
15-06-2018 15:47 biggie87 jest offline Szukaj postów użytkownika: biggie87 Dodaj biggie87 do Listy kontaktów
Dzix
Newbie


Data rejestracji: 01-02-2014
Postów: 2
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja bym był za pomysłem Ewo za Punkty Skarbu. Np. 25 Pkt Ewo za 600 Pkt Skarbu.
17-03-2019 11:59 Dzix jest offline Szukaj postów użytkownika: Dzix Dodaj Dzix do Listy kontaktów
galanonim3
Triple Ace


Data rejestracji: 22-01-2009
Postów: 220
Kraina: Necropolia II

RE: Bonus czasowy - zanim wejdzie Partal z dodatkowymi pkt EVO Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bonus zabrany portalu brak
wyjasnien brak

bedzie ten portal czy zrezygnowano z tego pomyslu??

__________________
ODDAM KONTO ZA FREE 450 punktow TOP 200
17-03-2019 12:05 galanonim3 jest offline Szukaj postów użytkownika: galanonim3 Dodaj galanonim3 do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie zabrany, tylko przeniesiony do aren

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
17-03-2019 12:55 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
galanonim3
Triple Ace


Data rejestracji: 22-01-2009
Postów: 220
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przeczytaj pierwszy post w temacie

gdzie jest portal??


SushiMaker pisal
szczęście do lootu oraz ilość mobów jakie przejdziesz (siła postaci)

mialo byc wiecej evo i portal nie ma tego a niech bedzie zostal bonus przeniesiny

ale co dalej z tym portalem i ze zwiekszoym przyrostem evo znowu rezygnacja z planow?? takie mam wrazenie ze pomysl umarl skoro przenosicie to do aren zero info co z portalem rok minol temat ucichl predzej chyba endoproteze z nfz dostane niz wejdzie portal

tyle pomyslow co bylo po latach pisane ze nie bedzie ze pozniej prace sie przesuwaja co innego teraz robimy co z portalem

__________________
ODDAM KONTO ZA FREE 450 punktow TOP 200
17-03-2019 16:59 galanonim3 jest offline Szukaj postów użytkownika: galanonim3 Dodaj galanonim3 do Listy kontaktów
Strony (6): « pierwszy ... « poprzednie 4 5 [6] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Bonus czasowy - zanim wejdzie Partal z dodatkowymi pkt EVO

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH