Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Zybek kończy swoje nie-życie na polu walki. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Zybek kończy swoje nie-życie na polu walki. 7 Ankieta - średnia ocena: 10,007 Ankieta - średnia ocena: 10,007 Ankieta - średnia ocena: 10,007 Ankieta - średnia ocena: 10,007 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Zybek kończy swoje nie-życie na polu walki. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zawsze myślałem, że kiedy będę już kończył grę, będę w stanie podziękować wszystkim tym, z którymi grałem, rozmawiałem i ogólnie jakoś tam współpracowałem. Takie założenie miałem w 2006 roku, kiedy zaczynałem grę, nie spodziewałem się, że to potrwa tak długo. Dzisiaj już wiem, że to niemożliwe i prawdopodobnie kończę grę kilka lat później niż powinienem co sprawia, że pamięć już nie ta. Jakkolwiek kilka osób zawsze zostało mi w pamięci.

Zaczynając od BWTeamu, który wiele lat temu miałem przyjemność reprezentować - dziękuję Wam za współpracę, lepsze i gorsze momenty.
C47 - za długie rozmowy na pamiętnym IRCu, gg i tak dalej
Killing_Joke'owi - za wspólne obalanie flaszek u tego pana poniżej
Sorrenowi aka Diakonowi - za tworzenie pierwszego wspólnego klanu
and last but not least
Sushiemu i Kondziowi za stworzenie gry, która zjadła mi najlepsze lata życia Wink

Społeczności R1 - DaTe, Pluszakom i innym, z którymi w jakiś sposób byłem związany.
Lopkowi, Turokowi, Cyraxowi(jeśli jeszcze gdzieś się błąkasz po BW), nieśmiertelnemu Kubusiowi_Puchatkowi.
Społeczności R3 - po przeszło 10 latach za wspólną grę. Klanowi PSD i osobom, które ten klan tworzyły (Maar - nie daj się zepchnąć z top1 Tongue ), Nightmare'om, NPC-new, WDN'om, LET'om i całej rzeszy osób, które tutaj pominę Wink
Nefi - dużo szczęścia Wink

Cholera, długo byłoby wymieniać wszystkich - w każdym razie jeżeli gdzieś się tam przecięliśmy podczas tych prawie 12 lat to dziękuję i Tobie, kimkolwiek jesteś.

Z tą decyzję nosiłem się już od dłuższego czasu - kiedyś trzeba było ją podjąć, a dzień dobry jak każdy inny Wink

Ostatnie konto, które prowadziłem dzisiaj przestanie istnieć:
Bajbaj maszkaro Smile

Pozdrawiam
Zybek
26.08.2006 - 18.02.2018

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]
18-02-2018 23:39 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
SpeedPL
Viking


images/avatars/avatar-4471.gif

Data rejestracji: 12-05-2007
Postów: 588
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A jesZcze w sb badZ niedziele pisales w sprwie exp i co tam w WD slychac a tu kiszka juz Cie nie ma...:/

3maj sie i powodzenia w zyciu realnym
19-02-2018 20:29 SpeedPL jest offline Szukaj postów użytkownika: SpeedPL Dodaj SpeedPL do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Zybek kończy swoje nie-życie na polu walki.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH