Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Balans patch Moria » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (10): « pierwszy ... « poprzednie 8 9 [10] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Balans patch Moria 16 Ankieta - średnia ocena: 4,2516 Ankieta - średnia ocena: 4,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Złota Rybka
Lord


images/avatars/avatar-18359.jpg

Data rejestracji: 27-05-2010
Postów: 459
Kraina: Moria V
Skąd: wiedziałeś?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Samo necro wyjdzie w lipcu, tego roku Smile A później przeliczenie i moria.


__________________
Chcesz premię +100 do szczęścia w wyprawach, usunięcia denerwującego operatora, odblokowania konta?
Już dziś Złota Rybka może pomóc Ci w spełnieniu marzeń.

rotfl

15-06-2018 06:35 Złota Rybka jest offline Strona domowa Złota Rybka Szukaj postów użytkownika: Złota Rybka Dodaj Złota Rybka do Listy kontaktów
Rhaedoc
Member


Data rejestracji: 04-03-2017
Postów: 48

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dragin napisał(a)
Kiedy najważniejsza zmiana tj. nerf ssaka? Ona potrzebna jest na już.



Ludzie biora ssaka po to by w pvp wymiatac? No chyba nie.
Nerf wyssania chyba chciałeś napisac
15-06-2018 15:06 Rhaedoc jest offline Szukaj postów użytkownika: Rhaedoc Dodaj Rhaedoc do Listy kontaktów
Lot
Triple Ace


Data rejestracji: 10-07-2017
Postów: 229

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by 78dyzio
Lot,
Tylko jak się teraz przerabiać? I zostać z epikami, w które poszły dziesiątki run.
Pomysł ze znikaniem przedmiotu z którego przenosić będziemy jego "epickość" spowoduje tylko to, że w przypadku biżu nie będziemy się przerabiać albo nie będziemy nigdy podbijać biżu na E.


A tu sie kompletnie zgadzam, obecny system przenoszenia epika jest idiotyczny xD

Co nie zmienia faktu ze banka tak jeczy na te bron biala, a sam dzielnie od poczatku swojego r19 dzielnie cisnie dystansem. I nie mija tydzien na forum zeby gdzies nie narzekal ze chlip biedny dystans chlip niszczony przez bron biala. Mial juz dziesiatki okazji zeby sie przerobic i watpie zeby w tym momencie mial "dziesiatki" run wlozone w zrobienie epikow. To raczej dotyczy starszych serwerow gdzie ludzie te runy zdobywali do samego poczatku jak je wprowadzono.
16-06-2018 19:21 Lot jest offline Szukaj postów użytkownika: Lot Dodaj Lot do Listy kontaktów
Bańka
King


Data rejestracji: 24-10-2017
Postów: 766

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up

Widzisz na poczatku cisnalem snajperem bo jest najlepszy pod 1 mape, przerobilem sie na lsa bo jest fajny pod 2ga mape, co nie zmienia faktu iz berserker jest lepszy na drzewko pod kazdym wzgledem i mozna nim duzo szybciej duzo latwiej chodzic solo na aste, wiedzialbys to o czym pisze jakbys za dzieciaka nauczyl sie czytac ze zrozumieniem, ale czego wymagac od osoby, ktora nie odroznia nietrafienia od uniku Smile

Bron biala na epikach ma za duzo sumy i to jest fakt wystarczy popatrzec na inne bronie i to ile wyciagaja sumy.
16-06-2018 19:38 Bańka jest offline Szukaj postów użytkownika: Bańka Dodaj Bańka do Listy kontaktów
Lot
Triple Ace


Data rejestracji: 10-07-2017
Postów: 229

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Gdybys umial grac wlasna postacia to bys wiedzial ze na drzewku sobie radza wszyscy. I to rownie dobrze.
2. Nie klam z tym solowaniem. Zwinke latwiej nadrobic arkanami niz lucka (i to tez mozemy zrobic tylko jak mamy berka ssaka). To tez by sie wiedzial jakbys potrafil grac wlasna postacia.
3. dystans ma za duzo: lucka, ignora, mod kryta, hp, bonusu do trafienia. Mysle ze ladnie by bylo bialej zostawic przewage chocby w tej biednej sumie.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lot: 16-06-2018 21:19.

16-06-2018 21:18 Lot jest offline Szukaj postów użytkownika: Lot Dodaj Lot do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lot napisał(a)
1. Gdybys umial grac wlasna postacia to bys wiedzial ze na drzewku sobie radza wszyscy. I to rownie dobrze.


Palna w szczegolnosci rotfl

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
16-06-2018 21:34 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Lot
Triple Ace


Data rejestracji: 10-07-2017
Postów: 229

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by twardy

Palna w szczegolnosci rotfl


Umagi do hp + skora, ale zgaduje ze proponuje zbyt wiele, bo nie jest to klasyczne zwinkowanie.
16-06-2018 21:49 Lot jest offline Szukaj postów użytkownika: Lot Dodaj Lot do Listy kontaktów
Loge
Full Member


Data rejestracji: 30-06-2013
Postów: 74
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lot napisał(a)
cytat:
Originally posted by twardy

Palna w szczegolnosci rotfl


Umagi do hp + skora, ale zgaduje ze proponuje zbyt wiele, bo nie jest to klasyczne zwinkowanie.


Super. Chodziliśmy w trzech palniaków (2 rewo i snajper), lvle ok. 130, eq raczej powyżej przeciętnej, umagi też. Wszyscy max skóra+aura. I co? I często nie wychodziło..... We dwóch absolutnie nie dało rady. Czyżby biała miała taki sam problem? Kurcze nie wiedziałem, że tak ma bidnie Frown
16-06-2018 22:02 Loge jest offline Szukaj postów użytkownika: Loge Dodaj Loge do Listy kontaktów
Bańka
King


Data rejestracji: 24-10-2017
Postów: 766

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@lot
No tak tylko taki berek klepie to drzewo pol roku wczesniej przed palna ale kto tam wie....


Nie klam z solowaniem? Zwinke latwiej nadrobhic niz inne? No tak jak sie ma 350 sumy w umagach to latwo nadrobic problem z tymi 350 sumy xD


Dystans ma za duzo kryt moda? Sory 2h ma wiecej a wiec biala ma wiecej.. Lucka chcecie znerfic trafienie, biala 2h takze ma trafienie % zreszta od dawien dawna mowie aby usunac trafienie % z broni bo jest przegiete... Hp? No ma mniej hp niz bialas na opiekunach, cholera nie znasz bialej ze takie durnoty piszesz? poznaj wlasna postac i zobacz jaka jest OP i latwa w prowadzeniu bo moze wszystko nadrobic bez problemu xD

Albo zacznij grac na nowym serwie i zobacz sobie to z perspektywy tego kim trzeba grac aby jak najszybciej dojsc do... duo drzewek(berek) duo asterte (ls) solo asterte (berek)...


Zreszta skoro balans ma polegac na cieciu testu spsota atakow snajperow ataku rewo obcieciu lucka to trzeba i biala znerfic bo bedize za dobra skoro juz w expach wymiata i ma przewage nad innymi rodzajami broni(jezus przegiety od zawsze w mecie na runnerowanie).


@down

A dzieki, dzieki Big Grin

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Bańka: 17-06-2018 08:27.

16-06-2018 22:06 Bańka jest offline Szukaj postów użytkownika: Bańka Dodaj Bańka do Listy kontaktów
szyszkojad
Viking


images/avatars/avatar-13290.jpg

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 558
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Trójmiasto

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem pełen podziwu dla was, Lot i Bańka, że chce się wam nieustannie powtarzać te same dyskusje, w których wymieniacie te same opinie i argumenty i nikt nie zmienia zdania o krok. Parę tygodni temu pisaliście to samo, w takim samym tonie w temacie "Epiki, bronie specjalistyczne" i zapewne tutaj skończycie dyskusje w ten sam sposób, czyli każdy odejdzie od stołu jeszcze bardziej przekonany o własnej słuszności i kompletnym pomyleniu oponenta. Myślę, że możecie porzucić nadzieję, iż uda wam się przekonać siebie nawzajem, a dla argumentacji dla szerszego grona posługiwałbym się jakimiś liczbami, linkami, wyliczeniami etc.

Sprawa balansu jest bardzo skomplikowana, bo każdy może mieć inną wizję tego w jaki sposób gra powinna być zbalansowana i jaka jest waga każdego czynnika, jednak Lot jest dla mnie szczytowym przykładem całkowitego zaślepienia na realia gry i życie w iluzji, który służy jego prywatnym interesom. Na to miano zasłużył twierdzeniem, iż broń biała nie ma żadnej przewagi na drzewku w porównaniu do innych broni, nawet palnej - a Ci co twierdzą inaczej po prostu nie potrafią grać. I oczywiście, konsekwentnie, broń biała jest ostatnią, którą należałoby w jakikolwiek sposób obcinać - każdy inny tatuaż/rodzaj broni zasługuje na to bardziej, gdyż biała jest pokrzywdzona w całokształcie gry.

EDIT:

@ 78dyzio,

Zgadzam się, że w obecnej postaci system "przenoszenia epików" wyklucza prawie całkowicie możliwość zmiany end-gamowej biżuterii. Ja sam osobiście proponowałem gdzieś niedawno na forum, aby na Morii skorzystać z istniejącego systemu połączeń, do którego wystarczy zaimplementować, iż podczas połączeń przedmioty na poziomie epicki i wyżej nie zmieniają poziomu ulepszenia. W takim wypadku zmiana epicka nadal wiązałaby się z sporym kosztem i wysiłkiem, ale jednak o wiele bardziej rozsądnym.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez szyszkojad: 17-06-2018 09:08.

16-06-2018 23:32 szyszkojad jest offline Strona domowa szyszkojad Szukaj postów użytkownika: szyszkojad Dodaj szyszkojad do Listy kontaktów
Lot
Triple Ace


Data rejestracji: 10-07-2017
Postów: 229

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by szyszkojad
Sprawa balansu jest bardzo skomplikowana, bo każdy może mieć inną wizję tego w jaki sposób gra powinna być zbalansowana i jaka jest waga każdego czynnika, jednak Lot jest dla mnie szczytowym przykładem całkowitego zaślepienia na realia gry i życie w iluzji, który służy jego prywatnym interesom. Na to miano zasłużył twierdzeniem, iż broń biała nie ma żadnej przewagi na drzewku w porównaniu do innych broni, nawet palnej - a Ci co twierdzą inaczej po prostu nie potrafią grać. I oczywiście, konsekwentnie, broń biała jest ostatnią, którą należałoby w jakikolwiek sposób obcinać - każdy inny tatuaż/rodzaj broni zasługuje na to bardziej, gdyż biała jest pokrzywdzona w całokształcie gry.


A co innego mam stwierdzić jak u mnie (stara moria, wiec co dopiero nowa) palniaki i dystanse chodziły w regularne duety na drzewka przed fuzja? Mam stwierdzic "aha, to rzeczywiscie, jednak nie chodzili na duety" bo ty mi na forum napiszesz ze jestem zaslepiony?xD

Mowie, ze sie da, podaje sposob jak to zrobic, wiem ze sie da to zrobic bo sam latalem z dystansem na duety + widzialem iles linkow w klanie, a ty mi tu jedziesz z tekstem ze jestem zaslepiony na realia gry. Problem jest taki ze przez takich ziomeczkow jak ty i banka ten balans wyglada jak wyglada. Uznajecie ze jedynym sposobem na drzewko jest zwinkowanie i innego juz nie ma. A jak ktos musi uzyc innego to znaczy ze jest gorszy na drzewku. No wspaniala logika.

Banka, czekam az przerobisz sie na berka i nadal bedziesz optowal za ucieciem sumy. Wtedy z radoscia przyznam ci racje. Eloszka i polecam robic z wlasna postacia cos wiecej niz jeki na forum.

A no i tak: biala 1h jest obecnie przedostatnia bronia ktora nalezy ucinac (ciezki dystans jednak wygrywa).

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lot: 18-06-2018 18:00.

18-06-2018 17:58 Lot jest offline Szukaj postów użytkownika: Lot Dodaj Lot do Listy kontaktów
Bańka
King


Data rejestracji: 24-10-2017
Postów: 766

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@UP

Nie jeczymy, ze jedyna opcja jest ziwnkowanie, mowimy tutaj o latwosci i czasie dostepu do farmienia tych lokacji, jak taki berek moze farmic duo drzewko przez pol roku zanim palna bedize gotowa na to duo to chyba jest cos nie tak, ale znow tutaj sie klania Twoje czytanie ze zrozumieniem a raczej jego brak.

Biala 1h do znerfienia ostatnia? Zgodzilbym sie Smile jakby wszystkie efekty dmg/lvl byly obnizone o 50% na broni 1h Wink wtedy by mozna bylo gadac o tym ze jednak ssie ten rodzaj broni. No ale, ze tak nie ma to nadal jest za silne. Jasne, ze sie przerobie jak juz bede w stanie jako pierwszy na serwie lac solo aste(tak jak zrobilem z duo aste i praktycznie ze wszystkim). jednak jeszcze troche mi brakuje umagow z racji mlodego wieku serwera Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bańka: 18-06-2018 18:48.

18-06-2018 18:47 Bańka jest offline Szukaj postów użytkownika: Bańka Dodaj Bańka do Listy kontaktów
Lot
Triple Ace


Data rejestracji: 10-07-2017
Postów: 229

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Bańka
jak juz bede w stanie jako pierwszy na serwie lac solo aste(tak jak zrobilem z duo aste i praktycznie ze wszystkim)


Nie chciałbym zbytnio cie sprowadzac na ziemie, ale powtorzenie czegos po innych serwerach, które sa na tyle mile by sie dzielic linkami, nie jest duzym osiagnieciem. Niemniej czekam az sie przerobisz i z radoscia wspomnisz ze nadal nalezy nerfic berka.

Jesli zrobienie zwyklego smierc setu i slonek madrosci na palniaku to dla ciebie pol roku dluzej gry, niz zwykly ekwipunek dla bialasa, to serio nie mam pytan.
18-06-2018 19:44 Lot jest offline Szukaj postów użytkownika: Lot Dodaj Lot do Listy kontaktów
Bańka
King


Data rejestracji: 24-10-2017
Postów: 766

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up
Ojej nic nigdy nei zrobiles jako 1 na serwie? Big Grin



Smierc set i slonka madroscia aby robic duo drzewka, ot widac jaki jestes odrealniony, palniakom nie trzeba eq a umagow do krwi i hp aby ustac, i obrazen aby to ubic zanim padna. Damn ogarniasz w ogole cos w tej grze oprocz Twojego placzu o nerf lucka?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bańka: 18-06-2018 20:42.

18-06-2018 20:42 Bańka jest offline Szukaj postów użytkownika: Bańka Dodaj Bańka do Listy kontaktów
szyszkojad
Viking


images/avatars/avatar-13290.jpg

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 558
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Trójmiasto

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
A co innego mam stwierdzić jak u mnie (stara moria, wiec co dopiero nowa) palniaki i dystanse chodziły w regularne duety na drzewka przed fuzja? Mam stwierdzic "aha, to rzeczywiscie, jednak nie chodzili na duety" bo ty mi na forum napiszesz ze jestem zaslepiony?xD


Nie chodzi o to czy się da, ale jakim kosztem. Dla białej ustawienie sprzętowe + umagów na drzewo jest kontynuacją naturalnego rozwoju postaci, a przy tym najprostsza kombinacja do osiągnięcia. Złożenie tytanów młodości na starej morii, a słonek mądrości o których piszesz to przecież niebo, a ziemia.

Zgadzam się, że duetować można różnymi ustawieniami, ale chodzi o to jakim kosztem, w jakim czasie i jaki jest procent udanych exp. I nadal uważam, że w tym zakresie biała (berek) ma najlepiej.

cytat:
Jesli zrobienie zwyklego smierc setu i slonek madrosci na palniaku to dla ciebie pol roku dluzej gry, niz zwykly ekwipunek dla bialasa, to serio nie mam pytan.


Na starej morii obecnie Doskonała Tytanowa Bransoleta Młodości (+5) kosztuje ~25k, a Doskonała Słoneczna Bransoleta Mądrości (+5) 500k. A to już na starym serwerze przesyconym przedmiotami. Na początku dostęp do "end gamowej" biżuterii jest jeszcze bardziej ograniczony. Nie wiem ile dla Ciebie to czasu, ale jeżeli uważasz, że jest to praktycznie to samo to ja "nie mam pytań".

cytat:
Problem jest taki ze przez takich ziomeczkow jak ty i banka ten balans wyglada jak wyglada.


Jestem zaszczycony, że uważasz, iż posiadam jakikolwiek wpływ na balans gry. Ja chciałbym wierzyć, iż administratorzy patrzą na statystyki z całego serwera, testują i sami obliczają, zamiast kierować się walką w piaskownicy trzech gołowąsów jak my. Takie posty jak nasze mogą dla nich stanowić najwyżej zasygnalizowanie problemu, któremu potem przyglądają się swoimi sposobami.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez szyszkojad: 18-06-2018 21:24.

18-06-2018 21:24 szyszkojad jest offline Strona domowa szyszkojad Szukaj postów użytkownika: szyszkojad Dodaj szyszkojad do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dyskusja na temat starej morii nie ma sensu bo juz zapowiedziane jest - pewnie w pol roku max - przelewelowanie
na nowej morii drzewko to tylko przejsciowy mob - troche dluzej na nim siedzisz ale jednak, wg mnie nowe serwery b szybko przeskocza z drzewka na astrate bo jest latwiejsza a poprostu beda z hgory wiedzieli jakie umagi zbierac docelowo - nawet jesli obetna ekspa i tak astrate bedzie docelowa
obecni sa przy iarki do zepara przez palniakow - jak to bedzie wygladac ciezko powoiedziec
natomiast bialasy/dystans jak astrate obetna beda startowac na bokruga

wiec wasza dyskusja co do drzewa jest ciut spozniona...

zawsze bylo ze jedbe typybroni wczesniej moga nerfic pewne moby a na innych zostaja z tylu

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
18-06-2018 22:01 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak sobie siedze i mysle.

Grasz ssakiem, masz 301poziom i 8 umagow do krwi na zapasowym slocie (nie jest to jakies wielkie osiagniecie, krew leci przy <7500 lpc)

Na 1 levelu masz 100pkt krwi, kazdy poziom to 2 pkt krwi, wiec na 301 poziomie masz 700pkt, z bonusem z rasy i komora krwi daje to 1120pkt krwi.

Z samej tej krwi i umagow daje to... 108 Mocy krwi... 216 lucka.

Moj set na wyprawki daje mi 220 lucka rotfl

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
13-07-2018 17:21 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Bańka
King


Data rejestracji: 24-10-2017
Postów: 766

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No tak 1600 krwi to nic z umagow, w tydizen kazdy znajdzie xD
16-07-2018 10:09 Bańka jest offline Szukaj postów użytkownika: Bańka Dodaj Bańka do Listy kontaktów
szyszkojad
Viking


images/avatars/avatar-13290.jpg

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 558
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Trójmiasto

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bańka, w tydzień nie znajdą, ale BW to nie gra na tydzień, a na lata. I znalezienie pojedyńczych umagów nie jest żadnym problemem. A nie ma praktycznie żadnego sposobu (czy przez zmianę sprzętu, ustawienie evo, umagów etc.), żeby to nadrobić, więc przewaga ssaka na wyprawach jest moim zdaniem niekwestionowalna.
16-07-2018 21:31 szyszkojad jest offline Strona domowa szyszkojad Szukaj postów użytkownika: szyszkojad Dodaj szyszkojad do Listy kontaktów
olipo
Triple Ace


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 241

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Równie dobrze można się kłócić że ŁS ma lucka na wyprawki za darmo.
Jak nie masz łachy na lokacji lub wolnej to w tydzień nie znajdziesz umek do krwi.
Może i warto było by coś balansować gdyby ten lucek miał jakiś wpływ na dropa...., chyba że bedą jakieś zmiany z wypkami to co innego, a przydałyby się np. R13 od 3 dni ma na aukcji tylko 1-3 pierścieni wiec deczko słabo a każda inna kategoria niema nawet połowy jednej strony z czego trzebaby odjąć totalne złomy.
16-07-2018 22:08 olipo jest offline Szukaj postów użytkownika: olipo Dodaj olipo do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up@ piszesz o r13 a to wolny srewer
przelevelowanie nadchodzi i balansujemy pod speed a na speed uwierz mi ze luck ssaka/lsa robi duza roznice - w praktycznie kazdym aspekcie gry

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
16-07-2018 22:23 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
olipo
Triple Ace


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 241

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiem gram na obydwu serwerach, co ma przelvlowanie do ilość itemów na wolnym serwie ? to że gracze dostaną z X lvl X*ileś nie zwiększy itemów na aukcji. Patrząc na ilość ludzi w klanach gra tam max z 300 ludzi a jest to technicznie R13+15, przelvlowanie nawet nie przyciągnie tam nowych graczy bo po co.
16-07-2018 22:31 olipo jest offline Szukaj postów użytkownika: olipo Dodaj olipo do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up@ niestety ale nie mas zracji
szybkie serwery maja wiecej lucka co w praktyce sie przeklada na wiecej afixow i lepsze dropy ostatecznie
dzis np na aukcji pierscieni jest obecnie 25 pierscieni
w tym np
Legendarny Dobry Twardy Sygnet Szczęścia (+2)
Legendarny Słoneczny Pierścień Mądrości (+3)
Dobra Zdradziecka Bransoleta Twardej Skóry

porownaj do twojego serwera i powiedz mi ze nie ma roznicy

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
16-07-2018 23:00 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
olipo
Triple Ace


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 241

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aha mówisz o lvl, tych które mają wpływ na lucka tylko dla ssaka który chcesz uciąć? czyli chcesz doprowadzić do sytuacji gdzie na speed też nie będzie nic na aukcjach
16-07-2018 23:15 olipo jest offline Szukaj postów użytkownika: olipo Dodaj olipo do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mowie ze na wyzszych levelach na speedach nawet nei ssaki maja wiecej (duzo wiecej) lucka niz wy co i tak sie przeklada na dropa - a ssaki/lsy trzeba uciac ale nie mowie ze kompletnie wiec dalej beda dropic lepiej

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
16-07-2018 23:30 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
olipo
Triple Ace


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 241

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z tego co wiem za lvl dostaje się hp i ptk krwi, nie ssak nic na tym nie zyskuje pod względem ilości lucka za lvl, runiczy set itp nie dają lucka/lvl wiec nie ssaki, nie lsy zarówno na starej jak i nowej mają to samo. Zabranie lucka ssakom/ls sprawi że serwy speed upadną tak jak wolne serwery.
16-07-2018 23:39 olipo jest offline Szukaj postów użytkownika: olipo Dodaj olipo do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lvl daje ci wieksze mozliwosci zdobywania run np
runa sie przekladaja na ilosc epikow - tu mazoesz zlapac wiecej lucka
takze na ilosc run do lucka - ja wlasnie zrobilem 5 rune na 4 poziomie do lucka
wieksze levele oznaczaja od pewnego poziomu zerowe problemy z kw - czesciej zaliczone oznacza wieksza sznasa na podwojne umagi z luckiem
wyzsze poziomy wplywaja na dropa - jakis tam patch byl bodajze ale nie pamietam jak dokladnie sie to przekladalo

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 16-07-2018 23:44.

16-07-2018 23:43 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
olipo
Triple Ace


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 241

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chyba se kpisz

nikt nie robi kw po zdobywanie umagów do lucka i nikt niema problemów na starej morii aby robić kw, jedna różnica jest w ile ludzi to robisz.

lvl ma praktycznie 0 znacznie w zdobywaniu run, na slow jak i speed większość ludzi robi obelisk jedyna różnica jest w ile ludzi to robią.

co mają epki do tego? nikt nie robi wypkowych epików i pewnie długo nie będzie i nie z braku run ale evo.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez olipo: 16-07-2018 23:54.

16-07-2018 23:50 olipo jest offline Szukaj postów użytkownika: olipo Dodaj olipo do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmmmm
na r17 juz pare osob robi codziennie zaphara bo wiecej run wpada - dziennie 4 elkspy bodajze
kolejne portal maja robic z tego co pisaly
to tak jak bys nie wiedzial

co daja wyzsze ekspy? daja wiecej run wiec szybsza mozliwosc epikowania rownie pod wypki - to przyszlosc ale...
jesli chodzi o evo to uwierz mi ze obecnie to nie jest problem
zbieram na 3 evo do run na 5 lvl i spokojnie bym pare epikow mogl zrobic ale brakuje troche run - wiec akurat to nie evo nas blokuje

co do kw
ja osobiscie mam chyba z 4 umagi do lucka? poprostu daje sie zauwazyc duza roznice w dorpie wiec warto je miec

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
17-07-2018 06:23 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Iksde
Full Member


Data rejestracji: 04-08-2012
Postów: 56

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Coś wiadomo? Kiedy będziemy mogli przetestować?
28-08-2018 10:54 Iksde jest offline Szukaj postów użytkownika: Iksde Dodaj Iksde do Listy kontaktów
Strony (10): « pierwszy ... « poprzednie 8 9 [10] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Balans patch Moria

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH