Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Balans patch NECRO - R1 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (10): « pierwszy ... « poprzednie 8 9 [10] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Balans patch NECRO - R1 17 Ankieta - średnia ocena: 8,9417 Ankieta - średnia ocena: 8,9417 Ankieta - średnia ocena: 8,9417 Ankieta - średnia ocena: 8,94
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Vader
Member


Data rejestracji: 29-08-2006
Postów: 41
Klan: DATE
Kraina: Necropolia
Skąd: MMz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Palna rządzi ? Wystarczy się ubrać pod palną i mogę sobie snajpą pomachać, dmg mniejsze niż biała 1h a jednak defa trochę też mam Big Grin
https://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=b5ae6c8a88

__________________
ID 8574
15-09-2018 20:51 Vader jest offline Szukaj postów użytkownika: Vader Dodaj Vader do Listy kontaktów
sTRYjeK
Triple Ace


images/avatars/avatar-12972.jpg

Data rejestracji: 30-12-2008
Postów: 183
Klan: Chucky Dolls
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=80ef73a5d2

Ta palna faktycznie przesadzona...

__________________
nick: M-Drol
"We must secure the existence of our people and a future for White children"

16-09-2018 12:38 sTRYjeK jest offline Szukaj postów użytkownika: sTRYjeK Dodaj sTRYjeK do Listy kontaktów
Vader
Member


Data rejestracji: 29-08-2006
Postów: 41
Klan: DATE
Kraina: Necropolia
Skąd: MMz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=d7f65da592 palna jest super ?! to dlaczego biała atakuje jako pierwsza i robi sieczkę ??!!

__________________
ID 8574
18-09-2018 21:46 Vader jest offline Szukaj postów użytkownika: Vader Dodaj Vader do Listy kontaktów
Lopezzo
Najlepszy Gracz roku 2010


images/avatars/avatar-3859.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 826
Klan: Phoenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Vader
https://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=d7f65da592 palna jest super ?! to dlaczego biała atakuje jako pierwsza i robi sieczkę ??!!


dlatego ze ma kare na głowie , jakbys miał taką założona to bys wygrał .

__________________
Śpieszmy sie kochac kobiety - tak szybko tyją...

Wink

Nick Lopezzo
19-09-2018 18:11 Lopezzo jest offline Szukaj postów użytkownika: Lopezzo Dodaj Lopezzo do Listy kontaktów
galanonim3
Triple Ace


Data rejestracji: 22-01-2009
Postów: 220
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czytajcie ze zrozumieniem

Skeleton24 używa arkana Cień Bestii poziom 1.
Skeleton24 używa arkana Wyssanie Mocy poziom 19.
Skeleton24 używa arkana Dziki Szał poziom 1.
Vader używa arkana Groza poziom 1.
Vader używa arkana Tchnienie Śmierci poziom 16.

Skeleton24 absorbuje 1 pkt wrogiego arkana Groza.
Skeleton24 absorbuje 16 pkt wrogiego arkana Tchnienie Śmierci.


ukradl Ci groze i to teraz Ty nie atakujesz w 1 rundzie

__________________
ODDAM KONTO ZA FREE 450 punktow TOP 200
19-09-2018 18:47 galanonim3 jest offline Szukaj postów użytkownika: galanonim3 Dodaj galanonim3 do Listy kontaktów
Vader
Member


Data rejestracji: 29-08-2006
Postów: 41
Klan: DATE
Kraina: Necropolia
Skąd: MMz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiem że przez Grozę nie atakowałem w rundzie ale tak czy inaczej biała atakuje jako pierwsza więc i tak dostałbym łomot Big Grin

__________________
ID 8574
20-09-2018 09:28 Vader jest offline Szukaj postów użytkownika: Vader Dodaj Vader do Listy kontaktów
Lopezzo
Najlepszy Gracz roku 2010


images/avatars/avatar-3859.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 826
Klan: Phoenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Vader
Wiem że przez Grozę nie atakowałem w rundzie ale tak czy inaczej biała atakuje jako pierwsza więc i tak dostałbym łomot Big Grin


Moim zdaniem byś atakował z góry bo masz duzo wiecej sposta , jego hp to dla Ciebie ~4 hity wiec byś go ubił .

__________________
Śpieszmy sie kochac kobiety - tak szybko tyją...

Wink

Nick Lopezzo
20-09-2018 09:58 Lopezzo jest offline Szukaj postów użytkownika: Lopezzo Dodaj Lopezzo do Listy kontaktów
Vader
Member


Data rejestracji: 29-08-2006
Postów: 41
Klan: DATE
Kraina: Necropolia
Skąd: MMz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Vader zadaje cios krytyczny z broni Epicki Karabin snajperski, Druidek zostaje zraniony za 1822 PKT ŻYCIA. takie mam krytyki ja nie jestem łapacz Big Grin
8 ataków mam więc ciężko by go było ubić w jedną rundę, bo rzadko się zdarza aby wszystkie weszły i do tego na krycie :/

__________________
ID 8574
20-09-2018 10:21 Vader jest offline Szukaj postów użytkownika: Vader Dodaj Vader do Listy kontaktów
macro
Newbie


Data rejestracji: 17-12-2011
Postów: 4

Drop rate, prefix surfix Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Był czas przed epikami, że każdy mógł kupić wszystko, kwestia ceny. Obecnie, w erze epików, jedynie gracze, na których kontach jest przyzwoity drop mają większą przewagę w ekwipunku. A co dopiero mówić, aby wydropić przedmiot z pożądanymi przefixami i surfami. Jestem za tym, aby zwiększyć szansę na wylosowanie równocześnie pre- i -sur dla przedmiotów. Zwiększy się atrakcyjność gry.

Moje pierwsze pierwsze spodnie nocy (db) wydropiłem po ~6 latach grania, zaś zbroję szybkość, pół roku później. Na innych kontach, gracze określone przedmioty dropią 1-2-3 lata od rozpoczęcia grania.

Wprowadzić możliwość atakowania klanowiczów, osób mających ban stały po 30 dniach od daty banu.

__________________
R1: macro
27-09-2018 15:09 macro jest offline Szukaj postów użytkownika: macro Dodaj macro do Listy kontaktów
Strony (10): « pierwszy ... « poprzednie 8 9 [10] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Balans patch NECRO - R1

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH