Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R6+R10 brak wyświetlenia nr-ów zestawów i niwyświetlanie nru zestawu w zbrojowni » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony brak wyświetlenia nr-ów zestawów i niwyświetlanie nru zestawu w zbrojowni
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Arrt
Forum Ace


Data rejestracji: 07-01-2010
Postów: 82
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: To pytanie?

brak wyświetlenia nr-ów zestawów i niwyświetlanie nru zestawu w zbrojowni Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Arrt
Przeglądarka internetowa: Firefox

Opis problemu: Po założeniu dowolnego zestawu przedmiotów nie wyświetla mi się nr zestawu co woęcej w panelu bocznym też się ten numer nie wyświetla. Zestawy ekwipują się prawidłowo

Edit: R6 Naprawione

__________________
kupiłeś coś napisz w grze i złóż ofkę odpowiadam dopiero po 22.00 bo mam małe dzieci Smile
R6 - Arrt

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arrt: 22-02-2018 10:13.

21-02-2018 18:04 Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: Arrt Dodaj Arrt do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to samo na r18

id: 21435


edit: wygląda na to, że trzeba nadpisać zestaw, ale jest to możliwe tylko z jednoczesnym zapisem na danym slocie zestawu talizmanów i umagów o_O a jak tego nie chcę?

__________________
r18: Asmiran

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Asmiran123456: 21-02-2018 22:00.

21-02-2018 21:55 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
Cruz1
Member


Data rejestracji: 16-06-2008
Postów: 47

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

r11/12 również
21-02-2018 23:30 Cruz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cruz1 Dodaj Cruz1 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki za zgłoszenie. Wrzuciłem dziś rano jeszcze jedną poprawkę uwzględniającą już chyba wszystkie możliwe sytuacje. Dajcie znać, czy wyświetla Wam poprawnie.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




22-02-2018 11:10 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Arrt
Forum Ace


Data rejestracji: 07-01-2010
Postów: 82
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: To pytanie?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Arrt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R6 działa

__________________
kupiłeś coś napisz w grze i złóż ofkę odpowiadam dopiero po 22.00 bo mam małe dzieci Smile
R6 - Arrt
22-02-2018 12:25 Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: Arrt Dodaj Arrt do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na r18 też już działa prawidłowo

edit: znowu nie działa. nie wyświetla nr założonego zestawu w menu przy napisie zbrojownia. nie podświetla w zbrojowni nr założonego zestawu. nie można nadpisać zestawu bez wybrania zestawu umagów i talizmanów.

jestem teraz na innym komputerze niż wcześniej, ale raczej nie w tym jest problem.

__________________
r18: Asmiran

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Asmiran123456: 22-02-2018 15:00.

22-02-2018 14:07 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
Ebenezum
Forum Ace


Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 78
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

U mnie na R2+R5+R9 taki sam błąd ale .... chyba znalazłem przyczynę ...

W ferworze fascynacji nową opcją zapisywania kombinacji umagów porobiłem sobie 6 zestawów na różne okazje ... Tyle tylko, że trzy z nich były identyczne w składzie - 1, 4 i 5. Oczywiście ponazywałem je sobie tak jak zestawy w zbrojowni dla łatwiejszej orintacji co do czego. I teraz tak - kiedy odpalałem zestaw w zbrojce z zestawem umagów 4 lub 5 ekwipowało się wszystko ale numerku przy zbrojowni brak ... Próba nadpisania zestawu w zbrojowni kończyła sie niepowodzeniem - nie można zapisaćzestawu. Ale przypisanie (tam gdzie trzeba) zestawu umagów nr 1 zamiast 4 czy 5 rozwiązało problem.
Podejżewam, że podobne cuda wyskakują jeśli ktoś chce zapisać zestaw w zbrojowni bez zestawu umagów. Zapewne ma kilka pustych slotów, gdzie nie ma zapisanego żadnego zestawu .... i leci błąd analogiczny do mojego ze zduplikowanymi zestawami umagów ...

Na marginesie - dobrze by było gdyby system sprawdzał czy zapisywany zestaw nie jest przypadkiem identyczny z już wcześniej zapisanym. I tyczy się to zarówno zestawu umagów, talizmanów jak i całości w zbrojowni.
22-02-2018 19:23 Ebenezum jest offline Szukaj postów użytkownika: Ebenezum Dodaj Ebenezum do Listy kontaktów
Cruz1
Member


Data rejestracji: 16-06-2008
Postów: 47

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

r11/12 działa, dzięki
22-02-2018 23:32 Cruz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cruz1 Dodaj Cruz1 do Listy kontaktów
Alveanerle1
Lord


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 442

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

r15 id 7992, nadal nie działa niestety
22-02-2018 23:34 Alveanerle1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alveanerle1 Dodaj Alveanerle1 do Listy kontaktów
Cruz1
Member


Data rejestracji: 16-06-2008
Postów: 47

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na r7 widze że jeszcze problem siedzi
23-02-2018 09:42 Cruz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cruz1 Dodaj Cruz1 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki, przed chwilą wrzuciłem kolejną poprawkę.

Gdyby komuś nie działało od tego momentu, proszę o zamieszczenie informacji
1) nr zestawu talizmanów zdefiniowany w secie
2) nr zestawu talizmanów podświetlony na ekranie Talizmany
3) nr zestawu umagów zdefiniowany w secie
4) nr zestawu umagów podświetlony na ekranie Król Wzgórza -> Sala większych run.

Jeśli zestaw nie jest zdefiniowany lub nie jest żaden podświetlony można napisać "0" lub "niezdefiniowany".

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




23-02-2018 11:10 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R6+R10 brak wyświetlenia nr-ów zestawów i niwyświetlanie nru zestawu w zbrojowni

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH