Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » 14335, 14179 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 14335, 14179 2 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

14335, 14179 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 14335
Postać Psilocybe_semilance

Nagminne zgłaszanie prawidłowych aukcji
2 dni

__________________

22-02-2018 09:46 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A można coś więcej poprosić na ten temat.
Co znaczy "nagminne" i zgłaszane ? Zgodnie z regulaminem gracz ma możliwość a nawet obowiązek zgłaszania aukcji które wydają mu się nie prawidlowe. Nawet jeśli zgłasza tych aukcji 100 obowiązkiem operatora jest udzielić odpowiedzi czy tak jest lub nie.

Skoro banujesz graczy za zgłaszanie aukcji, które i tak często ścinasz wedle swojego widzimisię, to może od razu zbanuj wszystkich za grę w BW, tak bedzie łatwiej i wogóle nie będzie trzeba na nic odpisywać...

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...
22-02-2018 10:22 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale co więcej chcesz na ten temat?
Przy zgłaszaniu aukcji, miałeś informację


A zgłaszałeś aukcje, które nie miały żadnej oferty.

__________________

22-02-2018 10:44 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zapomniałbym o Twojej drugiej postaci

ID 14179
Postać Gwynbleid

2 dni

__________________

22-02-2018 10:58 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
gregory1991
Newbie


Data rejestracji: 12-11-2017
Postów: 9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

acha spoko poczekam te 48H ban za zgłaszanie aukcji co były sprzedawana o 50% wyższa cenę niż cena rynkowa z 2 serwerów z przed fuzji ogarnij sie chlopie bo ludzia tniesz 20k ale 200k juz nie zetniesz bo po co a nawet jezeli to nie jest zawyżona cena to podejrzewałem push a push jest nawet jak ktos kupuje przedmioty w cenie rynkowej z tego co wyczytałem w regulaminie. wiec zgłosiłem te aukcjie zebys sprawdził pod tym względem bo podejrzewam ze po połaczeniu 2 serwerow ludzie licytowali swoje ofki z kont na ktorych im mniej zalezalo a co do ofek ktore nawet nie były licytowane to przepraszam missclick Smile
22-02-2018 17:35 gregory1991 jest offline Szukaj postów użytkownika: gregory1991 Dodaj gregory1991 do Listy kontaktów YIM Account Name of gregory1991: Grzegorz
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
gregory1991 napisał(a)
acha spoko poczekam te 48H ban za zgłaszanie aukcji co były sprzedawana o 50% wyższa cenę niż cena rynkowa z 2 serwerów z przed fuzji ogarnij sie chlopie bo ludzia tniesz 20k ale 200k juz nie zetniesz bo po co a nawet jezeli to nie jest zawyżona cena to podejrzewałem push a push jest nawet jak ktos kupuje przedmioty w cenie rynkowej z tego co wyczytałem w regulaminie. wiec zgłosiłem te aukcjie zebys sprawdził pod tym względem bo podejrzewam ze po połaczeniu 2 serwerow ludzie licytowali swoje ofki z kont na ktorych im mniej zalezalo a co do ofek ktore nawet nie były licytowane to przepraszam missclick Smile


Licytowały to różne osoby. Licytacje od graczy, którzy przekazują sobie przedmioty/pr widać od razu (nawet bez zgłaszania), bo takie konta są monitorowane.

Ty zgłaszałeś wszystkie aukcje "jak leci" i za to jest ban.

__________________

22-02-2018 17:55 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
gregory1991
Newbie


Data rejestracji: 12-11-2017
Postów: 9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co nie zmienia faktu ze skok na 2 tygodnie o 50% ceny juz nie teniemy a tniemy itemy ktorych liczba jest ograniczona ja np demoniczne kastety i to tez nie na jedna cene tylko jednemu zetniesz na 20k a kogos innego identyczny kastet jest wart juz 42k Confused a zlomu juz nie tniemy gdzie na jednej ofce ludzie zarabiali wiecej o 200k+ niz tydzien wczesniej i 2 tygodnie pozniej??
22-02-2018 18:01 gregory1991 jest offline Szukaj postów użytkownika: gregory1991 Dodaj gregory1991 do Listy kontaktów YIM Account Name of gregory1991: Grzegorz
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
gregory1991 napisał(a)
co nie zmienia faktu ze skok na 2 tygodnie o 50% ceny juz nie teniemy a tniemy itemy ktorych liczba jest ograniczona ja np demoniczne kastety i to tez nie na jedna cene tylko jednemu zetniesz na 20k a kogos innego identyczny kastet jest wart juz 42k Confused a zlomu juz nie tniemy gdzie na jednej ofce ludzie zarabiali wiecej o 200k+ niz tydzien wczesniej i 2 tygodnie pozniej??


Ceny złomu mają to do siebie, że potrafią wzrosnąć i bez fuzji. Kluczową sprawą jest ile osób kupuje. Bo jeżeli jedna/dwie, to możemy mówić o sztucznym zawyżaniu, a w tej sytuacji sprzedających i kupujących było dużo więcej

__________________

22-02-2018 18:17 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
gregory1991
Newbie


Data rejestracji: 12-11-2017
Postów: 9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

acha a ceny itemów nie wzrastają?
sa z gory ustalone przez widzimisie pana operatora masz taki przykład ktoś wystawia leg dsk demoniczny kastet licytują go 2 osoby cena np wychodzi 10kk po 2 tygodniach 3 osoby dropia po takim jednym i stac ich na kupna czyli liczba potęcialnych kupcow rosnie x2 i takie sam item jest warty wiecej bo zapotrzebowanie jest wieksze a tutaj pojawia sie pan adiago i mowi co mnie to obchodzi ze zapotrzebowanie jest wieksze jak ja wiem ile to kosztuje wiec skoncz pierd... pozdrawiam.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez gregory1991: 22-02-2018 18:37.

22-02-2018 18:36 gregory1991 jest offline Szukaj postów użytkownika: gregory1991 Dodaj gregory1991 do Listy kontaktów YIM Account Name of gregory1991: Grzegorz
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » 14335, 14179

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH