Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R18 Jaja z premium » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Jaja z premium 13 Ankieta - średnia ocena: 5,85
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
paxy
Member


Data rejestracji: 29-03-2008
Postów: 37
Rasa w grze: Kultysta

Jaja z premium Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze:
Przeglądarka internetowa:

Opis problemu

To juz chyba jakaś kpina ze mnie. Zgłoszenie o niedoładowaniu premium w sobote wysłane. Minelo 5 dni z tego 3 pełne robocze i zero odzewu ze strony operatorów. Wszystko zgłoszone przez formularz kontaktowy. Tak sie chyba nie traktuje gracza który od lat kupuje premke?

Jak dla mnie to olanie i kpina z nas.. 5 dni....

__________________
r20 - paxy

jeżeli cos kupiłem lub sprzedałem, prosze o info w grze

01-03-2018 12:51 paxy jest offline Szukaj postów użytkownika: paxy Dodaj paxy do Listy kontaktów
roodikMD
Member


Data rejestracji: 14-02-2016
Postów: 36
Kraina: Necropolia IV; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Paxy wysłał tego smsa, dowód jest nawet w bilingu. A Wy to olewacie, zgłoszenie macie głęboko w poważaniu. Ważne żeby kasa się zgadzała, co nie?
A jak macie gdzieś płatności SMSami lub nie potraficie tego obsłużyć to weźcie to wyłączcie!

__________________
roodik
01-03-2018 12:55 roodikMD jest offline Szukaj postów użytkownika: roodikMD Dodaj roodikMD do Listy kontaktów
Yizashi
Triple Ace


images/avatars/avatar-25708.jpg

Data rejestracji: 24-06-2011
Postów: 216
Kraina: Necropolia; Necropolia IV; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pozwolę sobie skomentować ten post..
otóż miałem kiedyś problem z premium, także z płatnością SMS
wypełniłem formularz kontaktowy i raz dwa dostałem odpowiedź wraz z wygenerowanym kodem..

może po prostu podałeś złego maila?

__________________
cytat:
grochts napisał(a)
cytat:
Paszczykłap napisał(a)
70 % i moją mordę ujrzysz Frown


to bierzesz ze Sobą pół litra i juz jest 110%, że będziesz;p

01-03-2018 16:49 Yizashi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yizashi Dodaj Yizashi do Listy kontaktów
paxy
Member


Data rejestracji: 29-03-2008
Postów: 37
Rasa w grze: Kultysta

Autor tematu Temat rozpoczęty przez paxy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mail dobry, zgłoszenei przez formularz poszło w sobote....

__________________
r20 - paxy

jeżeli cos kupiłem lub sprzedałem, prosze o info w grze

01-03-2018 17:08 paxy jest offline Szukaj postów użytkownika: paxy Dodaj paxy do Listy kontaktów
Liquid
Taki sobie nupek


Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 679
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponowałbym po prostu jeszcze raz wysłać zgłoszenie po przez formularz kontaktowy, ew. skontaktować się z SM po przez PW na forum, ale myślę, że mimo wszystko wysłanie jeszcze raz na pewno nie zaszkodzi.

EDIT: Jeśli to był sms to jesteś pewny, że wpisałeś dobry numer i treść?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Liquid: 01-03-2018 19:43.

01-03-2018 18:46 Liquid jest offline Szukaj postów użytkownika: Liquid Dodaj Liquid do Listy kontaktów
roodikMD
Member


Data rejestracji: 14-02-2016
Postów: 36
Kraina: Necropolia IV; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Paxy rzucił mi na maila screena z wysłanego SMSa. Numer poprawny, treść też. Wszystko OK.
Dziwne jest natomiast że jest cisza po wysłaniu maila z:
https://r18.bloodwars.interia.pl/?a=premium&c=pl&sub=Contact

__________________
roodik
01-03-2018 21:08 roodikMD jest offline Szukaj postów użytkownika: roodikMD Dodaj roodikMD do Listy kontaktów
paxy
Member


Data rejestracji: 29-03-2008
Postów: 37
Rasa w grze: Kultysta

Autor tematu Temat rozpoczęty przez paxy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kolejny sms w próznie, bez odzewu... brak kodu ... grac sie odechciewa Frown

__________________
r20 - paxy

jeżeli cos kupiłem lub sprzedałem, prosze o info w grze

01-03-2018 23:36 paxy jest offline Szukaj postów użytkownika: paxy Dodaj paxy do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
paxy napisał(a)
kolejny sms w próznie, bez odzewu... brak kodu ... grac sie odechciewa Frown

Jesteś jednostką z takim problemem, czyli nie jest to globalna awaria, czyli problem może leżeć po Twojej stronie. Pytanie czy operator jest z Polski? Nie dalej jak kilka dni temu wysyłałem kolejno 6 SMS bez odczekania zalecanych 15 min przerwy między nimi i wszystko śmigało. Jeżeli formularz kontaktowy nie zadziałał co raczej związane jest z tym, że SM ustala co się stało (niż z olewaniem Ciebie) spróbuj wysłać maila na sm@bwteam.pl

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pożeracz Dusz: 02-03-2018 00:13.

02-03-2018 00:12 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odpisałem na wszystkie Twoje wiadomości w ciągu ok 24h od ich otrzymania. Sprawdź proszę folder spam - gmail lubi wrzucać tam wiadomości od nas.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




02-03-2018 09:09 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
paxy
Member


Data rejestracji: 29-03-2008
Postów: 37
Rasa w grze: Kultysta

Autor tematu Temat rozpoczęty przez paxy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po tygodniu ale przyszły, zamykam

__________________
r20 - paxy

jeżeli cos kupiłem lub sprzedałem, prosze o info w grze

02-03-2018 10:11 paxy jest offline Szukaj postów użytkownika: paxy Dodaj paxy do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
paxy napisał(a)
po tygodniu ale przyszły, zamykam


Witam,

było by miło gdybyś napisał np:
przepraszam nie sprawdziłem folderu spam, moja wina.
Szczególnie po tym jakiego tonu użyłeś na samym początku.

Pisanie, że "przyszyły po tygodniu" jest kłamstwem i oczernia nas.

Pozdrawiam
SM

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


02-03-2018 12:13 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
paxy
Member


Data rejestracji: 29-03-2008
Postów: 37
Rasa w grze: Kultysta

Autor tematu Temat rozpoczęty przez paxy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale ja nie wiem po czyjej stronie była wina. Konrad działał i ja do operatora dzwoniłem. Tydzien na sms czekałem, wiec nie wiem za co mam przepraszac bo nie wiem czy to wy zawaliliscie czy siec. Z mojej strony było wszystko ok, bo nawet potwierdzenia dostarczenia Konradowi wysłałem.

__________________
r20 - paxy

jeżeli cos kupiłem lub sprzedałem, prosze o info w grze

02-03-2018 12:56 paxy jest offline Szukaj postów użytkownika: paxy Dodaj paxy do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. W pierwszym poście pisałeś, że 5 dni czekasz na odpowiedź.
Ale odpowiedź dostałeś w ciągu 24h! To co g-mail robi z mailami to raczej nie jest nasza wina.

2. Rzeczywiście nie musisz wiedzieć kto coś sknocił. Inna sprawa, że nie musisz nas za to winić z urzędu. Tym bardziej, że przecież to nie my wysyłamy SMSy.

Ogólnie, warto po prostu zwracać się grzecznie, a nie od razu pisać że "to jaja" itp, bo jak widać wszystko zostało załatwione w 1dzień, gdzie 5 dni maile leżały w "spamie?".

Pozdrawiam
SM

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


02-03-2018 13:53 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Askarianh
Bug Killer Mod


images/avatars/avatar-24959.jpg

Data rejestracji: 08-05-2009
Postów: 642
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zamykam i zachęcam do autorefleksji.

__________________


Służbista na posterunku



chytry Bugi i problemy techniczne chytry


chytry Offtopic chytry


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Askarianh: 04-03-2018 11:58.

04-03-2018 11:57 Askarianh jest offline Strona domowa Askarianh Szukaj postów użytkownika: Askarianh Dodaj Askarianh do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R18 Jaja z premium

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH