Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R6+R10 R6, R7, R8, R18, R19 padlo » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony R6, R7, R8, R18, R19 padlo 3 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
brzoza
Viking


images/avatars/avatar-15409.jpg

Data rejestracji: 28-06-2007
Postów: 604
Kraina: Necropolia
Skąd: Ruda Slaska

R6, R7, R8, R18, R19 padlo Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Lord
Przeglądarka internetowa:
Mozzila / chrome
Opis problemu:
Padlo r6 nie mozna sie zalogowac
02-03-2018 12:59 brzoza jest offline Szukaj postów użytkownika: brzoza Dodaj brzoza do Listy kontaktów
kkolles
Full Member


Data rejestracji: 05-01-2012
Postów: 58
Kraina: Necropolia
Skąd: Bogdaniec (Gorzów Wlpk.)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na r18 również nie mogę się zalogować
r1 eng działa bez zarzutów
02-03-2018 13:00 kkolles jest offline Szukaj postów użytkownika: kkolles Dodaj kkolles do Listy kontaktów
koniasz
Double Ace


images/avatars/avatar-11734.jpeg

Data rejestracji: 25-07-2008
Postów: 144
Klan: aHTC
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

r19 tez

__________________
ilosc podejmowanych prob zwieksza szanse
02-03-2018 13:01 koniasz jest offline Szukaj postów użytkownika: koniasz Dodaj koniasz do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wg systemu monitorującego nie działają serwery R6, R7, R8, R18 i R19.
Natomiast na każdy z tych serwerów mogę się zalogować i z tego co widzę spora część graczy również.
Wygląda na jakiś większy problem z infrastrukturą sieci po drodze do naszych serwerów - w zależności od trasy jaką idą pakiety udaje się je dostarczyć bądź nie. Obawiam się, że nie ma innej opcji niż czekać.

PS. Pozwoliłem sobie edytować nazwę tematu by uniknąć podobnych dla pozostałych serwerów.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




02-03-2018 13:12 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
laydyp
Double Ace


Data rejestracji: 29-05-2009
Postów: 119

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi nie działa to atak kosmitów Smile

__________________
r14 PC

02-03-2018 13:26 laydyp jest offline Szukaj postów użytkownika: laydyp Dodaj laydyp do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wygląda na to, że ok połowa świata ma dostęp Wink (patrz ostatnia kolumna)

Załącznik:
png Screenshot-2018-3-2 Ping Test - Simple pingtest from different global locations.png (28,29 KB, 395ściągnięć)


__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




02-03-2018 13:30 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Asimov
Double Ace


Data rejestracji: 27-01-2013
Postów: 144
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie potraficie przywrócić serwerów? Jak mam postawione kw i ekspedycje to zapewne żadna się nie uda skoro nie można się zalogować ...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Asimov: 02-03-2018 13:32.

02-03-2018 13:31 Asimov jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimov Dodaj Asimov do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Asimov,
cytat:
Konrad napisał(a)
Wg systemu monitorującego nie działają serwery R6, R7, R8, R18 i R19.
Natomiast na każdy z tych serwerów mogę się zalogować i z tego co widzę spora część graczy również.
Wygląda na jakiś większy problem z infrastrukturą sieci po drodze do naszych serwerów - w zależności od trasy jaką idą pakiety udaje się je dostarczyć bądź nie. Obawiam się, że nie ma innej opcji niż czekać.

PS. Pozwoliłem sobie edytować nazwę tematu by uniknąć podobnych dla pozostałych serwerów.


Niestety, nie mamy wpływu na funkcjonowanie globalnej sieci Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




02-03-2018 13:32 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ruscy pewnie kable na atlantyku przecięli.

__________________
r18: Asmiran
02-03-2018 13:35 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
laydyp
Double Ace


Data rejestracji: 29-05-2009
Postów: 119

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Wygląda na to, że ok połowa świata ma dostęp Wink (patrz ostatnia kolumna)

a czemu r 14 mi działą a r6 nie??

__________________
r14 PC

02-03-2018 13:35 laydyp jest offline Szukaj postów użytkownika: laydyp Dodaj laydyp do Listy kontaktów
Asimov
Double Ace


Data rejestracji: 27-01-2013
Postów: 144
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niestety nie znam się na tym więc nie rozumiem wszystkiego i nie mam zamiaru płakać że "płacę i wymagam" tylko troszkę się zdenerwuje jeśli moje kw i ekspedycje się nie udadzą przez tą awarię czy jak to nazwać, ale jeśli tak będzie to oczekuję od Was że nie olejecie sprawy i jakoś wynagrodzicie to graczom.
02-03-2018 13:38 Asimov jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimov Dodaj Asimov do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

laydyp,

cytat:
Konrad napisał(a)
Wg systemu monitorującego nie działają serwery R6, R7, R8, R18 i R19.
Natomiast na każdy z tych serwerów mogę się zalogować i z tego co widzę spora część graczy również.
Wygląda na jakiś większy problem z infrastrukturą sieci po drodze do naszych serwerów - w zależności od trasy jaką idą pakiety udaje się je dostarczyć bądź nie. Obawiam się, że nie ma innej opcji niż czekać.

PS. Pozwoliłem sobie edytować nazwę tematu by uniknąć podobnych dla pozostałych serwerów.


Asimov,
rozumiem, ale problem nie jest po naszej stronie. Serwery funkcjonują i spora część graczy normalnie na nich gra. Jeśli zaprosiłeś klanowiczów do ekspedycji to jest spora szansa, że duża część z nich dołączy.

Proszę kogoś, komu nie działa jeden z serwerów o wklejenie wyników poleceń
1) tracert r1.bloodwars.interia.pl
2) tracert r19.bloodwars.interia.pl

tak żeby dało się je porównać.


__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




02-03-2018 13:40 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
PuniSherR
Full Member


images/avatars/avatar-14118.png

Data rejestracji: 29-04-2009
Postów: 66
Kraina: Necro Hardcore; Necropolia VI
Skąd: jestem??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R14 Przestało też działać, choć jeszcze 4 minuty temu grałem, a na 18 już nie mogłem.
Kolejne padają chyba.

w tej chwili już oba działają.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez PuniSherR: 02-03-2018 13:51.

02-03-2018 13:50 PuniSherR jest offline Szukaj postów użytkownika: PuniSherR Dodaj PuniSherR do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wlasnie mi zdechło r13 Tongue

który serwer działa? zaraz sprawdzę tracer

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
02-03-2018 13:52 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Sm0k
Double Ace


images/avatars/avatar-15712.jpg

Data rejestracji: 24-09-2009
Postów: 107
Klan: LBK
Kraina: Necropolia; Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

działa już

__________________
R6+R10 - Sm0k
02-03-2018 13:53 Sm0k jest offline Szukaj postów użytkownika: Sm0k Dodaj Sm0k do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przed chwilą u mnie też nie działały ww serwery, więc widać, że ktoś coś przy tym robi. W tym momencie system monitorowania serwerów zgłosił, że wszystkie serwery są online, więc całkiem możliwe, że wszystko wróciło do normy.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




02-03-2018 13:54 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
partiax
Junior Member


images/avatars/avatar-9662.jpg

Data rejestracji: 30-05-2008
Postów: 14
Klan: Mi To Rybka
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

RE: R6, R7, R8, R18, R19 padlo Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też miałem problem z zalogowaniem się na r6+r10.
Ale udało mi się przez:

https://m.bloodwars.interia.pl/


I tam działa bez problemu.


spróbujcie
02-03-2018 14:01 partiax jest offline Szukaj postów użytkownika: partiax Dodaj partiax do Listy kontaktów
Askarianh
Bug Killer Mod


images/avatars/avatar-24959.jpg

Data rejestracji: 08-05-2009
Postów: 642
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

.

__________________


Służbista na posterunku



chytry Bugi i problemy techniczne chytry


chytry Offtopic chytry


04-03-2018 11:54 Askarianh jest offline Strona domowa Askarianh Szukaj postów użytkownika: Askarianh Dodaj Askarianh do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R6+R10 R6, R7, R8, R18, R19 padlo

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH