Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » REG.HANDLU inni rąbią push a ja dostaje po pupie :( » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony inni rąbią push a ja dostaje po pupie :( 3 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
LittleBoy
Member


images/avatars/avatar-25125.jpg

Data rejestracji: 03-05-2014
Postów: 33
Kraina: Necropolia II

Frown inni rąbią push a ja dostaje po pupie :( Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam... rzadko się wypowiadam na forum ale dziś poranna kawa & twarda kupa wymusiły na mnie emocjonalną złość Frown połączoną w cichutki płacz zranionej sarenki Frown

zaznaczam że jestem zwolennikiem tematu "Push na złomie od grudnia.." aczkolwiek oto co przed chwilą dostałem...



https://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=debd6cf4cb

https://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=5a31270ca5

ja rozumiem paczki za 660 - 700pr co nie ma racji bytu patrząc na stan handlu ale...

WTF? kochany Opie... od roku wystawiam złom paczki 1k szt za 630max & nagle myk... myk.. myk... moje dwie aukcje są beee bo jacyś "inteligentni inaczej" robią sobie push na aukcji? dlatego uczciwy gracz ma na tym tracić...?


bdw... od początku gry stoję w miejscu sukcesywnie zbierając złom (myślę ze wiekszość graczy wie jaki to jest game play? tak... tak... nudny jak cholera ale jednocześnie dający kopa do postaci)

staram się udzielać na waszym ef be/uczestniczyć w konkursach & być jednocześnie wyrozumiały przez te 11 lat no ale z mojej perspektywy wygląda to tak...

- na aukcji panuje burdello

- Jurajski Jaszczur zakłada temat "Push na złomie od grudnia"

- Op zaczyna przeglądać aukcje hurtowo

- efekt widzimy powyżej

ale do kogo ja tu pisze...? przez te 11 lat czytania forum OP nigdy nie popełnił błędu :/

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez LittleBoy: 02-03-2018 14:06.

02-03-2018 14:02 LittleBoy jest offline Szukaj postów użytkownika: LittleBoy Dodaj LittleBoy do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

RE: inni rąbią push a ja dostaje po pupie :( Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by LittleBoy
ja rozumiem paczki za 660 - 700pr co nie ma racji bytu patrząc na stan handlu ale...


No właśnie te paczki zeszły po prawie 700 PR (694 z tego co pamiętam), dlatego zostały ścięte.

cytat:
Originally posted by LittleBoy
- na aukcji panuje burdello

- Jurajski Jaszczur zakłada temat "Push na złomie od grudnia"

- Op zaczyna przeglądać aukcje hurtowo

- efekt widzimy powyżej


Twoje aukcje były jednymi ze zgłoszonych przez Jurajski Jaszczur w tamtym temacie. Nadal nie sprawdzamy niezgłoszonych aukcji.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

02-03-2018 14:36 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
LittleBoy
Member


images/avatars/avatar-25125.jpg

Data rejestracji: 03-05-2014
Postów: 33
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez LittleBoy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w takim razie sprawdź proszę bo "z tego co pamiętam" to nie jest odp na poziomie Opa...

a jeśli sprzedały się za tyle (sam osobiście wątpię) dam sobie siusiaka uciąć że licytowało kilka osób...

bądź co bądź czuje się pokrzywdzony... Frown
02-03-2018 14:43 LittleBoy jest offline Szukaj postów użytkownika: LittleBoy Dodaj LittleBoy do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Były za 694 PR i tak, licytowało kilka osób. Nikt tu nikogo nie posądza o push, po prostu kilka aukcji było przepłaconych.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

02-03-2018 14:46 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
LittleBoy
Member


images/avatars/avatar-25125.jpg

Data rejestracji: 03-05-2014
Postów: 33
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez LittleBoy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czyli moją paczkę 1k złomu 630 000pr zalicytowało kilka osób... chwilowy brak złomu? szybka budowa? pękający kamień na powierzchni sedesu? nieważne... Wink


ważne jest to że reakcja "góry" na stan aukcji jest godna podziwu :> tak samo jak logika licytacji ( tam gdzie normalnie jest "popyt & podaż" tutaj mamy czeski film Smile )

proszę o zamknięcie tematu saszetko Wink miłego dnia ^^ tsss... bez odbioru...
02-03-2018 14:59 LittleBoy jest offline Szukaj postów użytkownika: LittleBoy Dodaj LittleBoy do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widzisz, problem jest taki, że to nie ja pierwszy uznałem tę cenę za nieprawidłową. Najpierw zrobił to gracz w drugim temacie. Powiem więcej - nawet ty sam w tym temacie uznałeś, że 694 PR to za dużo. Nie uznajemy tego za push, więc żadnego bana nie ma, ale przepłacone aukcje ucinamy - taka jest nasza polityka. Nie robimy też tego "hurtowo", tylko na prośbę (zgłoszenie) graczy przez co sami gracze mają wpływ na to, co jest akceptowalne, a co nie.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

02-03-2018 15:06 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
LittleBoy
Member


images/avatars/avatar-25125.jpg

Data rejestracji: 03-05-2014
Postów: 33
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez LittleBoy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak jeśli podbicie jest prowadzone przez jedną osobę "a samo podbicie jest ceną zaporową" tutaj ponoć było kilka osób licytujących się między sobą... co nadal jest dla mnie osobiście "fuck logic" Wink
02-03-2018 15:13 LittleBoy jest offline Szukaj postów użytkownika: LittleBoy Dodaj LittleBoy do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wielokrotnie były na ten temat dyskusje na forum, ale jeszcze nikomu nie udało się wymyślić lepszego systemu niż obcinanie przepłaconych aukcji. Taką mamy politykę, ale jeśli masz pomysł, jak ją ulepszyć, to na pewno wysłuchamy :-)

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

02-03-2018 15:17 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
LittleBoy
Member


images/avatars/avatar-25125.jpg

Data rejestracji: 03-05-2014
Postów: 33
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez LittleBoy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kierowniku ja tu tylko zamiatam... taki malutki susiaczek nie jest godzien opalać się w blasku administracji Tongue



...nie dość, że mam grać to jeszcze myśleć...? skandal! Wink
02-03-2018 15:29 LittleBoy jest offline Szukaj postów użytkownika: LittleBoy Dodaj LittleBoy do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla nas każdy siusiaczek jest dużym siusiaczkiem ;-) (ciekawe, ile osób to sobie teraz w sygnaturę wrzuci :-P )

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

02-03-2018 15:40 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
LittleBoy
Member


images/avatars/avatar-25125.jpg

Data rejestracji: 03-05-2014
Postów: 33
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez LittleBoy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

...bo powaga zabija powoli Wink



poproszę o zamknięcie tego przybytku szatana (tzn: wątku) bo zostanę posądzony w klanie o prawdziwą męską przyjaźń Frown





























... a jedyna jaką jestem zaakceptować to ciepła deska w kiblu po ojcu Tongue
02-03-2018 16:09 LittleBoy jest offline Szukaj postów użytkownika: LittleBoy Dodaj LittleBoy do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » REG.HANDLU inni rąbią push a ja dostaje po pupie :(

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH