Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Groźba na życie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Groźba na życie 14 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Mydło
Forum Ace


Data rejestracji: 04-01-2018
Postów: 90
Klan: Miśki
Kraina: Necropolia X

Groźba na życie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Id zgłaszającego 11504
Id zgłaszanego 14261
SB GŁÓWNE

Vivimorte 16.04 dwie wiadomości o tej samej godzinie
Gracz przekroczył granice
05-03-2018 18:08 Mydło jest offline Strona domowa Mydło Szukaj postów użytkownika: Mydło Dodaj Mydło do Listy kontaktów AIM Screen Name of Mydło: kjkklkl YIM Account Name of Mydło: lkklkl Zobacz profil MSN Mydło
Wikingg
Full Member


Data rejestracji: 05-03-2018
Postów: 50

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja radze przyjrzeć sie graczowi Mydło(Pjsus) gdyż zglaszanie co chwile graczy, ktorzy mu nie pasują, wyglada na jakies osobiste zemsty. gracz ten ewidentne przesadza. Robienie skarg z żartów to trochę dziecinada.
05-03-2018 19:59 Wikingg jest offline Szukaj postów użytkownika: Wikingg Dodaj Wikingg do Listy kontaktów
Mydło
Forum Ace


Data rejestracji: 04-01-2018
Postów: 90
Klan: Miśki
Kraina: Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mydło
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgłaszanie graczy którzy mi nie pasują? Jak ktoś mnie obraza jawnie to mam nie reagować? Zgłoszenie nie jest wyolbrzymieniem wystarczy prześledzić rozmowę która jest zwykłym chamstwem i narusza moja przestrzeń osobista po to są zasady by je przestrzegać. Kontekst nie miał podłoża zartu i nic tego nie sugeruje, w dodatku nie ma mowy o przypadku bo przy grozbie wymieniony jest mój nick a wiadomości są dwie a nie jedna

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mydło: 05-03-2018 20:48.

05-03-2018 20:41 Mydło jest offline Strona domowa Mydło Szukaj postów użytkownika: Mydło Dodaj Mydło do Listy kontaktów AIM Screen Name of Mydło: kjkklkl YIM Account Name of Mydło: lkklkl Zobacz profil MSN Mydło
Wikingg
Full Member


Data rejestracji: 05-03-2018
Postów: 50

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Naruszanie prywatnej przestrzeni ha ha. To mam nadzieje admin zrobi i sprawdzi dokładnie co ty piszesz i przesledzi jak Ty dokuczasz graczowi, m in wtracajac sie. Czas zglaszac każda twą chamska odzywke. Pilnuj sie Wink
05-03-2018 20:48 Wikingg jest offline Szukaj postów użytkownika: Wikingg Dodaj Wikingg do Listy kontaktów
Mydło
Forum Ace


Data rejestracji: 04-01-2018
Postów: 90
Klan: Miśki
Kraina: Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mydło
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ngdy nikogo nie obrazilem i nigdy nie dostałem żadnego bana z tego tytułu a gram już 4 lub 5 lat

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mydło: 05-03-2018 20:52.

05-03-2018 20:51 Mydło jest offline Strona domowa Mydło Szukaj postów użytkownika: Mydło Dodaj Mydło do Listy kontaktów AIM Screen Name of Mydło: kjkklkl YIM Account Name of Mydło: lkklkl Zobacz profil MSN Mydło
Wikingg
Full Member


Data rejestracji: 05-03-2018
Postów: 50

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo nikt nie zachowuje sie tak jak ty chodzac skarżyć o byle co. Zal mi cie. a rozumiem ze jak ktos zle spojrzy to dasz w gebe? Dziecinada! Coraz wiecej placzkow na tym serwie.
05-03-2018 20:54 Wikingg jest offline Szukaj postów użytkownika: Wikingg Dodaj Wikingg do Listy kontaktów
halucynki
Junior Member


Data rejestracji: 05-03-2018
Postów: 19

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PJsus nie pierdziel bo taka prawda jest jak wikingg pisze za kazdym razem jak Vivi z kims pisze to ingerujesz w rozmowe prowokujac i szukales od dluzszego czasu powodu do bana dla viviego
i jak to ty napisales "lubię tępić leszczy" wiec sie ogarnij Naruszanie prywatnej przestrzeni jprd ktos ci cos napisal na sb wiec naruszyl twoja przestrzen to powiem ci tak ty naruszasz przestrzen duzej ilosci graczy wpierd...... sie w rozmowe do ktorej nikt cie nie zapraszal wiec jak szanuj przesten innych a potem wymagaj bucu
05-03-2018 21:07 halucynki jest offline Szukaj postów użytkownika: halucynki Dodaj halucynki do Listy kontaktów
Mydło
Forum Ace


Data rejestracji: 04-01-2018
Postów: 90
Klan: Miśki
Kraina: Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mydło
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie zlamalem nigdy żadnej zasady bw i nie zamierzam tego robić w przyszłości
Liczę że op rozwiąże sprawę i sam oceni czy regulamin nie został naruszony
05-03-2018 21:15 Mydło jest offline Strona domowa Mydło Szukaj postów użytkownika: Mydło Dodaj Mydło do Listy kontaktów AIM Screen Name of Mydło: kjkklkl YIM Account Name of Mydło: lkklkl Zobacz profil MSN Mydło
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 14261
Postać Vivimorte

ID 740
Postać Araksjel

Groźby dotyczące rl
ban stały.


Kto jest kim i co komu zgłaszać

__________________

05-03-2018 21:42 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
halucynki
Junior Member


Data rejestracji: 05-03-2018
Postów: 19

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ty sobie jaja robisz PJsus pisze do niego ze jest chory ze jezdzi altem i gra ten mu odpisal zeby uwazal bo go przejedzie i perma?? przeciez nie napisal mu zeby z domu nie wychodzil bo na niego bedzie polowal wypowiedz wyrwana z kontekstu przez PARÓWE PJSUSA nie lubi viviego i szukał powodu do zgloszenia pajac jeden
05-03-2018 21:58 halucynki jest offline Szukaj postów użytkownika: halucynki Dodaj halucynki do Listy kontaktów
BORYGO3w
Member


Data rejestracji: 14-03-2010
Postów: 35
Klan: DROPSY [XDROPSYX]
Kraina: Necropolia X
Skąd: POLSKA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No nie - jak tak dalej poleci opki sami grać będą w tą grę. Jakie groźby? Nikt nikomu śmiercią nie groził , a czasem nawet nerwy popuszczą . Wiem coś na ten temat, bo sam za nic byłem banowany. Teraz nie wdaję się z dzieciakami w dyskusję, bo za byle co można być zbanowany. Myślę , że to za pochopna decyzja opka. A pisjus sam ma na pieńku ze mną . Teraz też będę zgłaszał głupoty jak dostanę na priv lub zobaczę na SB ogólnym i zobaczymy, czy też polecą bany !
Pewno jeszcze 2 graczy zbanowano za tą samą sprawę Smile Cyrki, cyrki i jeszcze raz cyrki.
Ave

__________________
Pozdrawiam wszystkich
05-03-2018 22:10 BORYGO3w jest offline Strona domowa BORYGO3w Szukaj postów użytkownika: BORYGO3w Dodaj BORYGO3w do Listy kontaktów Zobacz profil MSN BORYGO3w
BORYGO3w
Member


Data rejestracji: 14-03-2010
Postów: 35
Klan: DROPSY [XDROPSYX]
Kraina: Necropolia X
Skąd: POLSKA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wikingg napisał(a)
A ja radze przyjrzeć sie graczowi Mydło(Pjsus) gdyż zglaszanie co chwile graczy, ktorzy mu nie pasują, wyglada na jakies osobiste zemsty. gracz ten ewidentne przesadza. Robienie skarg z żartów to trochę dziecinada.

Prawda.

__________________
Pozdrawiam wszystkich

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez BORYGO3w: 05-03-2018 22:19.

05-03-2018 22:16 BORYGO3w jest offline Strona domowa BORYGO3w Szukaj postów użytkownika: BORYGO3w Dodaj BORYGO3w do Listy kontaktów Zobacz profil MSN BORYGO3w
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To nie jest temat do spamowania.

Zamykam temat.

Osoba zainteresowana (z banem) może się ze mną skontaktować na pw, lub napisać bezpośrednio odwołanie do C47

__________________

05-03-2018 22:19 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za zgodą zgłaszającego, postać odblokowana

ID 740
Postać Araksjel

__________________

23-03-2020 15:47 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Groźba na życie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH