Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY obraza » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony obraza 10 Ankieta - średnia ocena: 7,3010 Ankieta - średnia ocena: 7,30
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Wikingg
Full Member


Data rejestracji: 05-03-2018
Postów: 50

obraza Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam.
czuję się bardzo urażony obelgami gracza pjsus.

Pjsus 10:33 -> Ale spokojnie moje skargi ograniczają się tylko do vivi i koko
Pjsus 10:33 -> Więc pisz sobie co chcesz ;0
Pjsus 10:34 -> Tylko takie niedorozwoje na bana zasługują


to czat z dzisiaj. pomimo bana człowiek ten dalej drąży mój temat nie życzę sobie tego.
jak również obelgi w dniu wczorajszym około godziny 16 i godziny 20 wyzywanie mnie od Gamoni..
wnioskuję o ban dla gracza Pjsus w celu uświadomia mu że nie jest on bezkarny i regulamin dotyczy również jego osoby.

ps. pozdro dla wszystkich i dzieki za gręSmile miło było ale się skończyło Big Grin tak czy siak to tylko graWink
06-03-2018 16:05 Wikingg jest offline Szukaj postów użytkownika: Wikingg Dodaj Wikingg do Listy kontaktów
Mydło
Forum Ace


Data rejestracji: 04-01-2018
Postów: 90
Klan: Miśki
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Miły być nie muszę tym bardziej po tym co kolega wcześniej wyprawiał Big Grin Polecam przeczytać regulamin a potem się na niego powoływać Smile
06-03-2018 16:48 Mydło jest offline Strona domowa Mydło Szukaj postów użytkownika: Mydło Dodaj Mydło do Listy kontaktów AIM Screen Name of Mydło: kjkklkl YIM Account Name of Mydło: lkklkl Zobacz profil MSN Mydło
Wikingg
Full Member


Data rejestracji: 05-03-2018
Postów: 50

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Wikingg
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kolegów to sobie szukaj gdzie indziej.

co do regulaminu to przepraszam zapomniałem:/


Id zgłaszanego 11504
Id zgłaszającego 14261
06-03-2018 18:03 Wikingg jest offline Szukaj postów użytkownika: Wikingg Dodaj Wikingg do Listy kontaktów
BORYGO3w
Member


Data rejestracji: 14-03-2010
Postów: 35
Klan: DROPSY [XDROPSYX]
Kraina: Necropolia X
Skąd: POLSKA

RE: obraza Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wikingg napisał(a)
witam.
czuję się bardzo urażony obelgami gracza pjsus.

Pjsus 10:33 -> Ale spokojnie moje skargi ograniczają się tylko do vivi i koko
Pjsus 10:33 -> Więc pisz sobie co chcesz ;0
Pjsus 10:34 -> Tylko takie niedorozwoje na bana zasługują


to czat z dzisiaj. pomimo bana człowiek ten dalej drąży mój temat nie życzę sobie tego.
jak również obelgi w dniu wczorajszym około godziny 16 i godziny 20 wyzywanie mnie od Gamoni..
wnioskuję o ban dla gracza Pjsus w celu uświadomia mu że nie jest on bezkarny i regulamin dotyczy również jego osoby.

ps. pozdro dla wszystkich i dzieki za gręSmile miło było ale się skończyło Big Grin tak czy siak to tylko graWink

To też nie fair z Pjsusem - widać totalnie kozaczy. Nie ładnie, oj nie ładnie Pjsus.
Przez Ciebie mam już 2 ostrzeżenia na tym forum i nie angażuję się w ostr słowa , bo przez takich jak Ty Hitler wojnę przegrał, a ja chcę żyć normalnie .

__________________
Pozdrawiam wszystkich
06-03-2018 19:21 BORYGO3w jest offline Strona domowa BORYGO3w Szukaj postów użytkownika: BORYGO3w Dodaj BORYGO3w do Listy kontaktów Zobacz profil MSN BORYGO3w
Nocna Poezja
Newbie


Data rejestracji: 27-01-2018
Postów: 9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cos Pan Op nie chwapi się, by zgodnie z regulaminem zadać odpowiednią karę PJsus.. a dyskutuje cały czas na sb ubliżając wciąż graczom!!!!!
06-03-2018 19:25 Nocna Poezja jest offline Szukaj postów użytkownika: Nocna Poezja Dodaj Nocna Poezja do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 11504
Postać Pjsus

Obraza gracza na sb
3 dni

__________________

06-03-2018 22:20 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Mydło
Forum Ace


Data rejestracji: 04-01-2018
Postów: 90
Klan: Miśki
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciałbym prosić o wskazanie słowa którego użyłem który jest niezgodny z regulaminem aby móc się wytłumaczyć z góry dzięki i z ciekawości xd
06-03-2018 22:25 Mydło jest offline Strona domowa Mydło Szukaj postów użytkownika: Mydło Dodaj Mydło do Listy kontaktów AIM Screen Name of Mydło: kjkklkl YIM Account Name of Mydło: lkklkl Zobacz profil MSN Mydło
Wikingg
Full Member


Data rejestracji: 05-03-2018
Postów: 50

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Wikingg
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

- Można też sprawdzić na http://sjp.pwn.pl/ - jest to oficjalny słownik. Jeśli danego słowa tam w ogóle nie ma - nie znaczy to, że można go używać.


obraza to obraza a ja zacytuję samego ciebie sprzed posta wstecz: ,, czuję się bardzo urażony"
pozdroWink
06-03-2018 22:38 Wikingg jest offline Szukaj postów użytkownika: Wikingg Dodaj Wikingg do Listy kontaktów
Mydło
Forum Ace


Data rejestracji: 04-01-2018
Postów: 90
Klan: Miśki
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat do zamknięcia sprawę wyjaśnię na pw dzięki ;d
06-03-2018 22:43 Mydło jest offline Strona domowa Mydło Szukaj postów użytkownika: Mydło Dodaj Mydło do Listy kontaktów AIM Screen Name of Mydło: kjkklkl YIM Account Name of Mydło: lkklkl Zobacz profil MSN Mydło
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zapomniałem dodać wczoraj

ID 14410
Postać MR mydlo

też 3 dni

__________________

07-03-2018 18:05 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY obraza

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH