Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R7+R11 » REG.HANDLU Słoneczny pierścień lewitacji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Słoneczny pierścień lewitacji
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Lauris
Full Member


Data rejestracji: 24-03-2011
Postów: 60
Kraina: Necropolia V

Słoneczny pierścień lewitacji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dotyczy aukcji : https://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=45c4c0ecca Bardzo mnie ciekawi dlaczego taka wartość, 3 poprzednie aukcje zgłoszone za 900k 600k i 600k nie zostały pocofane, były też znacznie tańsze ale przecież item nie może pójść "za tanio" tak więc nie ma co tego brać pod uwagę za bardzo, nie zależało mi jakoś strasznie na sprzedaży i normalnie bym zezłomowal ale stwierdziłem że komuś się może przydać i wystawiłem za symboliczne 5k, to jak rynek to potraktował to już nie moja sprawa. Niemniej skoro gra daje takie a nie inne możliwości, to ktoś komu na itemow zależy przeplaci by być pewnym że go wygra, sam tak nie raz robiłem. Jeśli to ma się odbywać w taki sposób to może lepiej dać cennik z defaulta i tyle, można kupić item tylko za taką a nie inna cenę i po sprawie. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
07-03-2018 13:03 Lauris jest offline Szukaj postów użytkownika: Lauris Dodaj Lauris do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostatni za 600k sprzedał się 2017-08-18, więc porównywanie tych dwóch aukcji jest bez sensu.

Druga sprawa, że mówimy tutaj o JEDNYM przebiciu z 105000 pr na 1kk.
Dlatego aukcja została zredukowana


Po trzecie, to wystawiłeś przedmiot za 5k. Za tyle chciałeś go minimalnie sprzedać. Dostałeś 60 razy więcej, więc nie rozumiem o co masz pretensje? Dodatkowo sam zgłosiłeś aukcje, czyli wiedziałeś, że cena jest nieprawidłowa

__________________

07-03-2018 13:19 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R7+R11 » REG.HANDLU Słoneczny pierścień lewitacji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH