Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU Sb główne » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Sb główne 9 Ankieta - średnia ocena: 3,009 Ankieta - średnia ocena: 3,009 Ankieta - średnia ocena: 3,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
PIPI1234
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2014
Postów: 54

Sb główne Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moje ID:12240

Id zgłaszanego:8642



sb główne 360pro 19:35 16.03.2018

i proszę mi bez tłumaczenia jak w linku poniżej, że niska szkodliwość czynu, pierwsze wykroczenie blablabla i inne, albo trzymamy się regulaminu wszyscy albo wyciągamy poszczególne jednostki spod tego prawa. Każdy wiedział o co chodziło temu graczowi, a "urywanie" przekleństw lub "Gwiazdkowanie(*)" zawsze było karane banem na KAŻDYM serwerze.

Puk Puk
15-03-2018 19:47 PIPI1234 jest offline Szukaj postów użytkownika: PIPI1234 Dodaj PIPI1234 do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolega 360 jest absolwentem UJ - uniwersytet jagielloński. Nie ceni sobie jednak tej uczelni i zawsze jak coś mu się nie podoba to przyrównuje to do tych 5 zmarnowanych lat pisząc "UJowo" chodzi oczywiście, że jest tak źle jak na uniwersytecie jagiellońskim.

a "pipi", szerlock czy inne tałatajstwo z nizin społecznych jest tak zazdrosne o edukacje naszego kolegi, że nie umie rozpoznać gwary akademickiej i przyrównuje ją do chamskiego i wulgarnego języka, który zna ze swojego otoczenia.

Roll Eyes

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
15-03-2018 20:04 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
HaLiNkA
Chodzące szczęście 2016


Data rejestracji: 17-10-2008
Postów: 120

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Parę przegranych oblegów i już takie skargi? Panowie z PuB - z całym szacunkiem, ale potem jesteście postrzegani na serwie przez pryzmat takiego szerloka :/
15-03-2018 20:06 HaLiNkA jest offline Szukaj postów użytkownika: HaLiNkA Dodaj HaLiNkA do Listy kontaktów
360pro
Newbie


Data rejestracji: 04-10-2013
Postów: 8

Przyznaję że to powiedzenie ze studiów bardzo zapadło mi w pamięć. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przyznaję że to powiedzenie ze studiów bardzo zapadło mi w pamięć. Chociaż staram się z niego nie korzystać publicznie oraz online tym razem napisałem bez zastanowienia na SB za co bardzo przepraszam. Jeżeli kogoś uraziłem lub faktycznie złamałem regulamin poniosę karę chociaż do winy się nie poczuwam ponieważ znaczenie tego stwierdzenia było dalekie od tego jakie zasugerował gracz PIPI. Przecież gdyby chodziło mi o męskie przyrodzenie to mogłem skorzystać z takich wyrazów jakimi posługiwali się inni gracze w tym samym czasie na SB ogólnym.
Mam wrażenie że takie słowa mogą być bliskie graczowi o ID:12240 dlatego postanowił tak impulsywnie zareagować. Przepraszam Cie czujny graczu.
Jak do tej pory w kilkunastoletniej karierze BW za tego typu słowa bana nie dostałem, więc proszę o wyrozumiałość i możliwie łagodny wymiar kary. Szanuję innych graczy i nikogo nie miałem zamiaru obrazić.

JI.

__________________
www360pro
15-03-2018 21:43 360pro jest offline Szukaj postów użytkownika: 360pro Dodaj 360pro do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widać, że nie miałeś w zamiarze nikogo obrażać, jednak użyte przez Ciebie słowo, jest uznawane za wulgarne zgodnie ze SJP
Proszę o nie używanie go w przyszłości, gdyż może to się wiązać z otrzymaniem bana w grze.


Jednocześnie biorąc pod uwagę niską szkodliwość czynu oraz brak oznak chęci celowego obrażenia kogoś lub celowego złamania regulaminu korzystam z przysługującego mi prawa do skrócenia bana do 0 dni.

__________________

15-03-2018 23:02 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
360pro
Newbie


Data rejestracji: 04-10-2013
Postów: 8

Dziękuję, jeszcze raz przepraszam, więcej się taka sytuacja nie powtórzy. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję i jeszcze raz przepraszam, więcej się taka sytuacja nie powtórzy, tym bardziej że także potępiam nadużywanie wyrazów o brzydkim znaczeniu tak w życiu codziennym jak i online.
Wybacz PIPI.

__________________
www360pro
15-03-2018 23:11 360pro jest offline Szukaj postów użytkownika: 360pro Dodaj 360pro do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU Sb główne

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH