Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / OBRAZA / GROŹBY wulgaryzmy w stronę rodziny » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony wulgaryzmy w stronę rodziny 9 Ankieta - średnia ocena: 5,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Bolo1962
Koleś of fejsa


Data rejestracji: 12-03-2009
Postów: 147
Klan: Asylum
Kraina: Moria

wulgaryzmy w stronę rodziny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Id zgłaszającego 266
Id zgłaszanego 1042

sbox klanowy 17.03.2018

godzina 14.07

obrażanie rodziny,


Edit:

Gra chyba na 2 kontach także ban na oba konta dobrze mu zrobi. Odpoczynek od BW czasami pomaga i daje czas na przemyślenie swojego zachowania.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bolo1962: 17-03-2018 14:17.

17-03-2018 14:12 Bolo1962 jest offline Szukaj postów użytkownika: Bolo1962 Dodaj Bolo1962 do Listy kontaktów
STR
Member


Data rejestracji: 28-02-2012
Postów: 28
Kraina: Moria II

to byla odpowiedz na Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Boloo 14:07 -> ty masz skleroze czy poprostu jestes takim debilem od dziecka?


odpisalem na ten tekst,nie pamietam dziecinstwa za bardzo,bo rodzice nie wypuszczali mnie za czesto z piwnicy,wiem jednak na bank ze mnie kochali bardzo,i wlasnie dlatego trzymali mnie daleko od ludzi co by im krzywdy nie zrobic,ale nigdy nie dali mi poznac ze jestem debil albo mam skleroze.ale skoro Bolek taki urazony,to ok,prosze mi dac nawet stalke,ale na konto Z ktorego to pisalem,a nie na 2 konta jakby sobie bolus chcial
17-03-2018 14:50 STR jest offline Szukaj postów użytkownika: STR Dodaj STR do Listy kontaktów
Bolo1962
Koleś of fejsa


Data rejestracji: 12-03-2009
Postów: 147
Klan: Asylum
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bolo1962
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obraża człowiek nie konto, dlatego ban powinien polecieć na oba konta.

W moim poście Cie nie obraziłem, zapytałem tylko czy masz sklerozę czy jesteś debilem ? (znak zapytania) - sam fakt stwierdzający nie został napisany.

Tak samo jako zapytanie się kogoś czy jest milionerem nie robi z tej osoby milionera.


Ahh i twoje słowa, że ojciec powinien mnie zabić to brzmi jak groźba karalna.

o ile wiem, drops/steropos już miał stałke kiedyś na r2 - także recydywa i jak dla mnie powinien znowu ją dostać

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Bolo1962: 17-03-2018 19:05.

17-03-2018 15:19 Bolo1962 jest offline Szukaj postów użytkownika: Bolo1962 Dodaj Bolo1962 do Listy kontaktów
STR
Member


Data rejestracji: 28-02-2012
Postów: 28
Kraina: Moria II

niech operator to oceni sam Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy ja naprawdę ci groziłem,bo tam nie napisałem słowa( zabić).
a juz na pewno nie bylo to napisane w sensie jakiejkolwiek grozby.

Bolo,jeśli obraziłem twoją rodzinę to bardzo przepraszam,bo nie miałem takiego w tym celu
18-03-2018 07:24 STR jest offline Szukaj postów użytkownika: STR Dodaj STR do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pyskówki były w obie strony, a ze strony skarżącego nawet ostrzejszy język. Nie widzę podstaw do wymierzenia blokady. Jesteście siebie warci.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

18-03-2018 16:46 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Bolo1962
Koleś of fejsa


Data rejestracji: 12-03-2009
Postów: 147
Klan: Asylum
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bolo1962
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Buc z całym szacunkiem do Ciebie - obrażanie się pomiędzy sobą to jedno a obrażanie rodziny to co innego, pyskówki, pyskówkami ale gdzie ja go obrażałem proszę pokaż mi to.
18-03-2018 17:56 Bolo1962 jest offline Szukaj postów użytkownika: Bolo1962 Dodaj Bolo1962 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chwaliłeś się możliwością zadzwonienia do SM lub Konrada by załatwić bana - droga wolna.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

18-03-2018 18:01 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Bolo1962
Koleś of fejsa


Data rejestracji: 12-03-2009
Postów: 147
Klan: Asylum
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bolo1962
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Buc czy ty czytasz ze zrozumieniem? Przeczytaj to jeszcze raz w całości.

P.S - a jak bym napisał, że zadzwonie do Putina czy Dudy ma wpływ to na groźby w moją stronę oraz obrażanie mojej rodziny? Buc w co ty pogrywasz.....


jakbyś nie wiedział o co chodzi


ciach

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bolo1962: 18-03-2018 18:06.

18-03-2018 18:04 Bolo1962 jest offline Szukaj postów użytkownika: Bolo1962 Dodaj Bolo1962 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skargi to nie miejsce na dyskusje.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

18-03-2018 18:08 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

w związku z odwołaniem:

PeneGra 2018-03-17 14:03:50 -> [KLAN] c... j...

Pierwszy epitet bezpośrednio kierowany do drugiego gracza.



Boloo 2018-03-17 14:05:30 -> [KLAN] ty masz naprawde naj... w tym deklu juz
Boloo 2018-03-17 14:07:11 -> [KLAN] ty masz skleroze czy poprostu jestes takim d.... od dziecka?

Boloo 2018-03-17 14:07:46 -> [KLAN] zadzwonie do Sushiego albo konrada
Boloo 2018-03-17 14:07:59 -> [KLAN] i poprosze o logi z boxa i ci udowodnie ze p... glupoty

PeneGra 2018-03-17 14:08:12 -> [KLAN] d... to cie zrobil,ale zapomnial ubic
Boloo 2018-03-17 14:09:12 -> [KLAN] o i poleci ban za to


Zważywszy na to co potem zostało napisane podtrzymuję opinię OP, obaj Panowie jesteście siebie warci.

W związku z powyższym:
Bolo, bycie moderatorem to funkcja społeczna ale jednocześnie wiąże się z reprezentowaniem NAS przed populacją graczy. Pisanie, że zadzwonisz do nas i od tak dostaniesz logi jest:
1. Niedopuszczalne
2. Kłamliwe
NIE UDOSTĘPNIAMY NIKOMU LOGÓW INNYCH OSÓB! DO TEGO JEST KONIECZNY WNIOSEK ZAINTERESOWANEGO!!!

W związku z powyższym zawieszam Cię w pełnieniu funkcji moderatora. Ostateczną decyzję co do Twojej osoby podejmiemy grupowo w dniu jutrzejszym.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


19-03-2018 16:33 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bolo,

1. Reprezentujesz NAS, BW, Team Moderatorski. Jeżeli w jakiejś rozmowie nie potrafisz utrzymać nerwów na wodzy to powinieneś przestać rozmawiać.

2. Jeżeli od zwykłego gracza wymagamy by potrafił przerwać pyskówkę i "po prostu" zgłosił kogoś na forum, to tym bardziej musimy tego wymagać od osób reprezentujących team.

3. Każdy moderator, który został nagrodzony banem tracił stanowisko. W związku z tym, że OP nie ukarał żadnego z Was nie mam podstaw do wyrzucenia Ciebie z zespołu, jednocześnie dostajesz pierwsze i ostatnie ostrzeżenie.

Moderator to ktoś o nieposzlakowanej opinii, jeżeli nie czujesz się na siłach sprostać tym oczekiwaniom to lepiej przestać być moderatorem.

Pozdrawiam
SM

PS.
cytat:
STR napisał(a)
...
Bolo,jeśli obraziłem twoją rodzinę to bardzo przepraszam,bo nie miałem takiego w tym celu


STR pokazał tutaj jak TY powinieneś był się w całej tej sytuacji potrafić zachować.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


20-03-2018 16:12 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
Chwaliłeś się możliwością zadzwonienia do SM lub Konrada by załatwić bana - droga wolna.


Przepraszam za te słowa, przyznaję się do błędu - istotnie, gracz nie sugerował możliwości ,,załatwienia" komuś bana. Taką interpretację wywiodłem na podstawie wypowiedzi gracza, linijka po linijce. Operatorzy nie mają wglądu w całokształt rozmowy na SB, tylko mogą sprawdzać pojedyncze linijki postów.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

21-03-2018 13:12 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Bolo1962
Koleś of fejsa


Data rejestracji: 12-03-2009
Postów: 147
Klan: Asylum
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bolo1962
RE: niech operator to oceni sam Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
STR napisał(a)

Bolo,jeśli obraziłem twoją rodzinę to bardzo przepraszam,bo nie miałem takiego w tym celu


Ja również chciałem przeprosić - trochę za dużo słów padło tamtego popołudnia.
Steropos - było minęło -i mam nadzieję zapominamy o całej sprawie.

Buc - przeprosiny przyjęte - każdy z nas popełnia błędy, ale trzeba umieć wybaczać. Nie wiedziałem, że nie widzisz "całej" konwersacji i dlatego moje słowa "w co ty pogrywasz". Mam nadzieję, że i ty wybaczysz mi moje słowa.
21-03-2018 13:29 Bolo1962 jest offline Szukaj postów użytkownika: Bolo1962 Dodaj Bolo1962 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / OBRAZA / GROŹBY wulgaryzmy w stronę rodziny

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH